Maca (Krem nawilżający)

Maca (Krem nawilżający)

Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza na dzień dla cery zmęczonej, mało elastycznej, potrzebującej skutecznego nawilżenia.

Polecany również do stosowania na noc dla cery mieszanej i tłustej wymagającej regeneracji.

Dzięki zawartym w wyciągu z maki ( Lepidium meyenii) proteinom, fitohormonom, nienasyconym kwasom tłuszczowym, witaminom (A, B1, B2, B6 i C) i składnikom mineralnym (żelazo, wapń, miedź, cynk, mangan, potas, sód, jod) krem działa odżywczo, rewitalizująco i łagodzi widoczne objawy starzenia się. Skóra staje się odpowiednio napięta i elastyczna. Krem jest wygodny w użyciu i szybko się wchłania.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 3

bardzo dobry

Krem poleciła mi siostra, która dostała go jako gratis do kuracji.
Mam skórę bardzo wrażliwą i mocno alergiczną...więc znalezienie dobrego kremu to istna mordęga...
Ostatnio w akcie desperacji zaczęłam używać kremu do pielęgnacji niemowląt ziajka, ale był za tłusty...więc kiedy wypróbowałam krem siostry i moja skóra nie była podrażniona ani przetłuszczona po pierwszym, drugim razie...poszłam do sklepu i kupiłam swój własny :)
Świetnie nawilża, nawilżenie długo się utrzymuje, nie podrażnia skóry, czasem skóra jest tłusta jak się nałoży go za dużo...Ogólnie POLECAM!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[592373].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 27

mój ideał

Nie przypuszczałam, że uda mi się znaleźć krem, po którym skóra nie będzie się wreszcie łuszczyć. A jednak znalazłam. Zużyłam tylko małą próbkę, ale już po pierwszej aplikacji (na noc) obudziłam się bez obłażącego z czoła i policzków naskórka. Cały dzień miałam twarz nawilżoną, odżywioną. Z czym nie poradził sobie Octopirox, ten krem uporał się błyskawicznie. Cena za taką ilość też jest atutem.
ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[34251].usefull || 0 }}% pomocna.