Balsam regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych

Balsam regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych

Balsam do włosów Gliss Kur z olejem z migdałów pielęgnuje suche i zniszczone włosy, nadając im elastyczność i połysk. Włosy łatwo się rozczesują i są chronione przed łamaniem się (do 90% mniejsza łamliwość). Balsam zawiera Scan Repair Komplex, który rozpoznaje osłabione miejsca i regeneruje uszkodzone struktury, nie obciążając włosów nadmierną pielęgnacją.

zł / 200 ml

Polecam.

Jedna z najlepszych, które do tej pory udało mi się wypróbować.
Włosy są po niej przyjemne w dotyku, lekkie, mięciutkie, lśniące i wspaniale się rozczesują, co w moim przypadku, jest ogromnym sukcesem.
Nie skleja i nie obciąża, nie tworzy też jakiejś tłustej warstwy, czego zawsze się obawiam przy wyborze odżywek.

Używam tego produktu od: 1miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

dobra, ale nie najlepsza

odżywka ogólnie bardzo dobra( używałam nowej wersji) , ale mam wrażenie, że najlepsze efekty można uzyskać stosując ją z szamponem z tej samej serii

plusy:
+ ładnie pachnie
+ faktycznie regeneruje
+ wydajna
+ cena nie jest zbyt wygórowana

jak dla mnie minusów brak, mimo wszystko szukam jeszcze lepszej ;)

Polecam.

Kupiłam kiedyś tą odżywkę i wybór był trafny. Moje włosy były w złej kondycji po ciągłym prostowaniu, a ta odżywka postawiła je na nogi :) Różnicę czuć już podczas pierwszego mycia, włosy są mięciutkie, przyjemne w dotyku, łatwo się je rozczesują. Pamiętam, że po użyciu tej odżywki, koleżanka zapytała mnie czy robiłam coś z włosami, bo ładnie wyglądają :) Byłam bardzo zadowolona z tej odżywki. Czy kupię ponownie, nie wiem, ponieważ obecnie eksperymentuję z różnymi innymi odżywkami.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Manicure - odwrócony french

super

kupuje ten balsam regularnie - bardzo dobrze regeneruje zniszczone wlosy, nadaje im blask i sprawia, ze sie super rozczesuja.oprocz tego ma bardzo ladny zapach.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:duzo

bardzo dobry

Bardzo lubię ten balsam, używam już od kilku lat, ma bardzo przyjemny długo utrzymujący się zapach a co najważniejsze bardzo dobrze wpływa na kondycję włosów - nie wysusza ich, odżywia, odbudowuje, uatwia rozczesywanie i wygładadza. Odjęłam jednak jedną gwiazdkę, gdyż po dłuższym używaniu musze zastępować go innych ze względu na to że włosy zaczynają być szorstkie i matowe..

Używam tego produktu od: kilka lat

Przeciętny

Po pierwszych paru zastosowaniach byłam urzeczona tym balsamem ;) ale to szybko minęło. Faktycznie włosy były bardziej miękkie, ale to oznaczało że stały się bardziej sianowate... Dalej pozostały przesuszone. Ten balsam zdecydowanie nie nawilża. Włosy nie stały się też bardziej gładkie. Być może będzie dobry dla właścicielek włosów normalnych, bez problemów takich jak przesuszenie, sianowate włosy, brak gładkości, generalnie zniszczone włosy, dlatego go nie skreślam, ale dla posiadaczek włosów z problemami j.w. nie sprawdzi się bo jest za słaby. Używam tego produktu od: używałam ok. 1,5 miesiąca

Bardzo lubię

Już po pierwszym użyciu włosy stają sie gładsze i bardziej miękkie i błyszczące. Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Zauważyłam, że końce włosów nie rozdwajają sie tak jak przed używaniem.

Używam tego produktu od: listopad 2007

dobry

Balsam jak dla mnie dość dobry lecz nie rewelacyjny. Być może moje zdanie wynika z tego, że używałam go w okresie, kiedy moje włosy były najbardziej zniszczone rozjaśnianiem i prostowaniem - wtedy sprawdził się dobrze lecz nie rewelacyjnie.
Plusy
- odżywia włosy
- ładny zapach
- jeśli jest w zestawie z szamponem w atrakcyjnej cenie

Minusy
-po wysuszeniu włosy nadal były sianowate...

Używam tego produktu od:2 lat

jest ze mna juz pare lat

Swietna odzywka. Wlosy sa po niej lsniace, lejace sie i swietnie sie ukladaja. Moj chlopak zawsze mowi, za sa takie mieciutkie. Fajny zapach odzywki, przystępna cena...a do tego efekt sprawiaja, ze staram sie byc jej wierna...chociaz czasami skusze sie na jakas nowosc, to i tak zawsze wracam. Chyba jestesmy na siebie skazane :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: wiele wiele wiele

Boski

Jest cudowny!!
- pięknie pachnie
- włosy sa miłe w dotyku
- łatwo sie rozczesuja
- extra cena
jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go wszytkim ,kto ma problem ze zniszczonymi włosami !

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Bardzo fajny balsam!

Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Moje włosy zaczynają przypominać włosy! :) Stały się miękie i łatwo się rozczesują. Ogromny plus za piękny zapach i cenę!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/10 :P

są lepsze..

Balsam ten ładnie pachnie,dobrze się spłukuję,jednak jest mało wydajny,i troszke za bardzo obciąża włoski podobnie jak szampon z tej serii.W sumie nie można mu nic specjalnego zarzucić,jednak mnie bardziej przypadła do gustu odżywkaPantene intensywna regeneracja.