Garnier, Mineral Deodorant, Intensive 72h Maximum Protection Spray (Antyperspirant mineralny w sprayu)

Nowy dezodorant Garnier Mineral Intensive 72h Maximum Protection, dzięki koncentracji składników aktywnych zapewnia aż 72 godziny intensywnej ochrony przed poceniem*. Wzbogacony w absorbujący Mineralite. Zapewnia termoregulację skóry. Reguluje szczytowe momenty potu w okresach intensywnej aktywności.
Przebadany dermatologicznie. Bez alkoholu i parabenów. Również dla skóry wrażliwej.
* Test sensoryczny.

antyperspiranty
ochronne
nie pozostawiająca plam
w sprayu

Jest całkiem ok, ale bez zachwytów

Antyperspirant Garnier kupiłam zachęcona informacją, że zapewnia on długą ochronę, a do tego pozwala skórze oddychać. Produkt nie został jednak moim super ulubieńcem. Jest ok, ale bez większych zachwytów. Plusem jest wydajność i zapach oraz brak parabenów i alkoholu w składzie. Wśród minusów mogę jednak wymienić średnią skuteczność (nie do końca się sprawdza w bardzo ciepłe dni), kolejny minus - pozostawia plamy. Ogólnie przeciętniak.

Słaby

Niestety nie jest to antyperspirant godny polecenia. Bardzo słabo chroni przed potem, mam wrażenie, że już po godzinie od jego zaaplikowania była nieświeża. Zapach ma równie słaby.

Dobry, ale nie najlepszy

Bardzo lubię produkty z serii Garnier Minerals, niestety ten konkretny dezodorant nie przypadł mi do gustu. Spełnia swoją funkcję - chroni, ale nie podoba mi się zapach.

nie polecam

Dla mnie sie nie sprawdził. Jestem zawiedziona tą marką bo i spraye i te w kulce to tragedia. Czuje sie jakby nic nie dawały a próbowałam ich kilka. Cóż widocznie marka nie dla mnie

Daje radę

Dezodorant ma wygodny atomizer, co ułatwia jego stosowanie. Zapach jest delikatny, nie podrażnia skóry pod pachami. Dobrze chroni przed przykrym zapachem, jednak dla osób z nadmierną potliwością może stanowić za słabą ochronę. Nie zauważyłam żeby zostawiał żółte ślady na ubraniach. Fajny dezodorant, który może nie daje 100% ochrony ale jest przyjemny do używania na codzień.
ZALETY
Zapach
Atomizer
Dobrze chroni
Nie zostawia śladów na ubraniach
Cena
Nie podrażnia
WADY
Nie nadaje się u osób wymagających silniejszej ochrony

Szału nie ma

Jako antyperspirant jest bardzo przeciętny, szału nie ma. Zapach jest średni, trochę duszący, blokada przycisku czasem się psuje, chroni przed poceniem, ale tylko przy małym wysiłku. Na siłowni i w drodze na zajęcia mnie zawiódł. Niestety ma tendencję do podrażniania skóry, czasem zbija się w białe kulki.

Używam tego produktu od: września

spełnia swoja podstawową rolę

Sięgnęłam po ten dezodorant głównie z lenistwa ponieważ wcześniej używałam garniera w kulce ale nie lubię czekać aż wyschnie zanim założę ubranie.

Na początku byłam zadowolona ale później zauważyłam,że pozostawił nieestetyczne plamy na mojej białej koszuli. Ponadto zapach...mimo, iż odpowiada mi jego woń to jak dla mnie jest zbyt intensywny i \'duszący\'.

Chyba będę dalej szukać swojego ideału...

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

ładny zapach, dobra ochrona

Pierwsze wrażenie - dezodorant idealny - świetnie chroni(choć na pewno nie 72h), ładnie pachnie, bardzo wygodne opakowanie bez zatyczki, która często gubiła mi się w torbie, nic więcej nie trzeba. Po kilku użyciach zobaczyłam, że zniszczył kilka bluzek białymi plamami pod pachami.

Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno opakowanie

Godny uwagi!

Dla odmiany od Rexony Crystal, której od dawna używam, sięgnęłam po Garniera, wcześniejszą wersję mineralną 48h też miałam parę opakowań.
Ten dezodorant jest bardzo dobry, nie mam żadnych problemów z poceniem, nawet w te ostatnie gorąca. Ochrona bez zarzutu.
Prawie nie pachnie, tylko leciutko jakby mydłem, co po odkryciu "moich" perfum też cenię, wcześniej wybierałam pachnące dezodoranty, oczywiście anty- perspi, ale pachnące. Więc ten wyrasta teraz na mój nowy ulubiony.
Nie brudzi ubrań, poprzedni nie brudził na biało, ale na szaro owszem :) Ten nie brudzi, serio, w każdym razie w niezauważalny dla mnie sposób.
Dosyć wydajny
Wygodne opakowanie
Minusów jakichś szczególnych nie potrafię wymienić
Jestem zadowolona bo po prostu nie muszę się przejmować potem. bardzo to sobie cenię, więc to lato chyba należy do Garnier Mineral Intensive 72h :D

Ilość zużytych opakowań: 4 x 150 ml

ulubiony

mam obecnie 2 i na pewno nie ostatnie opakowanie
Pierwsze miał w 2012 na euro we Wrocławiu i tak.jakoś chyba z sentymentu i tego,że dobrze go pamiętałam kupiłam drugie opakowanie

Plusy
- ładnie pachnie ma taki świeży i czysty zapach
- nie podrażnia
- bardzo dobrze chroni (pachy długo są suche ,pamiętam że podczas Euro było bardzo ciepło a on dawał radę)
- fajne opakowanie można zablokować dozownik.Ładne kolory opakowania
- wydajny
- łatwo dostępny
- przystępna cena
- często w promocji za 6,59 lub 6,99 zł w Rossmannie

Używam tego produktu od: czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: dwa

Słaba ochrona i plamy

72 h ochrony przeciw przykremu zapachowi to absurd. Dezodorant chroni ok. 4-5 godzin. Przy większym wysiłku nie sprawdza się. Po aplikacji na skórze pozostaje biała plama, więc brudzi również ubrania.

Ilość zużytych opakowań: 1- 150ml

Mój ulubiony antyperspirant

Zalety :
* Nie pozostawia plam na ubraniu.
* Nie podrażnia skóry.
* Posiada specjalną blokadę dozownika
* Bardzo długo chroni przed potem :)
* Ma bardzo przyjemny zapach :)

Wady :
Jak dotąd nie odkryte :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania