Żel do mycia ciała antycellulitowy

Żel do mycia ciała antycellulitowy

dobry

Żel ma świeży,ziołowy zapach,dobrą konsystencję.Napina trochę skórę,nie wysusza i nie podrażnia.Dobry do masażu szorstką gąbką pod prysznicem jako dodatek do kuracji wyszczuplająco-antycellulitowej.

Używam tego produktu od:2 tyg

Naprawę działa!!!

Stosowałam wcześniej kilka różnych kosmetyków, które miały pomóc w zlikwidowaniu Celulitu (w moim przypadku w szczególności na pośladkach i udach) ale ten jest najlepszy, a w dodatku w porównaniu z innymi nie kosztuje tak dużo. Zmianę zauważyłam już po kilku użyciach, także nie trzeba długo czekać na pozytywne efekty. Skóra stała się gładka, nogi i pośladki bardziej wymodelowane, naprawde super. Swoją codzienną kurację wspomagam także innymi produktaki z serii czyli Kremem Aktywnie wyszczuplającym (zamiennie z Koncentratem aktywnie wyszczuplającym), raz w tygodniu stosuje tez Pilling również Farmony. Jestem bardzo zadowolona z tych produktów i napewno jeszcze nie raz je kupię.

Już go uwielbiam!

Podbił moje serce od pierwszego użycia ;)Ma u mnie plusy za:+ odprężający ziołowy zapach+ żółto-zielony ziołowy kolorek+ naturalny+ niedrogi+ bardzo dobrze nawilża i uelastycznia skórę, nie potrzebuję po nim balsamu+ wygładza, skóra jest po nim miła w dotyku+ super odświeża+ opakowanie ładne i nietypowe: "elegancka" butelka- jeden malutki minusik: pojemność butelki mogła by być ciut większaUżywam od niedawna więc nie ocenię jeszcze antycellulitowego działania, ale to co już widzę doskolane mi wystarcza i nie zamierzam szukać innego żelu pod prysznic :)