Fluid antybakteryjny z zieloną herbatą

Fluid antybakteryjny z zieloną herbatą

Zalecany do cery tłustej, mieszanej skłonnej do wyprysków. Beztłuszczowy, lekki w konsystencji, matujący fluid, doskonale się rozprowadza i przywraca równowagę skóry. Nie zatyka porów, nie ściąga skóry i reguluje jej właściwe nawilżenie. Zawarte w formule Lactoferyny normalizują nadmiar sebum. Ekstrakt z zielonej herbaty i szałwi zwęża pory skóry, zapewniając gładkość i elastyczność. Substancje czynne nie dopuszczają do powstawania zaskórników. Filtr UV chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. EFEKT: Matowy makijaż i retusz niedoskonałości przez cały dzień. Produkt całoroczny. Dostępny w 4 odcieniach, ochrona UVA/UVB.

zł / 30 ml

ujdzie

Plusów niestety niewiele zauważyłam, ale może się to jeszcze zmieni:
---bardzo wydajny
---świetny zapach
Minusów niestety troszkę więcej:
---ciężko go rozprowadzić tak żeby nie było smug
---średnio matuje
---nietrwały
---nie kryje

Sama nie wiem...

Zachęcił mnie szczerze mówiąc jego zapach i cena (ok.9zł). Fajnie się nakłada, odcienie mi pasują,ale ma okrponą wadę :bardzo słabo kryje. Muszę nałożyc kilka warstw, żeby zatuszować niedoskonałości. Na buzi wygląda bardzo naturalnie.

dla mnie fatalny

Nie mogę powiedzieć za wiele dobrego na temat tego podkładu.Po pierwsze tak szybko zasycha że nigdy nie udało mi sie go rozsmarować tak by nie tworzył smug,po drugie wcale nie kryje (rozumiem że jeżeli jest antybakteryjny i jak pisze na opakowaniu do cery tłustej skłonnej do wyprysków to powinien zakrywać chociaż małe niespodzianki),po trzecie ma dziwne kolory tj.pastelowy nr 4 (posiadany przeze mnie) chociaż jak się wydaje najjaśniejszy w gamie (porównywałam z nr 1 który był troche ciemniejszy) na twarzy okazuje sie ciemny i jakiś pomarańczowy nie wspominając o niedokładnym wymieszaniu pigmentów.Jedyne zalety tego podkładu to tania cena, higieniczna tubka i bardzo ładny zapach jednak podkład ma przede wszystkim upiekszać cerę a nie ładnie pachnieć, dlatego u mnie nie zagości na dłużej.

Użyłam kilka razy z 1 opakowania.

makijaż kreska

Świetny!!!

Właśnie skończyłam opakowanie, starczyło zresztą na dość długo(ok. 8 miesięcy). Mam tłustą cerę z małym trądzikiem.Więc wymienię zalety:
- przyjemny zapach
- lekka konsystencja
- nie ma problemu z nałożeniem, nie tworzy żadnych smug
- mimo małego wyboru bezproblemowy dobór koloru do swojej karnacji
- idealnie stapia się z cerą
- łagodzi stany zapalne, takie jak rozdrapane pryszcze
- zmniejsza pory
poprawia kondycję cery
- zmniejsza przetłuszczanie
- matuje, choć przy mojej tłustej cerze, jak każdy podkład, na krótko
Wady:
- słabo kryje
- żeby wydostać resztkę podkładu, musiałam rozciąć opakowanie i okazało się,że jeszcze sporo zostało (spowodowane było to tym, iż pudełko jest sztywne i nie można dobrze wycisnąć)
Ogólnie byłam z niego bardzo zadowolona, naprawdę widziałam poprawę cery, działanie antybakteryjne jak najbardziej. Przy mojej jasnej cerze kolor pastelowy był ok. Myślę,że skuszę się na niego jeszcze kiedyś. Narazie poszukam innego antybakteryjnego, bardziej kryjącego.

polecam

dla mnie...nie dla mnie?

Używam go od...2 miesięcy. Jestem posiadaczka cery tłustej wiec oczywiscie zalezy mi coby się nie świecić. Jest dobry... wyrtrzymuje na mojej buzi bez świecenia pokryty pudrem około 5 godzin lekcyjnych czasami mniej.... czasami juz o 12 swiece sie ale załatwiam do szybko poza tym nie podraznia mojej skóry!!! co jest zadziwniające...

Przyjemny w użyciu

Używam tego pudru dopiero parę dni i jestem zadowolona. Puder ma świeży przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza, nawilża skórę, nie ściaga jej i nie wysusza. Zaznaczam, że mam tłustą skóre z trądzikiem.Odczuwa się duży komfort w stosowaniu. Za krótko go uzywam i kupiłam sobie za ciemny odcień (jest ich 4 do wyboru, bardzo naturalne), żeby więcej powiedzieć. Jak zużyjęcałą tubkę, dokonam jeszcze raz oceny.