Sól kąpielowa wyszczuplająca antycellulit (stara wersja)

Sól kąpielowa wyszczuplająca antycellulit (stara wersja)

algowe szaleństwo :)

Sól jest wspaniała... nawilża skórę, fajnie się pieni i sprawia wrażenie super naturalnego kosmetyku... zapach algowy mi akurat nie przeszkadza ;) Kąpiel w tej piance która tworzy się w wannie to prawdziwa przyjemność... świetnie sprawdza się jako peeling fajnie "ściera" naskórek super ujedrniając i nawilżając go przy tym :)
Polecam zwolenniczkom naturalnych kosmetyków.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo przyzwoita :)

Sól jak sól- ale ta jest bez chemii niepotrzebnej, bez sztucznych zapachów. Jest dobra, wydaje mi się że działa rzeczywiście na skórę- miałam zaawansowaną pomarańczową skórkę na udach- teraz skóra jest jakby bardziej napięta, gładka. Dodam, że używam też kremu z tej serii który też jest OK + peeling raz/dwa razy w tygodniu no i dużo wody, zielonej herbaty popijam.
Sól ta jest przyjemna w stosowaniu, zapach może ma średnio przyjemny wąchając z pudełka ale po wsypaniu do wody jest lżejszy i bardziej ziołowy :)
Opakowanie mi zupełnie nie wadzi bo nie kupuję kosmetyków dla pudełka. Jest niedroga, w miarę wydajna.
Ja polecam :)

dobra,ale ten zapach...

okropny(jakiś glonowo-rybny) po otwarciu torebki i bardzo intensywny. Na szczęście początek był najgorszy-po rozpuszczeniu nieprzyjemny zapach zmienia się na dużo przyjemniejszy morsko-ziołowy,woda jest zielona z brunatnymi kawałkami alg(przez to ma się wrażenie bardzo naturalnego produktu).Po kąpieli skóra jest jakby napięta oraz niewysuszona-efekt dobry(bo sama sól to raczej nie wyszczupli). 1 opakowanie wystarcza na 5 razy.

Używam tego produktu od:miesiąca

depilacja metody

Szybki peeling

Histerycznie boję się cellulitisu. Widziałam coś takiego na plaży, a nawet na ulicy i przeraża mnie sam pomysł, że może mi się coś takiego stać z ciałem.
A ponieważ lepiej zapobiegać, niż leczyć stosuję wszelkie możliwe metody, w tym i tę sól...
Zalety:
Jako Peeling jest świetna!
Jako sól do kąpieli faktycznie wygładza ciało i, co ważne przy suchej skórze, NIE WYSUSZA.
Mam wrażenie, że ułatwia odprowadzanie wody z organizmu - przed miesiączką super sprawa.
Pachnie naturalnie, mało kosmetycznie - mnie to nawet odpowiada.
Barwi wodę na taki błotno - zielony kolor i człowiek ma wrażenie, że robi coś zdrowego.
Jest tania :-)
A wady?
Zostawia śmieci w wannie.
Hmmmm... Opakowanie takie sobie - zwykły worek.
Nic więcej nie wymyślę. Śmieci można spłukać, a kąpiel bierze się w soli wysypanej już z worka, więc te wady takie ciut naciągane...

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 6

suuupper

Sól jest super dodatkiem do każdej kąieli, szczególnie taka jak ta. Fajowo zmiękcza ciało, wygładza i natłuszcza. można jej także używać jako pilingu. A jesli chodzi o wyszczuplanie, to trzeba chyba kilku opakowań i regularne stosowanie. Napewno kupię ją jeszcze nie raz, dlatego że jej cena jest bardzo przystępna. Polecam!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

przyjemny relaksik

Sól jak sól do kąpieli, bez rewelacji, skóra jest miła w dotyku ale efektu wyszczuplającego czy antycellulitowego nie ma. Jest za to przyjemny zapach i relaks podczas kąpieli ale taki efekt można osiągnąć używając innych soli do kąpieli.

Naprawdę świetna

Skuszona pozytywnym doświadczeniem z żelem pod prysznic tej serii, zaopatrzyłam się również w sól. Już po pierwszym użyciu stała się moim kolejnym ulubionym kosmetykiem.+ pięknie delikatnie pachnie+ cudownie wygładza skórę+ likwiduje "gęsią skórkę" z pośladków+ jest drobnoziarnista i doskonale nadaje się do pillinguOpakowanie starczy na 4-5 kąpieli. Naprawdę warto, polecam