Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Misslyn, Concealer (Korektor pod oczy)

Misslyn, Concealer (Korektor pod oczy)

Pojemność 3,5 ml

Korektor pod oczy Concealer Misslyn posiada doskonałe właściwości kryjące. Dodatkowo pigmenty odbijające światło optycznie maskują zmarszczki i cienie pod oczami. Bezzapachowy.

kryjące
pod oczy

Średni produkt

Zacznę od tego ze mam jasny kolor skóry. Pani w drogerii dobrała mi za ciemny kolor (numer10) wiec juz na początku dostał minus. Jak dla mnie miał słabe krycie (wedlug mnie lepszy Catrice). Bardzo mała pojemność, która jest nieadekwatna do ceny regularnej. Skusilam się na niego gdyż byl na promocji za niecałe 9zl. Dodam że mam skórę normalna z zaczerwienieniami i skłonna do przesuszeń.

nie polubiliśmy się

Od dawna szukam idealnego korektora, ten kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami i niestety to była pomyłka. Korektor ma jakąś dziwną konsystencję, która mi nie odpowiada. Nie zakrywa cieni pod oczami, wchodzi w zmarszczki i roluje się. Jego trwałość jest dość średnia. Jest niewydajny, a na dodatek straaasznie drogi. Jedyne zalety tego produktu to bogata gama kolorystyczna i fakt, że korektor przepięknie wygląda na nosie i świetnie się na nim trzyma. Ale wchodzenia w zmarszczki i rolowania się mu nie wybaczę, więc więcej do tego kosmetyku nie wrócę. Cena jest zupełnie nieadekwatna do jakości.

Aboslutny hit

Wzięłam z ciekawości z okazji promocyjnej ceny. Nie oczekiwałam zbyt wiele bo to w końcu korektor BB, który pewnie i tak nic nie zakryje. Jakieś było moje zdziwienie kiedy okazało się korektor zostanie ze mną na długo. Nie zapycha, świetnie kryje cienie pod oczami a także zakrywa ciemne pory w okolicy, dodatkowo ładnie, delikatnie rozświetla.

Trick na zmyslowe usta

Korektor na czwórkę

Jest w porządku, używam go pod oczy i sprawdza się nieźle w codziennym makijażu. Posiadam kolor 03- jest najjaśniejszy w całej gamie, ma żółtawy odcień, ale bardzo ładnie wtapia się w skórę i komponuje z każdym moim podkładem.

Jest to korektor niezastygający, dlatego koniecznie wymaga przypudrowania. Wygląda pod oczami dość ładnie, nie jest ciężki, nie wchodzi w linie mimiczne, ani załamania skóry. Trwałość w porządku, wytrzymuje spokojnie cały dzień.

Krycie jest średnie. Porównując z dwoma popularnymi korektorami - kryje lepiej niż Maybelline Affiinitone, ale słabiej niż Catrice Liquid Camouflage. Mam spore cienie pod oczami, dlatego chciałabym większego krycia, ale na co dzień daje radę. Na większe wyjścia używam czegoś bardziej kryjącego.

Jeśli nie macie dużych zasinień pod oczami to ten produkt może się u Was sprawdzić, jednak ja szukam dalej mojego ideału wśród korektorów.

warty przetestowania

Jeśli szukacie średnio kryjącego fajnego i nie drogiego korketora to polecam .Jednak nie sprawdza się przy większych sińcach typu fioletowo różowych abolutnie nie słuchać osób które piszą czy mówią w sklepach, że jest to korektor średnio/mocno kryjący bo się nie miło zaskoczycie ;) Jako solo jest średni dla osób z mocniejszymi cieniami pod oczami ale w połaczeniu z kamuflarzem z catrice sprawdza się bardzo dobrze na tego typu cienie .Wchodzi w załamanie oka jak każdy kwestia przypudrowania,czasem ciemnieje na twarzy i staje się pomarańczowy ? ,trzyma się cały dzień ale nie wygląda już tak dobrze pod wieczór jednak myślę że za taką cenę warto go wypróbować .

póki co mój ulubieniec

Zdecydowanie TAK!

Uwielbiam ten korektor przede wszystkim za szeroki wybór kolorów i za fakt, że nie wchodzi w zmarszczki i nie wysusza. Przetestowałam wiele korektorów i zawsze miałam problem z dobraniem odcienia. Z Misslyn w okresie zimowym uzywam 03 i nareszcie jest to jasny korektor, a w okresie letnim przy opaleniźnie idealny dla mnie to nr 10. Z kolei nr 14 używam na łuki brwiowe i spisuje sie idealnie. Póki co mój ulubieniec, jednak ja nie mam problemów z sińcami pod oczami więc nie wiem czy ten korektor będzie na tyle mocny aby je zakryć.

Plusy:
-szeroki wybór kolorów, odcień jasny naprawdę jasny
- dobra konsystencja
- nie zastyga szybko
- nie wchodzi w zmarszczki
- nie wysusza
- dobrze sie rozprowadza
- jest lekki

Minusy:
- mało wydajny
- cena

Ilość zużytych opakowań: dużo

Porządny korektor pod oczy o szerokiej gamie odcieni

Zacznę od tego że używam koloru 06 marble.
Skóre mam dość jasną, lekko oliwkową. Sińce pod oczami bardzo widoczne, fioletowo-ziemiste. Nie mam worków pod oczami.

Jest to pierwszy korektor pod oczy z którego jestem na prawdę zadowolona.

Zalety:
- nie zastyga i w związku z tym nie wchodzi w zmarszczki
- dobrze ukrywa cienie, co u mnie jest nie lada wyczynem
- nie znika podczas dnia
- ma bardzo szeroką jak na korektor game kolorystyczną

Wady:
- nie kryje bardzo mocno, ale od tego są przecież kamuflaże..
- jest średnio wydajny (o wiele wydajniejszy jest Burżuj HM)
- cena poza promocją (w Hebe dochodzi do prawie 40zł...). Na promocji można go upolować za 20/25 zł

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: powyżej 2

Bardzo średni

Nie kryje sińców pod oczami, szybko schodzi w twarzy i bardzo szybko sie kończy.

Cena nieadekfatna do jakości, 30 zł to jednak sporo na tak przeciętny produkt w małej ilości.
Sprawdza się jedynie użyty w okolicach nosa i na środkowej częsci twarzy, ładnie ją rozświetla i delikatnie kamufluje. Jako korektor pod oczy jest kiepski.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i ostatniego

Całkiem niezły

Pomimo różnych recenzji jakie czytałam, postanowiłam go wypróbować (dorwałam go na jakiejś promocji) i jak do tej pory... Jestem zadowolona!

Zalety:
- Jasny, naturalny, beżowy kolor
- Dobre krycie
- Nie wchodzi zmarszczki, załamania, pory
- Nadaje się do rozświetlania innych części twarzy
- Można budować krycie

Wady:
- Dość nieprzyjemny w nakładaniu
- Wysuszał mi okolice pod oczami
- Mało wydajny (albo ja go nadużywałam :)

Slaby :(

Kupilam go z ciekawosci po recenzjach na wizazu.
Niestety malo kryjący,nie przykryje dużych sincow pod oczami..więcej od niego oczekiwalam.ściera się w krótkim czasie .
Jedynie kolory na plus.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

spodziewalam się więcej...

Mam straszne since pod oczami. Straszne! jakbym ciągle była chora! oprócz tego tworzą się te piękne, uwielbiane przez każdą z nas "worki". Korektor jeżeli chodzi o krycie nie jest zły, choć do konca nie radzi sobie z moimi sincami. Ale ma jeden wielki minus... wchodzi w zmarszczki, trzeba bardzo dokladnie go nakladać. Nie wysysza okolic oczu i nie podrażnia. Ma fajna konsystencje. Będę szukała dalej czegoś z efektem "wow" jeżeli nie znajdę nic ciekwego powrócę do niego....

Bardzo dobry korektor

Na ten korektor czaiłam sie bardzo długo, chyba z rok. Dodatkowo udało mi się go kupić w promocyjnej cenie. No i nie zawiodłam się. Nabyłam kolor 03 Porcelain, odcien lekko żółtawy. Korektor ma bardzo fajna konstystencję - nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Jest b. dobrze napigmentowany i świetnie kryje przebarwienia i cienie pod oczami. Poza tym nie wysusza, nie wchodzi w zmarszczki, długo się utrzymuje i mozna go też uzywać na niedoskonałosci i przebarwienia na twarzy. Dobrze współpracuje z kremami, nie roluje się.
Na wielkie wyjscia nakładam na niego dodatkowo YSL eclat i ten duet spisuje się na szóstkę.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca