Gładka Cera, Żel antybakteryjny do mycia twarzy

Gładka Cera, Żel antybakteryjny do mycia twarzy

Żel myjący do pielęgnacji cery trądzikowej lub mającej skłonność do przetłuszczania się. Łagodny, skuteczny, głęboko oczyszcza skórę nie podrażniając jej bariery ochronnej. Zawiera w 100% naturalny środek o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym - destylat z drzewa herbacianego (Meloleukol) oraz biosiarkę i szałwię, które normalizują pracę gruczołów łojowych. Zmniejsza podatność na infekcje.

Fatalny

Niestety dla mnie to kompletna pomylka. Zel przede wszystkim baaaardzo wysuszyl moja skore. I niestety mnie uczulil (pierwszy kosmetyk ktory mnie uczulil!!!). Zaczela mi wyskakiwac po nim masa nowych krostek. Szybko odstawilam ten zel (a raczej go wyrzucilam), bo zrobil z mojej twarzy cos strasznego.

Używam tego produktu od: nie wiem, szybko przestalam
Ilość zużytych opakowań: moze jakies 10% jednego opakowania

Bardzo miłe zaskoczenie

Kupiłam go przez przypadek, z braku czegoś lepszego. Sądziłam, że ze wzgledu na zawartość siarki będzie miał niemiły zapach i że wysuszy moją i tak odwodnioną skórę. A tu takie zaskoczenie!+ bardzo ładny, przyjemny zapach+ działa niezwykle delikatnie+ nie wysusza, nie podrażnia+ skóra jest wyraźnie oczyszczona i jakby lekko rozjaśniona+ niedrogi- jedyny minusik daję za opakowanie: odkręcana tuba jest bardzo niewygodna w użyciuGorąco polecam wszystkim posiadaczkom przetłuszczającej się cery, nie tylko nastolatkom ale także starszym (tak jak ja) ;)