Len Body, Balsam do codziennej pielęgnacji stóp

Len Body, Balsam do codziennej pielęgnacji stóp

Balsam polecany jest do codziennej pielęgnacji stóp. Zawiera biokompleks oleju i ekstraktu nasion z lnu, którego korzystne oddziaływanie na skórę jest wzmocnione poprzez dodatek witaminy A, masła shea i alantoiny.
Działanie:
- doskonale nawilża, odżywia i uelastycznia, wnikając głęboko w skórę,
- zmiękcza i wygładza szorstki naskórek stóp,
- szybko się wchłania, pozostawiając przyjemny zapach,
- daje uczucie relaksu i łagodzi zmęczenie.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Shea Butter(Butyrospermum Parkii), Linseed(Linum Usitatissimum) Seed Extract, Linseed(Linum Usitatissimum) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Petrolatum, Dimethicone, Allantoin, Methylparaben, Parfum, Carbomer, Propylparaben, Retinyl Palmitate, Sodium Hydroxide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, PEG-8/Tocopherol/Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid

Tuba 100 ml

dobry

Nie jest to jakas rewelacja, ale calkiem przyzwoity.
Dobrze sie rozprowadza i wchlania, nawilza i zmiekcza skore (choc nie sa to jakies spektakularne efekty, ale przy regularnym stosowaniu i normalnej skorze-wystarcza).
Delikatny, przyjemny zapach.
Jestem z niego calkiem zadowolona.

Nic wielkiego

Taki po prostu balsam... Denerwuje mnie w nim to, że za bardzo natłuszcza stopy, choć rzeczywiście zmiękcza. Taki na 3*** idealny :)

Używam tego kosmetyku od: nie pamiętam, bardzo długo
ilość zużytych opakowań: ciągle męcze te pierwsze i za razem ostatnie ;)

niezły

Nie uzywam go codziennie, wiec nie mogę liczyć na cud-efekty. Kiedy jednak go stosuję, stopy sa miękkie, odżywione i nawilżone, natomiast na drugi dzień -stopy nadal wysuszone. Bardzo dobrze się wchłania, konsystencja idealna i zapach też;)
Ale zawsze moga być kosmetyki lepsze, prawda?;)

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Dobry

Balsam ten poza konsystencja nie budzi żadnych według mnie zastrzeżeń. Przyjemnie pachnie, ladnie sie rozprowadza, dobrze i szybko wchłania. Stopy po pewnym okresie stosowania są przyjemne w dotyku, gładkie, nawilżone i zadbane. Musze zaznaczyc ze nie mam jakiejs "wymagającej" skóry na stopach, czy zbyt twardego naskórka wiec mnie ten krem odpowiada. Niestety, ale nie lubię tak wodnistej konsystencji w tego typu kosmetykach i dlatego odejmuje jedna gwiazdke.

nie lubię go

Balsam jest leciutki i wodnisty, dobrze się rozprowadza i rzeczywiście szybko wchłania pozostawiając delikatny film. Zapach ma bardzo delikatny, ledwie wyczuwalny :) Przyjemnie koi stopy, choć nie jest to efekt bardzo spektakularny, raczej takie lekkie ukojenie. Niestety nie nawilża prawie wcale, nie mówiąc już o jakimkolwiek odżywieniu czy zmiękczaniu skóry stóp.