Lancome, Deodorant Purete Gentle Roll - On Anti - Perspirant (Delikatny dezodorant w kulce)

Delikatny dezodorant roll - on z wyciągami z 3 róż dla uspokojonej, miękkiej i świeżej skóry. Działanie 48h.Ultra szybkie schnięcie. Odpowiedni dla skóry wrażliwej lub po depilacji.

antyperspiranty
wrażliwa
ochronne, łagodzące
w kulce

zero zastrzeżeń

Wystawiam recenzję produktu,który zgłosiłam.Nie mam pojęcia czy produkt ten jest dostępny w Polsce,ponieważ dokonywałam zakupu w niemieckim Douglasie.
Chciałabym nadmienić,że nie posiadam żadnych problemów z potliwością,mokrymi plamami etc.,ale dla absolutnej pewności stosuję preparat Lancome,np.w podróżach.Nie oceniam działania 48 h ze zrozumiałych względów ;),na mojej skórze wytrzymuje do następnego prysznica.Zapach piękny,delikatny,lekko pudrowy-kompozycja zapachowa dezodorantu została pomyślana dla użytkowniczek perfum Lancome aby nuty perfum i antyperspirantu nie ,,gryzły\'\' się wzajemnie.Pachy są suche,ale nie wysuszone na wiór.Skóra nie szczypie,nie swędzi,nie jest ściągnięta,nie reaguje bólem-co zdarzało mi się po kilku antyperspirantach.Preparat rzeczywiście nadaje się do użycia tuż po depilacji;na mojej skórze wchłania się bardzo szybko.Nie posiadam absolutnie żadnych zastrzeżeń.Na dodatek jest to produkt bardzo wydajny,fakt,że stosuję go na zmianę z Nivea Dry Comfort(który uwielbiam za cudny zapach).Nie mam pojęcia czy pomoże paniom/dziewczynom ze sporymi problemami dot.potliwości,ale można zawsze spróbować.

Używam tego produktu od: połowa grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: końcówka 2 opakowania 50 ml