Volumissime x 4 (tusz pogrubiający)

Volumissime x 4 (tusz pogrubiający)

Pogrubiający tusz do rzęs z Ceramidami R. Zwiększa objętość i gęstość rzęs 4-krotnie, dzięki zawartości cząsteczek utrzymujących na rzęsie warstewkę tuszu, jednocześnie nadając rzęsie regularny kształt. Kompleks silikonowy oraz odpowiednio wyprofilowana szczoteczka pozwala równomiernie nanosić tusz na każdą rzęsę oddzielnie, nie sklepiając ich i nie obciążając. Ceramidy R odżywiają rzęsy, odbudowują uszkodzone ich partie, dodając im objętości.

Skład: Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Aminomethyl Propanediol, Panthenol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Polymethacrylate, PEG/PPG 17/18 Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben, Simethicone 2-Oleamido-1,3 Octadecanediol, Polyquaternium-10 [+/- May contain: CI77492, CI77499, CI 77491/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, CI 77510/Ferric Ferrocyanide, CI 77288/Chromium Oxide Greens].

Cena: 50 zł / 8 ml

dobry tusz, choć L\'oreal unikam, jak ognia

Kilka lat temu ten tusz byłby z pewnością Moim Typem, ale gusta i wymagania się zmianiją, więc poszedł w odstawkę.

Tusz faktycznie pogrubia i wydłuża. Aplikacja może sprawiać trudność mniej wprawnej ręce, ale kiedy opanujemy posługiwanie się nim- efekt murowany. Szczoteczka jest dość gruba, nie jest wyprofilowana, o takie samej grubości (poza czubeczkiem). Można odnieść wrażenie, że nabiera się na nią ciut za dużo produktu, ja zawsze usuwałam z niej nadmiar poprzez wytarcie w gwint tubki. Po nałożeniu 3 warstw faktycznie rzęsy wyglądają ładnie, oczy są mocno podkreślone.

A więc co przesądziło o odstawieniu produktu:
- szybko wysycha, a kiedy nie jest świeży kruszy się i podrażnia (moje niewrażliwe oczy), musiałam kupowac nowy co 4 tygodnie
- 3 warstwy to dla mnie minimum, po nałożeniu ich większej ilości tusz ten obciąża rzęsy i negatywnie wpływa na ich kondycję (zauwazyłam, że wysuszył i kruszył rzęsy). Czasami, kiedy byłam nim pomalowana, miałam dosłownie wrażenie, że rzęsy są tak obciążone, ze bolą przy dotknięciu
- jego działanie nie jest tak spektakularne, kiedy rzęsy sa w słabszej kondycji, tzn. są krótsze
- ciężko uzyskać efekt wywinięcia rzęs (myśle, że z powodu obciążenia).

Pomimo tego, uważam, że jest to produkt wart wypróbowania i przetestowania na sobie. Raczej dla posiadaczek ładnych i zdrowych rzęs, niż tych kłopotliwych.

Używam tego produktu od: dawien dawna, nawet nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: sporo, z pewnością powyżej 5

Dobry

Tusz idealnie podkreśla rzęsy.

Plusy:
-pogrubia
-wydłuża
-wydajny
-fajna szczoteczka
-nie kruszy się

Minusy:
-cena
-dla osób które lubią firanę rzęs nie będzie dobry

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

świetny!

Kosztował ponad 50 zł i gdyby kosztował więcej także bym go kupiła bo jest naprawdę dobry!
Opakowanie nie powala na kolana i nie obiecuje wiele ale kryje w sobie cudo:)
Świetnie pogrubia, nieziemsko wydłuża, nie osypuje i nie rozmazuje się. Przy jego pomocy można zrobić naprawdę dobry makijaż oczu.
Starczył mi na długo.
Plus za prostą szczoteczkę.

Używam tego produktu od: około roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

pierwsza depilacja bikini

bardzo ladne rzesy mam po tym tuszu

mam kolejne opakowanie tego tuszu
uzywam go juz tak dawno ze nie wiem ktore to jest z kolei

tusz robi efekt wow
firanke kruczoczarnych pogrubionych rzes
bardzo ladnie maluje odpowiednio pogrubia rozczesuje
nie odbija
nie kruszy sie

gdyby tylko nie byl tak ciezki w zmyciu byl by moim KWC za to odejmuje pol gwiazdki
lubie tusze latwozmywalne

nie zauwazylam tez nadmiernego wypadanie rzes jak po innych tuszach

Ilość zużytych opakowań: 10 calych

boski, dla mnie faworyt

Jak obiecuje producent tusz bardzo ładnie i co najważniejsze- naturalnie pogrubia rzęsy. Przy okazji wydłuża mocno.
Jedna warstwa wystarczy w zupełności żeby wyglądać naturalnie i pięknie. 2 warstwy i rzęsy wyglądają jak sztuczne ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Stosuję go bez zalotki bo sam z siebie podkręca co daje efekt sexownej firanki.

-konsystencja od początku idealna, taka kremowa, nie za gęsta
-nie osypuje się, można śmiało nawet się zdrzemnąć i nie mieć "pandy" pod oczami
-żadnego rozmazywania przez calutki dzień (a nawet dobę)
-nie podrażnia podczas noszenia i zmywania
-wspaniała gęsta szczoteczka pięknie rozczesuje rzęsy i od razu sporo maluje, przez co nie trzeba się namachać jak z tymi maleńkimi cienkimi grzebyczkami
-nie usztywnia rzęs, cały czas są tak samo sprężyste

Używam tej wersji lub Carbon Black i obie tak samo pięknie czernią rzęsy, mają te same właściwości.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście o ile nie więcej

Spełnia obietnice producenta

Maskara godna polecenia. Jest to typowy tusz pogrubiający, producent nie gwarantuje wydłużenia. Kupiłam go z ciekawości na przecenie za niecałe 30zł, chcialam się przrkonać jaki efekt daje. Jest to wyraźny efekt pogrubionych, rozczesanych rzęs, szkoda ze ich nie podkręca. Cena regularna dosyć wysoka niestety.
Plus dla L\'oreal za konsystencje nie pozostawiającą twardych "otynkowanych" rzęs:D tylko naturalne, w miare miękkie;) a to jeden z pierwszych ich tuszy.
Gdzie maybelline wpadnął na to dopiero teraz wypuszczając na runek falsies feather look.
Plusy
-pogrubia
-nie kruszy się
-kremowa konsystencja nie pozostawia na rzęsach suchego sztywnego tuszu, tylko rzęsy są przyjemne w dotyku, nie twarde
-wygodna szczoteczka
-dobrze rozczesuje rzęsy
-intensywna czerń
-trwały

Minusy
-słabo podkręca
-cena regularna wysoka

Dlaczego raczej nie kupie go ponownie?
Lubie efekt wydłużenia i podkręcenia rzęs, ten tusz jest typowo pogrubiający, wymarzony efekt daje mi max factor 2000calorie;)

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Mój typ!

To jeden z najlepszych tuszy jakie testowałam.
Rzęsy są pogrubione, lekko wydłużone oraz podkręcone, ale do czego przyczynia się także moja technika malowania. Nie mam jakichś ogromnych wymagań, ponieważ z natury mam długie i gęste, ciemne rzęsy. Parę pociągnięć i wydaje mi się że są strasznie gęste ;D Nie skleja, co uważam za wielki plus. Ważne dla mnie jest to, że nie daje jakichś nienaturalnych efektów, bo przy moich długich rzęsach łatwo przesadzić. Nie lubię jego zapachu, ale na szczęście nie jest zbyt intensywny i czuję go jedynie podczas malowania. Ma dobrą szczoteczkę, uwielbiam takie :)

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nie, albo nie!

z natury moje rzesy sa cienkie krotkie i rzadkie, uzywajac tego tuszu wygladalam jakbym wogole sie nie pomalowala to tyle...

tusz polecam osobom lubiacym delikatny makijaz, czyli 2 warstwy max, przy wiekszej ilosci strasznie sie osypuje i sciera z rzes,... jest nietrwaly, cena nieadekwatna do jakosci produktu....

warto mieć

Tusz fajnie pogrubia, nie skleja rzęs i nie osypuje się.
Trochę pogrubia i wydłuża, do tego nie podrażnia.

Dobrze się go nakłada.

Wystarcza jedna warstwa, aby rzęsy fajnie wyglądały. Kilka warstw to już na wieczorowe wyjście.

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Dobry :)

Jest zachwycona tym tuszem :)
Znalazłam jego recenzję na yt i skusiłam się, kupiłam go w swojej drogerii gdzie zawsze mam pewność, że tusz jest nowy i świeży, a cena jest niższa niż w Rossmannie - 29,50. Jest cudowny. Ładnie pogrubia i wydłuża, do tego szczoteczka bardzo wygodna, konsystencja super ! 1 raz spotkałam się z kremowym tuszem. Kolor to prawdziwa czerń. Jednym słowem - POLECAM ! Btw tusz mam ponad m-c a jest cały czas taki jak nowy :) więć myślę, że warto go kupić.
Edytuję: Mam go 6 miesiąc a maluje się nim jak nowym. Naprawdę godny uwagi i warto wydać każdą złotówkę.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

choamy sie od kilku lat

Ogolnie bardzo lubie tusze Loreala za ich konsystencje. Nie sa ani suche ( jak MF), ani wodniste ( Maybelline) tylko maja taka fajna kremowa konsystencje. Ten tusz lubi sobie po 2 miesiacach wyschnac, i od czasu do czasu skleic rzesy. Uzywam go od lat, czasem go zdradzam z innymi,ale zawsze wracam. Super pogrubia rzesy, nie osypuje sie, nie ma efektu pandy, nie smierdzi. Ma fajna,zwykla szczoteczke, bo nie lubie tych wymyslnych wielkich ani gumowych. Mam rzesy dlugie, proste, wiec lubie je pogrubic. Z pomoca zlaotki i tego tuszu mam efekt teatralny -dokladnie taki jak lubie. Ostatnio kupilam wersje x5, niby podbna sczzoteczka, ale jakos mi srednio lezy. Czekam az sie skonczy i wracam do tego.

Coś się w nim zmieniło..ale jest ok

Tak jak moja poprzedniczka, kiedyś namiętnie używałam tego tuszu. Bylam zachwycona, ale potem zdradziłam go kilka razy i znowu pokornie do niego wróciłam. Niestety skleja rzęsy i musi troszkę się wysuszyć, żeby dawał dobry efekt. Lubie go, ale formuła tego tuszu chyba troszke się zmieniła. Generalnie polecam przetestować.