4Seasons WetLip Gloss (Błyszczyk)

4Seasons WetLip Gloss (Błyszczyk)

Błyszczyk WetLip podkreśla kształt ust i optycznie je powiększa. Wyciąg z mango łagodzi podrażnienie i spierzchnięcia.

Cena: ok. 9 zł

Ciepłe wspomnienia

Kilka lat temu miałam aż cztery odcienie tego błyszczyka: bezbarwny, jasnoróżowy, czerwony i złoty. Wszystkie były świetne. Miały śliczny zapach i nadawały ustom bardzo ładny kolor i połysk. Długo się utrzymywały, nie wysuszały ust. Wówczas były moimi ulubionymi i bardzo żałuję, że teraz nie są już dostępne.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
Ilość zużytych opakowań: cztery

naturalny z połyskiem

Miło wspominam ten błyszczyk,ale odnosze wrazenie(po przeczytniu recenzji) ze zadowolenie z tego produktu zalezy od koloru:)
ja zakupilam jeden z kolekcji transparentnych kolorkow z drobinkami i byl to praktycznie bezbarwny ze slicznymi zlotymi drobinkami.
byl nie tylko sliczny, ale i na tyle gesty aby trzymac sie a ustach, ale nie na tyle zeby sie kleic.dobrze zabezpieczal usta-testowalam zima, nie wysuszal.
zaluje ze nigdzie nie moge go spotkac,jedna jego wada byla mala pojemnosc, chyba ok 5 ml

Używam tego produktu od:zima 3 lata temu

taki sobie

Jego konsystencja jest dość wodnista co sprawia, że niezbyt długo się trzyma ust.Blask też nie jest oszałamiający.Zapach nawet do zniesienia nie jest strasznie chemiczny.Kolor na ustach bardzo subtelny i nie należy się zbytnio sugerować tym w opakowaniu.Nawilżenia nie stwierdziłam.Ogólnie za tą cene można znaleźc lepsze rzeczy

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

niezly, niedrogi kosmetyk

Mam nr 13 (taki jasny, ni to różowy, ni to beżowy, dyskretny kolorek). Bardzo podoba mi się jego słodki, owocowy zapach oraz niesamowita ilość błyszczących drobinek - pięknie wygląda zwłasza w słońcu, może też w intensywniejszym sztucznym świetle :) Nakłada się przy pomocy długiego aplikatorka (dzięki któremu można zużyć kosmetyk niemal do końca), jednak trzeba go na ustach pracowicie rozetrzeć - kładzie się jego aplikatorkiem jednak zbyt dużo i raczej nierównomiernie. Wymaga podkładu z bogatszego balsamu pielęgnacyjnego, inaczej nieestetycznie wysycha przy kącikach oraz krawędziach ust. Błyszczące drobinki mogą się odrobinę rozcierać po twarzy. Bardzo fajny efekt daje mieszany bezpośrednio na ustach pół na pół z bezbarwnym błyszczykiem. Jest wydajny i do tego jeszcze tani:) Posiada solidne opakowanie, jednak może odrobinę kiczowate - odjąc ten złoty pasek przy zakrętce i byłoby całkiem znośne.
Podsumowując: całkiem niezły, niedrogi kosmetyk. Wart swojej ceny, nie można się zawieść;)

fuj

Zdecydowanie nie polecam tego blyszczyku. Ogolnie mam uraz do wiekszosci blyszczykow bell- sa okropne pod wzgledem smaku i zapachu. Jak nie daj Boze posmakujemy ktoregos z nich to od razu sie robi niedobrze.
Mam sporo blyszczykow tej firmy w domu i jeszcze nie znalazlam takiego ktory bylby pozbawiony tego okropnego chemicznego zapachu i smaku. Na szczescie nie place za te świnstwa wiec nie mam wyrzutów sumienia ze wydalam kase na takie byle co.
Ale przejde do meritum... Ten blyszczyk dale ladny efekt tylko kiedy nalozymy go niewiele i to na jakis bezbarwny lipgloss. Jezeli uzyjemy go samego i to w duzej ilosci to koszmarny efekt murowany.
A, moze to ma znaczenie- mam kolor nr 3, rożowy

Nie taki zly

Nie wiem czemu az tyle negatywnych opini... Moze to ze wzgledu na kolory? Przyznaje- konsystencja tych ciemniejszych jest straszna ;) Ale ja uzywalam transparentnego odcienia rozu, z drobinkami i musze stwierdzic ze prezentowal sie przyzwoicie. Jego wada bylo to ,ze nie byl zbyt trwaly i odrobine wysuszal :P I robil brzydka biala kreche...

badziew

Nie jest wart ani jednej wydanej na niego złotówki ;) Zapach jest taki jakby sie farbę olejna otworzyło, nakłada sie źle a właściwie wogóle sie nie nakłada tylko rozmazuje po ustach i przypomina mi taka szminke babciną a nie błyszczyk, sztuczny efekt...fuj lepiej omijac to cudo z daleka i wydac pare złoty wiecej na cos innego :)
a gwiazdke dostaje za wyglad opakowania i kolory :))))...

Calkiem dobry

Dostalam "w spadku" od siostry, ktorej nie spodobal sie kolor. Mam odcien nr 10. Jest bardzo ladny, intensywny. Nie lepi sie, dobrze sie trzyma. Jedyny minus to to, ze trzeba go nakladac z umiarem i zbiera sie w kacikach.

Zaskakujaco dobry

Nigdy nie miałam zbyt wiele zaufania do kosmetyków Bell'a. W tym przypadku jednak do zakupu zachęciło mnie kilka argumentów:
1)nr 12, który wybrałam jest bardzo dyskretny, lekko brzoskwiniowy i pieknie się mieni
2)opakowanie atrakcyjne
3)cena niemal śmieszna - ok. 10zł
A jak się sprawdził: świetnie!Pieknie mieni się na ustach, zapach (wbrew poprzednim recenzjom)bardzo mi odpowiada. I co najważniejsze- ma świetną konsystencję. Kupowałam już błyszczki płacąc za nie po 40-50 zł i zawsze mialam ten sam problem. Szybko się "zjadały" lub wysuszały usta. A ten naprawde nawilża i ładnie się trzyma!

Fatalny...

Zgadzam sie w 100% z wypowiedzia AgnesPi.
Zobaczylam u kolezanki taki fajny blyszczyk z Bell, postanowilam wiec, ze i ja takiego sprobuje. Wybralam z serii 4Seasons WetLip Gloss i zawiodlam sie strasznie. Zapach jest obrzydliwy. Nie da sie pomalowac tym blyszczkiem jesli ma sie malutko czasu. Potrzeba spokoju, lusterka i chwili skupienia..

Nie polecam

Kupiłam go w celu wypróbowania. Wybrałam kolor nr 1 – wydawał się najbardziej neutralny, choć wszystkie kolory są do siebie zbliżone.Na ustach wygląda, owszem, ładnie i jeśli nic nie jemy ani nie pijemy to się trzyma.Nie da się go nakładać bez lusterka, bo ma taki nieporęczny długi aplikator, że ciężko nim na oślep trafić w usta. I lustro jest konieczne jeśli chcemy nałożyć go równomiernie.Ale najgorszy w nim jest zapach – dla mnie po prostu wstrętny (chyba, że trafiłam na jakiś zepsuty egzemplarz, bo tak mi się ten zapach kojarzy).Daję gwiazdki jedynie za subtelny połysk, który akurat mi się podoba.