Formuła Norweska, Deep Moisture Comfort Balm (Głęboko nawilżający balsam)

Formuła Norweska, Deep Moisture Comfort Balm (Głęboko nawilżający balsam)

Stworzony do pielęgnacji wrażliwej, suchej skóry. Może być stosowany do twarzy i ciała. Przynosi natychmiastowe uczucie komfortu, zapewniając 24-godzinne nawilżenie i ochronę. Unikalna, szybko wchłaniająca się formuła przynosi natychmiastową ulgę, pozostawiając skórę doskonale miękką i świeżą. Nie pozostawia tłustej warstwy. Testowany dermatologicznie. W wygodnym słoiczku z nakrętką.

w słoiczku
uniwersalne
Struktura
bogate
emulsja
> 100ml

Do skóry normalnej :)

Jestem posiadaczką skóry lekko suchej, w kierunku do normalnej. Dla mnie lekka neutrogena jest idealna. Szybko się wchłania, miło się nakłada, nie jest tłusta. To zupełnie nie wyczuwalna lekka dawka nawilżenia, dedykowana dla skóry normalnej lub lekko suchej jak moja. Dobrze sobie radzi po depilacji i ma ładny zapach ( takiego kremu ).

wolę standardowy balsam

Używałam do ciała. Jest lekki delikatny. Do mojej suchej skóry lepiej sprawdza się standardowy , cięższy balsam. Jest bardziej treściwy i na dłużej nawilża.
Wygodne opakowanie, pozwala na dokładne sprawdzenie ile produktu nam zostało i łatwo się nabiera.

Przyjemny do ciała

O tak, spodobało mi się używanie go. Lubię tę markę, szczególnie na zimę, tak mi się zresztą kojarzy, mocno swego czasu reklamowany w takiej konwencji.
Używam do ciała, na twarz nie wiem czy się odważę. Kupiłam zresztą z działu balsamów do całego ciała. Pachnie bardzo delikatnie. Konsystencja również delikatna, lecz jednocześnie skondensowana, przyjemna. Wchłania się bardzo szybko, nie ma mowy o żadnym klejącym czy odczuwalnym filmie. Przynosi ulgę, mocno nawilża. Dla mnie cudo. Opakowanie okrągłe osobiście bardzo chwalę, z premedytacją się na takie zdecydowałam.

Starzenie się skóry - dieta

Dobry

Lubię. Choć w porównaniu z emulsją z maliną nordycką wypada nieco gorzej.
Efekt miękkiej, nawilżonej skóry utrzymuje się krócej przez co częściej trzeba go aplikować. Ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, ładny zapach no i opakowanie na duży plus - można wykorzystać wszystko do zera.

Najlepszy

Najlepszy balsam do ciała, jaki miałam.

Plusy:
+głębokie nawilżenie
+szybko sie wchłania
+delikatny zapach
+dostępność
+wygodne opakowanie
+mozna zużyć produkt do końca

Minusy:
-brak

Mój ulubieniec

Kupiłam ten balsam już daaawno temu, ponieważ skusiła mnie promocja w Rossmanie. Jako, że uwielbiam kosmetyki od Neutrogeny miałam wobec niego wygórowane wymagania :). Stosuje go jako krem do twarzy (mam tendencję do wysuszania skóry twarzy) i jestem szczerze zachwycona. Marka mnie nie zawiodła. Krem świetnie się wchłania, nie jest tłusty i ma bardzo fajną formułę. Plusem jest również ładny delikatny zapach (osobiście nie lubię intensywnie pachnących kosmetyków). Super nawilża skórę twarzy i co ważne NIE PODRAŻNIA. Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

wchlania sie bajecznie szybko, ale dla mnie troche slabo nawilza

Ten balsam ma bardzo dobra konsystencje. Jest lekki i dzieki temu wchlania sie w ciagu minuty nie zostawiajac po sobie zadnej tlustej warstwy!

Opakowanie bardzo lubie, to okragly zakrecany "sloiczek" z plastiku.

Zapach jest dosyc delikatny, nic szczegolnego.

Rozprowadzanie latwe i przyjemne. Mozna od razu sie ubrac, nie brudzi ubran.

Dzialanie nawilzajace nie powala, stad 4*. Jest dobry na kilka godzin, ale na dluzsza mete czestotliwosc stosowania bedzie zwiekszona jesliby porownac go na przyklad do masel The Body Shop.

Uzywam go praktycznie tylko do nog, a to z tego wzgledu, ze gole nogi maszynka i nie zacinam sie tylko przy dobrze nawilzonej skorze. Jesli jest za sucha, od razu krew sie leje.
Tutaj zyczylabym sobie troszke lepszego nawilzenia, poniewaz czesto nakladam go w duzej ilosci, aby lepiej nawilzyc skore, a przez to szybciej sie skonczy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

nie dla mnie

Na początku byłam nim zachwycona, ale później marzyłam, żeby się skończył.

Na początku:
nawilżał idealnie, miałam wrażenie, że odżywia, pasował do całego ciała, zapach nie był męczący, opakowanie wygodne

Później:
za mało nawilżał, nie odżywiał, ciagle czułam przesuszenie, nawet opakowanie zaczęło mnie denerwować

Używam tego produktu od: starczył na 2,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny krem do codziennej pielęgnacji, doskonale radzi sobie z suchą skórą.

Kupiłam ten krem z myślą o mojej bardzo suchej cerze. Wcześniej kupowałam kremy, które powodowały swędzenie i czerwone plamy na twarzy. Kupiłam Neutrogene i nie zawiodłam się. Stosuje ją codziennie wieczorem, lub gdy potrzebuje nawilżyć moją twarz. Jest świetna nie jest tłusta, rano twarz jest nawilżona, bardzo dobrze działa na suchą skórę. Często miałam problem z suchą skórą na brwiach. Wystarczyło tylko jeden raz posmarować i następnego dnia nie było śladu.
PLUSY:
+ładny zapach
+twarz po zastosowaniu nie jest tłusta
+świetnie nawilża
+szybko eliminuje suchą skórę

obowiązkowy do codziennej pielęgnacji !

Zanim odkryłam świat kremów do twarzy, codziennie namiętnie używałam Neutrogeny na noc oraz rano, jako bazę pod makijaż. Jest taki delikatny, łagodny i pięknie pachnący ! Mój pielęgnacyjny must have. :) Jedni za obowiązkowy krem uznają Nivea, ja zdecydowanie wybieram Neutrogene. :)

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

ŚWIETNY

Najlepszy krem jakiego do tej pory miałam przyjemność używać. Moja skóra jest bardzo wybredna, wiele kosmetyków powoduje na mojej skórze straszny wysyp, ten okazał się wyjątkiem. Świetnie nawilża, w końcu uporałam się z suchymi skórkami na twarzy. Duże opakowanie, starcza na bardzo długo. Konsystencja kremu bardzo przyjemna, szybko się wchłania i nadaje się pod podkład. Przy stosowaniu tylko na twarz i ręce starczył mi na ok. 5 miesięcy, a więc jest bardzo wydajny. Nie moge powiedzieć żadnego złego słowa o nim, gorąco polecam.

Bardzo dobry balsam do suchej skory . Mocno nawilża i nie zostawia tłustego filmu jak wiekszosc balsamów . Ma ładny zapach oraz swietna konsystencje . Jest moim ratunkiem na sucha skore , działa jak opatrunek.

Plusy
- swietna konsystencja
- wygodne nie duze opakowanie
- bardzo wydajny
- działa jak opatrunek na bardzo sucha skore
- mocno nawilża
- działa ściągająco

Minus jest jeden jedyny dlatego odejmuje pół gwiazdki niestety gdy koja skóra jest bardzo sucha po zaaplikowaniu balsamu skóra mnie troche szczypie ,ale to jest tylko chwilowe uczucie :)

Używam tego produktu od: Od roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa