Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Korperbutter Traube & Kakao (Masło do ciała 'Winogrono i kakao')

Korperbutter Traube & Kakao (Masło do ciała 'Winogrono i kakao')

Kosmetyk do pielęgnacji ciała z masłem kakaowym oraz olejkami z winogron chroni i intensywnie odżywia naszą skórę. Wysokiej jakości składniki nadają skórze jedwabistą gładkość. Zapach afrykańskiego kakao i świeżych owoców wysyłają zmysły w podróż dookoła świata.

Kocham!

Zakochałam się...i już nigdy się nie spotkaliśmy.
Na to pięknie jak dla mnie pachnące masełko natknęłam się raz, przypadkowo, zachęcił mnie skład, prawie naturalny ;) oraz cena. Przeżyłam miłe zaskoczenie, gdyż masło świetnie nawilżało, miałam miękką i delikatną skórę, po prostu się zakochałam. Niestety, pomimo poszukiwań już nigdy nie trafiłam na nie w Rossmannie. Szkoda, bo naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992115].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwny...

Ciężko mi jednoznacznie ocenić ten produkt ponieważ jest naprawdę... DZIWNY!

Plusy:

+ gęsta, masełkowata konsystencja,
+ wydajność,
+ zapach,
+ wygodne opakowanie,

Minusy:

- co prawda nawilża, ale nie jest to długotrwałe nawilżenie, jakiego oczekuję,
- długo się wchłania,
- po wieczornym zastosowaniu czasem nawet rano czuć go na skórze, przy czym nie jest to uczucie nawilżenia, a po prostu lepkości, niezbyt przyjemny efekt...

Nie jest to najgorszy kosmetyk jakiego używałam, ale do najlepszych, a nawet tych poprawnych jednak mu daleko. Więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987676].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, ale więcej nie kupię...

Powiem szczerze, że nie spotkałam takich sprzeczności w żadnym produkcie do ciała , który używałam. Z jednej strony to masełko jest po prostu cudowne! Nigdy wcześniej nie używałam masła o takiej świetnej konsystencji - jak prawdziwe masło :) ale co tam konsystencja! To , co robi z ciałem to jest prawdziwy majstersztyk - skóra staje się jak aksamit, masło szybko się wchłania i zostawia skórę na długo nawilżoną, ale nie jest ona klejąca a taka pół-matowa, nawet nie wiem jak to dokładnie opisać! Bardzo mi się ten efekt podoba. Z drugiej strony zapach jest bardziej niż nietrafiony. Kto wymyślił aby łączyć kakao z winogronami? W efekcie otrzymujemy coś w rodzaju surowego ciasta drożdżowego , który na nieszczęście bardzo się długo utrzymuje. Szkoda , bo masło w działaniu jest genialne, ma bardzo dobry skład, ale zapach....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965118].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Dobrze nawilża

Bardzo dobrze odzywiające masło do ciała, Dodatkowym plusem jest dla mnie konsystencja, troszkę lżejsza niż klasycznego masła, przez co jest ciut przyjemnijesze w użyciu i nei klei sie do ubran/ poscieli. Bardzo fajnei się wchłania. Kiedy sie nim smarujędosłownie czuję jak moją skóra \'pije\' zachłannie wszystko co w tym maśle jest. Zapach- nienajgorszy, ale może być irytujący dla niektórych. Mi masło bardzo odpowiada, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950549].usefull || 0 }}% pomocna.

wypróbowałam... i pochwalę :o)

Masło upolowałam w zawrotnej cenie... 4 zł (!) i bardzo żałuję, iż wzięłam zaledwie jedno opakowanie, ponieważ ostatnio nie mogę go nigdzie znaleźć... A jest godne polecenia!

Rzadko używam balsamów, przekładając je na oliwkę. Z masłem o tak wyśmienitej, gęstej, kremowej konsystencji, przyznaję, że miałam do czynienia po raz pierwszy (wcześniej wypróbowałam ziaję i farmonę) - dostaje ode mnie plusa za dodatkowe, przyjemne wrażenia :) Trochę trzeba się pomasować, by nie pozostawić białych śladów, ale w niewielkiej ilości smug prawie nie ma, wchłania się również bardzo szybko.

Kosmetyk nie spowodował u mnie wysypu (bo brak w nim parafiny), bardzo dobrze wywiązał się z zadania, jakim jest solidne nawilżanie - prawdopodobnie przy bardziej wymagającej, łuszczącej się skórze może się nie sprawdzić, ale dla ciała wymagającego nawilżenia po codziennym kontakcie z krakowską kranówką okazał się wystarczający.

Słówko o krytykowanym zapachu: owszem, jest mocny, kojarzy mi się z kakao z odrobiną rumu, jednak dla mojego nosa był do zaakceptowania ;) Nie czułam konieczności natychmiastowego zmycia z siebie balsamu.

Krem całkiem wydajny - używałam około miesiąca. Opakowanie mało higieniczne, ale dzięki słoikowi można wygrzebać wszystko do ostatniego "maźnięcia" ;)
Jeżeli ktoś wie, czy dalej jest w sprzedaży, niech da znać!

Używam tego produktu od: używałam w czerwcu/lipcu
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale jeśli znajdę, kupię ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936252].usefull || 0 }}% pomocna.

Alkoholowe upojenie

Gdyby nie ten alkohol tak wysoko w składzie i jego mocna woń, byłoby to całkiem dobre masełko.
Masło ma gestą konsystencję, przyzwoitą cenę, wygodne opakowanie. Dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917225].usefull || 0 }}% pomocna.

Baardzo treściwy

Kupiłam te masło za 7,99 zł w promocji w Rossmannie. Skusiło mnie owo MASŁO, dobry skład i niska cena. Nie zawiodła się na tym produkcie. Według mnie ma same zalety:
- przepiękny zapach.
Nie wiem czy tak pachnie afrykańskie kakao, ale zapach jest cudowny. Mi to pachnie takim świeżym miodem pszczelim prosto z ula ;) Najważniejsze jest to, że zapach utrzymuje się bardzo długo na ciele (czasami nawet na ubraniu).
- proste opakowanie.
Plastikowy słoik, dzięki któremu możemy zużyć produkt do ostatniego grama.
- bardzo zbita konsystencja.
Prawdziwie masłowa ;) Nie spotkałam się jeszcze z taką konsystencją. Jest niesamowicie twarda i zbita, na szczęście pod wpływem ciepła staje się troszkę płynna dzięki czemu łatwiej się rozprowadza po ciele
- dobrze się wchłania
mimo takiej konsystencji bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Przez chwile może się wydawać za tłuste, ale to mylne uczucie.
- bardzo dobrze nawilża
- nie zostawia tłustej powłoki za ciele
- nie powoduje wysypu mimo swojej tłustej konsystencji
- cena dobra do wydajności

Podsumowując: jeden z lepszych kosmetyków pielęgnacyjnych co ciała, najlepsze i najprawdziwsze mało do ciała jakie stosowałam. Świetny skład, ,świetna cena i wydajność. No i nie przetłuszcza i nie podrażnia skóry. Dodam, że mam skórę na ciele normalną w kierunku suchej

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916871].usefull || 0 }}% pomocna.

ZAWSZE MOGŁO BYĆ LEPIEJ

Masełko znajduje się w 200ml, plastikowym słoiczku z papierową etykietą.
W składzie znajduje się wiele olejków, maseł, substancji nawilżających i ... alkohol
\'no name\'. Ale w sumie bardzo jestem zadowolona z składu, bo jest bogaty.
Co do alkoholu \'no name\' to musi być go duuużo, bo zapach niby przyjemny - kakowy,
ale przy większej ilości, kiedy aplikujemy np. na całe nogi to czuć jakbyśmy
byli w jakiejś \'gorzelni\' :D
Wcale Was nie zadziwię, kiedy napiszę, że kolor masła jest.. biały.
Konsystencja gęsta, masłowa. Nie jestem ekspertem, bo to pierwsze moje masełko jakiego
używałam, ale wydaje mi się, że ma idealną konsystencję.
Bez problemu rozprowadza się na ciele.
Jeśli chodzi o działanie to mam mieszane uczucia...
Z jednej strony zaaplikowane na ciało nawilża, zmiękcza skórę, a znowu z drugiej
zaaplikowany na nogi nie radzi sobie z ich suchością, a do tego mam wrażenie,
że włoski na nogach przez niego odrastają szybciej.
Nie stosowałam na twarz, ponieważ boję się, że mnie zapcha.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916368].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Masełko kupiłam przez przypadek, zobaczyłam w rossmannie, że było oznaczone \'ceną na do widzenia\' za jakieś 5zł, a że akurat nie miałam żadnego to wzięłam.
Masło jest bardzo gęste, zbite i niestety, mało wydajne, muszę nałożyć dużo, aby poczuć jako-takie nawilżenie... Bardzo ciężko się rozsmarowuje, zostawia białe ślady co zdarzyło mi się pierwszy raz przy takim kosmetyku.
Zapach jest ok, nie czuć go za bardzo na ciele, a szkoda, bo wolałabym jednak coś czuć..
Jakiegoś działania pielęgnacyjnego nie zauważyłam, ani za bardzo nie nawilża, nie wygładza, nie odżywia.. Właściwie skóra jest taka sama jakbym nic nie używała.
nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w połowie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908568].usefull || 0 }}% pomocna.

nie tego oczekiwałam

Lubię kosmetyki Alterra ponieważ mają bardzo przyjazne, naturalne składy i kosztują niewiele. Masło kupiłam zupełnie w ciemno. Jest treściwe. Trochę ciężko się wchłania, zostawia lekki filtr. Dobrze odżywia i nawilża. Zapach nietypowy jak dla mnie lekko spożywczy. Opakowanie poręczne i praktyczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906127].usefull || 0 }}% pomocna.