Garnier, Czysta Skóra A, Krem nawilżający usuwający niedoskonałości skóry

Garnier, Czysta Skóra A, Krem nawilżający usuwający niedoskonałości skóry

Jego formuła z kwasem salicylowym i cynkiem, cenionymi przez dermatologów za ich właściwości oczyszczające i regulujące, dzień po dniu usuwa niedoskonałości skóry i zapobiega ich ponownemu powstawaniu, nie podrażniając jej. Nawilża skórę, aby zapewnić jej delikatność i uczucie komfortu przez cały dzień. Lekka i nietłusta konsystencja wnika natychmiastowo w skórę. Antybakteryjny. Testowany dermatologicznie.

Całkiem całkiem

Udało mi sie kupić w promocji (około 9zł), co przy normalnej cenie jest rzeczywiscie okazja.
+ lekko nawilża
+ delikatnie matuje, choć pozostawia też lekki efekt glow, ale nie jest to wyraźne świecenie się
+ nadaje się pod makijaż, podkład nie roluje się
+ fajnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, w moim przypadku nie było konieczne stosowanie pudru matującego
+ lekka konsystencja

- wysoka cena
- oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek usuwaniu niedoskonałości
- efekt nawilżenia nie jest wystarczający, już w połowie dnia przydaje się dodatkowa porcja nawilżenia
- alkohol wysoko w składzie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Fajny :)

Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T, +wągry. Jak dla mnie działał całkiem nieźle, jednak cena mi nie odpowiada względem pojemności.

Plusy:
- po umyciu twarzy, gdy moja skóra jest napięta, to ten krem fajnie się sprawdza, leciutko nawilża,
- całkiem nieźle matuje,
- miły, świeży zapach,
- wydajny,
- opakowanie,

Minusy:
- cena,
- wraz z upływem dnia, skóra zaczyna się coraz mocniej świecić,

Nie znalazłam jeszcze kremu, który byłby lepszy od tego, jednakże ten również nie jest idealny. Po prostu najlepszy ze wszystkich, które przetestowałam. A jak się świeciłam, tak dalej świecę, ale zaczynam trochę później :D

Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

W miarę moich potrzeb. ;)

Ale jednak prawie robi dużą różnicę. Jak zwykle na opakowaniach tego typu kremu, opis jest trochę ubarwiony. Rzeczywiście po pierwszym zastosowaniu czułam lekkie ściągnięcie porów, nie zapychał ich, nawilżał w miarę moich potrzeb. ( Mam skórę mieszaną, tłustą w strefie T.) Mam problemy z krostkami, lecz zawsze po zastosowaniu kremu na noc, rano większość z nich jest zaschnięta i pomału zaczynają znikać. Nie usuwa on zaskórników, jednak robi to co powinien za swoją cenę.

Zalety:
-w miarę dobrze matuje,
-przyjemnie pachnie,
-w moim przypadku zauważalne lekkie ściągnięcie porów, czego się nie spodziewałam,
-w miarę potrzeb nawilża,
-wysusza drobne krostki i minimalizuje powstawanie nowych,
- dobry jako baza pod makijaż,

wady:
- ogólnie nie przepadam za kremami w tubkach więc opakowanie,
-nie zauważyłam redukcji zmian potrądzikowych.
- spodziewałam się wiekszego efektu nawilżającego, mimo że nie jest to krem przeznaczony do tego.

Podsumowując krem jest dobry dla nastolatek ze zmianami trądzikowymi, nie polecam go jednak osobom ze skłonnościami do alergii, zawiera kwas salicylowy.
Ogólnie produkt gody zakupu. Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bardzo dobry krem za niewielką cene

Od jakiegoś czasu na mojej twarzy zaczęły pojawiać się "niespodzianki" , a nigdy nie miałam z tym problemu. Próbowałam wszystkiego, serio, ale jakoś nic mi nie pomagało. No i pewnego pięknego dnia poszłam do rossmanu i wyszłam z niego z zestawem garniera, czyli krem i ten żel 3w1 (plus urocze niebieskie futrzaste nauszniki które też były w zestawie:D)
I teraz tak
Plusy:
-krem naprawdę dobrze matuje
-moja twarz wreszcie zaczęła się mnie słuchać i teraz tylko od czasu do czasu coś naprawdę malutkiego wyskoczy, co łatwo jest zakryć korektorem i schodzi po trzech dniach
-wg. mnie fajna tubka z końcówką, dzięki której możemy odpowiednio dozować krem od razu na twarz, i dzięki temu mniej go zużywamy
Minusy:
-niestety nie nawilża, wręcz wysusza, ale używam na noc kremu olay do cery młodej (w przecenie za 15zł) i nie mam mojej skórze nic do zarzucenia :)

Aha, używam go właśnie z tym żelem/ peeling\'iem /maseczką , który też dużo daje. Nie wiem jak by współpracował z innymi żelami, ale wydaje mi się że pewnie tez nie najgorzej.

polecam

Plusy:
* dobrze matuje cerę,
* ma przyjemny zapach,
* łatwo się rozprowadza,
* wystarczy niewielka ilość kremu, aby nanieść go na całą twarz,
* nawilża.

Minusy:
* małe opakowanie.

Polecam gorąco.
Stosuję ten krem niedługo, ale widocznie poprawił stan mojej cery- nic się nie błyszczy, drobne niedoskonałości również ustąpiły.
Jedynym minusem jest małe opakowanie i fakt, że czasami wyciskam z tubki zbyt dużo kremu.

Używam tego produktu od: 3 mesięcy

Nie polecam .

Kupiłam ten produkt, ponieważ walcze ze zmianami trądzikowymi.
Plusy:
-konsystencja
-zapach
-opakowanie
-cena

Minusy:
- nie pomogł w walce z niedoskonałościami
- po nałożeniu "wałkuję się " na skorze
-nie nadaję pod makijaż

mój zdecydowanie najgorszy krem

Kupiłam ten krem tylko raz - i nigdy więcej!

Wady:
- po jego użyciu miałam wrażenie takiej ciężkości na twarzy
- zapychał pory
- źle się wchłaniał
- wysusza skórę
- nie pozwalał na używanie podkładu !!! - może to dziwnie brzmi, ale zdarzyło mi się tylko w tym przypadku - po nałożeniu tego kremu żaden z moich podkładów nie chciał się choćby przyzwoicie rozprowadzać... wręcz rolował się na skórze

Dawałam temu kremowi szansę przez kilka miesięcy... niestety zupełnie mnie do siebie nie przekonał

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Pół na pół

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ zapach
+ rozjaśnia blizny i przebarwienia
Minusy:
- potrafi mocno zapchać pory
- nie likwiduje wyprysków
- wysusza skórę
- po jego użyciu skóra bardzo się klei

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

likwiduje niedoskonałości, ale wysusza

Krem dobrze wygładza i matuje, więc nadaje się pod podkład. Skóra jest po nim dość przyjemna w dotyku. Niedoskonałości rzeczywiście się zmniejszają, zwłaszcza po dłuższym stosowaniu. Niestety, nie nawilża, a wręcz przeciwnie - wysusza. :(

Ilość zużytych opakowań: jedno, ciągle to samo, bo nie mogę go stosować codziennie

Zmieniłam zdanie

Przyznam, początkowo nie byłam z tego kremu zadowolona - wydawało mi się, że nic nie robi z moją skórą, poza tym, że ją brzydko wysusza. Weszłam jednak któregoś pięknego dnia na wizaż i znalazłam recenzję dziewczyny, mówiącej o tym, żeby nakładać go na noc grubszą warstwą, jak maseczkę - i sprawdził się! Stał się jednym z moich bardziej lubianych kosmetyków :)

Oceniam przy stosowaniu na noc, grubszą warstwą:
+ widocznie wygładza cerę
+ po paru minutach się wchłania - jeśli usiądzie się przed wiatrakiem, to po kilkunastu sekundach - nie ubabrzemy sobie grzywki, a efekt ten sam ;)
+ nienajgorsza wydajność - na miesiąc, półtora wystarczy spokojnie
+ nie wysusza skóry...
+ ... ale wysusza drobne krostki

- odrobinę za mało nawilża (ale w sumie nie od tego jest)
- nie jest, mimo wszystko, magiczny i nie radzi sobie z większymi problemami :P

+/- nie przepadam za jego zapachem, ale nie jest to coś nie do wytrzymania. Poza tym, to nie perfumy, nie ma pachnieć, tylko działać, więc nie wpływa to na moją ocenę.

Ogólnie - bardzo lubię.

PS: Nie stosowałam pod makijaż, ale podejrzewam, że może się sprawdzić.

Używam tego produktu od: ponad roku (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: chyba około 3?

super krem

Używam tego kremu od dawna i bardzo go lubię. Jest idealny pod makijaż, matuje i delikatnie nawilża. Nie wiem czy usuwa niedoskonałości skóry bo miejsca gdzie akurat coś chce wyskoczyć smaruję dodatkowo kremem przeciwtrądzikowym. Razem tworzą zgrany duet:) Poza tym cena tego produktu jest przystępna.

ciekawy

dostalam go w prezencie.. poniewaz nie mam jakis tam problemow z cera dla mnie ten krem jest ok..
jako podklad pod makijaz jest super ..
ma lekka konsystencje
swietny zapach
dobrze nawilza
nie swiece sie po nim
wydajny
fajne opakowanie

czy usuwa niedoskonalosci nie wiem bo nie mam takowych .. moze tam troszke ale zawsze takie mam a zmiany po nim nie widac .. ogolnie podoba mi sie jego zapach i to ze sluzy mi za podklad pod puder i nie musze juz nakladac fluidu .. np w goorace dni :) i to jest najlepsze.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1- poczatek 40 ml