Unicolor, Paloma Color, Fluid rozświetlający

Unicolor, Paloma Color, Fluid rozświetlający

Rozświetlający podkład pod makijaż o doskonałych własnościach kryjących i matujących. Wzbogacony o wit. E, filtry UVA/UVB i ekstrakt z Aloe Vera, odżywia i chroni delikatną skórę twarzy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Pozotawia na skórze delikatną warstwę dając efekt wygładzenia, rozjaśnienia i zmiękczenia rysów twarzy.

Cena: 8 zł / 40 ml

super

super! nie czuje sie jak w masce, lekki, delikatny, super sie rozsmarowuje, nie ma zadnych okruchow zlotych jak np AA, posiada jasne odcienie ktore sa idealne do mojego koloru skory(zawsze mam problem z zakupieniem odpowiedniego koloru a tu sa idealne)
tylko juz go kupic niegdzie nie moge :(

Recenzja:super

Dobry!

Dla mnie (cera mieszana) naprawde super! Nie kryje zbyt mocno (to podklad pod makijaz a nie kamuflaz!) ale poprawki korektorem wystarczaja.
Skóra po nim jest ladna,promienna, podklad jej nie wysusza...bylyby 4 gwiazdki,gdyby nie brudzil ubran :|
Odcienie naturalne (51 dla zimowej buzi),kazda znajdzie cos dla siebie...Odcien 51 wybieral moj chlopak i nawet trafil w odpowiedni,co mnie samej rzadko sie udaje ;)

delikatny

Mam najjaśniejszy odcień 50. Rzeczywiście jasny, nawet dla mojej bladej twarzy. Lekki, dobrze się rozprowadza, choć trzeba trochę uważać na smugi. Nie kryje, nie matuje. Lekko wyrównuje koloryt cery, ładnie rozświetla. Delikatny i lekki, dobry raczej dla młodej, bezproblemowej cery, która nie potrzebuje krycia, a stanowi kolejną warstwę na mrozy. Trwały, trzyma się cały dzień.