Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

nawilża

Serum jest fajnym produktem jeżeli chodzi o nawilżenie skórek, ma ładny zapach, dobry skład, rzadką tłustą konsystencje więc za bardzo się nie wchłania, zmiękcza, regeneruje i nawilża skórki, to wszystko. Zadziorki zniknęły. Poprawy stanu paznokci po tym preparacie nie zauważyłam, ale i tak bardzo go lubię :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363531].usefull || 0 }}% pomocna.

tak!

Jest to serum, ktore wielokrotnie pomoglo mi w regeneracji plytki paznokcia po noszeniu (krzywdzacych mnie) hybryd. Szybciutko sie wchlania, mozna dokladac warstwy, widocznie poprawia kondycje plytki I skorek. Aplikacja to uzalezniajaca przyjemnosc, ten pedzelek chwycil mnie za serce.

Zapach dosc neutralny.

Cena produktu niska, szczegolnie, ze olejek szybko sie nie konczy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363361].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemne.

Przyznaję, często maluję paznokcie. Potwierdzam, stosuję odżywkę Evelline.
Ale... lubię też olejki.
Od czasu do czasu robię paznokciom detoks i nie maluję ich niczym, tylko używam, albo olejków, albo serum Regenerum, które zresztą tez jest na bazie olejków. Jestem zadowolona z wyglądu paznokci i skórek. Zadziorki gdzieś zniknęły. Serum jest fajne i wygodne w stosowaniu. Ponadto wydajne i niedrogie. A przede wszystkim skuteczne.
Takie kosmetyki to ja lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344606].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - mezoterapia skóry głowy

Moje małe odkrycie

Regenerum naprawdę bardzo mi pomogło. Zawsze chciałam mieć długie paznokcie, które będą twarde i zdrowe. Niestety jeśli udało mi się zapuścić je na niewielką długość od razu strasznie się rozdwajały nawet do połowy paznokcia lub łamała się cała biała część. Trenuję siatkówkę i wiedziałam, że będzie trudno doprowadzić je do porządku przez ciągły kontakt z piłką. Ale byłam bardzo zdeterminowana. Przestałam je malować i codziennie przez przez 3 miesiące używałąm serum. Nakładałam średniej grubości warstwę na paznokcie, skórki i aby rosły szybciej, wprowadzałam specyfik również pod biała część. Kiedy nałożyłam olejek, czekałam, aż się wchłonie, a jeśli dłonie były mi potrzebne, wcierałam w paznokcie resztę produktu. Kremowałam też ręce kremem, a na bardzo suche skórki stosowałam tender cream z Oriflame. Te nieestetyczne kreski wzdłuż paznokci zniknęły i nie dokuczają mi rozwarstwienia paznokci. Są one teraz mocne i jasne. W ciągu kuracji przez tydzień wcierałam tęż w paznokcie sok z cytryny. Jestem szczerze zadowolona z efektu i wszystkim szczerze polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339166].usefull || 0 }}% pomocna.

warto mieć w swojej kosmetyczce

Uważam, że jest to świetny produkt, doskonale dba o skórki - mam zawsze z nimi problem, często są suche i wyglądają nieestetycznie. Dzięki regenerum skończył się ten problem, warunkiem jest jednak regularne stosowanie.

Aplikacja jest wygodna, ma bardzo delikatny zapach. Zdziwiły mnie negatywne recenzje osób, które napisały, że produkt się nie wchłania - to nie jest lakier do paznokci, nie ma szans żeby zastygł, a nakładając grubą warstwę nie ma opcji, że się szybko wchłonie, więc w tej kwestii nie oczekiwałam, że paznokcie wręcz będą 'spijały' olejki zawarte w odżywce. Nakładałam minimum na płytkę i nieco więcej na skórki, zostawiałam na trochę, a następnie wcierałam resztę, chociaż w większości produkt się wchłaniał. Gdy nałożyłam za dużo, produkt dłużej się wchłaniał lub po prostu się ścierał. Może wydawać się zbędny, bo używając regularnie kremu nawilżającego możemy osiągnąć podobny efekt, jednak aplikacja jest wygodniejsza (tylko na same paznokcie, nie trzeba wcierać w całą dłoń), dzięki temu można go stosować prawie w każdej chwili i w każdym miejscu.

Dostępność i cena na plus. Wydajność - w zależności od indywidualnych potrzeb się może różnić.

Podsumowując produkt - jest wart zakupu, ale nie jest to must have, ze względu na to, że krem nawilżający do rąk daje podobny efekt i mimo wszystko, aby były efekty należy stosować regularnie. Uważam, jednak, że warto posiadać pod ręką w okresie jesienno - zimowym, kiedy szczególnie trzeba dbać o dłonie. Fajnie mieć w kurtce w kieszeni czy w torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338276].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja to kupuję

Używam już drugie opakowanie i jestem zadowolona. Nie rozumiem opinii zarzucających, że nie wysycha - no nie wysycha, bo to nie jest tradycyjna odżywka w formie lakieru do paznokci. Przecież producent nigdzie nie napisał, że preparat wchłonie się w 3 minuty. Zresztą nie ma się co dziwić, z taką zawartością olejków chyba wiadomo czego się spodziewać.

Bardzo odpowiada mi forma odżywki - olejek w pędzelku, można zaaplikować w pośpiechu, np. w tramwaju czy w trakcie zajęć na studiach, nie wymaga to specjalnych zabiegów jak w przypadku tradycyjnych odżywek (piłowania, odsunięcie skórek), co jest dla mnie w obecnym momencie niesamowitym plusem - oszczędność czasu i mniej zachodu.

Regenerum jako jedne z nie wielu preparatów możemy nałożyć nawet po hybrydzie czy żelach, co też jest sporym plusem. Mix olejków pięknie nawilża i zmiękcza skórki - przy systematycznym, codziennym stosowaniu już prawie tak nie narastają jak zawsze, a mam z tym duży problem. Pojawia się też mniej zadziorków. Paznokcie stają się bardziej elastyczne, płytka nabiera naturalnego, zdrowego blasku. Otrzymujemy ładny efekt zadbanych paznokci.

Warto zaznaczyć, że preparat ten nie utwardzi nam szybko paznokci. To nie ten typ. Jednak myślę, że jest to fajna alternatywa dla tradycyjnych odżywek i/lub dobre ich uzupełnienie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334961].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie...

Myślałam, że produkt apteczny będzie bardziej zadowalający...
Nastąpiło rozczarowanie zaraz po pierwszym użyciu...
Nałożyłam na paznokcie i czekam... czekam... czekam... i czekam...
aż wsiąknie, wyschnie, cokolwiek. Po 30 min stwierdziłam, że nie będę czekać w nieskończoność i zmyłam pod wodą. Po kilku dniach dałam temu produktowi kolejną szansę, ale było jak za pierwszym razem.
Wyrzuciłam. Nie polecam. Strata pieniędzy. Nie rozumiem zachwytu tym produktem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329686].usefull || 0 }}% pomocna.

ŻENADA!!!

Najgorszy kosmetyk z jakim kiedykolwiek miałąm styczność.Same minusy,zero plusówmNajwiększym minusem jest zbyt długi czas oczekiwania na "wyschnięcie"kosmetyku na paznokciu,bo aż 4 GODZINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Śmiało mogę napisać,że producent ponósł klęskę na całej lini.Pierwszy i ostatni raz kupiłam.Szczerze nie polecam,a nawet odradzam wszystkim tym co jeszcze nie mieli z tą odżywką kontaktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309141].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem dlaczego takie negatywne komentarze :)

Nie mam naprawdę zielonego pojęcia, dlaczego pojawiają się negatywne opinie na temat tego produktu :)
Choć wiadomo, może nie na każdego pazurki działa tak samo.

Dla mnie bomba, miałam rozdwajające się paznokcie, łamliwe "gumowe".
Po stosowaniu tej odżywki był twarde jak skała :)
Gdy po naprawdę po długim czasie, i długim pazurku ten w końcu postanowił się złamać, wyglądało to, jakby został ścięty obcęgami! Nigdy paznokieć nie złamał mi się w taki sposób! :D Dla mnie bomba. Paznokcie są twarde i odżywione. Najlepsza odżywka jaką dotychczas miałam okazję używać.

Niby się długo wchłania, ale ni to nie przeszkadza :)
Zapach też w porządku, trochę jedzie ziołami.
Jest wydajny i skuteczny, fajny pędzelek, można kupić po promocji za 17-18 zł :)
Ja tam POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299936].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój Ci ON!

Kosmetyk, który już zawsze zostanie w mojej kosmetyczce "paznokciowej". Nigdy nie miałam problemów z paznokciami. Zawsze twarde, ładny kształt. Lubię mieć kolorowe pazury.... I to spowodowało, że powstały liczne przebarwienia, paznokcie stały się "papierowe", szare- nijakie. Zakupiłam regenerum. Efekt po jakiś 2 tygodniach (rozjaśnione, twarde i widocznie zdrowsze paznokcie). Znów cieszę się pięknymi pazurkami. Owszem, staram się rzadziej malować. Ale fakt, że regenerum przyspieszyło "kurację" pazurową jest niepodważalny. Bardzo fajnie się nakłada za pomocą pędzelka. Bardzo poręczne opakowanie. Niesamowicie wydajny kosmetyk, starcza na przynajmniej pół roku. Kosmetyk jest wart uwagi ;) Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285496].usefull || 0 }}% pomocna.