Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Bardzo dobry efekt

Raczej nigdy nie miałam problemów z łamliwością czy rozdwajaniem się paznkoci. Jednak w pewnym momencie moje paznkocie stały się łamliwe, nie mogłam ich zapuścić, Pragnę zaznaczyć, że nigdy nie stosowałam przedłużania paznokci typu tipsy, żele itd. Regenerum bardzo szybko przywróciło moje paznokcie do doskonałej kondycji. Po zapuszczeniu nie łamią się, nie rozdwajają i wyglądają zdrowo.

Nie do końca mi pomoglo

Mam bardzo kruche i łamliwe paznokcie. Sądziłam, że ten produkt mi pomoże,ale niestety nie zauważyłam super efektów. Dalej jak się łamały tak dalej się to z nimi dzieje. Szkoda pieniędzy jak dla mnie

Bardzo dobry produkt

Mam słabe, łamliwe, rozdwajające się paznokcie, które dodatkowo, od czasu do czasu, osłabiam hybrydą.
Stosowałam wiele odżywek, w tym te powszechnie zachwalane w formie "lakieru" do paznokci i specjalnych efektów nie widziałam.
Dodatkowo codzienne nakładanie na pazury kolejnej klejącej warstwy zniechęcało mnie.
Serum do paznokci Regenerum jest bardzo poręczne i wygodne w stosowaniu. Łatwo się wchłania.
Używam od około miesiąca i już widzę pozytywne rezultaty.
Moje paznokcie mniej się łamią, są bardziej różowe i wyglądają estetyczniej.

Maska Węglowa

Regenerum

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Stosowałam go jakiś czas temu gdyż chciałam odzywic moje paznokcie i zapewnić im ochronę i odpoczywek od częstego stosowania lakieru. W telewizji zobaczyłam reklamę tego produktu i skusilam się aby go kupić. I powiem szczerze że nie zauważyłam poprawy. Serum stosowałam zgodnie z zaleceniami ale poprawy żadnej nie było. Do tego bardzo wielkim minusem była sama konsystencja. Seurum rozprowadzane na paznokciach jest mokre /tłuste i nie chce się wchłonąć. Dlatego często po dłuższym czasie oczekiwania po prostu musiałam go zmyć z paznokci. Co do plusów to wydajność produktu oraz jego opakowanie zakończone pędzelkiem. Niestety ten produkt nie przypadł mi do gustu.

nie polecam

skusiłam się na ten produkt po reklamie telewizyjnej, w której paznokcie wyglądały cudnie. jednak spotkało mnie ogromne rozczarowanie. nie widziałam żadnych efektów i paznokcie były tłuste przez co wszystko sie brudziło...

Moc olejków

Mam kruche i łamliwe paznokcie, dopiero to serum pozwoliło mi je odbudować. Serum ma wygodną formę małej tubki z dołączonym pędzelkiem. Nakładanie go nie sprawi nikomu problemu. Ma treściwą, oleistą konsystencję. Pierwsze efekty zauważyłam po dwóch miesiącach - płytka paznokciach stała się mocna, odporna na uszkodzenia. Wizualnie paznokcie wyglądały zdrowiej. Po pół roku codziennego stosowania paznokcie były wyraźnie zregenerowane, nie rozdwajają się. Pozbyłam się także minimalnych przebarwień. Dzisiaj stosuję produkt dwa razy w tygodniu, aby podtrzymać efekty. Sekretem działania tego produktu jest częste stosowanie.

Całkiem okej

No co ja tu mogę powiedzieć.. Dopiero co 3 dni temu kupiłam tą odżywkę. Powiem może od razu czy mi się sprawdza. Stosuję te serum trzy dni, po dwa razy dziennie. Szczerze to nie widzę poprawy, ale to może przez to, że nie stosuję jego rok jak producent wskazał. Ma ładny zapach, miękki pęcelek, leciutką konsystencje.. Ale to nie o to chodzi. Aaaaa... Zapomniałam o aplikacji! No więc co do tego serum to nie jest to taka odżywka bądź jakiś serum. To jest olejek który trzeba wmasować w paznokcie i skórki. Jak na razie moje skórki są DOŚĆ nawilżone i troszkę odżywione. Jak skończę stosować w pełni ten olejek, wtedy wam powiem moją całkowitą opinię.

Ratunek dla paznokci!

Nigdy nie miałam problemów z paznokciami, w przeciwieństwie do mojego faceta, który namiętnie je obgryza. Zdecydowałam się na kupno Regenerum, jako ostatniej deski ratunku dla jego koszmarnie zniszczonych paznokci. Uparłam się i dzień w dzień smarowałam mu pazury, a te najbardziej zniszczone zaklejałam plastrami i... Udało się! Już po około tygodniu stosowania, zauważyłam, że paznokcie rosną dużo szybciej, stają się twardsze i wyglądają coraz lepiej. Po zużyciu całego opakowania, mogę śmiało powiedzieć, że reklama nie kłamie. Regenerum faktycznie ratuje paznokcie. Paznokcie, ale nie skórki i trzeba to wyraźnie zaznaczyć. Produkt działa doskonale na płytkę paznokcia, jednak ze skórkami wokół nich nie robi praktycznie nic. Nie nawilża, nie wygładza. Dlatego uważam, że Regenerum jest świetne jako SOS i kosmetyk "pierwszej pomocy" dla zniszczonych paznokci, jednak po zużyciu jednego opakowania, warto zmienić go na coś bardziej kompleksowego.
Co do wydajności, przy codziennym, dość obfitym stosowaniu wystarczył na nieco ponad miesiąc. Zapach jest neutralny, nie przeszkadza. Cena mogłaby być mimo wszystko trochę niższa. Dość problematycznie jest też to, że preparat bardzo długo się wchłania, jednak myślę, że jeśli chce się mieć piękne paznokcie, to warto poświęcić no to trochę czasu.

Odmienił moje paznokcie

Jakiś czas temu moje paznokcie były w opłakanym stanie - ciągle łamały się, rozdwajały, pękały i ogólnie były "miękkie".

Zużyłam chyba z 4 opakowania Regenerum, a efektów jak nie było tak nie ma. Jednak po jakimś czasie moje paznokcie stały się bardzo twarde, mocne i błyszczące. Takim cudem, moje popękane paznokcie, później stały się obiektem zazdrości koleżanek ;)

Także uważam, że się u mnie sprawdził.

+ przyjemny aplikator z pędzelkiem
+ konsystencja olejku
+ zapach
+ bardzo wzmocnił moje paznokcie

- trochę mało wydajny

Zużyłam 3 opakowania, ale nie widzę poprawy stanu paznokci

Po raz pierwszy zakupiłam to serum rok temu i później kupiłam jeszcze dwa razy. Za każdym razem w tej samej aptece pani zapewniała mnie, że nie zna lepszego specyfiku do odżywiania pazurków. Wierzyłam w te słowa, systematycznie stosowałam produkt, ale po 3 zużytych tubkach dałam sobie spokój, bo okazało się, że to serum nie ma zbawiennego wpływu na płytkę paznokcia. Jeśli chodzi o sam produkt - ogromny plus za przemiły pędzelek do aplikacji produktu. SKŁAD JEST dość dobry, jednak na tym kończą się me zachwyty. W praktyce przekonałam się, iż są dużo lepiej działające odżywki do paznokci i to w nieco niższej cenie. DOBRY SKŁAD, PRZYJEMNA APLIKACJA ORAZ MIŁY ZAPACH - to jednak nie o to chodzi w odżywianiu pazurków. Jak dla mnie jest to kosmetyk przeciętny - wiem, co piszę: trzy zużyte opakowania, a rezultaty... -żadne.

przyzwoity

kupiłam to serum głównie z myślą o skórkach i do tego celu sprawdza się dobrze. Nawilża skórki, zmiękcza je, chroni przed zadzieraniem się itp. Natomiast czy wzmacnia paznokcie? Trudno mi to ocenić, ja nie zauważyłam jakiegoś efektu "wow!". To po prostu przyzwoity olejek do paznokci. Na plus mogę jeszcze powiedzieć, że odpowiada mi opakowanie w formie elastycznej tubki – jest wygodne w użyciu, ma pędzelek, którym bezproblemowo nanosi się serum na skórki. Podoba mi się też konsystencja serum, bo jest to dość gęsty żel, który nie leje się i nie spływa. Serum ma też przyjemny zapach

słaby

Od kiedy zaczęłam pracę zawodową przy komputerze rozpoczął się spory problem z paznokciami - rozdwajanie i łamliwość. Widząc reklamy tego cudownego produktu zdecydowałam się wreszcie na zakup. Niestety jak dla mnie on po prostu nie działa. Owszem jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale kuracja trwa ponad miesiąc a efektów brak, dosłownie ZERO. Osobiście nie polecam.