Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Cena już od 9,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Bubel

Przereklamowany specyfik, cena nie odpowiada działaniu. Potwornie długo się wchłania (nawet do paru godzin!!!) A jedynym efektem stosowania okazują się nawilżone a raczej natłuszczone skórki... nie polecam. Zapach jest nieprzyjemny, mnie kojarzy się z czymś zawilgotniałym. Wydałam go komuś, kto ma ładną płytkę paznokcia i suche skórki. Na wzmocnienie paznokci nie podziała...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279081].usefull || 0 }}% pomocna.

Długi czas wchłaniania

Jak dla mnie przereklamowane. Do tego długo się wchłania.
Minusy
-długi okres wchłaniania nawet kilka godzin
-aplikacja straszna, jak się mocniej przyciśnie to leci jak oszalałe jak słabiej to nie leci
Plusy
-lekko nawilżyła skórki
I nic poza tym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272216].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel ?

Kupiłam zachęcona tyloma reklamami o tym produkcie i raczej się u mnie nie sprawdził... a właściwie prawie nic nie zrobił.
Paznokcie w czasie ,gdy kupiłam to serum miałam rozdwajające się i łamliwe. Serum nie poprawiło ich stanu.
Początkowo używałam raz w tygodniu , lecz później nie chciało mi się siedzieć i nic nie robić około godzinę, żeby regenerum 'wsiąkło'.
Jedyny plusik to nawilżone skórki wokół paznokci, ale chyba za olejek do skórek to nie miało służyc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265453].usefull || 0 }}% pomocna.

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

Dla mnie kicha

Kupiłam w celu poprawienia stanu paznokci, ale żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam. W sumie to nie zauważyłam żadnych efektów, mimo stosowania dwa razy dziennie. Niesamowicie długo wysycha, kiedy nie mogłam sobie pozwolić na nieużywanie rąk, wmasowywałam go w paznokcie. Ciężko się nakłada, bo albo z tubki nie leci nic, albo leci za dużo. Na mnie nie podziałało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263376].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!

to serum to naprawdę rewelacja! stosowałam wcześniej kilka odżywek m.in. z eveline i żadna nie dawała pożądanych efektów. Serum regenerum naprawdę działa. odżywia moje paznokcie i już po pierwszym użyciu widać że paznokcie są mniej łamliwe i mniej się rozdwajają. Do tego serum jest bardzo wydajne, stosuję go już ponad rok i wciąż mam jedno i to samo opakowanie. Poleciłabym każdemu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250988].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza odżywka do paznokci jaką znam!:)

Od zawsze miałam problem z paznokciami, rozdwajały się, cały czas łamały i ogólnie nigdy nie udało mi się zapuścić długich paznokci. Od kiedy zaczęłam stosować regenerum paznokcie zaczęły ładnie rosnąć, przestały się rozdwajać i ich kondycja ogólnie bardzo się poprawiła. Teraz mam dłuuuuuugie:) <3 ładne paznokcie. Pędzelek bardzo ułatwia aplikację, jedynie konsystencja może być problemem bo olejek strasznie dłuuuuuuuuuuugo wysycha ale znalazłam i na to sposob;) Teraz smaruje paznokcie w okolicy skórek codziennie przed pójściem spać niezależnie od tego czy mam inny lakier na paznokciach i też działa:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242133].usefull || 0 }}% pomocna.

Jednak nie

Skusiłam się na zakup tego produktu ponieważ moje paznokcie uwielbiają rozdwajać się, łamać za każdym razem jak chociaż trochę zapuszczę i generalnie są kompletnie nieodporne nawet na drobne uderzenia.
Cóż z przykrością muszę stwierdzić, że ten produkt może i działa, ale jednak nie na moje paznokcie. Opakowanie fajnie, przyjemny pędzelek, który równomiernie pomaga nam rozprowadzić produkt bez rozlewania się po opuszkach palców. Zapach też nie jest uciążliwy. Jednak do jego wad zostawiam, że mimo regularnego stosowania kompletnie nic nie pomogło - jak się rozdwajały tak się rozdwajają, jak się łamały tak się nadal łamią. Może i aplikacja tego produktu jest praktyczna i przyjemna to samo wchłanianie się produktu - cóż myślałam, że nie doczekam końca kiedy 3 lub 4 godzinę widziałam mokrą warstewkę na moich paznokciach. Wydajność - oj nie, nie jest to produkt z serii wydajnych, tym bardziej jak koś ma tą mokrą warstwę na paznokciu i przypadkiem wytrze w ubranie albo cokolwiek i trzeba nałożyć ponownie. Cena też wygórowana jak na taki malutki produkt. Nie zaprzyjaźniłam się z tym produktem i do niego nie wrócę, bo w moim przypadku pomimo regularności nie był ani trochę skuteczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219178].usefull || 0 }}% pomocna.

Zachwycona!

Jestem zachwycona tym produktem. Żadna odżywka do paznokci nie dała takich efektów jak regenerum. Po miesiącu regularnego stosowania moje paznokcie są mniej łamliwe, mają piękny kolor, są wybielone i przede wszystkim szybko rosną i się nie rozdwajają!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200513].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadł mi do gustu

Jak dla mnie same minusy.
- cena nieadekwatna do dzialania
- niewydajny
- slabe wchlanianie
- nie zauwazylam zadnej poprawy stanu skorek (jak zadzieraly mi sie, tak dalej sie zadzieraja

Jedyne plusy tego produktu to zapach i bardzo wygodny aplikator w pedzelku.

Moim zdaniem nie rozumiem zachwytu nad tym serum. Jest przereklamowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190548].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany

Poleciła mi go koleżanka, której pomógł. Znalazłam go w jednej drogerii w cenie promocyjnej, kupiłam i się rozczarowałam. Używałam go systematycznie rano i wieczorem. Także w ciągu dnia w pracy przy komputerze.
Plusy:
-opakowanie, które wykorzystam
-łatwa aplikacja
-mało wyczuwalny zapach
-łatwa dostępność
-kolor paznokci trochę się poprawił
-fajny, naturalny skład.

Minusy:
-nie poprawia kondycji paznokci
-paznokcie nadal się rozdwajają
-nie zwalczył łamania się
-skórki są w opłakanym stanie, ani niezmiękczone, nieodżywione
-długo się wchłania.

Takie są moje odczucia. Koleżanka jest zachwycona. Tak więc jeśli ktoś oczekuje szybkich, łatwych efektów to niech uzbroi się w dużo cierpliwości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189643].usefull || 0 }}% pomocna.