Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Cena już od 10,87 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

polecam

Regenerum do paznokci spełnia po prostu swoją rolę. wzmacnia płytke paznokcia, usuwa przebarwienia, zapobiega łamliwości, odżywia i nawilża skórki wokół paznokcia. Uratował mnie nie raz w kryzysowej sytuacji, używam go sporadycznie, ale nie wyobrażam sobie, żeby brakło go w mojej szafie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578001].usefull || 0 }}% pomocna.

szkoda kasy, robi nic

Jednorazowy zakup. Produkt przyjemny w aplikacji. Średnio wydajny. Nie regeneruje, nie natłuszcza i nie odżywia. Moim zdaniem ten produkt nie działa. Nie zmiękczył i nie poprawił stanu moich paznokci i skórek.

Nie ma porównania z serią Opi Avoplex, która regularnie stosowana czyni cuda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563786].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię ponownie

Kupiłam ten produkt przez szybko łamiące i rozdwajające się paznokcie. Łatwo się go aplikuje, jednak nie poprawił znacząco kondycji moich paznokci. Szukam czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562591].usefull || 0 }}% pomocna.

Triki Weroniki: Jak wyczyścić lodówkę?

Nie zauważyłam żadnego efektu

Tak jak w tytule - nie zauważyłam żadnego efektu. Łatwo się je aplikuje (wygodna tubka z pędzelkiem), jest wydajny, ale bardzo długo się wchłania, jak dla mnie za długo. Nie zauważyłam żadnej poprawy paznokcia, o skórkach nie powiem, bo nigdy z nimi problemów nie miałam. Ja jestem na nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535206].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Na składach się nie znam, ale oceniam samo działanie produktu, a to niestety było bardzo słabe, wręcz niezauważalne. Stosowałam oliwkę regularnie, 2-3 dziennie i nie zaobserwowałam żadnej poprawy w kondycji moich pazurków czy skórek. Nie wrócę już do produktu, bo i po co skoro nie dostrzegam żadnych rezultatów.

Aha, po kilku tygodniach produkt zaczął dziwnie pachnieć, więc nie zużyłam go do końca tylko wyrzuciłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530931].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Nie widziałam efektów na paznokciach. Jedyne co robił to zmiękczał skórki, wchłaniał się tyle, że po kilku msc przestałam go nakładać na płytkę tylko na same skórki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472601].usefull || 0 }}% pomocna.

Super! Uratował moje skórki

+ nawilża skórki, a do tej pory zawsze miałam z nimi problem
+ wzmacnia paznokcie, co prawda bez efektu wow, ale zawsze coś
+ dość szybko się wchłania
+ paznokcie wyglądają na zadbane

Najbardziej jestem zadowolona z efektu, jaki pozostawił na moich skórkach ☺

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461782].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Paznokcie troche sie wzmocnily ale najbardziej irytujace bylo to ze produkt w ogole sie nie wchlanial.. nawet po godzinie lub dluzej.. przez co predzej czy pozniej i tak w cos go sie wytrze lub zmyje po umyciu rak. Nie kupie wiecej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1460067].usefull || 0 }}% pomocna.

Wzmacnia paznokcie

Jest to bardzo pomocny produkt przy osłabionych paznokciach. Przy regularnym stosowaniu wzmocnił paznokcie. Dobrze nawilża skórki wokół paznokcia. Ma oleistą konsystencję przez co długo się wchłania. Po przestaniu stosowania paznokcie znowu zaczęły się rozdwajać i łamać. Mogło być lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445186].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pomocny :-)

Plusy:
+ szybko i skutecznie regeneruje słabe, uszkodzone paznokcie. Uratował mnie po ściągnięciu tytanów z paznokci,
+ skutecznie nawilża skórki wokół paznokcia,
+ ładnie pachnie,
+ wygodny w aplikacji.

Minusy:
- mało wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414811].usefull || 0 }}% pomocna.