Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Super! Uratował moje skórki

+ nawilża skórki, a do tej pory zawsze miałam z nimi problem
+ wzmacnia paznokcie, co prawda bez efektu wow, ale zawsze coś
+ dość szybko się wchłania
+ paznokcie wyglądają na zadbane

Najbardziej jestem zadowolona z efektu, jaki pozostawił na moich skórkach ☺

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461782].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Paznokcie troche sie wzmocnily ale najbardziej irytujace bylo to ze produkt w ogole sie nie wchlanial.. nawet po godzinie lub dluzej.. przez co predzej czy pozniej i tak w cos go sie wytrze lub zmyje po umyciu rak. Nie kupie wiecej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1460067].usefull || 0 }}% pomocna.

Wzmacnia paznokcie

Jest to bardzo pomocny produkt przy osłabionych paznokciach. Przy regularnym stosowaniu wzmocnił paznokcie. Dobrze nawilża skórki wokół paznokcia. Ma oleistą konsystencję przez co długo się wchłania. Po przestaniu stosowania paznokcie znowu zaczęły się rozdwajać i łamać. Mogło być lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445186].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście nadruki na paznokci

Bardzo pomocny :-)

Plusy:
+ szybko i skutecznie regeneruje słabe, uszkodzone paznokcie. Uratował mnie po ściągnięciu tytanów z paznokci,
+ skutecznie nawilża skórki wokół paznokcia,
+ ładnie pachnie,
+ wygodny w aplikacji.

Minusy:
- mało wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414811].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobrze :)

Paznokcie są wzmocnione, jednak efekt u mnie nie utrzymuje się jakoś super długo, raczej tak przeciętnie jak na odżywkę do paznokci przystało. Mogłoby być gorzej i lepiej :) jednak to jest jedna z lepszych odżywek jakie miałam. Jednak daje 5, bo to jednak nie mój hit.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410176].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój Kwc - naprawdę działa ;D

Serum jest wspaniałe, mogę polecić je z czystym sumieniem każdemu, kto szuka czegoś co pomoże mu odratować zniszczone paznokcie oraz tym którzy dbają o swoje paznokcie - nawilża je i wzmacnia, sprawia że szybciej rosną :)

Aplikacja dzięki tubce z pędzelkiem bardzo łatwa i przyjemna :)
nic dodać nic ująć ;D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399101].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

On się nie wchłania a paznokcie wcale nie stawały się mocne, odporne na uszkodzenia, nadal się rozdwajały. Fakt regenerum fajnie nawilża skórki ale kremy do rąk i oliwka działają tak samo. Nie trafiony produkt, dość wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370431].usefull || 0 }}% pomocna.

nawilża

Serum jest fajnym produktem jeżeli chodzi o nawilżenie skórek, ma ładny zapach, dobry skład, rzadką tłustą konsystencje więc za bardzo się nie wchłania, zmiękcza, regeneruje i nawilża skórki, to wszystko. Zadziorki zniknęły. Poprawy stanu paznokci po tym preparacie nie zauważyłam, ale i tak bardzo go lubię :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363531].usefull || 0 }}% pomocna.

tak!

Jest to serum, ktore wielokrotnie pomoglo mi w regeneracji plytki paznokcia po noszeniu (krzywdzacych mnie) hybryd. Szybciutko sie wchlania, mozna dokladac warstwy, widocznie poprawia kondycje plytki I skorek. Aplikacja to uzalezniajaca przyjemnosc, ten pedzelek chwycil mnie za serce.

Zapach dosc neutralny.

Cena produktu niska, szczegolnie, ze olejek szybko sie nie konczy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363361].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemne.

Przyznaję, często maluję paznokcie. Potwierdzam, stosuję odżywkę Evelline.
Ale... lubię też olejki.
Od czasu do czasu robię paznokciom detoks i nie maluję ich niczym, tylko używam, albo olejków, albo serum Regenerum, które zresztą tez jest na bazie olejków. Jestem zadowolona z wyglądu paznokci i skórek. Zadziorki gdzieś zniknęły. Serum jest fajne i wygodne w stosowaniu. Ponadto wydajne i niedrogie. A przede wszystkim skuteczne.
Takie kosmetyki to ja lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344606].usefull || 0 }}% pomocna.