Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Cena już od 9,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

• Macadamia Integrifolia Seed Oil,
  • Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 126

Jednak nie

Skusiłam się na zakup tego produktu ponieważ moje paznokcie uwielbiają rozdwajać się, łamać za każdym razem jak chociaż trochę zapuszczę i generalnie są kompletnie nieodporne nawet na drobne uderzenia.
Cóż z przykrością muszę stwierdzić, że ten produkt może i działa, ale jednak nie na moje paznokcie. Opakowanie fajnie, przyjemny pędzelek, który równomiernie pomaga nam rozprowadzić produkt bez rozlewania się po opuszkach palców. Zapach też nie jest uciążliwy. Jednak do jego wad zostawiam, że mimo regularnego stosowania kompletnie nic nie pomogło - jak się rozdwajały tak się rozdwajają, jak się łamały tak się nadal łamią. Może i aplikacja tego produktu jest praktyczna i przyjemna to samo wchłanianie się produktu - cóż myślałam, że nie doczekam końca kiedy 3 lub 4 godzinę widziałam mokrą warstewkę na moich paznokciach. Wydajność - oj nie, nie jest to produkt z serii wydajnych, tym bardziej jak koś ma tą mokrą warstwę na paznokciu i przypadkiem wytrze w ubranie albo cokolwiek i trzeba nałożyć ponownie. Cena też wygórowana jak na taki malutki produkt. Nie zaprzyjaźniłam się z tym produktem i do niego nie wrócę, bo w moim przypadku pomimo regularności nie był ani trochę skuteczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Zachwycona!

Jestem zachwycona tym produktem. Żadna odżywka do paznokci nie dała takich efektów jak regenerum. Po miesiącu regularnego stosowania moje paznokcie są mniej łamliwe, mają piękny kolor, są wybielone i przede wszystkim szybko rosną i się nie rozdwajają!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200513].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Nie przypadł mi do gustu

Jak dla mnie same minusy.
- cena nieadekwatna do dzialania
- niewydajny
- slabe wchlanianie
- nie zauwazylam zadnej poprawy stanu skorek (jak zadzieraly mi sie, tak dalej sie zadzieraja

Jedyne plusy tego produktu to zapach i bardzo wygodny aplikator w pedzelku.

Moim zdaniem nie rozumiem zachwytu nad tym serum. Jest przereklamowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190548].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

Napisanych recenzji: 48

Przereklamowany

Poleciła mi go koleżanka, której pomógł. Znalazłam go w jednej drogerii w cenie promocyjnej, kupiłam i się rozczarowałam. Używałam go systematycznie rano i wieczorem. Także w ciągu dnia w pracy przy komputerze.
Plusy:
-opakowanie, które wykorzystam
-łatwa aplikacja
-mało wyczuwalny zapach
-łatwa dostępność
-kolor paznokci trochę się poprawił
-fajny, naturalny skład.

Minusy:
-nie poprawia kondycji paznokci
-paznokcie nadal się rozdwajają
-nie zwalczył łamania się
-skórki są w opłakanym stanie, ani niezmiękczone, nieodżywione
-długo się wchłania.

Takie są moje odczucia. Koleżanka jest zachwycona. Tak więc jeśli ktoś oczekuje szybkich, łatwych efektów to niech uzbroi się w dużo cierpliwości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189643].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Taki sobie olejek do paznokci ...

Oczekiwałam wiele po obietnicach na opakowaniu, reklamach itp. ... zakupiłam wypróbowałam i klapa ... okazało się , że jest to zwykła oliwka w opakowaniu z fajnym pędzelkiem , nic więcej :( Jedyny plus to odżywione skórki, a paznokcie jak się rozdwajały tak się rozdwajają, jak się łamały tak się łamią dalej ... No i cena stanowczo za wysoka w stosunku do działania , ja się wyleczyłam z tego produktu na zawsze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189133].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

Jest super przy zachowanej systematyczności

Jeśli chcemy się bawić w codzienne lub nawet w kilka razy dziennie nakładać serum na paznokcie to produkt jak najbardziej się sprawdzi. Zużyłam jedną tubkę całą i używałam ją systematycznie, teraz mam 3cie opakowanie i używam sporadycznie bo nie chce mi się w to bawić szczerze mówiąc.

+ wzmacnia płytkę paznokcia
+ paznokcie są odporne na uszkodzenia
+ powoduje szybki wzrost paznokci
+ cena w stosunku do jakości

- malutkie opakowanie
- przy częstym stosowaniu niestety mało wydajne
- niestety trzeba swoje odczekać zanim emulsja wchłonie się w płytkę paznokcia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163366].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Cudowna! Widoczne efekty po 2-3 miesiącach stosowania

Zaczęłam stosować regularnie Regenerum 1 stycznia 2016. Codziennie na noc aplikuję sobie olejek na paznokcie. Nie oczekiwałam cudów, ale efekty po dłuższym stosowaniu są niesamowite! Naprawdę dawno nie miałam tak ładnych, mocnych, zdrowych i długich paznokci. Na początku stosowania jedynie rozjaśnił mi płytkę, a paznokcie dalej się łamały i rozdwajały. Ścinałam je kilka razy, ale dalej używałam zawzięcie Regenerum.

Efekty po 3 miesiącach stosowania są widoczne na zdjęciu. Jestem dumna z moich paznokci :) Mimo codziennego stosowania w tubce pozostało jeszcze trochę olejku. Podoba mi się to, że pędzelek jest odkręcany - mogę sama sobie stworzyć mieszankę olejków. Ale przy takich efektach na 100% jeszcze go kupię! POLECAM!
I jeszcze jedna kwestia - w opiniach wiele osób pisze, że długo się wchłania. Dla mnie to nie prawda. Nie wiem od czego to zależy, może tak było na początku. Ale teraz po aplikacji mija parę minut i moje paznokcie wchłaniają go bardzo szybko. Polecam robić to raczej na noc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155861].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Szybka pomoc

Przez dlugi czas obgryzalam paznokcie, jednak coś sie we mnie obudziło i zaczęłam je zapuszczać. Moja mama kupiła Regenerum i po kilku dniach smarowania, paznokcie nabrały ślicznego koloru i wyraźnie sie wzmocniły dzięki czemu zdrowo rosną. Produktu używam dwa razy dziennie i staram sie go miec jak najdluzej na paznokciach. A dodatku skórki wokół paznokcia widocznie zmiękły i moje paznokcie wyglądają jak na zdjęciach reklamowych, jednak trzeba reguralnie używać produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141021].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Zawiedziona

Tyle sobie obiecywałam po tym produkcie, nie mogłam się doczekać aż go wypróbuję, niestety doznałam rozczarowania...

Minusy:
- ten produkt się nie wchłania, siedziałam z nim godzinę i nadal pozostawał "płynny" na paznokciach
- nie jest wydajny, przy codziennym stosowaniu nie wytrwał miesiąca
- cena jak za tak małe opakowanie jest moim zdaniem lekko wygórowana (zapłaciłam 14zł)
- nie zobaczyłam zmiany na paznokciach, może lekko zyskały kolorytu, ale jeśli chodzi o ogólną poprawę stanu to brak

Za plus mogę uznać opakowanie, dość poręczne oraz dostępność.

Być może za jakiś czas wrócę do Regenerum i spróbuję ponownie, jednak na ten moment nie jestem zadowolona. O wiele większe efekty zauważam po stosowaniu drogeryjnej, witaminowej Laury Conti.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140331].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Nie dla mnie

Produkt w sam w sobie ma ciekawą reklamę i zachęca do zakupu. Aczkolwiek nie spełnił moich oczekiwań, mam wrażenie, że nic a nic nie pomógł moim paznokciom. Szkoda.

plusy:
* przyjazne opakowanie, poręczne
* super pędzelek do nakładania preparatu
* cena
* dostępność

minusy:
* nie poprawił kondycji paznokci
* kompletnie nic z nimi nie zdziałał
* długo się wchłania

Podsumowując, wolę wydać więcej pieniedzy ale mieć odżywkę, która wzmocni moje paznokcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118246].usefull || 0 }}% pomocna.