Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Ratunek dla paznokci!

Nigdy nie miałam problemów z paznokciami, w przeciwieństwie do mojego faceta, który namiętnie je obgryza. Zdecydowałam się na kupno Regenerum, jako ostatniej deski ratunku dla jego koszmarnie zniszczonych paznokci. Uparłam się i dzień w dzień smarowałam mu pazury, a te najbardziej zniszczone zaklejałam plastrami i... Udało się! Już po około tygodniu stosowania, zauważyłam, że paznokcie rosną dużo szybciej, stają się twardsze i wyglądają coraz lepiej. Po zużyciu całego opakowania, mogę śmiało powiedzieć, że reklama nie kłamie. Regenerum faktycznie ratuje paznokcie. Paznokcie, ale nie skórki i trzeba to wyraźnie zaznaczyć. Produkt działa doskonale na płytkę paznokcia, jednak ze skórkami wokół nich nie robi praktycznie nic. Nie nawilża, nie wygładza. Dlatego uważam, że Regenerum jest świetne jako SOS i kosmetyk "pierwszej pomocy" dla zniszczonych paznokci, jednak po zużyciu jednego opakowania, warto zmienić go na coś bardziej kompleksowego.
Co do wydajności, przy codziennym, dość obfitym stosowaniu wystarczył na nieco ponad miesiąc. Zapach jest neutralny, nie przeszkadza. Cena mogłaby być mimo wszystko trochę niższa. Dość problematycznie jest też to, że preparat bardzo długo się wchłania, jednak myślę, że jeśli chce się mieć piękne paznokcie, to warto poświęcić no to trochę czasu.

Odmienił moje paznokcie

Jakiś czas temu moje paznokcie były w opłakanym stanie - ciągle łamały się, rozdwajały, pękały i ogólnie były "miękkie".

Zużyłam chyba z 4 opakowania Regenerum, a efektów jak nie było tak nie ma. Jednak po jakimś czasie moje paznokcie stały się bardzo twarde, mocne i błyszczące. Takim cudem, moje popękane paznokcie, później stały się obiektem zazdrości koleżanek ;)

Także uważam, że się u mnie sprawdził.

+ przyjemny aplikator z pędzelkiem
+ konsystencja olejku
+ zapach
+ bardzo wzmocnił moje paznokcie

- trochę mało wydajny

Zużyłam 3 opakowania, ale nie widzę poprawy stanu paznokci

Po raz pierwszy zakupiłam to serum rok temu i później kupiłam jeszcze dwa razy. Za każdym razem w tej samej aptece pani zapewniała mnie, że nie zna lepszego specyfiku do odżywiania pazurków. Wierzyłam w te słowa, systematycznie stosowałam produkt, ale po 3 zużytych tubkach dałam sobie spokój, bo okazało się, że to serum nie ma zbawiennego wpływu na płytkę paznokcia. Jeśli chodzi o sam produkt - ogromny plus za przemiły pędzelek do aplikacji produktu. SKŁAD JEST dość dobry, jednak na tym kończą się me zachwyty. W praktyce przekonałam się, iż są dużo lepiej działające odżywki do paznokci i to w nieco niższej cenie. DOBRY SKŁAD, PRZYJEMNA APLIKACJA ORAZ MIŁY ZAPACH - to jednak nie o to chodzi w odżywianiu pazurków. Jak dla mnie jest to kosmetyk przeciętny - wiem, co piszę: trzy zużyte opakowania, a rezultaty... -żadne.

paznokcie wielkanocne

przyzwoity

kupiłam to serum głównie z myślą o skórkach i do tego celu sprawdza się dobrze. Nawilża skórki, zmiękcza je, chroni przed zadzieraniem się itp. Natomiast czy wzmacnia paznokcie? Trudno mi to ocenić, ja nie zauważyłam jakiegoś efektu "wow!". To po prostu przyzwoity olejek do paznokci. Na plus mogę jeszcze powiedzieć, że odpowiada mi opakowanie w formie elastycznej tubki – jest wygodne w użyciu, ma pędzelek, którym bezproblemowo nanosi się serum na skórki. Podoba mi się też konsystencja serum, bo jest to dość gęsty żel, który nie leje się i nie spływa. Serum ma też przyjemny zapach

słaby

Od kiedy zaczęłam pracę zawodową przy komputerze rozpoczął się spory problem z paznokciami - rozdwajanie i łamliwość. Widząc reklamy tego cudownego produktu zdecydowałam się wreszcie na zakup. Niestety jak dla mnie on po prostu nie działa. Owszem jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale kuracja trwa ponad miesiąc a efektów brak, dosłownie ZERO. Osobiście nie polecam.

polecam

Regenerum do paznokci spełnia po prostu swoją rolę. wzmacnia płytke paznokcia, usuwa przebarwienia, zapobiega łamliwości, odżywia i nawilża skórki wokół paznokcia. Uratował mnie nie raz w kryzysowej sytuacji, używam go sporadycznie, ale nie wyobrażam sobie, żeby brakło go w mojej szafie.

szkoda kasy, robi nic

Jednorazowy zakup. Produkt przyjemny w aplikacji. Średnio wydajny. Nie regeneruje, nie natłuszcza i nie odżywia. Moim zdaniem ten produkt nie działa. Nie zmiękczył i nie poprawił stanu moich paznokci i skórek.

Nie ma porównania z serią Opi Avoplex, która regularnie stosowana czyni cuda.

Nie kupię ponownie

Kupiłam ten produkt przez szybko łamiące i rozdwajające się paznokcie. Łatwo się go aplikuje, jednak nie poprawił znacząco kondycji moich paznokci. Szukam czegoś lepszego.

Nie zauważyłam żadnego efektu

Tak jak w tytule - nie zauważyłam żadnego efektu. Łatwo się je aplikuje (wygodna tubka z pędzelkiem), jest wydajny, ale bardzo długo się wchłania, jak dla mnie za długo. Nie zauważyłam żadnej poprawy paznokcia, o skórkach nie powiem, bo nigdy z nimi problemów nie miałam. Ja jestem na nie.

Bez szału

Na składach się nie znam, ale oceniam samo działanie produktu, a to niestety było bardzo słabe, wręcz niezauważalne. Stosowałam oliwkę regularnie, 2-3 dziennie i nie zaobserwowałam żadnej poprawy w kondycji moich pazurków czy skórek. Nie wrócę już do produktu, bo i po co skoro nie dostrzegam żadnych rezultatów.

Aha, po kilku tygodniach produkt zaczął dziwnie pachnieć, więc nie zużyłam go do końca tylko wyrzuciłam.

Taki sobie

Nie widziałam efektów na paznokciach. Jedyne co robił to zmiękczał skórki, wchłaniał się tyle, że po kilku msc przestałam go nakładać na płytkę tylko na same skórki.

Super! Uratował moje skórki

+ nawilża skórki, a do tej pory zawsze miałam z nimi problem
+ wzmacnia paznokcie, co prawda bez efektu wow, ale zawsze coś
+ dość szybko się wchłania
+ paznokcie wyglądają na zadbane

Najbardziej jestem zadowolona z efektu, jaki pozostawił na moich skórkach ☺