Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Bardzo dobrze wzmacnia paznokcie

Zaczęłam używać tej odżywki po to żeby zregenerować płytkę i powiem szczerze, że odzywka zdała egzamin. Aplikator z pędzelkiem bardzo wygodny, pozwala rozprowadzić substancję na paznokciu. Tłusta formuła bardzo dobrze nawilża, długo utrzymuje się na płytce. Można zastosować również produkt na skórki i czyni cuda - wspaniale nawilża i można je łatwo odsunąc drewnianym patyczkiem. Cena i dostępność to duża zaleta produktu.

Mieszane uczucia

Serum kupiłam w promocji (jak każdy produkt, który dopiero chcę przetestować) mając poważne problemy z paznokciami: łamliwość i głębokie rozwarstwianie, spowodowane prawdopodobnie używaniem poprzedniej odżywki (Eveline 8 w 1) oraz ze skórkami. Chciałam spróbować innej postaci, niż lakier. Produkt zamknięty jest w miękkiej, dość wygodnej tubce z pędzelkiem, co sprawia, że łatwo się go aplikuje. Ma postać tłustego olejku, wchłania się długo i wymaga wmasowania w płytkę, jeśli nie chcemy się do czegoś przylepić. Sprawdza się jako natłuszczacz skórek. Nie zauważyłam, żeby pomógł paznokciom, a jeśli, to raczej nieznacznie.
Odżywkę stosowałam przez ponad miesiąc (co zaznaczyłam, pisząc tutaj) i nie wpłynęło to w żaden sposób na jej skuteczność.

Uratował moje paznokcie

Po zdjęciu paznokci żelowych zaczęłam uzywac tej odżywki aby zregenerować płytkę i ku mojemu zaskoczeniu po kilku dniach paznokcie wyglądały lepiej niz przed zrobieniem żeli! Aplikator z pędzelkiem rewelacyjny ale pod koniec był problem z wydobyciem produktu. Tłusta formuła długo utrzymuje sie na płytce ale mozna przyjemnie wmasować produkt rownież w skórki i czyni cuda. Cena i dostępność jak najbardziej na plus. Reklama tej odżywki na pewno nie jest przesadzona, polecam z czystym sumieniem.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Dla mnie super

Serum zostało kupione w aptece i kosztowało 14 zł.
Produkt ma świetną formę z pędzelkiem i dzięki temu dobrze się aplikuję.
Ma bardzo fajny skład,który zawiera olejki.
Jest to taki olejek,więc chwilę się wchłania.
Ja jestem zadowolona,bo przy regularnym używaniu faktycznie poprawił stan moich paznokci
Stały się mocniejsze i przestały się rozdwajać,a do tego świetnie nawilża skórki.
Produkt jest wydajny i starczył mi na naprawdę długo.
Z chęcią sięgnę po kolejne opakowanie,bo forma olejku mi odpowiada.
Niestety nie przepadam za odżywkami w lakierze.

Świetny produkt

Bardzo fajne serum, już po tygodniu stosowania moje paznokcie wyglądają lepiej. Szczególnie dobrze działa na suche skórki, które są moim największym problemem. Pomimo małej ilości i dość wysokiej ceny polecam ten produkt.

Bardzo dobre

Serum pomimo malej pojemnosci jest bardzo wydajne.Konsystencja tlusta,oleista.Mocno odzywiajaca plytke paznokcia.Po ok miesiacu systematycznego stosowania preparatu zaobserwowalam wzmocnienie paznokci,powstrzymanie rozdwajania sie plytki i szybszy wzrost.

Nie dla paznokci . Tak dla skórek.

Mam bardzo łamliwe paznokcie. Myślałam że ten cudownych i tak bardzo zachwalany produkt sobie z nimi poradzi. Jednak się myliłam. Jak były łamliwe tak są. Jednak jest coś na plus! :D Naprawdę polecam go jeśli ktoś ma problem ze skórkami. Świetnie je odżywił.

Mój wybawca

Uratował mnie z każdej paznokciowej opresji, nawet po odżywce z Eveline. To było to coś, czego moje paznokcie potrzebowały. Stosuję go po każdym zmyciu manicure i pedicure. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo. Kiedyś mogłam go znaleźć w drogerii a nawet w supermarkecie, dziś dostępny jest tylko w aptece. Cena nie jest powalająca, ale warta takich efektów!

Bardzo dobry efekt

Raczej nigdy nie miałam problemów z łamliwością czy rozdwajaniem się paznkoci. Jednak w pewnym momencie moje paznkocie stały się łamliwe, nie mogłam ich zapuścić, Pragnę zaznaczyć, że nigdy nie stosowałam przedłużania paznokci typu tipsy, żele itd. Regenerum bardzo szybko przywróciło moje paznokcie do doskonałej kondycji. Po zapuszczeniu nie łamią się, nie rozdwajają i wyglądają zdrowo.

Nie do końca mi pomoglo

Mam bardzo kruche i łamliwe paznokcie. Sądziłam, że ten produkt mi pomoże,ale niestety nie zauważyłam super efektów. Dalej jak się łamały tak dalej się to z nimi dzieje. Szkoda pieniędzy jak dla mnie

Bardzo dobry produkt

Mam słabe, łamliwe, rozdwajające się paznokcie, które dodatkowo, od czasu do czasu, osłabiam hybrydą.
Stosowałam wiele odżywek, w tym te powszechnie zachwalane w formie "lakieru" do paznokci i specjalnych efektów nie widziałam.
Dodatkowo codzienne nakładanie na pazury kolejnej klejącej warstwy zniechęcało mnie.
Serum do paznokci Regenerum jest bardzo poręczne i wygodne w stosowaniu. Łatwo się wchłania.
Używam od około miesiąca i już widzę pozytywne rezultaty.
Moje paznokcie mniej się łamią, są bardziej różowe i wyglądają estetyczniej.

Regenerum

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Stosowałam go jakiś czas temu gdyż chciałam odzywic moje paznokcie i zapewnić im ochronę i odpoczywek od częstego stosowania lakieru. W telewizji zobaczyłam reklamę tego produktu i skusilam się aby go kupić. I powiem szczerze że nie zauważyłam poprawy. Serum stosowałam zgodnie z zaleceniami ale poprawy żadnej nie było. Do tego bardzo wielkim minusem była sama konsystencja. Seurum rozprowadzane na paznokciach jest mokre /tłuste i nie chce się wchłonąć. Dlatego często po dłuższym czasie oczekiwania po prostu musiałam go zmyć z paznokci. Co do plusów to wydajność produktu oraz jego opakowanie zakończone pędzelkiem. Niestety ten produkt nie przypadł mi do gustu.