Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Sprawdź ceny produktu

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

10/10

Moje paznokcie były w złym stanie - rozdwajały się, cienkie, łamliwe, miękkie niczym karta papieru. Kupiłam to serum z polecenia kosmetyczki i nie żałuję. Serum naprawdę działa moje paznokcie odrosły zdrowe i mocne, szybko zostały zregenerowane po zniszczeniach od hybryd. Paznokcie przestały się rozdwajać i przede wszystkim łamać. Produkt jest godny polecenia. Jest bardzo wydajny a jego cena nie jest wygórowana.

Uratuje kazde paznokcie

Mialam okropnie zniszczone paznokcie zabiegami kosmetycznymi. Byly jak papier, wyginaly sie w kazda strone. Dramat. Skrocilam je I zaczelam stosowac regenerum. Rewelacja. Paznokcie zostaly odbudowane od zewnatrz jak I od srodka. Odrosly twarde I piekne. Ciagle wracam do tego serum, bo uwazam, ze jest w stanie uratowac paznkcie z najgorszej opresji.

dość napisać, że po latach obgryzania moje paznokcie z długości półcentymetrowej przeszły na długość przekraczającą linię opuszka – i wystarczyła do tego jedna tubka. chapeau bas.

Ulubieniec

W trakcie przeprowadzki moje paznokcie zrobiły się łamliwe, cienkie przy obrzeżach, dodatkowo mega osłabione przez użycie odzywki do paznokci (o której recenzja będzie później), potrzebowały natychmiastowego ratunku. .
Juz po 3 dniach regularnego stosowania paznokcie zrobiły się mocniejsze, wygładzone, płytka bardziej jasna i zaczęły rosnąć. Z każdym dniem użytkowania stan paznokci co raz bardziej się poprawiał, przestały się rozwarstwiać.
Dodatkowo preparat zmiękcza skórki, co ułatwia ich usunięcie.
Dzięki praktycznemu opakowaniu z pędzelkiem aplikacja jest bardzo łatwa. Preparat ma ładną szatę graficzną oraz subtelny zapach

Cudo *. *

Paznokcie miałam w złym stanie, były cienkie, rozdwajały sie, łamały (nawet wtedy, gdy miałam bardzo króciutkie). Próbowałam różnych odżywek - zazwyczaj nie pomagały wcale, a jedną zniszczyłam swoje paznokcie jeszcze bardziej. Kupiłam regenerum z polecenia koleżanki. I jestem nim zachwycona! Paznokcie szybko sie zregenerowały. Zaczęły rosnąć (nareszcie!), przestały się łamać i rozdwajać. Tylko i wyłącznie dzięki Regenerum moje paznokcie wróciły do normalnego stanu.

strzał w 10!

Przed zastosowaniem serum moje paznokcie były miękkie i bardzo słabe. Gdy tylko trochę urosły to od razu się łamały. Postanowiłam znaleźć produkt, który pomoże mi odbudować moje paznokcie. Kierując się opiniami na wizaż.pl sięgnęłam po Regenerum i był to strzał w 10!. Po kilku stosowaniach zauważyłam, że płytka paznokciowa jest wyraźnie mocniejsza, gładka bez wypukłości i co najważniejsze nie kruszą się ani nie łamią co pozwala na zapuszczenie paznokci. Dużym plusem jest wygodna tubka, dzięki której aplikacja jest niezmiernie prosta. Produkt jest na tyle delikatny, że można stosować go bez przerwy tak by paznokcie cały czas były w świetniej kondycji.

Idealnie pielęgnuje skórki i natłuszcza paznokcie.

Produkt zamknięty jest w malutkiej tubce wykonanej z miękkiego plastiku o pojemności 5 ml. Dodatkowo całość zamknięta jest w kartonowe opakowanie. Szata kolorystyczna produktu charakterystyczna jest dla produktów tej marki i wyglądem przypomina nam produkt apteczny czy specjalistyczny. Jako zamknięcie mamy tu plastikową nakrętkę. Bardzo podoba mi się rodzaj aplikatora jaki został użyty w tym serum. Zamiast dziurki w tubce tak jak np: w maści czy paście do zębów, mamy tu aplikator z plastikowych włosków który działa jak szczoteczka/pędzelek. Jest to bardzo wygodne i świetnie się sprawdza, ponieważ serum ma formę olejku i przy innym aplikatorze mogło by się nam rozlewać. A tu nakładamy sobie go tyle ile chcemy. Pędzelek jest na tyle miękki i elastyczny, że bardzo precyzyjnie rozprowadza kosmetyk po płytce paznokcia i na skórki wokół niego. Czasami lubiłam stosować sobie większą ilość kosmetyku na wały około paznokciowe, gdyż bardzo mi one wysychają. Wybrałam to serum, ponieważ moje paznokcie przechodziły jakiś kryzys i strasznie się rozdwajały i przy okazji chciałam zregenerować sobie trochę skórki. Czy się udało? Jeśli chodzi o paznokcie to przy regularnym stosowaniu (zawsze serum używałam na noc) zauważyłam, że moje paznokcie mniej wysychają, mniej się łamią, są bardziej elastyczne. Nie mówię, że nagle stały się twarde jak skała i przestały się łamać. Nic takiego się nie stało. Ale muszę Wam zwrócić uwagę na to, że serum ładnie rozjaśnia paznokcie i nadaje im zdrowy wygląd. Ale muszę pochwalić je za pielęgnację skórek. Często robiłam swoim skórkom olejkowe spa i tu ten produkt sprawdza się idealnie. Z tym, że zamiast opuszkiem palca preparat wmasowywałam aplikatorem serum. Ono nie wycieka z tubki i aby je nałożyć trzeba trochę mocniej ją nacisnąć. A gdy nie naciskamy, to mamy idealny masażer do paznokci i skórek. Serum stosuję prawie dwa miesiące i muszę przyznać, że widzę poprawę w kondycji moich skórek i paznokci.

Ekstra

Długi czas szukałam odżywki, która poradzi sobie z odbudową moich paznokci aż w końcu trafiłam na Regenerum. Moje paznokcie potrzebowały intensywnej naprawy po długotrwałym noszeniu hybryd. Moja płytka paznokciowa była bardzo poniszczona, cienka i słaba. Dzięki użytkowaniu tego serum moje paznokcie przestały się rozdwajać, a płytka dostała drugie życie. Aplikacja kosmetyku jest wygodna, a zapach przyjemny. Produkt trochę długo się wchłania, ale to raczej normalne, że nie wszystko od razu. Polecam tą odżywkę wszystkim, którzy marzą o mocnych i długich paznokciach.

Może być

Serum kupiłam z uwagi na moje problemy z rozdwajającymi się i łamliwymi paznokciami. Duży plus za skład produktu i wygodne opakowanie. Dzięki pędzelkowi łatwo się aplikuje olejek. Niestety wchłania się on dosyć długo a nie zawsze mam czas czekać do całkowitego wchłonięcia. Zapach jest przyjemny, delikatnie cytrusowy. Co do efektów to spektakularnego polepszenia stanu moich paznokci nie zauważyłam, ale też co dzień go nie stosuje. Na pewno paznokcie są nawilżone i lekko odżywione. Łamią się i rozdwajają się niestety dalej. Poszukam czegoś innego.

Fajna odżywka

Kupiłam serum regenerum w aptece, gdyż w drogerii nie było dostępne. Kupiłam je dzięki reklamom w telewizji, gdyż ostatnio było bardzo głośno o całej Seri. Serum Aplikuje się bardzo przyjemnie i wygodnie. Działanie jest ok, robi to co ma robić, pomaga odbudować płytkę i wzmocnić paznokcie. Jest to po prostu bardzo fajna odżywka w poręcznym opakowaniu.

Odżywka o łatwej aplikacji

Olejek, delikatny dla paznkci nadaje się do uzywania ciagle. Pedzelek ktory jest w aplikatorze pozwala na rozsmarowanie odzywki. Jedyny minus to konsystencja, olejek niestety zostawia slady wiec najlepiej nakladac odzywke kiedy sie nie planuje niczego do robienia rekoma. Mimo wszystko odzywka dziala stosowana regularnie przynosi efekty.

Uratowane paznokcie

Często noszę hybrydy, a wtedy moje paznokcie są bardzo zniszczone. Po użyciu tego serum są błyszczące i wyglądają na zdrowe. Na pewno będę powracać do tego kosmetyku