Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Bubel

Serum nie robi z paznokciami totalnie nic. Nie regeneruje, nie nawilża. Jedyna rzecz z jakiej jestem zadowolona to zmiękczone i nawilżone skórki. Cena dość duża jak za produkt, który ma właściwości regenerujące równe wodzie kranowej.
Plus za opakowanie - fajne rozwiązanie.

Jest całkiem dobrze

Moje paznokcie nie są w fatalnym stanie, jednak dwa porządnie ucierpiały, kiedy to któregoś razu nieostrożnie ściągałam lakiery. Takiego uszkodzenia żadne serum nie usunie, ale może wzmocnić płytkę i zapobiec powstawaniu kolejnych urazów. Ponadto, moje pazurki są z natury łamliwe i cienkie.
Tego produktu nie używam jeszcze zbyt długo, ale już zauważyłam delikatną różnicę w kondycji paznokci. Są twardsze i mniej podatne na złamania. Nie jest to odporność stali, ale teraz potrzeba czegoś mocniejszego niż uderzenie w jakiś przedmiot (a w taki właśnie sposób straciłam dwa pazury przed rozpoczęciem stosowania serum).
Żadnego innego działania preparatu nie zaobserwowałam. Może zgodzę się jeszcze z tym, że gwarantuje nawilżenie płytki paznokciowej i skórek, ale nie spodziewałabym się tutaj spektakularnych efektów. Przebarwień żadnych nie miałam, więc co do tej właściwości kosmetyku wypowiedzieć się nie mogę. Ale jestem w stanie uwierzyć w zapewnienia producenta, bo wolny brzeg paznokcia jest odrobinę bielszy. Jednak, podobnie jak w przypadku nawilżenia, efekt ten zauważamy dopiero po dogłębnej analizie, na pierwszy rzut oka różnicy nie dostrzeżecie.

Dobre

U mnie Regenerum do paznokci sprawdziło się bardzo dobrze. Stosowałam codziennie, starałam się być w tym regularna. Po ok. tygodniu stan moich paznokci poprawił się, przestały się rozdwajać i już się nie łamią przy byle stuknięciu itp. Teraz mam przerwę między hybrydami i cały czas nakładam na nie ten preparat, aby jeszcze bardziej je wzmocnić.

Duży plus za sposób w jaki nakłada się to Regenerum, bardzo prosty i szybki. Szczerze polecam.

Może być, ale brak efektu WOW

Kosmetyk zachwalany na każdym możliwym forum - niestety nie nazwałabym go odbudowującym. Używam regenerum od kilku miesięcy na słabych paznokciach zniszczonych hybrydami. Serum ładnie nabłyszcza paznokcie, usuwa przebarwienia i dba o skórki. Niestety nie ma żadnych właściwości wzmacniających - paznokcie jak były miękkie tak są, tak samo się łamią i rozdwajają. A dodam, że serum używam systematycznie ok. 10 razy dziennie.

Kosmetyk będzie świetny dla właścicielek zdrowych paznokci - dla nadania blasku i wybielenia. Ale to tyle.

Bez szału

Używałam przez kilka tygodni bo słyszałam że jest rewelacyjne No i jedyne co mogę dodać to szału nie ma.
Płytka faktycznie zrobiła się trochę twardsza ale nic poza tym
Paznokcie jak się rozdwajały tak i rozdwajają się dalej a w zasadzie już nie ponieważ zaczęłam używać odżywki która jest duża bardziej skuteczna

Seria Regenerum sprawdza się tylko na zdrowych paznokciach aby dodać im witalności . Jeśli jest większy ubytek to już nie daje sobie z nim rady.
Miałam już prawie cała serie Regenerum do paznokci, balsam w sprayu i krem na naczynka i niestety żaden z tych produktów mnie nie zadowolił

Jestem zadowolona

Na wstępie zaznaczę, że paznokcie mam w dobrym stanie. Czasem tylko jest problem z rozdwajaniem. Po używaniu tego preparatu mam wrażenie, że paznokcie się wzmocniły i płytka jest gładsza. Co do rozdwajania to średnio podziałało.
Opakowanie jest bardzo wygodne w aplikacji.

Polecam!

Moje paznokcie po częstych hybrydach są bardzo zniszczone, a dzięki temu produktowi mogę z łatwościa je odbudować. Stały się twardsze, mniej się łamią i rozdwajają.

Olejowanie

Stosowałam już z dużym powodzeniem olejowanie włosów i przyszedł czas na paznokcie. W tym przypadku jest nieco mniej wygodnie bo palców nie zwiążę w kitkę na czubku głowy i nie będę mogła robić innych rzeczy w międzyczasie, dlatego opcja gotowej mieszanki olejów w poręcznym opakowaniu bardzo do mnie przemawiała. Problem z olejowaniem jest taki, że należy je robić bardzo regularnie aby mieć efekty. Stosuję z różną częstotliwością serum i mimo to zauważam efekty. Przy częstszym używaniu paznokcie mniej się łamią przez to, że są bardziej elastyczne, skórki są w dużo lepszej kondycji a kolor płytki jest dużo zdrowszy. Nie jest to produkt dla osób które oczekują natychmiastowych efektów ani dla kogoś kto nie będzie stosował go minimum miesiąc.

Ratunek po hybrydach

Regenerum stanowiło ostatnią deskę ratunku dla paznokci mojej mamy, która zdarła sobie hybrydy i doprowadziła do fatalnego stanu. W dwa tygodnie jej paznokcie nie tylko odrosły, ale pojaśniały i się wygładziły. Oczywiście najbardziej zniszczona część musiała odrosnąć, ale i tak uważam, że zadziałał dokładnie tak jak polecał producent. Ja również używałam tego produktu, gdy zdjęłam hybrydy acetonem. Jak wiadomo, aceton i zbyt agresywnie użyty pilnik potrafi nieco zniszczyć paznokcie. Nie były w tak fatalnym stanie jak mojej mamy, ale potrzebowały odżywienia. I u mnie też sprawdził się świetnie☺

Mnie nie zachwycił.

Przeciętny produkt. Może niektórym poprawił jakość paznokci, ale u mnie nie zrobił nic. Jedyne co zrobił to poprawił jakość skórek. Do tego po jakimś czasie opakowanie zaschło? albo nie wiem co się stało, ale chyba przy pędzelku musiało coś zaschnąć. Po przekrojeniu opakowania produkt dalej był.

Super do skórek

Paznokcie mam bardzo zniszczone i to serum niestety nie poprawiło zbytnio ich stanu (chyba, że czegoś nie zauważyłam), za to świetnie działa na skórki, które przy regularnym stosowaniu z suchych i brzydkich stały mi się nawilżone i ładne, łatwe od odsuwania. Gdyby to był preparat przeznaczony do skórek dałabym 5 gwiazdek, ale tak muszę odjąć 1 za brak poprawy stanu paznokci.

Działa

Kupiłam bo moje paznokcie naprawdę wymagały regeneracji. Po dłuższym stosowaniu regenerum przestały się rozdwajac i są ożywione i twarde naprawdę warto wypróbować bo nie kosztuje majątek a może pomóc.