Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Oriflame, Giordani Gold, Puder brązujący w perełkach

Oriflame, Giordani Gold, Puder brązujący w perełkach

Puder brązujący w kulkach Giordani Gold, Bronzing Pearls Oriflame daje olśniewający efekt: cera zyskuje świeży, promienny, aksamitnie gładki wygląd. Perełki w 5 różnych odcieniach dodają jej blasku dzięki pigmentom odbijającym światło. Puder w kulkach Giordani Gold Bronzing Pearls Oriflame można go stosować jako rozświetlający róż lub kosmetyk brązujący.
Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: Natural Bronze i Natural Radiance.

Godny uwagi i polecenia

Pierwszy raz z tymi kulkami zetknęłam się kilka lat temu, gdy otrzymałam je w prezencie od koleżanki konsultantki. Moje zdolności makijażu nie były wtedy jeszcze tak dobre jak teraz. Zachwyciły mnie piękne, kolorowe kuleczki, które wyglądały bardzo luksusowo. Produktem tym nie można sobie zrobić krzywdy, ponieważ nakłada się go bardzo delikatnie, nie pozostawia na skórze plam, możemy sami kontrolować ilość nakładania. Subtelnie rozświetla skórę i sprawia, że wygląda jak muśnięta słońcem. Opakowanie jest bardzo przyzwoite, a jeszcze pamiętam jak było sprzedawane w pięknym złotym pudełeczku z gąbeczką, mało dla mnie przydatną, ponieważ nakładałam go pędzelkiem. Perełki są bardzo wydajne, mimo bardzo częstego używania odnosiłam wrażenie, że nigdy się nie skończą. Cena jest adekwatna do jakości tego kosmetyku.

dobry

Ostatnio za namową znajomej konsultantki zrobiłam duże zakupy w Oriflame i wszystko co mi się kończyło kupiłam właśnie u niej w celu przetestowania. Raz na jakich czas robię duże zakupy kosmetyczne, na które wydaję mniej niż w Oriflame (ok. 100-200zł różnicy), ale skusiłam się wypróbować i te kosmetyki, bo przyznam, że nigdy tam nie kupowałam. Wśród tych wszystkich bubli, na które wydałam majątek te perełki są zdecydowanie najlepsze.

Super

Te kulki to prawdziwy fenomen! Są naprawdę dobrej jakości , nie krusza się po kilku użyciach pędzlem . Po nałożeniu na twarz widać nie tylko efekt brazujacy twarz ale również delikatne rozświetlenie . Używam ich już od trzech miesięcy i cały czas nadają się do makijażu . Moja twarz wyglada na bardziej wypoczęta i ładnie podkreślona po ich użyciu a i ja czuje się bardziej kobieco z dobrym makijażom .

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Giordani Gold

Świetny Puder brązujący. Bardzo lubię kosmetyki tej szwedzkiej firmy! Puder nadaje ładny kolor,przede wszystkim jest trwały. Perełki nawet po kilku upadkach są całe.

Uwielbiam :)

Perełki brązujące firmy Oriflame na zawsze już goszczą w mojej kosmetyczce. Zużywam jedno opakowanie, kupuje następne. Idealnie konturują twarz poprzez zawartość brązowych kuleczek. Dodatkowo mają też kuleczki rozświetlające dzięki czemu możemy ładnie podkreślić szczyty kości policzkowych. Nie jest to tandetny brokat, a efekt błyszczącej tafli na czym mi zależy :)

Najlepsze brązujące perełki jakich używałam!

Z serią kosmetyków Giordani Gold jestem związana od lat. Używam ich różnych.
Jeśli chodzi o pudry, bronzery itp. to preferuję zawsze perełki.
Po nałożeniu na pędzel i rozprowadzeniu na twarzy kolor jaki nadają skórze jest bardzo naturalny i dobrze ona wygląda. Podkreślam nimi tylko niektóre miejsca gdyż mam skórę mieszaną, ale po prostu je uwielbiam. Tak jak ich całą serie innych perełek. Kupię na pewno ponownie.

Boskie Cudeńko!

Zalety
niedrogie
bardzo trwałe
bezproblemowe w aplikacji
nie uczulające
dają bardzo naturalny efekt rozświetlenia
maja śliczne eleganckie opakowanie
lusterko w opakowaniu

Ja używam odcienia Natural Radiance który idealnie pasuje do mojej cery.Perełki są boski i bardzo jestem z nich zadowolona!

Fenomenalne kuleczki kocham

Te kuleczki sa suuuper mozna je stosowac samodzielnie jako bronzer i rozswietlacz lub wszystkie razem.. nadaja sie do konturowania jak i ocieplania calej twarzy;)moj najlepszy bronzer. Nie zaluje ani zlotowi wydanej na trn produkt.a kupilam napromocji za 39.99 normalna cena to cos kolo 80 zl ale na alegro sa tansze ceny ;)wszystkie inne bronzery odstawiłam w kat a uzywam teraz tylko tych.nie robia plam, mozna stopniowac intensywnosc koloru.sa bardzo ubite pewnie posluza mi na dlugie lata ;)dlugi sie utrzymuja na twarzy.;)Polecam kazdemu z czystym sumieniem :):)

Świetne

Bardzo fajnie dobrana paleta,
kolor nałożony na twarz nie wygląda suztucznie,
długo się utrzymują,
same w sobie perełki łatwo się nakłada, nie kruszą się
bardzo wydajne
i cena też nie jakaś zaporowa,

Uwielbiam !

Data ważności przy tych kuleczkach nie powinna obowiązywać, jedno opakowanie starcza nawet na dwa lata!

Mam z tej serii kulki brązujące i róż, uwielbiam oba. Piękny kolor super pasują do mojej karnacji.

Plusy:
-trwałość;
-piękny kolor;
-wydajność;
-jakość.
-idealny pomysł na prezent

Minusy:
-cena regularna jest zdecydowanie z kosmosu ( jednak w promocji np za 30 zł grzechem byłoby ich nie kupić.
-opakowanie - niby jest piękne ale zdecydowanie odkręcane jest niepraktyczne, lepsze byłoby coś na małym zawiasie :)

Pozytywne zaskoczenie

Perełki Oriflame dostałam na ostatnie Święta i podeszłam do nich sceptycznie, bo jakoś nie przepadam za kosmetykami Oriflame. Jednak ładne opakowanie i kolorowe kuleczki zachęciły mnie do przetestowania :) nałożyłam je jak róż, tylko na policzki i naprawdę efekt mnie zadziwił. Wyrazisty kolor, rozświetlenie, podkreślone rysy- po prostu szok! Nie spodziewałam aż tak fajnego efektu.
Kuleczek używam od końca grudnia, ale sądząc po ilości, myślę że wystarczy ich na lata :)
Z kwestii technicznych- super współpracują z pędzlem do różu. Długo utrzymują się na twarzy nawet podczas niesprzyjających warunków ;)
Jestem nimi zachwycona!

Lubię :)

Dostałam go kiedyś od Teściowej jako jeden z elementów prezentu gwiazdkowego. Podchodziłam sceptycznie bo dla mnie puder w kulkach to tylko mój hit-Meteoryty, na które bym wydała ostatnie pieniądze...
Dałam mu jednak szansę i sprawdził się naprawdę ok. Mam jakąś wersję opaloną-brązującą i spisał się rewelacyjnie do nadawania fejkowej opalenizny w ciągu lata. Po muśnięciu nim kości policzkowych, szczytu brody, grzebietu nosa, czoła przy włosach skóra wygląda naprawdę naturalnie i jak muśnięta słońcem. Na lato cudowny!

Pojemność bardzo duża-nie wiem czy uda mi się zużyć kulki do końca.
Bardzo dobry kosmetyk!