Oriflame, Giordani Gold, Puder brązujący w perełkach

Oriflame, Giordani Gold, Puder brązujący w perełkach

Puder brązujący w kulkach Giordani Gold, Bronzing Pearls Oriflame daje olśniewający efekt: cera zyskuje świeży, promienny, aksamitnie gładki wygląd. Perełki w 5 różnych odcieniach dodają jej blasku dzięki pigmentom odbijającym światło. Puder w kulkach Giordani Gold Bronzing Pearls Oriflame można go stosować jako rozświetlający róż lub kosmetyk brązujący.
Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: Natural Bronze i Natural Radiance.

Opakowanie - bubel, zawartość - strzał w 10!

Oceniam odcień dark bronze. Daje on dużo bardziej naturalny efekt niż natural bronze (ten jest zbyt pomarańczowy), efekt można stopniować w zależności od potrzeb. Utrzymuje się cały dzień, nie ściera się, nie ciemnieje, nie robią się plamy. Bardzo dobrze się go rozprowadza, kolor jest równomiernie rozłożony, nie jest ciemniejszy na ewentualnych wypryskach. Produkt jest bardzo wydajny - mam go ok. 5 miesięcy i końca nie widać. Wydaje się, że jest to produkt całoroczny i nie trzeba go będzie zmieniać pod wpływem opalenizny lub jej utraty. Nie pogarsza stanu skóry.

Przyjemność korzystania psuje tylko opakowanie. Na pierwszy rzut oka bardzo elegancie, proste, wręcz luksusowe. Jednak po jakimś czasie złota obramówka się kruszy, często pozostaje na dłoniach i stamtąd przenosi się na twarz/ubranie/włosy. Przy tak wysokiej cenie regularnej to trochę obciach dla marki.

Mimo wszystko, jest to mój hit bronzerowy i nie będę się rozglądała za innym. Cieszę się, że po wielu kosztownych próbach znalazłam wreszcie pewnik, na który zawsze mogę liczyć.

Rewelacja

Mam te kulki już kilka miesięcy i choć bym chciała kupić nowe te pomimo częstego użytku wyglądają jak nowe i chyba prędko się nie skończą.Kulki to idealne wykończenie makijażu te nie tylko delikatnie podkreślają kolor cery ale i ją rozświetlają .Lubię je za opakowanie eleganckie tak jak reszta kolekcji Giordani i choć cena nie jest najniższa to jednak można je używać bardzo długo.

fajne kuleczki

Puderek ten jest bardzo dobrej jakości. Aczkolwiek bardziej nadaje się jako bronzer dla bladziochów takich jak ja, niż puder. Kuleczki są mocno nabite - nie rozwalają się za szybko. Puderek ładnie podkreśla kości policzkowe i nosek, nadając przy tym blasku i świeżości.

Godny uwagi i polecenia

Pierwszy raz z tymi kulkami zetknęłam się kilka lat temu, gdy otrzymałam je w prezencie od koleżanki konsultantki. Moje zdolności makijażu nie były wtedy jeszcze tak dobre jak teraz. Zachwyciły mnie piękne, kolorowe kuleczki, które wyglądały bardzo luksusowo. Produktem tym nie można sobie zrobić krzywdy, ponieważ nakłada się go bardzo delikatnie, nie pozostawia na skórze plam, możemy sami kontrolować ilość nakładania. Subtelnie rozświetla skórę i sprawia, że wygląda jak muśnięta słońcem. Opakowanie jest bardzo przyzwoite, a jeszcze pamiętam jak było sprzedawane w pięknym złotym pudełeczku z gąbeczką, mało dla mnie przydatną, ponieważ nakładałam go pędzelkiem. Perełki są bardzo wydajne, mimo bardzo częstego używania odnosiłam wrażenie, że nigdy się nie skończą. Cena jest adekwatna do jakości tego kosmetyku.

dobry

Ostatnio za namową znajomej konsultantki zrobiłam duże zakupy w Oriflame i wszystko co mi się kończyło kupiłam właśnie u niej w celu przetestowania. Raz na jakich czas robię duże zakupy kosmetyczne, na które wydaję mniej niż w Oriflame (ok. 100-200zł różnicy), ale skusiłam się wypróbować i te kosmetyki, bo przyznam, że nigdy tam nie kupowałam. Wśród tych wszystkich bubli, na które wydałam majątek te perełki są zdecydowanie najlepsze.

Super

Te kulki to prawdziwy fenomen! Są naprawdę dobrej jakości , nie krusza się po kilku użyciach pędzlem . Po nałożeniu na twarz widać nie tylko efekt brazujacy twarz ale również delikatne rozświetlenie . Używam ich już od trzech miesięcy i cały czas nadają się do makijażu . Moja twarz wyglada na bardziej wypoczęta i ładnie podkreślona po ich użyciu a i ja czuje się bardziej kobieco z dobrym makijażom .

Giordani Gold

Świetny Puder brązujący. Bardzo lubię kosmetyki tej szwedzkiej firmy! Puder nadaje ładny kolor,przede wszystkim jest trwały. Perełki nawet po kilku upadkach są całe.

Uwielbiam :)

Perełki brązujące firmy Oriflame na zawsze już goszczą w mojej kosmetyczce. Zużywam jedno opakowanie, kupuje następne. Idealnie konturują twarz poprzez zawartość brązowych kuleczek. Dodatkowo mają też kuleczki rozświetlające dzięki czemu możemy ładnie podkreślić szczyty kości policzkowych. Nie jest to tandetny brokat, a efekt błyszczącej tafli na czym mi zależy :)

Najlepsze brązujące perełki jakich używałam!

Z serią kosmetyków Giordani Gold jestem związana od lat. Używam ich różnych.
Jeśli chodzi o pudry, bronzery itp. to preferuję zawsze perełki.
Po nałożeniu na pędzel i rozprowadzeniu na twarzy kolor jaki nadają skórze jest bardzo naturalny i dobrze ona wygląda. Podkreślam nimi tylko niektóre miejsca gdyż mam skórę mieszaną, ale po prostu je uwielbiam. Tak jak ich całą serie innych perełek. Kupię na pewno ponownie.

Boskie Cudeńko!

Zalety
niedrogie
bardzo trwałe
bezproblemowe w aplikacji
nie uczulające
dają bardzo naturalny efekt rozświetlenia
maja śliczne eleganckie opakowanie
lusterko w opakowaniu

Ja używam odcienia Natural Radiance który idealnie pasuje do mojej cery.Perełki są boski i bardzo jestem z nich zadowolona!

Fenomenalne kuleczki kocham

Te kuleczki sa suuuper mozna je stosowac samodzielnie jako bronzer i rozswietlacz lub wszystkie razem.. nadaja sie do konturowania jak i ocieplania calej twarzy;)moj najlepszy bronzer. Nie zaluje ani zlotowi wydanej na trn produkt.a kupilam napromocji za 39.99 normalna cena to cos kolo 80 zl ale na alegro sa tansze ceny ;)wszystkie inne bronzery odstawiłam w kat a uzywam teraz tylko tych.nie robia plam, mozna stopniowac intensywnosc koloru.sa bardzo ubite pewnie posluza mi na dlugie lata ;)dlugi sie utrzymuja na twarzy.;)Polecam kazdemu z czystym sumieniem :):)

Świetne

Bardzo fajnie dobrana paleta,
kolor nałożony na twarz nie wygląda suztucznie,
długo się utrzymują,
same w sobie perełki łatwo się nakłada, nie kruszą się
bardzo wydajne
i cena też nie jakaś zaporowa,