ANTY, Intensywnie oczyszczająca maseczka do twarzy

ANTY, Intensywnie oczyszczająca maseczka do twarzy

Głęboko i skutecznie oczyszcza twarz, dzięki zawartości wyciągu z drożdży - bogatego w witaminy z grupy B (B1, B2, B6). Zwęża rozszerzone pory, ogranicza powstawanie nowych wyprysków i zaskórników, dzięki zawartości preparatu cynkowego. Doskonale pielęgnuje skórę: łagodzi, nawilża i wygładza, dzięki zawartości prowitaminy B5.
Producent obiecuje następujące rezultaty:
- mniej pryszczy i zaskórników na twarzy
- zwężone i mniej widoczne pory 89 %
- zmniejszenie przetłuszczania się skóry 78 %
- złagodzone podrażnienia skóry, ukojona twarz 94 %
- doskonale nawilżona, wygładzona, o zdrowym kolorycie twarz

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hydrolyzed Yeast, Octyldodecanol, Octyl Stearate, Panthenol, Stearic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Zinc Oxide, Lactic Acid, Methylparaben, Allantoin, Propylparaben, Triclosan, 2-Bromo-2nitropropane-1,3-Diol

Cena: 2,60 zł /saszetka, 12 zł / tuba 40 ml

taka tam

Nic nie zwęża,nic nie oczyszcza,mnie cery nie uspokoiła,jedynie ją odświeżyła.Nieciekawy zapach.

Ja miałam maseczkę w niewygodnych zresztą saszetkach.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:3 saszetki

hmm..

kupiłam ją bo:
a)była tania...i to chyb jedyny jej plus niestety no może jeszcze to że jest delikatna i łgodzi trochę moją skórę:D ale efektu oczyszczni niestety nie zauważyłm jest dla mnie za delikatna

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

swietne oczyszczanie

Kupilam ja gdy mialam wieksze problemy z niespodziankami na buzi. W takich razach niewiele rzeczy na mnie dziala (sa to maseczka z bialek jajek z odrobina cytryny, krem czysta skora A i wlasnie ta maseczka). Przy regularnym stosowaniu 2x w tygodniu dawala naprawde dobre rezultaty. Oczywiscie po nalozeniu skora jest nawilzona, pory zmniejszone i oczyszczone, ale co wazniejsze na dluzsza mete nie wyskakuja nowe niespodzianki. Szkoda ze nie ma jej w tubie, choc aktualnie na szczescie nie potrzebuje takich specyfikow. :)

Manicure - marynarskie paski

dobry

mialam ich kilka dosc tanie sa
jedno opakowanie starcza na dwa razy jak dla mnie. efekt oczyszczenia jest i dlugo sie trzyma, wszystkie krostki znikaja a cera pozostaje gladka na kilka dni
ale szkoda ze tylko z saszetkach sprzedaja

polecam

Efekty są widoczne - zwężone pory, skóra jest gładsza, mniej wyprysków, ale zauważyłam, że delikatnie mnie uczula. Nieprzyjemny zapach. A zmniejszenie wydzielania sebum? No nie wiem, nie zauważyłam ;/

Taka średnia.

Nie polubiłam jej. Jest wydajna, starcza na długi czas, ale żeby coś zdziałała, to niee:( Jakaś taka śliska, nie lubie jej mieć na twarzy. I jej nie widać po nałożeniu, a jestem fanką "widzialnych" maseczek, które np. są białe, zielone, lub szare ( i niekoniecznie są z glinki!! ).
Buzia jest po niej milsza w dotyku, ale nic więcej.

Uczuliła mnie :(

Konsystencja bardzo fajna, kremowa. Przyjemnie się nią nakłada. Zapach prawie nie wyczuwalny. Ale niestety sama maseczka mnie uczuliła. 15 minut po jej zmyciu dostałam wysypu małych czerwonych krostek :( na szczęście szybko znikneły, ale do maseczki już nie wrócę. Fajnie, że jest w saszetce, dużo nie straciłam.

rewelacja!!!!!!!!!

Najlepsza maseczka jakiej do tej pory używałam. Idealnie wygładza, rozjaśnia, łagodzi stany zapalne, oczyszcza (chociaż jeśli ktoś się spodziewa całkowitego usunięcia zaskórników, niech się lepiej uda do kosmetyczki bo żadna maseczka nie jest w stanie dokonać tej sztuki). Bardzo przyjemnie się nakłada, ładnie pachnie (chyba, że ktoś jest uczulony na drożdze), świetnie się zmywa. Po jakimś czasie przekonałam się nawet do saszetek (można je zabrać na wyjazd). Regularnie stosowana zdecydowanie poprawia stan skóry. Jestem od niej uzależniona.

Dla mnie ok

Mam cerę mieszaną i jak dla mnie dobrze oczyszcza, jestem z niej zadowolona i wracam do niej, jeśli chodzi o zwężanie porów to nie zauważyłam tego w moim przypadku, zapach nawet przyjemny, a skóra nie przetłuszcza się tak bardzo, ale efekt ten jest krótkotrwały.
Czasem gdy przestaję zauważać efekt oczyszczenia robię przerwę, biorę inną maseczkę a później znów wracam do tej, i efekty są dostrzegalne po pierwszym użyciu, nie wysusza i nie podrażnia
ilość zużytych opakowań: 5szt.

nie podoba mi się...

Moją buzię niestety lekko wysuszył :( poza tym prawie nie oczyszcza (nie zauważyłam efektów...), dziwnie pachnie i ma śmieszny kolor (kojarzy mi się z kremem do tortów ;) )
dość wydajny
na pewno więcej go nie kupię, bo na moją skórę nie działa :(
ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Spoko!!!!

Najlepsza maseczka jakiej używałam! Skóra po niej jest gładka, nawilżona dobrze odżywiona. Jedna saszetka starczyła mi na 4 aplikacje. Skóra jest po niej mniej podrazniona

w porządku

Bardo delikatna ta maseczka. Nie widzę jakoś w niej tego aktywnego oczyszczania i jakoś wątpię w to, żeby mogła pomóc cerze trądzikowej.
Dla mnie okazała się w miarę skuteczna, ale bez zachwytów.Ani radykalnie nie poprawiła kondycji mojej skóry, ani jej nie pogorszyła, co nie jest bez znaczenia, bo czasami się to zdarza niestety...
Zmyć ją trochę ciężko, bo palce ślizgają się po maseczce, zamiast ją ściągać z twarzy, ale to drobiazg.Po zmyciu skóra jest odświeżona i wygładzona.Zapachu prawie w niej nie wyczuwam.Ogólnie można tę maseczkę polecić do wypróbowania, bo krzywdy nie zrobi.