Golden Rose, Paris, Zmywacz do paznokci (różne rodzaje)

Golden Rose, Paris, Zmywacz do paznokci (różne rodzaje)

Seria zmywaczy perfumowanych. Zmywacz zawiera składniki nawilżające, glicerynę oraz witaminę E. Produkt jest dostępny w czterech zapachach: tropikalny, melon, jabłko i truskawka.

zapachowa
w butelce
10-50ml, 50-100ml, >100ml
bez acetonu

Uwielbiam

bardzo ładnie pachnie
radzi sobie z top coatem
radzi sobie z brokatem
nie wysusza paznokci
bardzo wydajny
przy co-tygodniowym malowaniu duże opakowanie
starcza mi na ok 1/2 roku,
przystępna cena

wady
trzeba go szukać w centrach handlowych na tzw. wyspach

Średniak.

Podczas zakupów w Golden Rose zaopatrzyłam się w ogromną, 450ml butelkę tego zmywacza i dzięki temu towarzyszy mi już dobre pół roku :)

Konsystencja: jak to zmywacz - woda.

Działanie: swoje główne zadanie spełnia raczej przeciętnie - lekkie, matowe, jasne lakiery zmywa bez problemu. Gorzej jednak z kolorami intensywnymi, ciemnymi - wówczas bywa, że lakier zamiast znikać rozmazuje się po dłoniach co jest niezwykle irytujące. Problem jest również z lakierami brokatowymi - ostatecznie da się je zmyć, ale mocno trzeba się z tym namęczyć.

Zapach: miały być truskawki, a jest ordynardy smrodek rozpuszczalnika.

Opakowanie: do wyboru mamy kilka pojemności co jest naprawdę świetną opcją. Ja mam butlę największą co przekłada się na naprawdę sporą wydajność. Butelka jest zaopatrzona w wygodną, gumową pompkę. Design opakowania niestety dość tandetnie wygląda.

Działanie na paznokcie: na samą płytkę może nie wpływa najgorzej, ale niestety wysusza skórki i skórę palców.

Cena a jakość: ostatecznie nie wypada to najgorzej - za tę wielką butlę zapłaciłam 13zł, zmywacz jakimś bublem nie jest, więc powiedzmy, że jest ok.

Produkt zużyję do końca, ale nie kupię już ponownie. Często maluję paznokcie również na mocne kolory, używam brokatów, potrzebuję więc jednak czegoś skuteczniejszego.
Biorąc jednak pod uwagę cenę, opakowanie i jakość produkt ten zasługuje na 3 gwiazdki.
Polecam, ale tylko do \'lekkich\' lakierów.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Świetny!

Posiadam truskawkę :)
Fajny zmywacz, doskonale radzi sobie z lakierem - nawet ciemnym - nie rozmazuje go i elegancko zmywa, nie trzeba poprawiać w nieskończoność. Nie zauważyłam, aby bardzo wysuszał paznokcie czy skórki. Zapach na duży plus. Chętnie wypróbuję jeszcze inne.
Cena 4,40 zł.

Wersja truskawkowa.

Zmywacz jest bardzo porównywalny do tego z Rossmanna: dobrze zmywa, jest tani, w różnych pojemnościach. Ładnie poza tym pachnie. Jedyna wada do opakowanie: trzeba się nieźle namachać, aby coś z niego wyleciało. Jednak uważam, że na wyjazdy będzie dobry.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 100 ml

wystarczający

Jak na tak niską cenę to myśle, że jest to produkt wystarczający, który spełnia w zupełności moje oczekiwania. Dla mnie najważniejsze, że pomaga skutecznie pozbyć się lakieru, a zmywanie nie jest tak niekomfortowe, jak gdy używam zmywacza bezzapachowego, w którym czuć z odległości mocny alkohol. Zapach truskawki jest tutaj dla mnie dużym plusem. Później używałam jeszcze zapachu jabłka, ale nie był tak dobry ;-) Faktycznie zmywacz niszczy płytkę, trochę ją wysusza, ale są na to inne sposoby ;-) Zmywacz oceniam dobrze, daję 4 za skuteczność, wydajność. Nie jest idealny, ale wydaje mi się, że wystarczający, by skutecznie oczyścić płytkę z lakieru.

bardzo wysusza skórki :(

Zaletą jest na pewno zapach - to prawda.

Nie zauważyłam za to jakiejś wielkiej różnicy między nim a innymi których uzywałam.

Okazało się, że z jedna warstwą lakieru radzi sobie dobrze. Jednak przy kilku warstwach ma już kłopoty.

Odjęłam punkty za dwie rzeczy:

-bardzo brudzi skórki wokół paznokcia

-bardzo wysusza skórki :(

Dla mnie to poważny mankament więc wracam do zmywacza Barwy ze słonecznikiem, tego już nie kupię.

Używam tego produktu od: dwa mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Mój ulubiony!!!

Najlepszy zmywacz jaki do tej pory miałam. Przede wszystkim nie śmierdzi niemiłosiernie tym ohydnym zapachem. Miałam wersję truskawkową o pojemności 100ml. Teraz jestem w trakcie zużycia opakowania o pojemności 200ml o zapachu jabłuszka:) Jabłko górą :D Jest niesamowicie wydajny to po pierwsze-od wakacji (chyba to był lipiec)zużyłam dopiero połowę tego dużego opakowania :) . Po drugie radzi sobie doskonale z każdym rodzajem lakieru, ciemny, jasny, brokatowy, piaskowy itd. :) Po trzecie jeśli mam jakieś małe ranki wokół paznokcia nie podrażnia ich, nic nie szypie :) A po czwarte nie wysusza płytki paznokcia ani skórek !!!
Jedyny minusik to dostępność(wyspy GR i internet), ale i tak go kocham :) Wypróbuję jeszcze ten zmywacz Isana z rossmana z ciekawości. Zobaczymy czy się spisze równie dobrze :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: całe 100ml, w trakcie 200ml opakowania

najlepszy, bez mrugnięcia radzi sobie z brokatami

Nigdy bym go nie kupiła, zawsze miałam na półce duży zmywacz od Sally Hansen, ale przy okazji zakupów w saloniku GR dostałam go gratis. Szczerze mówiąc myślałam, że to będzie badziew - o jakże się myliłam!

Pierwsza sprawa: nie śmierdzi na km jak normalny zmywacz. Rzeczywiście czuć coś owocowego (mam ten z niebieską zakrętką), przy czym zapach jest stosunkowo delikatny. Oczywiście nikt się w to normalnie nie wwąchuje, ale ważne, że nie uprzyksza życia mojego męża akurat gdy muszę zmyć lakier.
Druga sprawa: błyskawicznie radzi sobie z lakierami. Wcześniej miałam niemały problem aby zmyć lakiery brokatowe, z tym zmywaczem nie ma najmniejszego problemu. Należy przytrzymać jedynie ciut dłużej, ale lakiery schodzą bez oporu. Koniec z wylewaniem połowy butelki, dodatkowym wysuszaniem paznokci i wreszcie - ze zdrapywaniem resztek.
Trzecia sprawa: nie zauważyłam niszczenia paznokci, nie katuje płyki, pewnie dlatego, że zmywa od razu, bez poprawek.
Czwarta sprawa: wydajny niesamowicie.
Piąta i ostatnia sprawa: butelka jest poręczna, dobra w podróż, szczelnie się zakręca. Do tego ma precyzyjny aplikator-końcówkę. Nic się nie rozlewa, nie marnuje.

To jest mój nr 1 i nie szukam innego.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszej butelki

bardzo dobry

Używałam wersji tropikalnej, w której wyczuć można wyraźną nutę ananasa. Aktualnie każde malowanie (dwie warstwy lakieru) paznokci kończę top coatem z Golden Rose. Zaznaczam to, ponieważ może to wpływać na właściwości zmywacza.

Wystarczy przyłożyć płatek nasączony zmywaczem na trzy sekundy, docisnąć i lakier schodzi idealnie. Całość przykleja się do wacika i jeśli był on dociśnięty też przy brzegach to schodzi dokładnie wszystko. W porównaniu np. do zmywacza Isana jest zdecydowanie lepszy - szybciej i dokładniej zmywa lakier.

Jeśli chodzi o wpływ zmywacza na płytkę to nie zauważyłam niczego negatywnego. Zapach, jak to zmywacz, nuty ananasa tłumią nieco smrodek.

Przy tej cenie i komforcie użytkowania uważam, że jest to produkt wart zakupu.

Jedyny minus jaki dostrzegam to dostępność - tylko sklepy firmowe, ewentualnie zamówienia internetowe.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące

Rewelacja

Najlepszy zmywacz jaki do tej pory miałam. Bardzo ładnie pachnie (owocowo) i nie ma tego duszącego, nie do zniesienia chemicznego smrodu. Już kilka kropelek na wacik pozwala zmyć lakier na całej ręce. Równie dobrze radzi sobie z brokatem, z czym zawsze miałam problem. Poza tym zawsze po użyciu jakiegokolwiek zmywacza miałam problem z suchymi skórkami, przy użyciu tego zmywacza problemu nie ma. Zdecydowanie polecam :)

+ wydajność
+ ślicznie pachnie
+ zmywa brokat
+ niska cena
+ nie wysusza

Używam tego produktu od: 4 msc

Ilość zużytych opakowań: 1 mały (50ml) tropikalny, duże (200 ml) truskawkowe w trakcie

szybki i pachnący

Zmywacz kupiłam przypadkowo na stoisku GR przy okazji zakupu lakierów. Do wyboru miałam dwa zapachy, wybrałam truskawkowy.
+zapach
+szybko usuwa lakier
+fajna buteleczka
+nie wysusza i nie niszczy płytki
+/- cena w miare ok za 150ml 6,50zł
Minusów nie zauważyłam.

Bardzo dobry zmywacz

Dokładnie zmywa lakier. Nawet jeśli ma się w jakiś sposób podrażnione skórki czy małe ranki i dotknie się to miejsce wacikiem nasączonym zmywaczem, to nic a nic nie szczypie. Pięknie pachnie, w ogóle nie czuć acetonu. Dodatkowo nie pachnie ładnie jedynie w opakowaniu, ale także po jego użyciu zostawia przyjemny zapach na palcach. Nie rozmywa lakieru.

Minusem jest to, że pojemniczek jest bardzo mały, więc produktu nie starcza na długo, a w sprzedaży nie ma większego opakowania.

I drugim minusem jest to, że opakowanie jest nieszczelne i zmywacz się wylewa. Jest dobrze, dopóki stoi gdzieś na toaletce, ale nie nadaje się do zabrania w podróż czy noszenia gdzieś w kosmetyczce, ponieważ się porozlewa. Kupiłam 3 jego opakowania i w każdym miałam ten sam problem.

Jeśli przeleje się go do innego opakowania, to naprawdę polecam. Bardzo dobry produkt i jak na zmywacz ma piękny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki