Seria ochronna na zimę, Specjalny krem ochronny Sport z filtrem UVA i UVB faktor 8

Specjalny krem ochronny z filtrem F8 jest idealnym preparatem do ochrony wrażliwej skóry twarzy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz, niskie temperatury. Jego receptura zapewnia szczególną ochroną także przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Zawartość masła shea chroni, działa pielęgnacyjnie i łagodzi podrażnienia. Krem polecany jest szczególnie dla osób czynnie spędzających czas w okresie zimowym.

Cena: 9 zł / 50 ml

dobry

Kupuje już 2 rok na zimę:) Chroni przed działaniem promieni słonecznych i pielęgnuje, posiada filtry UVA i UVB. Dośc tłusty, ale w zimie doskonale wchłania się w skóre.

lubię

używam na stoku- bardzo dobrze się sprawdza (nie "zamarza" mi twarz), i nie tylko, również w zwykłe zimowe dni. jest tłustawy ale wystarczy trochę pudru i jest ok. w zimię lubię troszkę się świecić więc dla mnie to nie jest wada. spełnia swoje zadanie i jest w wygodnym opakowaniu

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

zmienny jak pogoda w górach

Zupełnie nie wiem, jak go ocenić. Rok temu służył mi dość dobrze, a w tym sezonie każdorazowe posmarowanie nim twarzy kończy się pieczeniem i szczypaniem. Nie takim, żeby się nie dało wytrzymać, bo po jakimś czasie przechodzi, ale jednak jest to duży dyskomfort. Kremik sam w sobie ma nawet lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania pozostawiając na twarzy tłustą (zbyt tłustą :()warstewkę. Zapach ma nawet przyjemny. Do zalet mogę zaliczyć jeszcze wydajność, wygodną zamykaną (a nie zakręcaną) tubę, niską cenę i posiadanie filtrów (małe, bo małe, ale chociaż są). Jeśli chodzi o ochronę przed zimnem to i w zeszłym roku na nartach i w tym roku na wyprawie w górach spisywał się całkiem nieźle (na parę godzin chroni przed zimnem, ale potem trzeba powtarzać aplikację). Niemniej jednak z uwagi na to szczypanie więcej go nie kupię, a posiadaną tubkę zużyję raczej do rąk.

3 rodzaje dolnej kreski

na pewno nie dla mnie :((

Na szczęście testowałam na sobie tylko próbki w postaci dwóch tubek i wystarczy. Absolutnie to nie jest krem dla mnie :( Generalnie wolę te o większym faktorze ochronnym, to tak na początek. Poza tym krem ma białą konsystencję, szybko i bezproblemowo sie rozprowadza przeistaczając sie od razu w slicznie świecącą się wazelinę :( Po jakimś czasie połysk znika i mam wrażenie, że krem też i że na buzi nie mam nic oprócz czegoś co lekko natłuszcza. Mam nieodparte wrażenie, że wysmarowałam się zwykła wazeliną :( Nie wałkuje się,pod makijażem również nie. Pachnie jak pomadki Celii za czasów Pewexu, aczkolwiek zapach ujdzie ;) Mojej buzi absolutnie nie nawilża, jedyne co robi to silnie natłuszcza. Miejsca przesuszone są ściągniete i lekko pieczą. Tam gdzie wysmagał mi wiatr policzki byłam na twarzy bardzo czerwona i na dodatek te miejsca miałam bardzo przesuszone :( Absolutnie nie jest to krem dla mnie, a już z pewnościa nie na zimę :( !!! Zupełnie nie wiem, jak on ma chronć wrażliwą buzię zimą skoro zimy jeszcze nie ma i ma być np. na narty skoro przed wiatrem bardzo kiepsko chroni ?? :(Na mojej buzi w jesiennych szarugach się nie sprawdził, więc nie polecam.