Aromatherapy, Tranquility (żel pod prysznic uspokajający)

Aromatherapy, Tranquility (żel pod prysznic uspokajający)

Żel pod prysznic wpływajacy na ciało i ducha uspokajająco i relaksujaco. Zawiera olejki z cedru i róży, oraz drzewa sandałowego, znanego ze swoich właściwości uspokajajacych umysł i wyciszajacych zmysły. Dodatek róży balansuje i tonuje kompozycję zapachową, cedr działa jako naturalny środek nawilżajacy. Żel, dzięki aromaterapii, wywołuje uczucie komfortu i zdrowia, niweluje stres i wygładza skórę.

Moj kwc

Stosuje czesto na zmiane z czerwonym. Zel swietnie pachnie, dobrze sie pieni, nawilza skore i nie podraznia. Zapach czuc przez dlugi czas, ma on w sobie cos kojacego, daje kilkuminutowa uczte dla zmyslow przed snem, dlatego wlasnie bardzo lubie go stosowac. konsystencja dosc rzadka, ale tresciwa. Dodatkowo jest wydajny. Polecam goraco!

Używam tego produktu od: odklad sie pojawil
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Rewelacja!

Nic dodać nic ująć.Wszystkie produkty marki Palmolive są niezastąpione i nigdy się na nich nie zawiodłam.Doskonale myje i oczyszcza skórę.Nie wysusza i nie powoduje żadnych podrażnień.Doskonale się rozprowadza i bardzo łatwo pieni.Bardzo wydajny,wystarczy na prawdę odrobina żelu.A do tego zniewalający zapach i czuję się jak w SPA!

Używam tego produktu od:Kilka lat

niezbyt

Nie mogę przyznać racji autorce poprzedniej recenzji. Jasne, że są różne gusta i nie każdemu musi się podobać zapach tego żelu (zresztą poniższe recenzje ukazują różnicę zdań w tej kwestii ;) ), ale porównanie jakiego użyła piroksena jest mocno przesadzone i śmieszne. :P Poza tym nie rozumiem dziewczyn, którym zapach stego żelu się nie podoba. Nie chodzi o to, że mnie akurat ten zapach odpowiada, tylko o to, że według mnie to bezsensowne kupować kosmetyk, którego zapach się nie podoba, gdy jego rola ma się ograniczyć do mycia skóry i dostarczania przyjemności zmysłowi węchu. :P Zapach żelu pod prysznic można przecież sprawdzić przed zakupem, wystarczy tylko otworzyć opakowanie i powąchać bez szkody dla nas, sprzedawcy i kosmetyku. Naprawdę dziewczyny tak jest rozsądniej, niż potem płacić za własną bezmyślność. :P Ale do rzeczy. :) Żel jest bardzo wydajny, ma prawdziwie żelową konsytencję, dobrze się rozprowadza na skórze i bez problemu spłukuje, pięknie pachnie (ten zapach naprawdę wycisza, odpręża, relaksuje i daje ukojenie, przenosi mnie do bajkowego świata marzeń). Zapach jest oryginalny, bardzo interesujący, kojarzy mi się z gwiażdzistym niebem. Jest intensywny, ale nie pozostaje na skórze (pachnie nim tylko przez jakiś czas łazienka i okoliczne pomieszczenia po otwarciu drzwi. ;) Żel raczej nie wysusza skóry, ale też nie nawilża. Trudno jednak oczekiwać nawilżania od produktu, który ma kontekt ze skórą bardzo krótko, jest spłukiwany wodą, a poza tym służy tylko do mycia ciała, więc znów nie rozumiem dizewczyn. Nie mam pojęcia, dlaczego spodziewają się one nawilżania. :P Przyznam jednak, że spotkałam żele pod prysznic, które lekko nawilżają skórę, co jest fenomenalne! No, ale to już inna historia...;)

Edit: Postanowiłam odjąć 2* temu produktowi, bo zauważyłam, że niestety nie zapobiega on wysuszaniu skóry, a wręcz mam wrażenie, że sam ją wysusza.:/ Poza tym, zapach nie podoba mi się już tak, jak dawniej i nie działa tak odprężająco.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia/ Edit: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

żel jak żel

W porównaniu do innych kosmetyków do mycia Palmolive ten jest raczej słaby. Ot, żel jak żel. Jak na "aromaterapeutyczny" kosmetyk, spowiedziewałam się, że będzie znacznie intensywniej i ładniej pachniał, tymczasem ma najmniej ciekway zapach ze wszystkich płynów Palmolive, jakich dotychczas używałam. Mnie się nie spodobał ten żel.

Piękny zapach!

Kolejny żel palmolive, który uwielbiam za wspaniały zapach. A co do innych jego zalet, to tak jak reszta tej firmy:
+ wydajny
+ nie wysusza skóry
+ śmiesznie tani.

nie wysusza

To mój pierwszy żel pod prysznic Palmolive, więc mogę porównać tylko z żelami innych firm.
oczyszczanie - ok
zapach - to najbardziej subiektywny ze zmysłów:), w tym żelu jest ciekawy, niebanalny, taki drzewny, nie mylić z "leśny", pewnie nie każdemu będzie odpowiadał,
pielęgnacja - nie wysusza skóry(!) i to jest chyba najważniejsa zaleta kosmetyku myjącego.
Poza tym:
- daje dużo piany, takiej "puchatej", wolę bardziej kremową, ale z czasem przyzwyczaiłam się do tej puszystości,
- pewnie kiedyś jeszcze sięgnę po niego, mimo że w temacie żeli pod prysznic programowo jestem niewierna i zmieniam je za każym razem:).

nie bardzo :(

Taki sobie mówiąc szczerze.
Wysusza moją skórę i podrażnia - po kąpieli przez kilka minut bardzo mnie swędzi, co doprowadza mnie do szału.
Zapach taki sobie - sądziłam, że będzie faktycznie przyjemny, uspokajający, ale mnie wręcz drażni - może z powodu tego swędzenia. :D

mało mi

Najpierw ucieszyłam się z zapachu - delikatny ale o wyraźnej nucie. Potem weszłam do wody, potem wyszłam - skóra suchuteńka, że aż piecze, jak po niej przejechać palcem to jak na tych reklamach płynu do mycia naczyń, gdy dobrze umyty talerz świszczy pod palcem. Najwięcej przyjemności miałam z użycia gąbki naturalnej z dna morza - nie ma porównania z imitacjami.
Nie polecam komuś,kto liczy naprawdę na ucztę dla ciała i zmysłów.

zapach to za malo..

Wysusza skore, wrecz po umyciu ciala zelami z tej serii (a moj luby zakupil od razu cale 4 rodzaje) czuje ze moja skora jest szorstka i nieprzyjemna w dotyku. Zapachy oczywiscie ladne, szkoda ze trwalosc to zaledwie parenascie sekund po uzyciu.. Daje dwie gwiazdki wlasnie za zapach i przystepna cene. Opakowania tez sa efektowne, musze przyznac.

ilość zużytych opakowań: 1

Tylko * * * * cztery...

może jestem uzależniona od niego zapachowo dlatego moja ocena może być trochę za bardzo subiektywna. Moim zdaniem rzeczywiście ma działanie z aromaterapi. Ten żel stosuje zawsze wieczorem, czyni mnie senną dlatego w dzień nie moge go używać. Uspokaja mnie po ciężkim dniu. Poprostu go lubie. Dałabym pięć gwiazdek ale mam wrażenie, że troszkę wysusza i dlatego tylko 4 (chciałabym dać jeszcze pół , ale nie umiem tego robić):)

Uwielbiam!

Z reguły żele Palmolive średnio mi służą - dość nieprzyjemnie ściągają skórę, są niezbyt wydajne. Ten mnie urzekł ze względu na zapach - jest piękny i bardzo przyjemny, znakomicie relaksuje i uspokaja. Wybitnie poprawia mi nastrój. Oczywiście żałuję że nie nawilża bardziej ale cóż... jest tani, lekko wygładza skórę, odpręża, a zapach jest cudowny! Będę go używac choć to oznacza natychmiastową konieczność wsmarownia balsamu :)

taki sobie

jedyna zaleta tego żelu to ładny zapach. poza tym niestety za wodnista konsystencja przez co dość szybko się zużywa bo dużo się wylewa. nic nie nawilża a wręcz wysusza. nie polecam.