Glam Liner (Płynny eyeliner)

Glam Liner (Płynny eyeliner)

Glam Liner marki Essence to nowy, doskonale rozświetlający eyeliner. Zawarte w nim błyszczące pigmenty odbijają światło, dzięki czemu makijaż oka zyska niebywałego, mieniącego się i przyciągającego uwagę, charakteru. Produkt świetnie aplikuje się na powiece. Jego płynna i szybko schnąca formuła, wraz z precyzyjnym pędzelkiem gwarantują niebywale łatwą i precyzyjną do wykonania kreskę. Glam Liner dostępny jest w 5 niepowtarzalnych kolorach, doskonale komponujących się z każdym kolorem tęczówki.

Cena: ok. 10zł / 5g

Bez szału.

Kupiłam na okres sylwestrowo - karnawałowy. Szukałam odcienia złotego i tak oto trafiłam na ten eyeliner.

Opakowanie/wygląd
Pierwsze co rzuca się w oczy to estetyka opakowania. Eyeliner przyciąga wzrok, od razu widać z jakim odcieniem mamy do czynienia.

Trwałość
Dość przeciętna. Wydaje mi się, że poprzez wodnistą konsystencję schnie długo i odbija się na powiece. Zauważyłam, że podczas wiatru zaczyna się zmazywać z oka i powoduje łzawienie.

Kolor/ogólny wygląd
Nie mam zastrzeżeń co do złota, jednak kolor nie jest zbyt mocno nasycony. Trzeba kilka razy nabierać produkt i sporo nałożyć na powiekę.

Pędzelek
Niestety mam zastrzeżenia. Pędzelek jest trochę za cieńki i za ostry na końcu. Ciężko nim zrobić dobrą kreskę.

Delikatność/ podrażnienia
Niestety u mnie po jego użyciu pojawia się czasem uczucie szczypania powiek.

Ważny jest tylko 6 miesięcy, także niebawem trafi do kosza. Nie używałam go codziennie, a po 5 miesiącach wydaje mi się, że sporo zużyłam. Z racji tego że szczypał mnie czasem w powieki na pewno nie będę używać go po zalecanym terminie ważności.