Volume Lift (Szampon do włosy delikatnych i bez energii z Pro - Cellium Keratin, nowa wersja)

Volume Lift

Nowy Syoss z Pro - Cellium Keratin. Wysoce skuteczna formuła wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Szampon Volume Lift dla włosów delikatnych, bez energii. Delikatnie myje. Nie zawiera silikonów.
Wzmacnia strukturę włosów od nasady i zauważalnie zwiększa ich objętość bez obciążania.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 41

Przeciętny

Szampon znajduje się w czarnej, prostej butelce o pojemności 500 ml. Niestety nie możemy kontrolować jego ilości. Jest koloru perłowego i pachnie mniej intensywniej niż odżywka. Nie przeszkadza mi to. Jest dosyć gęsty, wytwarza mniej piany, niż się po nim spodziewałam.

Szampon całkiem nieźle radzi sobie z oczyszczaniem skóry głowy i włosów. Nie miałam po nim żadnych podrażnień czy innych przykrych niespodzianek. Nie przetłuszcza włosów, więc mogę je myć co drugi, a czasem nawet co trzeci dzień. ;) Jedynie co złego robi, to je plącze, ale wystarczy nałożyć odżywkę i problem znika ;).
Co do obietnicy uniesienia włosów, o której mówi producent? W odróżnieniu od odżywki, szampon faktycznie zwiększa objętość włosów, ale ten efekt utrzymuje się góra pół dnia (czyli nie spełnia swojej roli, gdyż producent mówi o 48 godzinnym uniesieniu włosów). Na szczęście też nie przeciążył mi włosów, więc nie prezentowały się źle. Szampon nie wysuszył mi kudłów.

Od szamponu oczekuję tylko tego, aby dobrze oczyścił mi skalp i włosy, nie przeciążył ich, nie sprawiał, aby się szybciej przetłuszczały, nie powodował łupieżu, nie wysuszał. Od nawilżenia i tym podobnych jest odżywka czy też maska. I ten w swojej roli się spisuje dobrze. Dodatkowo miał zwiększać objętość włosów - to również robi, tyle tylko, że krótkotrwale, co nie do końca mnie zadowala. Szampon jest łatwo dostępny i śmiesznie tani patrząc na objętość. Ogólnie nie jest zły, a na pewno jest dużo lepszy o odżywce z tej serii, o której pisałam tutaj. Szampon niedawno mi się skończył, na razie nic z Syossa kupować nie będę (mam jeszcze na wykończeniu ich jeden szampon, który męczę już prawie rok), ale kto wie, może jeszcze sięgnę po Volume. ;) Póki co chcę poznawać inne marki :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tego szamponu. Nie ma jakiegokolwiek efektu volume, a do tego powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów przez co u mnie jest zdyskwalifikowany. Jedyny jego plusy to niska cena i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123056].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Stanowczo odradzam!

Najgorszy szampon, jakiego kiedykolwiek używałam. Włosy po nim są jak siano, bardzo suche i łamliwe, zupełnie pozbawione blasku. Włosy wypadały mi garściami po użyciu tego szamponu... Nie zużyłam całego opakowania, bp nawet w połączeniu z odżywką efekt był beznadziejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074216].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Napisanych recenzji: 6

Dobry

Przetestowałam już różne szampony na dodawanie objętości i muszę przyznać szczerze,że ten nie jest rewelacją ale jest niezły. Mam włosy lekko kręcone.

Po pierwsze nie powoduje podrażnień(łupieżu itp)
Jest mega wydajny-bardzo ekonomiczny
Dodaje objętości-nie ma szału ale włosy są rzeczywiście lekkie i uniesione a efekt trzyma się do następnego dnia
Nie przetłuszcza włosów,co ważne.

Wady:
nieco przereklamowany

Razem z pianką czy spreyem do stylizacji jest idealnym partnerem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020511].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Niekoniecznie....

Zapach nie podoba mi się - jest zbyt chemiczny. Włosy po tym szamponie wcale nie są puszyste, wręcz przeciwnie - oklapnięte. Moja skóra głowy jest bardzo wybredna i ten szampon nie zdał egzaminu. Uważam, że rynek jest pełen kosmetyków i wiele lepszych od tego szamponu.

+dość tani
+duża butelka
+wydajny
+włosy milsze w dotyku
+dobrze oczyszcza, radzi sobie nawet z olejami (przetestowałam na kokosowym)

-swędzi po nim skóra głowy
-włosy szybko się przetłuszczają
-są oklapnięte
-nic ciekawego, nie robi z włosami

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014105].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Jest ok.

Używałam go parę lat temu, niedawno do niego wróciłam. Od pewnego czasu staram się bardziej dbać o włosy, także nie do końca jestem w stanie ocenić co jest kwestią szamponu, a co masek i lepszego dbania o nie. Szampon jest okej.
+włosy po nim pozostają świeże na dwa dni ( a maja tendencję do przetłuszczania)
+zapach ( delikatny i przyjemny)
+sprawia ze włosy są miękkie i gładkie
+zawsze miała duże problemy przy rozczesywaniu, teraz ten problem jest jakby mniejszy (?)

-silikony w składzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009548].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 86

Tylko pod odżywkę

Szampon ten kupiłam z przeznaczeniem pod odżywkę - widząc po składzie, że nie ma silikonów, wiedziałam już, że będzie koszmarnie plątał włosy. Dlatego nawet nie próbowałam używać go w pojedynkę :) Myje nieźle, włosy są po nim skrzypiąco wręcz czyste. Pachnie niezbyt przyjemnie, ciężko. Otwór w butelce jest zdecydowanie za duży, przez co szamponu wylewa się na dłoń stanowczo za dużo. Gdyby nie ten mankament, byłby dość wydajny. Nie przetłuszcza włosów, ale nie zauważyłam też, by jakkolwiek wydłużał ich świeżość. Ot, taki średniak, raczej go więcej nie kupię i za moment zapomnę nawet, że kiedykolwiek go miałam...

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy, na przemian z innymi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998389].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

nie polecam

Jest ok. Dobrze myje, jest wydajny,ale zauważyłam że trochę szybciej się po nim przetłuszczają włosy. Objętości nie zauważyłam lecz to nie zmienia faktu że włosy są po nim mięciutkie delikatne w dotyku i takie przyjemne. Nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982324].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 76

Całkiem niezły

Całkiem niezły, lekki szampon. Mam cienkie, przetłuszczające się włosy, które są suche na końcach.Od szamponu oczekuję lekkości, nie lubię takich, które obciążają włosy.
Moja fryzura szybko robi się oklapła, dodatkowo głowę myję codziennie.
Szampony nie mają więc u mnie łatwego zadania.
Ten dobrze myje, zmywa maski, daje radę z olejem arganowym, który kładę na końcówki włosów. Po umyciu włosy są, lekkie, miękkie, łatwo się układają. suche końcówki są splątane, obowiązkowa jest odżywka. Nie spowodował łupieżu ani innych przykrych niespodzianek.

Na minus muszę mu zaliczyć brak większej objętości, włosy są tylko lżejsze, ale nawet optycznie nie jest ich więcej.

Nie wzmaga,ani nie zmniejsza przetłuszczania się skalpu. Ładnie, pachnie, dobrze się pieni. Nie żałuję zakupu, pewnie się na niego nie raz skuszę

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969501].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 34

Napisanych recenzji: 140

Ok

Bardzo ładnie pachnię, jest gęsty i wydajny. Włosy są po nim miękkie i puszyste. Nie obciąża włosów. Używam go razem z odżywką z tej serii. Zauważyłam, że bez tej odżywki nie rozczeszę włosów ale są bardziej uniesione a z odżywką lepiej się rozczesują ale nie ma tej objętości. Ogólnie polecam. Nie ma jakiegoś wielkiego efektu ale do codzienniej pielęgnacji bez obciążenia jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959912].usefull || 0 }}% pomocna.