Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Volume Lift (Szampon do włosy delikatnych i bez energii z Pro - Cellium Keratin, nowa wersja)

Nowy Syoss z Pro - Cellium Keratin. Wysoce skuteczna formuła wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Szampon Volume Lift dla włosów delikatnych, bez energii. Delikatnie myje. Nie zawiera silikonów.
Wzmacnia strukturę włosów od nasady i zauważalnie zwiększa ich objętość bez obciążania.

Nie zachwycił

Podczas stosowani tego produktu nie zauważyłam żeby włosy były bardziej uniesione u nasady czy puszyste.
Nie wiem jak miałby to osiągnąć szampon który ma w składzie sylikony które je ociążają i powodują szybsze przetłuszczanie.

Ładne opakowanie i przyjemny zapach nie sprawią że kupię go ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495011].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Szampon bardzo przyjemnie pachnie pomarańczowymi delicjami, dobrze się pieni, dobrze oczyszcza i jest wydajny. Włosy po nim ładnie się ukladały i długo pozostawały świeże. Cena i dostępność ok. Dużym plusem jest to, że w ogóle mnie po nim nie swędziała skóra głowy, w odróżnieniu od innych drogeryjnych szamponów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487646].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie :(

Jeżeli widzę szampon "volume" przeznaczony dla włosów delikatnych, który ma im dodać objętości to nawet nie sprawdzam opinii tylko kupuję w ciemno - niestety :(
Lubię kosmetyki Syoss ale ten szampon jest chyba najgorszym szamponem jaki kiedykolwiek wpadł w moje ręce...

Może zacznę od plusów: szampon ma przyjemną, chociaż rzadką konsystencję, bardzo dobrze się pieni, ma ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach; do tego jest też całkiem wydajny i cena jak za taką dużą pojemność jest bardzo na plus.

A teraz minusy: szampon kiepsko radzi sobie z oczyszczeniem włosów i skóry głowy; niestety ale bardzo obciąża włosy - po wysuszeniu są ciężkie, oklapnięte a po kilku godzinach wyglądają na nieświeże :(
Dodatkowo włosy bardzo się plączą a końce wyglądają na mega przesuszone.
Osoby z wrażliwą skorą głowy, skłonną do podrażnień powinny nawet nie patrzeć w jego stronę - mnie uczulił i to bardzo a nie należę do grupy "wrażliwców"

Szampon do włosów delikatnych i bez energii - serio ? po użyciu moje włosy wyglądają jakby były pozbawione życia :(

Nie polecam:(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408721].usefull || 0 }}% pomocna.
Batiste

Dla mnie to dobry szampon..

Pamiętam jak parę lat temu używam tylko i wyłącznie tego szamponu. Podobało mi się w nim m.in to, że miał dużą pojemność, opakowanie było ładne, a i zawartość nicznego sobie.
Plusy :
- miał fajną, nie za gęstą i nie za rzadką konsystencję,
- miał piękny, przyjemny zapach, który długo było czuć w łazience - mam wręcz sentyment do tego zapachu,
- włosy po nim były świeże, puszyste, po prostu zadbane, fakt efekt był tylko jednodniowy, ale dla mnie to nie problem, gdyż i tak włosy myję codziennie,
Minusy :
- brak,
Widocznie coś musiało mnie w nim urzec, skoro używałam go przez ponad rok. Aż mam ochotę ponownie do niego wrócić i chyba to zrobię. Według mnie szampon zasługuje na mocną 4. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390146].usefull || 0 }}% pomocna.

nie, nie, nie!

Szampon kupiłam w ciemno ale już teraz wiem, że tego typu produktu tej marki zupełnie mi nie służą.

+ dobrze się pieni i rozprowadza
+ zapach

- plącze włosy
- obciąża
- podrażnia skalp
- powoduje łupież
- włosy są oklapnięte, matowe, pozbawione życia
- nie dodaje objętości i puszystości

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390126].usefull || 0 }}% pomocna.

A miało być tak pięknie...

Reklama tak wiele obiecywała. Włosy miały być takie jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego, elastyczne, pełne objętości, blasku, a niestety moim zdaniem szampon jest bardzo słaby i nie spełnia obietnic producenta, gdyż obraz włosów jaki się otrzyma po zastosowaniu nawet regularnym jest jak w krzywym zwierciadle obietnic :(

Zalety:
- wielka butla, duża pojemność i niska cena

Wady:
- bardzo rzadki szampon, o lekko mętnej perłowej konsystencji, która do złudzenia przypomina mi szampon Familijny za 2 zł którego kiedyś używał mój tato - i którego raz użyłam z ciekawości
- włosy po jego użyciu są przesuszone, sianowate, bardzo elektryzują się
- nie dodaje blasku,
- objętości - no cóż elektryzują się końce a u nasady włosy są płaskie i pozbawione życia
- ciężko je rozczesać, plączą się

Ten szampon nie powinien nazywać się Syoss tylko "SZAJoS". Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385721].usefull || 0 }}% pomocna.

Pół na pół

+ zwiększa objętość, ale ujełabym to tak: niekontrolowana objętość. A więc często włosy mi się po nim beznadziejnie układały
+ wydajny

- po dłuższym stosowaniu włosy stają się szorstkie, bardziej sianowate (po wszystkich szampnach sayos tak mam)

Do włosów przetłuszczających się nadaje się średnio.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278921].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Szampon znajduje się w czarnej, prostej butelce o pojemności 500 ml. Niestety nie możemy kontrolować jego ilości. Jest koloru perłowego i pachnie mniej intensywniej niż odżywka. Nie przeszkadza mi to. Jest dosyć gęsty, wytwarza mniej piany, niż się po nim spodziewałam.

Szampon całkiem nieźle radzi sobie z oczyszczaniem skóry głowy i włosów. Nie miałam po nim żadnych podrażnień czy innych przykrych niespodzianek. Nie przetłuszcza włosów, więc mogę je myć co drugi, a czasem nawet co trzeci dzień. ;) Jedynie co złego robi, to je plącze, ale wystarczy nałożyć odżywkę i problem znika ;).
Co do obietnicy uniesienia włosów, o której mówi producent? W odróżnieniu od odżywki, szampon faktycznie zwiększa objętość włosów, ale ten efekt utrzymuje się góra pół dnia (czyli nie spełnia swojej roli, gdyż producent mówi o 48 godzinnym uniesieniu włosów). Na szczęście też nie przeciążył mi włosów, więc nie prezentowały się źle. Szampon nie wysuszył mi kudłów.

Od szamponu oczekuję tylko tego, aby dobrze oczyścił mi skalp i włosy, nie przeciążył ich, nie sprawiał, aby się szybciej przetłuszczały, nie powodował łupieżu, nie wysuszał. Od nawilżenia i tym podobnych jest odżywka czy też maska. I ten w swojej roli się spisuje dobrze. Dodatkowo miał zwiększać objętość włosów - to również robi, tyle tylko, że krótkotrwale, co nie do końca mnie zadowala. Szampon jest łatwo dostępny i śmiesznie tani patrząc na objętość. Ogólnie nie jest zły, a na pewno jest dużo lepszy o odżywce z tej serii, o której pisałam tutaj. Szampon niedawno mi się skończył, na razie nic z Syossa kupować nie będę (mam jeszcze na wykończeniu ich jeden szampon, który męczę już prawie rok), ale kto wie, może jeszcze sięgnę po Volume. ;) Póki co chcę poznawać inne marki :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132991].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tego szamponu. Nie ma jakiegokolwiek efektu volume, a do tego powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów przez co u mnie jest zdyskwalifikowany. Jedyny jego plusy to niska cena i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123056].usefull || 0 }}% pomocna.

Stanowczo odradzam!

Najgorszy szampon, jakiego kiedykolwiek używałam. Włosy po nim są jak siano, bardzo suche i łamliwe, zupełnie pozbawione blasku. Włosy wypadały mi garściami po użyciu tego szamponu... Nie zużyłam całego opakowania, bp nawet w połączeniu z odżywką efekt był beznadziejny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074216].usefull || 0 }}% pomocna.