Orzech & Bursztyn, BB Krem 5 w 1 (Nawilżający krem udoskonalający z lekkim podkładem do cery lekko opalonej)

Orzech & Bursztyn, BB Krem 5 w 1

Cena już od 13,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Właściwości kremu BB 5 w 1 Orzech & Bursztyn Bielenda:
- podkreśla efekt naturalnej opalenizny,
- przywraca cerze naturalny blask i zdrowy odcień,
- delikatnie kryje zmarszczki i niedoskonałości,
- intensywnie nawilża ,
- idealnie wygładza,
- składniki aktywne: mikropigmenty, kwas hialuronowy, minerały, ochronny filtr SPF 15.
Nawilżający krem BB Orzech & Bursztyn Bielenda udoskonalający z lekkim podkładem to sekret pięknej zdrowej cery o naturalnym słonecznym kolorycie. Jedną aplikacją poprawisz niedoskonałości cery, wykonasz delikatny naturalny makijaż, a jednocześnie nawilżysz i wygładzisz skórę. Twoja cera zyska naturalne piękno, a Ty świetne samopoczucie na cały dzień.
Bogactwo składników aktywnych - naturalnych minerałów, kwasu hialuronowego i ochronnego filtru SPF 15 - pielęgnuje skórę, dba o nią i chroni każdego dnia.
Krem wmasować równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu można powtórzyć aplikację. Krem świetnie sprawdza się jako samodzielny kosmetyk oraz jako podkład pod makijaż. Przeznaczony do każdego typu cery.
Składniki aktywne: naturalne minerały, kwasu hialuronowego i filtru SPF 15, pielęgnuje skórę, dba o nią i chroni każdego dnia.

Napisanych recenzji: 15

Bardzo miła niespodzianka, ale nie na lato

Krem kupiłam na wiosnę, kiedy moja cera była w tak kiepskiej kondycji, że wszystkie podkłady albo się rolowały albo dawały efekt maski. Robiłam różne cuda wianki, mieszałam je z kremami i między sobą. Moja siostra mi doradziła przetestowanie jakiegoś BB, które sobie odpuściłam po niewypale Rimmela i Vichy. Ponieważ to miał być test, którego podświadomym celem było ostateczne zniechęcenie mnie do wszystkich kremów BB, kupiłam w drogerii ten oto tani krem ;)...i wyglądałam w nim o niebo lepiej niż w Clinique, Shiseido, Revlonie i Erisie (ta ostatnia firma to w ogóle porażka).
\\\\n
\\\\nCo robi na plus według mnie:
\\\\n
\\\\n* nie obciąża, nie daje efektu maski i nie roluje się
\\\\n* pięknie stopił się z moją nieopaloną wtedy buzią
\\\\n*odcień beżu (a nie brzoskwini czy jakiejś trupiej bladości) doskonale komponował się z kolorytem mojej skóry (a mam z tym na ogół problem, bo w numeracjach podkładów w beże wchodzą dopiero odcienie, które są dla mnie za ciemne w porach nieletnich)
\\\\n* zdecydowanie nadaje się jako (lekki) podkład
\\\\n* na dzień stosowałam bez pudru, a na wieczór z
\\\\n* ujednolica cerę i wyrównuje koloryt, co powinien robić każdy krem BB
\\\\n* jest wydajny, wystarcza mała ilość, a duża wręcz jest niewskazana
\\\\n* cena w tym kontekście jest zaskakująco niska!
\\\\nMinusy
\\\\n
\\\\n* z nosem sobie radził różnie...w zależności od kondycji nosa ;); dużych zaczerwienień nie przykryje, podobnie jak nie zatuszuje bardziej rozszerzonych porów, czyli powiedziałabym, że nadaje się świetnie do cery w dobrym stanie
\\\\n* na lato okazał się za jasny i to moje podstawowe zastrzeżenie - brak gamy odcieni do wyboru
\\\\n* na lato nie nadaje się też ze względu na to, że nie wytrzymuje wysokich temperatur - jest wtedy nietrwały
\\\\n
\\\\nKupiłabym go pewnie ponownie, ale na razie jestem zachwycona bazą Smashboxa wyrównującą koloryt i niezapychającą porów, która przy aktualnym stanie mojej skóry wystarcza mi za cały makijaż :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967227].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 113

Nieporozumienie

Oj wielkie nieporozumienie – tak w skrócie można nazwać moją historię z tym kosmetykiem. Nie lubię i nikomu nie polecę. Już na samym początku podejrzane było dla mnie nazywanie tego kremu BB. To zwykły krem z dodatkiem podkładu, ciężko za taką cenę oczekiwać cudów ale mimo wszystko myślałam, że brak składników odżywczych i porządnego filtra wynagrodzi mi oczekiwany efekt ujednolicenia cery.

Plusy:
- w zasadzie tylko kolor, ładnie stapiał się z cerą (pod warunkiem, że da się nałożyć – szczegóły poniżej)

Minusy:
- roluje się niemiłosiernie, zwija, wałkuje. A jeśli nałożysz go na krem… ooohoo.. problem gotowy. BB Bielendy wtedy się rozmazuje, mało „estetycznie” złazi z ciebie i „dekoruje” dekolt pozostałościami. No trudno ale dla mnie sam w sobie jest za słaby żeby dobrze nawilżyć buzię i ochronić buzię. Musze nakładać go na inny krem nawilżający a to jak widać jest wyjątkowo problematyczne.
- maskowanie do niczego. Ładnie wygląda na bezproblemtycznej buźce ale w przypadku wszelkich krost, zaczerwień, pomoc korektora wskazana bo ten kremik w ogóle ich nie przykryje.
- uwaga nie nierównomierne rozkładanie się na twarzy.
- średnia trwałość

Podsumowując, nie powalił, wręcz zirytował i zniechęcił, a szkoda bo mógł być fajnym odpowiednikiem droższych wersji BB :( .

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950754].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 128

nie zachwycił

Chciałam wypróbować krem typu bb i latem nie nakładać na siebie kremu - fluidu - z lekka pudrem matując połysk mazideł ;). Z drogeryjnych testów wynikało, że kolory bb nie pasują do mojej karnacji. Tutaj kolor jest jasny i mi odpowiadał, co do reszty jestem zmieszana-niewstrząśnięta.

Mnie zapach tego bb przeszkadza, jest mocno orzechowy i ogólnie jest za mocny, co z zasady dyskwalifikuje u mnie kosmetyk. Kupiłam go na wyjeździe, na który zapomniałam zabrać kosmetyki :), więc okazało się, że jest dość dobrym nawilżaczem na dzień. Jednak bb się roluje na skórze, a cera za bardzo się świeci, czyli nie jest to zamiennik fluidu na lato... A skoro powinnam go przypudrować, to po używać?

Używam tego produktu od: używałam w sezonie wiosenno=letnim
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno - nie będzie więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[896239].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Napisanych recenzji: 13

Bardzo fajny lekki krem

Na krem trafiłam całkiem przypadkiem w jednej z osiedlowej drogerii. Szukałam czegoś lekkiego na wiosnę, czego będę mogła używać na zmianę z podkładem. Pani poleciła mi ten krem. Trochę bałam się odcienia bo mam jasną karnację, ale okazał się idealny.
Na plus:
- lekkość
- łatwość rozprowadzania
- świetnie dopasowuje się do koloru skóry
- ładny zapach
- cena

Na minus niestety:
- dostępność - w moim mieście widziałam go tylko w tej drogerii

Używam tego produktu od: Od dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892039].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 385

Totalna porażka

Zakupiłam go w Hebe za jakieś 12 zł.Łudziłam się,że znajdę tańszą alternatywę dla SkinFoodu.
To był ogromny błąd.
Mam znacznie więcej zdjęć tego kremu ale sądzę,że przy pisaniu tej recenzji nie będą one potrzebne,dlatego może lepiej dodam jego minusy oparte na dowodach.Ten krem bb z Bielendy jest beznadziejny bo:
-krycie
-rolowanie się
-nierównomierne pokrywanie twarzy
-ciemnienie (w każdym miejscu inaczej)
-zbyt rzuca się w oczy
-wysusza skórę!
-trudno się go rozprowadza
-nadaje wyglądu typowej tapeciary niż muśnięcia słońcem
-po jego nałożeniu nic nie jesteśmy w stanie zakryć
-wywołał u mnie wysyp
Jego idealne miejsce to kosz.

Używam tego produktu od: dwa dni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[875012].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 196

BB idealny?

Bielenda - efekt zadbanej i świeżej skóry.

Po kilku testach innych BB-ików, zarówno koreańskich jak i drogeryjnych, muszę przyznać, że TEN z polskiej Bielendy wysuwa się na prowadzenie :)

W kilku słowach:
- ładnie wyrównuje koloryt skóry (rzeczywiście to leciutki podkład),
- lekko nawilża i nie podkreśla suchych skórek, trzyma się nieźle przez cały dzień,
- jest wydajny,
- kolor nie jest trupio blady :)
- posiada SPF (w przeciwieństwie do wielu innych kremów z tej półki cenowej/drogeryjnej) ,
- ma przyjemny zapach,
- delikatnie wygładza skórę, która wygląda na bardzo promienną po nałożeniu ( w ciągu dnia również).

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! :)
Polecam cerom suchym i maksymalnie "mieszanym" gdyż trzeba go odrobinę przypudrować.
Swój kupiłam w promocji za całe 9,90 zł więc szukajcie :)

Nie wiem czy jest to mój ideał BB ale na razie kończę poszukiwania ;) i zostaję przy nim!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 202

świetny

Produkt ma idealny dla mojej cery odcień- ani różowy, ani zółtawy- po prostu idealnie beżowy. Jeśli nałożę go więcej, daje efekt opalenizny ale z reguły staram się być oszczędna w jego aplikacji. Super nawilża, nieźle wygładza i nadaje twarzy swiezy wygląd. Po nałożeniu wydaje się, że nie zrobił z cerą nic ale po chwili uwydatnia się jego dzialanie- cera jest gładka i ma równomierny koloryt. Preparat nie kryje mocno ale wystarczająco (mam dużo zaczerwienień i blizn, sprawdza się w porządku). Mały minus za fakt, iz nie jest jakoś niesamowicie trwały, ale może to wina mojej mieszanej cery. Dodatkowo świeci się po ok. 3 godzinach, dośc mocno- bez pudru się nie obędzie. Drażni mnie dziwaczny zapach- niby orzech ale jakiś taki zjełczały, odejmuję za to pół gwiazki- jego brat ogórkowo- limonkowy ma przepiekny zapach, az chce się go uzywać! Cóż jeszcze mogę o tym kremie powiedzieć- konsystencja, opakowanie i cena- idealne. Zwłaszcza podoba mi się nawilżenie tego kremu- nie muszę stosowac pod spód innego specyfiku, co jest bardzo wygodne. Polecam, chociaz jeśli Twoja cera się przetłuszcza, potrzebny będzie puder.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797645].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 66

Niezły

Nawet fajny, chociaż jest to bardziej lekki podkład niż krem BB, ale mi to nie przeszkadza.
Jego zalety:
-niezłe krycie
-fajna konsystencja
-nie potrzeba go dużo aby rozprowadzić po całej twarzy
-stapia się z kolorem twarzy
-cena
i wady:
-słaba dostępność (nie widuję go w sklepach ani drogeriach)
-tylko jeden odcień (dla mnie był idealny, ale dla osób z jasną karnacją zapewne byłby za ciemny)
-raczej nie nawilża, ale można pod niego nałożyć krem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 51

no och i ach to nie ma :)

zachęcona w większości dobrymi ocenami tego kremu na Wizażu wyruszyłam na poszukiwania :) no cóż jakież było moje rozczarowanie kiedy go dostałam i uzyłam pierwszy raz. Nie moglam go rozsmarować, rolowal sie , warzył, po 100 przetarciu buzi tonikiem dopiero jakoś udało mi się go w miare dobrze nałożyc. Niestety podkreśla suche skrki ktorych mam pełno na swojej twarzy, w dodatku mam cerę mocno przesuszoną;/ i zeby jako tako wyglądął musze codziennie robic peeling;/ hmm..jakos tam nawilża , bez rewelacji, krycie nijakie(naczynek w żadnym stopniu ani trochę nie ukryje, zaczerwienień tak samo) mimo że nie mam większych problemow z cerą. Jedyne plusy to zapach , konsystencja i odcień, bardzo naturalny do mojej opalonej cery jest ok. nic poza tym. a takie wiaząłam z nim nadzieje...

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777684].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

najlepszy z wszystkich wypróbowanych przeze mnie kremów BB

* kryje delikatnie, ale to w końcu jest krem!! jest przy tym bardzo naturalny, prawie niewidoczny

* cena - bardzo niska!

* konsystencja - przyjemna, łatwo go nałożyć, nie trzeba nakładać żadnych sypkich pudrów, bo szybko się wchłania i ,,zlewa\'\' z cerą

* wytrzymuje prawie cały dzień, treningi (żaden inny krem BB tego nie potrafi :)

* zapach może nie jest zachwycający dla każdego, ale to nie żadne perfumy, dezodorant czy woda toaletowa!! a krem przestaje pachnieć prawie od razu po nałożeniu!

* kolor jest tylko jeden - nie ma wyboru, ale mimo, że mam jasną karnację i jestem blondynką, to pasuje do mnie idealnie

* nie przesusza, nie podkreśla suchych skórek, wręcz przeciwnie - nawilża tak, jak to obiecuje producent

* wystarczy malutka kropelka na całą twarz

*wyrównuje koloryt, nadaje efekt pięknej, delikatnie opalonej cery (bez dodatkowych pudrów sypkich, brązerów czy korektorów wygląda się jak bez makijażu, ale to wg mnie jest jego największą zaletą)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773376].usefull || 0 }}% pomocna.