Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy bio zatrzymujące wodę w skórze,
które intensywnie, dogłębnie i długotrwale nawilżają.
Sok z klonu z Kanady (Quebec) i niebieska agawa z Meksyku mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu bio o właściwościach łagodzących.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z soku z klonu, wyciąg z soku agawy bio, betaina, woda z hamamelisu bio.
Zalety produktu: świeża i przyjemna konsystencja specjalnie dopasowana do potrzeb skóry normalnej i mieszanej.
Stosowanie: rano i wieczorem, na twarz i szyję, omijając kontur oczu.
Aby ułatwić wchłanianie kremu rozgrzej go w dłoniach przed nałożeniem.
Aby wzmocnić nawilżanie, przed nałożeniem kremu użyj Koncentratu nawilżającego.
Rezultaty: 100%* kobiet potwierdza, że skóra jest natychmiast nawilżona i efekt utrzymuje się cały dzień.
* Test stosowania przeprowadzony na 27 ochotniczkach.
Opakowanie z kartonu z kontrolowanych upraw leśnych, nadaje się do recyklingu, nadruk tuszem roślinnym.
Nie zawiera ulotki, nie pakowane w celofan.
Sposób pozyskiwania soków roślinnych odbywa się z poszanowaniem dla środowiska.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexyl Stearate, Methylpropanediol, Ethylhexyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alkohol, Betaine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Mangiferin, PEG-100 Stearate, Accer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Parfum/Fragrance, Agave Tequilana Leaf Extract, Methylparaben, Ammonium Acryloylddimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Xanthan Gum, Propylparaben, Tetrasodium Edta, Lactic Acid, Potassium Sorbate.

Napisanych recenzji: 156

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Żel-krem nawilżający

Używałam próbek.

Zalety:
- dobrze nawilża
- wydajny jak na próbki
- konsystencja przyjemna
- zapach
- dobry pod podkład
- dostępność
- dobrze się wchłania

Wady:
- skład
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253343].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Nie jest dobry

Dostałem ten krem od mamy, która często składa zamówienia w Yves Rocher.

Krem jest przyjemny w zapachu i konsystencji i miło się go nakłada na twarz. Na pewno działa nawilżająco, ale niestety dla mojej cery mieszanej był zabójczy, po kilku dniach spowodował spory wysyp na twarzy. Zdecydowanie lepszy stan skóry miałbym nie stosując ŻADNEGO kremu niż to chemikalium.

Skład, jak niestety w wielu produktach Yves Rocher to tablica mendelejewa. W składzie znajdziemy parabeny, a reklamujące produkt wyciągi roślinne są odpowiednio na 19-tym i 21-szym miejscu! Oddziela je od siebie substancja zapachowa (Parfum), co oznacza że ich ilość jest śladowa i znajdują się tam chyba tylko po to, aby zareklamować produkt.

Biorąc pod uwagę cenę produktu, nawet jeśli kogoś miałby nie wysypać - zdecydowanie odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246856].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 68

Ukochany!

Plusy:
- lekka, żelowa konsystencja, która bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustej skóry,
- piękny, delikatny zapach,
- nie podrażnia delikatnej skóry twarzy,
- ładnie nawilża nie powodując jednocześnie zbytniego natłuszczenia,
- fajne, nowe szklane opakowanie.
Minusy:
- cena (mógłby być trochę tańszy, aczkolwiek mając kartę klienta w YV można go czasem dostać nawet w połowie ceny standardowej).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203158].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Napisanych recenzji: 31

Wspaniały

Kupiłam go przy okazji zakładania karty stałego klienta za niecałe 20 złotych. Przeczytałam na szybko jakieś recenzje w internecie i w sumie bez zastanowienia kupiłam go. No bo 20 złotych to nie majątek zwłaszcza, że dostałam też tusz za grosz. Trochę głupio było mi odmówić.
Zmobilizowałam się do stosowania tego kremu codziennie, 2 razy (pod makijaż i przed snem). Efekty? REWELACYJNE.
Moja skóra? Przesuszona, zwłaszcza na nosie i policzkach, typowa dla niedoczynności tarczycy. Potrzebuje silnego nawilżenia, uspokojenia rumieńców. Nie mam wyprysków, zaskórników, trądziku.

Krem:
1. uspokoił rumieńce
2. silnie nawilżył, wygładził skórę
3. przeciwdziała wysuszaniu (jeśli jest stosowany na bieżąco, nie wiem co by było gdybym go odstawiła)
4. wyrównuje koloryt
5. ma cudowną konsystencję, delikatną, lekką i dość mokrą, ale rozsmarowuje się idealnie (zupełny przeciwnik oliwkowej ziaji czy zwykłej nivei)
6. ładnie pachnie
7. 20 złotych to cena, którą bez wyrzutów sumienia za niego zapłacę
8. dostępność na plus
9. w ładnym opakowaniu (teraz ma inne niż to na zdjęciu, moim zdaniem ładniejsze)

Minusy? 40 złotych za krem, który nie jest jakiś mega wydajny (używam go od 2 tygodni, zużyłam około 1/3 słoiczka) to dość sporo, dlatego zmienię na inny lub będę czekać na promocje.

Chcecie ostatecznego dowodu na to, że ten krem jest wspaniały? Dzisiaj rano podczas malowania nałożyłam krem na twarz i wyszłam z łazienki, żeby pożegnać się z partnerem. Wróciłam do łazienki, spojrzałam w lustro i zastanawiałam się ze dwie minuty czy nałożyłam już podkład czy nie, bo skóra jest fantastyczna. Gładka, nawilżona, bez rumieńców, z wygładzonym kolorytem. Dawno nie miałam tak ładnej skóry. Po tym jak zorientowałam się w końcu, że nie mam podkładu, postanowiłam go dziś nie nakładać. Skóra po posmarowaniu kremem o 7 rano o 22 wciąż jest miękka i tak samo nawilżona jak rano. Toć to cud :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172093].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Idealny!

Krem kupiłam, gdy leki na moją trądzikową skórę lekko mnie przesuszyły (wina antybiotyku, maści itp.). Potrzebowałam czegoś nawilżającego (nie natłuszczającego i nie ściągającego). Ten żel-krem był strzałem w dziesiątkę!!!

+ świeży zapach
+ wydajny (4 miesiące codziennego stosowania i jeszcze nie widać dna)
+ nie zapycha (może to być jednak z powodu rozcieńczania go z olejkiem herbacianym)
+ współgra z podkładami do cery tłustej (mój), jak i suchej (mamy)
+ cena nie jest dla mnie problemem, ale jescze mi starczy na dwa miesiące, więc grzechem nie jest wydać raz na pół roku 40 zł na dobry krem
+ skóra jest miękka i gładka w dotyku

- użyty samodzielnie (bez rozcieńczenia olejkiem) długo się wchłania (ale jak już się wchłonie, to dobrze)

Polecam dla każdego, choć przyznaję, że na cerę suchą może być ciut słaby.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155511].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Świetny!

Dostałam kilka próbek, które moja wymagająca buzia przyjęła wprost idealnie. Długo szukałam jakiegoś kremu do twarzy i w końcu znalazłam.

Plusy:
+Odświeżający zapach
+Lekki ( nie wiem dlaczego ktoś pisze, ze jest on ciężki, możę jakiś podobny z tej linii?)
+Szybko się wchłania i nie naciąga
+śliczne opakowanie
+spełnia swoją rolę, mam miekką buzię, często mialam wyschniętą skórę, już tak nie mam :) Nakladam go i rano i wieczorem
+Wydajny: dużo nie trzeba a cała buzia jest wykremowana

Minusy:
- zdecydowanie CENA. Gdyby nei było na wyprzedaży raczej bym nie kupiła. Chociaż zobaczymy ;)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kilka próbek, opakowanie zakupione teraz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139601].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

nie dla mieszanej skóry

Na produkt trafiłam przez darmową próbkę.
Mogłabym zaakceptować jego wady takie jak kleista konsystencja i pozostawienie filmu na twarzy ale
-słabo nawilża
-już po kilku użyciach spowodował WYSYP pryszczy!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 0 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 37

Nic specjalnego

Plusy:
- krem jest bardzo wydajny
- przyjemny, delikatny zapach
- nawilża

Minusy:
- cena regularna (moim zdaniem 40 zł za ten krem to za dużo)
- zostawiał tłustą warstwę na skórze, przez co używałam go wyłącznie na noc
- przyspieszał wydzielanie sebum

Używam tego produktu od: kilu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116596].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Super nawilżacz

Mam typową cerę mieszaną , tu trochę za tłusto , tu za sucho. Przez używanie kosmetyków do skór tłustych przesuszyłam twarz , szukałam kremu który faktycznie dobrze nawilży i odżywi skórę i znalazłam.
Dobry nawilżający krem , wydajny , odpowiednia konsystencja , ładny zapach , niekomedogenny .
Efekty widziałam po kilku zastosowaniach , nawilżona , napięta , odżywiona skóra.
Krem jest dosyć treściwy , dlatego używam go na noc , na dzień potrzeba czegoś lżejszego.
Uważam go za kosmetyk uniwersalny - do cery suchej na dzień i na noc , do bardziej tłustej idealnie nada się na noc.
Jedyny minus to regularna cena , dosyć wysoka

Ilość zużytych opakowań: 1 i połowa drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091671].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

uwielbiam go

To moje drugie opakowanie. Kupiłam go w momencie, kiedy moja twarz była wysuszona, odwodniona i szara.
W przeciągu miesiąca używania vegetal - stała się odżywiona, gładka i delikatna.
Trochę się zagalopowałam w używaniu tego kremu i zaczęłam go używać jednocześnie na dzień i na noc, przez co przetłuściłam moją buźkę.
Polecam używać albo na noc, albo na dzień - oby nie cały czas.
Mam teraz kolejne opakowanie - na dzień z filtrem 25. Sprawdza mi się bardzo dobrze pod makijaż.

Ten krem bardzo mi pomógł. Jest przyjemny, ładnie pachnie, ma fajną nietłustą konsystencję. W wcześniejszym opakowaniu brakowało mi jedynie FPS, w tym nie brakuje mi już niczego. :)
Mój ulubiony. Do tego cena jest niska + można go kupić na stałych promocjach :)

Ilość zużytych opakowań: dwa standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055901].usefull || 0 }}% pomocna.