Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy
Sok z klonu i niebieska agawa mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu o właściwościach łagodzących.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

w słoiczku
żel
50 – 100ml, <50ml
uniwersalne
Wiek
30+, 40+

Zawiodłam się

Kiedy otrzymałam ten krem spodziewałam się efektów woow ale zawiodłam się jak na taką firmę ten krem nie spełnia kryteriów obiecujących przez producenta. To miał być krem żel lekki i dobrze nawilżający ale nakładając go jest tłusty ciężki długo pozostaje na skórze taka jakby maska a to za sprawą gliceryny w jego składzie. Po kilku dniach stosowania zamiast nawilżenia wyskoczyły mi krostki a to dlatego że krem gęsty nie wchłaniał się tylko zatykał pory tak zawsze u mnie się dzieje kiedy krem się nie wchłania tylko pozostaje na skórze zatykając pory. Pod makijaż zupełnie się nie nadaje bo wszystko się roluje. Na pewno więcej go nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571846].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny dla skóry mieszanej

Szybko się wchłania, idealny pod makijaż, piękny i delikatny zapach, śliczne i wytrzymałe opakowanie. Nie sprawdzi się przy nieco bardziej suchej skórze, ale dla mieszanej będzie świetny, bo jest bardzo lekki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570736].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie nie

Krem otrzymałam w prezencie. Zachęcona byłam pozytywnymi opiniami ale szybko się rozczarowałam.
Fakt- krem dobrze nawilża ale nakładając go mam wrażenie, że smaruję się klejem. Konsystencja jest dość gęsta i tępa. Ciężko jest dobrze rozprowadzić krem na twarzy, do tego długo się wchłania i pozostawia na skórze taką lepką powłoczkę. Przez to podkład nie chce się dokładnie nałożyć a w ciągu dnia się roluje..
Myjąc twarz wieczorem nie mogę zmyć dokładnie tej lepkiej warstwy. Pory są pozapychane a skóra klejąca. Krem jest mało wydajny, bo jest gęsty. Zdecydowanie lepszą cerę mam po zastosowaniu zwykłego kremu nawilżającego.
Z tego zrezygnowałam po zużyciu niecałej połowy słoiczka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564066].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Lekki? A skąd!

Nie rozumiem zachwytów. Szumnie nazywany "lekkim kremem", "żelowym kremem" o rewelacyjnych właściwościach nawilżających - pomyślałam - kupię, akurat była promocja, a mam wrażenie, że mój dotychczasowy LEKKI KREM nawilżający jest jednak zbyt mało nawilżający, I co się okazało? Bubel jakich mało! Twarz posmarowana rano minimalną ilością produktu lepi się (czyżby ta nieszczęsna gliceryna?), krem się nie wchłania ani trochę, ANI ODROBINĘ, podkład z niego zjeżdża, koszmar. Próbowałam na sera, bez ser, na zwilżoną tonikiem różanym cerę i na suchą cerę. Ja się pytam - z której strony on jest LEKKI? Na jakiej podstawie ktoś nazywa go LEKKIM? Gdzie ta żelowa formuła?

NIC A NIC nie zgadza się z opisem. Nic a nic nie pokrywa się z dziesiątkami pochlebnych opinii, których się naczytałam.

A czy nawilża? Nie zauważyłam żadnej różnicy.

Nie polecam, chyba, że cerom suchym ekstremalnie odwodnionym. Mam cerę tłustą, ale odwodnioną i zbyt mało nawilżoną, której staram się przywrócić równowagę nawilżenia od kilku tygodni, a nawet miesięcy, bo mam wrażenie, że to jest klucz do moich problemów. W zależności od pogody za okrem idzie lepiej lub gorzej.

Czytając LEKKI KREM-ŻEL rozumiem coś w rodzaju LRP Hydraphase Legere - to jest lekka konsystencja, wchłania się szybko, tylko za słabo nawilża, jak na moje potrzeby. Ja bym zniosła trochę dłuższe wchłanianie się, wiele bym zniosła ale smalcu na twarzy z gliceryny na dzień dobry i tak do końca dnia - nie zniosę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553586].usefull || 0 }}% pomocna.

Bomba

Kupiłam go z polecenia vlogerki RockGlamPrincess i od razu się zakochałam,Leciutka konsystencja idealna pod makijaż jak i na noc,świetnie nawilża skórę, pięknie pachnie. Plusem jest piękne szklane opakowanie. Krem nie zapycha, nie uczula i jest ideałem dla każdej skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551401].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo skuteczny krem.

Stosuję go zazwyczaj na wiosnę tak do końca lata. Krem ma faktycznie działanie mocno nawilżające. Wyraźnie to widać i czuć w dotyku. Świetnie komponuje się z podkładami,nie wałkuje się,nie zmienia konsystencji podkładu.Odświeża cerę i pobudza ją. Lekki ,nie obciąża skóry latem.Skóra może oddychać. No i do tego bardzo delikatny dla skóry, ze względu na swój skład.Cała seria Hydra jest godna polecenia:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550456].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Cudowny pod każdym względem ale przede wszystkim spełnia obietnice producenta i znakomicie działa.
+lekka formuła,
+dobra cena,
+nawilża
+ szybko się wchłania,
+ładny zapach,
+Ładne opakowanie
+nie zapycha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533846].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich faworytów

Krem skusił mnie swoim dobrym składem. Jest idealny na lato, bo ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, delikatną i przyjemną w dotyku. Jest bardzo wydajny, a niewielki słoiczek dobrze sprawdzi się w podróży. Nadaje się pod makijaż, można go stosować na dzień i na noc. Cena może nie jest najniższa, ale krem jest jej wart.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526151].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły, ale też nie jakiś rewelacyjny

Nawilża, ale do tego potrzebuję nałożyć go trochę więcej, niż w przypadku innych kremów.
Działa dosyć łagodząco, zapach ma przyjemny, konsystencja żelowo-kremowa.
Pozostawia lekki tłusty film niestety, nie wchłania się błyskawicznie, trochę muszę na to poczekać. Jest ok, ale bez szału u mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503841].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Nie wiem czemu nazwany jest żel-kremem bo jak dla mnie jest to po prostu krem.
Bardzo dobry krem, który potrafi nawilżyć. Stosowałam go przeważnie na noc, czasem dawałam pod niego serum ale rzadko. Na mojej mieszanej cerze spisywał się świetnie, zawsze po przebudzeniu miałam śliczną, wypoczętą buzię. Na dzień nie stosowałam go bo wolę coś delikatniejszego co nie zostawi tłustej warstwy jak np. Nivea Lekki Krem Odżywczy. Także może nie dla każdej skóry będzie idealny ale posiadaczki skóry mieszanej zachęcam do zakupu bo na prawdę warto tym bardziej że cena nie jest wygórowana i ma fajny słoiczek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493306].usefull || 0 }}% pomocna.