Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy
Sok z klonu i niebieska agawa mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu o właściwościach łagodzących.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nie dla mnie

Zachęcona dużą ilością pozytywnych komentarzy postanowiłam kupić ten krem i .... co za porażka! Krem mnie UCZULIŁ! Nie mam wrażliwej cery ani jakoś specjalnie wymagającej a tu taka skucha. Po pierwszym nałożeniu buzia była cała czerwona a potem zaczęła szczypać :( Następnego dnia spróbowałam ponownie (bo może źle reaguje z płynem micelarnym użytym wcześniej) i to samo. Trzeci raz nie zaryzykowałam, bo dodatkowo dostałam wyprysków. Oddałam koleżance, może jej podpasuje.

FAJNY.

Krem nie jest tłusty, ma dobrą do rozprowadzenia konsystencję i miły zapach, mam dość wymagającą cere i ani się nie ciągnie, ani nie błyszczy. Dodatkowo, zostawia na skórze taką satynową powłokę.

Hit

Krem ma niesamowitą kremowo-żelową konsystencje. Bardzo przyjemnie rozprowadza się po twarzy. Ma ładny zapach , nie uczula, nie powoduje pieczenia czy nie szczypie w oczy (kładę go również w okolicach oczu). Niesamowicie nawilża. Stosują go przed spaniem oraz z rana przed nałożeniem makijażu. Dodatkowo dość często jak na jakieś promocji w Yves Rocher ;-)
Naprawdę Polecam !

U mnie się nie sprawdził

Po tym kremie bardzo świeciła mi się cera i była pokryta drobną "kaszka" . Mnie nie odpowiada i moim zdaniem jest dość ciężki. Nie kupię go więcej i nie polecam. Również uważam że efekt na pewno nie utrzymuje się przez cały dzień.

bardzo dobry

Używam kolejne opakowanie. Krem ratował moją skórę latem, kiedy potrzebowała nawilżenia, ale i teraz w okresie "grzewczym". Dla mnie idealny pod makijaż i do codziennego stosowania.

Jestem na nie

Dostałam próbkę(?) produktu o pojemności 10ml. Mimo, że mam cerę mieszaną to produkt nie zatykał porów i nie przetłuszczał skóry w strefie T. Niestety, zbyt mocny, długo utrzymujący się i duszący mnie zapach przekreślił ten produkt.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Naprawdę super!

Krem Hydra Vegetal dostałam do przetestowania. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otwarciu opakowania to gęsta, żelowa konsystencja. Dzięki temu krem idealnie się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając na twarzy tłustej powłoki. Stosuję go na noc i czasem pod makijaż. W obu wersjach sprawdza się świetnie! Skóra jest naprawdę nawilżona, odżywiona, miękka i gładka! Dodatkowo uwielbiam ten zapach!

Bardzo fajny produkt

Miałam okazję dostać próbeczkę tego kremu w którego skład wchodzą soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy. Kosmetyk ten ma bardzo przyjemny zapach i żelową, dość gęstą konsystencję. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, myślę, że dobrze sprawdziłby się pod makijaż. Po nałożeniu go skóra jest nawilżona, miękka i odświeżona. Nie obciąża skóry, nie podrażnia, jest lekki więc też nie zapycha

Najlepszy krem nawilżający

Krem świetnie nawilża i równoważy skórę. Mimo skóry mieszanej, miejscami suchej, miejscami przetłuszczającej się, krem świetnie się sprawdza i ujednolica skórę.
UWAGA! Krem występuje również w wersji z filtrem SPF25 i w tej wersji nie nadaje się pod makijaż ponieważ się ścina, jednak wersja żel-krem jest pod makijaż idealna!

Dobrze uzupełnia się z płynem micelarnym z tej samej serii.

Na zimę idealny

Trafiłam do Yves Rocher właśnie zimą w poszukiwaniu kremu na tę upiorną dla skóry porę roku i powiem szczerze zakochałam się w konsystencji kremu. Na zimę idealne nawilżenie i regeneracja. Dodatkowo polecam żel do mycia twarzy z tej serii. Na cieplejsze dni wolę coś lżejszego, ale na zimę już kupiłam słoiczek.

Idealne długotrwałe nawilżenie

Krem doskonale sprawdza się zarówno na mojej młodej mieszanej/tłustej cerze jak i cerze suchej mojej mamy. Świetnie pachnie, szybko się wchłania i doskonale nawilża. Polecam!

Genialny

Krem jest idealny zarówno na dzień jak i na noc. Bardzo intensywnie nawilża skórę, szybko się wchłania co czyni go świetną bazą pod makijaż . Jego formuła jest bardzo lekka więc sprawdził się nawet przy mojej cerze trądzikowej nie zapychając jej.