Nivea Bath Care, Aroma 4 żywioły - Powietrze (żel pod prysznic)

Nivea Bath Care, Aroma 4 żywioły - Powietrze (żel pod prysznic)

Dzięki eterycznym olejkom z cyprysu i trawy cytrynowej żel pod prysznic NIVEA Aroma 4 Żywioły POWIETRZE podnosi na duchu, wyostrza zmysły i wprawia w dobry nastrój.
Lekko turkusowy kolor żelu POWIETRZE wpływa harmonizująco i łagodząco, wprowadza równowagę psychiczną.
Olejek z trawy cytrynowej - (Oleum Andropogonis indicum orientale) wpływa przeciwalergicznie, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i uspokajająco. Wcierany w skórę działa przeciwreumatycznie, przeciwtrądzikowo, przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie.
Olejek cyprysowy - (Cypressus sempervirens) dodaje sił, ułatwia koncentrację, poprawia jasność myślenia i wprawia w optymistyczny nastrój.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Decyl Dlucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Salicylate, Benzophenone-4, Parfum, Cupressus Sempervires, Cymbopogon Schoenanthus, CI 61570

Cena: 8 zł / 200 ml

nie zabardzo

Nivea jest jedną z nielicznych firm, które bardzo lubie.
Ich kosmetyki są dobre i niedrogie... ALE... jak to się mówi wyjątek potweirdza regułę.
nie polecam tego żelu:
-nie ciekawy zapach
-mało wydajny i nie efektywny

jedynym plusem jest cena...

bubel

Bardzo się zawiodłam na tym żelu.
Jest okropnie rzadki przez co niewydajny.
Niemiłosiernie wysusza skórę.
Zapach ma przyjemny, ale co z tego skoro i tak szybko się ulatnia.
Nie poleacam, a wręcz odradzam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:" wymęczyłam" 1 opakowanie

okropnosc

NIe polecam najgorszemu wrogowi:(

-niemiłosiernie wysusza
-swedzi po nim skora
-nieładny zapach
-jedynym plusem jest to ze ładnie sie pieni

DObrze ze dostałam go w promocji:) bo sama w zyciu nie kupilabym takiego badziewia.
<wnerw>

Używam tego produktu od: ostatni raz
Ilość zużytych opakowań:niecale pierwsze

Manicure - kolorowy french

Bardzo fajny

Ten żel ma praktycznie same zalety. Ma fajny zapach, orzeźwia, odświeża, poprawia nasrój...:)
Jest bardzo wydajny i dobrze się pieni.
Nie ma nic wspólnego z lepkimi , mocno pachnącymi mazidłami...

Używam tego produktu od:1 miesiaca

wspaniale odświeża, mój KWC!

To jest to, czego szukałam. Dokładnie takiej świeżości. Zapach jest prześliczny, uwielbiam nutę trawy cytrynowej... Jak tylko wchodzę pod prysznic i poczuję ten zapach, to czuję się orzeźwiona, a jak już się umyję, to w ogóle super :) Pieni się bardzo dobrze, jest wydajny, nie wysusza skóry. Moim żywiołem niby jest Ogień (który też lubię nawiasem mówiąc), ale to jest po prostu mistrzostwo Nivei i odpowiada mi w 100%. Jedyny minus za małą pojemność, ale nie jest to aż tak znaczące, by obniżyć ocenę. Jeden z moich zdecydowanych żelowych faworytów!

Używam tego produktu od: co najmniej pół roku
Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6

nie mój zapach

Żele Nivei są bardzo dobre jakościowo. Świetnie się pienią, nie podrażniają skóry, przynajmniej mojej. Pięknie pachną. Akurat "powietrze" mi nie odpowiada pod względem zapachu, choć przyznaję, że jest on szlachetny. Żadne tandetne cytrusowe sztuczne aromaty. "Powietrze" pachnie ulotnie, jak to powietrze, znika tuż po spłukaniu i ani na moment nie czuć go na skórze. A ja lubie jak mi aroma żel pachnie mocno i już.

lekki...

Coz... Kupilam ze wzgledu na zapach i myslalam ze utrzyma sie on troszeczke dluzej niz w przelotnym powiewie przy namydlaniu ciala. Byc moze zapach jest rzeczywiscie jak powietrze - rozplywa sie w nim momentalnie, wiec nawet ciezko go uchwycic i rozkoszowac sie nim:( Poza tym - to calkiem dobry zel: wystarczajaco gesty, wydajny, niedrogi i dobrze mydlacy sie. O wlasciwosciach odzywczych i nawilzajacych nie wspominam, bo nie mam zwyczaju wymagac takich funkcji od zeli pod prysznic - od tego sa balsamy;p

najlepszy z całej serii!!

zaskoczyl mnie bardzo przyjemnym zapachem ;), przyjemne opakowanie i świetny kolorek(bardzo uspokający) odejmuje jedną * za niską(niestety) wydajnośc :[ najlepszy z całej serii

ilość zużytych opakowań: jedno, ale moze będą kiedyś następne :)

czysta przyjemność

Zawiązała się między nami przyjaźń od pierwszego użycia. Zapach pobudzajacy, rozkoszny :D Prysznic z tym żelem to przyjemność, której nie umiem się opierać, tak kusi :D Ładnie się pieni, ma zniewalający kolorek oraz opakowanie, które bardzo mi się podoba. Odejmuję * za małą wydajność i pojemność [200ml]

ok

Bardzo dobry produkt Nivei. Podoba mi się pomysł z czterema żywiołami, za to ta firma ma u mnie plusa. Zapach bardzo ładny (daje się wyczuć zapach trawy cytrynowej i cytrusów), nie zauważyłam działania aromaterapeutycznego ale kupując ten żel nie nastawiałam sie na to :). Jeżeli chodzi o wydajność to w moim prypadku jest ona duża (nieco sie zdziwiłam ponieważ buteleczka jest dośc mała a żel mało się pieni - po chwili mam wrażneie jakby "wsiąkał" w skóre). Kolorek śliczny, taki turkusik, i opakowanie też (szczególnie podobają mi się te chmurki :))Produkt wart swej ceny. Polecam!!!

mój faworyt

To jeden z najlepszych żeli pod prysznic jakie miałam. Z całej serii Aroma 4 żywioły ten właśnie lubię najbardziej (choć tenzielony "Ziemia" też jest niczego-sobie). Żel przede wszystkim cudownie pachnie - delikatnie, orzeźwiająco, a zapach dość długo utrzymuje się na skórze. Bardzo dobrze się pieni, nie podrażnia. Minusem jest mała pojemność (jak na Niveę) no i co za tym idzie dość szybko "schodzi". Ale i tak go kupuję i będę kupować.

świetny

Doskonale się pieni, świetnie myje, gęsty, pięknie pachnie i tani.