Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Celia, Modelujący żel do brwi

Celia, Modelujący żel do brwi

Modeluje, układa, wygładza i podkreśla brwi. Przyciemnia i niweluje prześwity oraz delikatnie nabłyszcza. Precyzyjna szczoteczka z grzebykiem idealnie dyscyplinuje rzęsy.
Występuje w kolorze czarnym i brązowym.

Cena: 11zł

fajny

Żel kupiłam w sumie przez pomyłkę. Wcześniej czytałam dużo pozytywnych opinii na temat żelu do brwi firmy Delia, wybrałam się do drogerii z zamiarem kupna wspomnianego, ale jak to u mnie często bywa pomyliłam nazwy. W rezultacie zakupiłam żel firmy Celia i choć Delii nigdy jeszcze nie używałam nie żałuje zakupu.

Jako naturalna bardzo ciemna brunetka wybrałam (w sumie za namową ekspedientki) odcień czarny.
APLIKACJA
Aplikacja tego żelu jest bardzo przyjemna i banalnie łatwa. Ten żel jest idealny, gdy mamy niewiele czasu na zrobienie makijażu. Wystarczy parę ruchów, aby nasze brwi były wyraziste a przy tym wyglądały naturalnie. Szczoteczka jest tak jakby podwójna. Z jednej strony ma krótkie włoski (tej najczęściej używam), z drugiej strony włoski są rzadsze ale dłuższe.
KONSYSTENCJA
Żel ma bardzo przyjemną rzadką konsystencję. Nie jest lepiący, ani suchy. Jest bardzo wydajny. Tego samego egzemplarza używam go od pół roku niemal codziennie.
WGLĄD NA BRWIACH
Ten żel nie tylko pięknie nabłyszcza brwi, ale i delikatnie je zagęszcza. Jeżeli nie mamy czasu na precyzyjny makijaż brwi przy użyciu cieni/kredki możemy krótszymi włoskami szczoteczki szybko dorysować brakujące brwi.
TRWAŁOŚĆ
Żel jest bardzo trwały. Ładnie podkreśla i dyscyplinuje brwi na wiele godzin. Nie rozmazuje się i nie kruszy. Przy tym jego demakijaż nie sprawia problemu. Nie musimy intensywnie pocierać brwi, aby usunąć go z włosków.
ZAPACH
Bardzo delikatnie, praktycznie niewyczuwalny
OPAKOWANIE
To chyba jedyny minus tego żelu. Opakowanie jest brzydkie, tandetne i bardzo nietrwałe. Napisy starły się bardzo szybko a niedługo potem "skuwka" odkleiła się od zakrętki szczoteczki.
CENA
Bardzo przystępna, koło 12 zł.

Podsumowując: To fajny produkt, warty przetestowania. Cena jest bardzo adekwatna co do jakości i wydajności kosmetyku. Pewnie kupię go w przyszłości jednak następnym razem wybiorę brązowy. Ten jest dla mnie zbyt czarny, dlatego zazwyczaj używam go łącznie z brązowym cieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900914].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia obietnice producenta

Kupiłam ten żel w zeszłym roku w krakowskim Firlicie, niestety nie pamietam kiedy dokładnie. Zapłaciłam coś ok. 10zł. Posiadam kolor nr 02 brązowy. Jest to taki zimny brąz, bardzo pasuje do podkreślenia moich brwi (jestem szatynką), nie jest rudy.

Jest to bardzo przyjemny kosmetyk. Ja używam tylko tej strony z dłuższymi włoskami. Kosmetyk ładnie nabłyszcza, rozczesuje i modeluje brwi, lekko je przyciemnia, no ale nie oszukujmy się, nie zagęsci ich, a przynajmniej ja nie wiem jak to zrobić. Oprócz tego jest trwały i nie kruszy się. Również wolno sie zużywa.

Konsystencja kosmetyku jest wodnista, ale w niczym to nie przeszkadza.

Opakowanie zamyka sie na "klik", zatem wiadomo, że jest dokładnie domknięte.

Ogólnie rzecz biorąc kosmetyk spełnia obietnice producenta. Nie daję mu Mojego Hitu, ponieważ chce wypróbowac też inne kosmetyki tego typu, aby miec porównanie. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 10-ciu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816800].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

żel wpadł mi przypadkowo w ręce, zawsze używałam kredek no ale, że cena przyzwoita (10-12zł) zaryzykowałam. No i od tej pory kredki poszły w odstawke. Używam go codziennie łatwo szybko wygodnie. Idealny do modelowania brwi. Daje bardzo fajny naturalny efekt, brwi są przyciemnione nie ma prześwitów, delikatnie nabłyszcza. Szczoteczka ma mały grzebyczek co jeszcze bardziej ułatwia aplikacje żelu.
Posiadam kolor brązowy na początku myślałam że będzie dla mnie za ciemny bo mam blond włosy i jasną karnacje ale okazał się idealny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[715820].usefull || 0 }}% pomocna.