Rival de Loop, Hydro, Augenkonturen Creme - Gel (Nawilżający krem - żel pod oczy)

Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

Cena: 9,49zł / 15ml

nawilżające

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 41

......

Fajny krem pod makijaż , czy nawilża nie zauważyłam . Trochę napina skórę pod oczami nic więcej nie robi . Fajna cenna bo ok 5 zł , może dla 19 ,20 latki się spiszę ale ja potrzebuję jednak tego nawilżenia:) . Opakowanie fajne bo jesteś w stanie wycisnąć z niego wszystko . Czy kupie ponownie nie .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218006].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 37

Nic specjalnego

Plusy:
- Dobra dostępność
- Niska cena
- Bardzo dobra wydajność
- Krem szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż

Minusy:
- Nie zauważyłam żadnych efektów używania go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211058].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 85

Dobry na dzień

Krem szybko się wchłania. Lekko nawilża i napina skórę.

Jest wydajny.

Jest mało treściwy więc nie sprawdził się u mnie jako krem na noc, bo moja skóra potrzebuje czegoś mocniejszego.

Dobrze współgra z makijażem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072816].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 24

Tanie nawilżanie pod oczami

Krem pod oczy z bardzo taniej serii Rival De Loop jest przeznaczony dla młodej cery, która wymaga tylko nawilżenia. Nie sprawdzi się dla kobiet mających już zmarszczki, zresztą nie takie jego zadanie. Krem jest w małej tubeczce o zawartości 15 ml, ale wystarcza na bardzo długo ja go używałam 3 miesiące. Ma bardzo przyjemną lekką konsystencję nie za rzadką i nie za gęstą, doskonale się rozprowadza pod oczami nie zostawiając tłustej warstwy, doskonale się wchłania idealny jako baza pod makijaż. Myślę, że spełnia swoje zadanie nawilżania skóry nic po za tym.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 15 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047621].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

ulubiony :)

jedyny który działa, moja cieniutka skóra pod oczami potrzebuję nawilżenia i ten krem to daje :) uzywałąm go bardzo dawno temu i bylam zadowolona oczywiście tzreba stosować regularnie rano i wieczorem. skóra jest mięciutka delikatna i nawilżona. Po tym kremie miałam dwa inne ale się z nimi męczyłam i czekałam aż się skończą ..... Ponownie kupiłam ten i jestem bardzo zadowolona, super sprawdza się pod korektorem :) Polecam

Używam tego produktu od: 2 lub 3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037689].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 88

Napisanych recenzji: 538

dziwny

Krem ten stosuję już dosyć długo. Jest wydajny, tego mu zarzucić nie można. Od jakiś dwóch tygodni jednak skóra przy oczach zaczęła mi się czerwienić i piec. I to nie tylko po użyciu kremu, ale także po dotknięciu jej np. eyelinerem. Po przeczytaniu recenzji niżej chyba znalazłam winowajcę.

Ale co do plusów:
+nadaje się pod makijaż

-nie nawilża
-delikatnie "obkleja" skórę
-zdaje się, że uczula

Podsumowując: nie jest to chyba produkt dla mnie. To jeden z kosmetyków nic nie robiących, więc raczej nie wart inwestować.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018545].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 366

Uczula

Bardzo wydajny krem-żel. Stosuję go codziennie na noc i na dzień. Nadaje się pod makijaż ze względu na lekką konsystencję. Niestety po pewnym czasie zauważyłam, że po demakijażu oczy mi puchną i łzawią. Obwiniam o to ten krem. Gdy kupiłam inny, problem zniknął. Dlatego nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000054].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 88

Dla mało wymagających

Krem jest dość tani i łatwo dostępny.
Ma wygodną i ładną tubkę. Aplikator jest mały i precyzyjny przez co możemy wycisnąć odpowiednią ilość kremu.
Natomiast sam w sobie jest raczej średni.
Jeżeli ktoś ma cerę normalną i nie używa korektorów albo używa bardzo delikatnych i lekko kryjących korektorów - pewnie ten krem się u nich sprawdzi.
Natomiast jeżeli ktoś ma cerę suchą / przesuszoną i używa korektorów cięższych, bardziej kryjących - z pewnością nie sprosta wymaganią.
U mnie sprawdził się średnio. Trochę nawilżał, ale bez czegoś więcej. Takie delikatne nawilżenie.
Osobiście wolę bardziej treściwe kremy.
Natomiast za tą cenę - myślę, że nie jest źle.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999961].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

nie robi nic

Oczekiwałam od niego właściwie tylko nawilżenia. Dla mnie kosmetyk bezużyteczny, pół minuty po aplikacji pod oczami sucho, jakbym posmarowała się wodą...Zero efektu.

PLUSY:
-nie roluje się, ale to chyba tylko dlatego, że na mojej skórze wyparowuje błyskawicznie
-cena

MINUSY:
-nie nawilża ani nie robi nic innego

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992880].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 55

Może być

Delikatnie nawilżający krem. Szukałam czegoś na dzień / noc , nie uczulającego o lekkiej konsystencji. Krem spełnił swoje zadanie. Przede wszystkim nie powoduje alergii co jest dla mnie bardzo ważne, rano nie miałam mgły na oczach. Opuchlizny czy też zaczerwienia, które tak często pojawiało się po innych niedrogich, drogeryjnych produktach.

Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980516].usefull || 0 }}% pomocna.