Serum Végétal, Wygładzające chusteczki do demakijażu

Serum Végétal, Wygładzające chusteczki do demakijażu

Odświeżające i usuwające chusteczki do demakijażu w ladnym czerwonym opakowaniu.

Dodatkowo zapewniają efekt wygładzenia skóry.

Można stosowac do oczyszczania zarówno twarzy jak i oczu.

Skład: Aqua, lentinus edodes, propylene glycol, isopropyl palmitate, cetearyl isononanoate, benzyl alcohol, ceteareth-25, ceteareth-20, cetearyl alcohol, allantoin, parfum, methylparaben, glycerin, glyceryl stearate, cetyl palmitate, ceteareth-12, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, limonene, linalool, buthylphenyl methylpropional, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde.

Cena: ? zł / ? sztuk

bez rewelacji

szczerze powiem - spodziewalam sie wiecej. Kupilam je sobie na wyjazd, ludzac sie ze zastapia mi zmywacz do tuszu, zel do mycia twarzy i tonik. Coz. Makijaz zmywaja tak sobie, to znaczy podklad i roz spoko, ale makijaz oka jest dla nich nie do przeskoczenia, przynajmniej polowa tuszu i cienia zostaje na powiece i rzesach (nie maluje sie mocno! tusz nie byl wodoodporny) i nie ma sily, trzeba uzyc innego specyfiku zeby to usunac. Probowalam kilka razy i z tym samym efektem.
Poza tym chusteczki te sa zbyt szorstkie. Drapaly mi twarz :-(.
Za to faktycznie dobrze tonizuja, wygladzaja i nie ma po nich potrzeby uzywania kremu (mam normalna skore z tendencja do przesuszania). Jednak wolalam po ich uzyciu zmyc buzie woda z obawy przed ewentualnym zatkaniem porow. Stosowane z woda nie spowodowaly zadnych wypryskow (nie mam jednak duzej tendencji do zatykania porow).
Swietnie sprawdzaja sie tez jako chusteczki odswiezajace do innych czesci ciala w przypadku gdy nie mamy mozliwosci uzyc prysznica. Z tym ze do tego celu nadaja sie tez duuuuzo tansze chusteczki do mycia niemowlecej pupy :P.
Acha, opakowanie raz otwarte nie chce sie dokladnie zamykac, stad trzeba je zuzyc w miare szybko bo inaczej wyschna.

świetne!!

Na wyjazdy jak znalazł-są naprawdę świetne..Demakijaż za ich pomocą staje się przyjemnością..Nic nie piecze i nic nie szczypie a makijaż schodzi jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki;)Cera po nich jest jakaś wygładzona-nie trzeba nawet nakładać kremu.Używałabym ich na codzień jednak to za drogo niestety:(Dlatego chętnie wyjeżdżam:PTak na poważnie-szczerze polecam

solidne

Milo mnie zaskoczyly te chusteczkiLadne opakowanie-czerwone a nie biale w jakie to zawsze chusteczki pakuja producenci.Chsteczki bardzo dobrze nawilzone,przyjemny zapach majaDoskonle zmywaja makijaz z twarzy jak i oczu pomimo ze chuseczki sa zupelnie gladnie (nie ze struktura jak nivea)Oczka nie szczypiaLekko faktycznie wygladzaja i tonizuja buzkeNie wysuszaja choc skore na oliczkach mam dosc suchoNaprawde wysoki komfort stosowania :-)Ilość zużytych opakowań: Wczoraj skonczylam pierwsze opakowanie.