Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ultra Doux, [Naturalna Pielęgnacja], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin'

Ultra Doux, [Naturalna Pielęgnacja], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin'

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Świetny limonkowy zapach

Szampon ma świetny limonkowy zapach, bardzo odświeżający. Lubię go również za opakowanie i za cenę - duże pojemności 400 ml są przystępne cenowo. Muszę po nim użyć odżywki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609301].usefull || 0 }}% pomocna.

Dno

Kupiłam, bo myślałam że to będzie fajna zmiana szamponu, jakbym wiedziała że tak się pomyle.. Moja kondycja włosów spadłą do minimum, a wręcz jej nie miała. Wcześniej myłam włosy raz na 4/5 dni, nie miałam problemow z przetłuszczaniem. Po tym szamponie na drugi dzień, a nawet zdarzało się że pod koniec dnia włosy wyglądały tak tragicznie, że nie pozostawało nic innego jak tylko ponowne mycie włosów. Nie mam czasu na mycie włosów raz na dwa dni, wiec było to dla mnie okropnym obciążeniem i męczarnią. Włosy się przetłuszczały, było strasznie obciążone i nic na nie nie działało. Wyrzuciłam połowę opakowania, bo nie mogłam już dłużej tego wytrzymać. Na szczęście udało mi się w miarę doprowadzić włosy do porządku innym szamponem. W dodatku otwieranie szampony wiele razy pocięło mi palce.
Jedynym plusem jest zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442616].usefull || 0 }}% pomocna.

Miękkie i sypkie!

Moje włosy: długie (sięgające końca pleców), raczej niskoporowate, średnio przetłuszczające się, obciążone (przez ich długość)

+ przyjemny zapach
+ gęsta konsystencja
+ włosy niesamowicie puszyste, jakby lżejsze
+ miękkie w dotyku
+ odczuwalna świeżość
+ nie obciąża

Ciężko mi znaleźć jakiś minus. Testuje szampony "na potęgę", naprawdę ten sprawdza mi się na moich włosach rewelacyjnie i nie znalazl sobie do dzis rownych.
Moim zdaniem producent spełnia po prostu swoje obietnice, Nie przekolorowuje faktów, że włosy "nagle" staną się gęste, lśniące, grube z wielką objętnością i co tam jeszcze przyjdzie do glowy, większość szamponów właśnie tymi słowami nas kusi, a później rozczarowuje. Naprawdę POLECAM SPRÓBOWAĆ, sama przekonasz się czy sprawdzi się równie dobrze u Ciebie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409681].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kucyk Beyonce

Ot zwykły szampon

Trudno znaleźć mi szampon, który w jakiś fenomenalny sposób działałby na moje włosy, ten również nie dał rady. Mam włosy tłuste przy nasadzie, suche na końcach. Muszę je myć codziennie, a czasem nawet tego samego dnia wieczorem są już nieświeże. Szampon jest z tych zwyczajnych, nie nadaje witalności, można powiedzieć, że poza myciem nie robi nic. Będę szukała dalej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407516].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry szampon

Dobry oczyszczający szampon. Na początku drażnił mnie jego zapach jednak z czasem zaczął mi się nawet podobać.
Szampon jest gęsty, świetnie się pieni. Bardzo dobrze oczyszcza i jak na tak silny szampon wcale nie plącze mocno włosów. Mimo wszystko użycie odżywki jest konieczne.
Przez swoją konsystencję jest też bardzo wydajny. Podoba mi się też opakowanie, w którym widać zużycie. Na pewno będę do niego wracać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401461].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Szampon ma przyjemny ziołowy zapach i dobrze oczyszcza moje włosy.
Co prawda w trakcie mycia mam wrażenie, że włosy są nieco sztywne w dotyku i jakby szorstkie, ale po wysuszeniu są znowu miękkie i miłe.
Nie muszę używać odżywki, aby rozczesać włosy.

Nie zauważyłam, aby szampon ograniczał przetłuszczanie się włosów, ale również nie nasila tego problemu, więc jestem zadowolona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337546].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych

Cieszę się, że w końcu trafiłam na szampon, który nie dość, że świetnie myje (zmywa również oleje i resztki suchego szamponu), to na dokładkę pięknie pachnie, jest wydajny i tani. Czego chcieć więcej? :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312376].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy Ultra Doux, który testowałam

+ Polubiłam go tak, jak i jego kolegę do włosów farbowanych. Dobrze mył, nie obciążał. Włosy były puszyste i sypkie.

- Tak, jak w przypadku jego kolegi - nie podobał mi się zapach (tego szamponu jeszcze bardziej).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289996].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Szampony Garniera to moje ulubione szampony. Szampon roślinny okazał się średni, ale spełnia swoje zadanie. Dobrze oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i powoduje, że włosy są lśniące i nawilżone. Szampon ma wygodne opakowanie, atrakcyjną cenę w promocji (8 zł / 400 ml) i lekki, ziołowy zapach. Dobrze się pieni, nie ma problemów ze spłukiwaniem go, a także nie obciąża włosów. Można go dostać niemal w każdej drogerii więc polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287991].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony!

Plusy:
- pięknie pachnie, tak świeżo, na lato super!
- bardzo wydajny
- dobrze się pieni
- ma fajną przezroczystą butelkę- widać ile zostało szamponu
- świetnie odświeża włosy i skórę głowy
- dobra cena

Minusy:
brak

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241958].usefull || 0 }}% pomocna.