Ultra Doux, Vitality Shampoo (Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`, Naturalna Pielęgnacja)

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

niezły

Szampon ma przyjemny ziołowy zapach i dobrze oczyszcza moje włosy.
Co prawda w trakcie mycia mam wrażenie, że włosy są nieco sztywne w dotyku i jakby szorstkie, ale po wysuszeniu są znowu miękkie i miłe.
Nie muszę używać odżywki, aby rozczesać włosy.

Nie zauważyłam, aby szampon ograniczał przetłuszczanie się włosów, ale również nie nasila tego problemu, więc jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337546].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych

Cieszę się, że w końcu trafiłam na szampon, który nie dość, że świetnie myje (zmywa również oleje i resztki suchego szamponu), to na dokładkę pięknie pachnie, jest wydajny i tani. Czego chcieć więcej? :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312376].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy Ultra Doux, który testowałam

+ Polubiłam go tak, jak i jego kolegę do włosów farbowanych. Dobrze mył, nie obciążał. Włosy były puszyste i sypkie.

- Tak, jak w przypadku jego kolegi - nie podobał mi się zapach (tego szamponu jeszcze bardziej).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289996].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

Fajny

Szampony Garniera to moje ulubione szampony. Szampon roślinny okazał się średni, ale spełnia swoje zadanie. Dobrze oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i powoduje, że włosy są lśniące i nawilżone. Szampon ma wygodne opakowanie, atrakcyjną cenę w promocji (8 zł / 400 ml) i lekki, ziołowy zapach. Dobrze się pieni, nie ma problemów ze spłukiwaniem go, a także nie obciąża włosów. Można go dostać niemal w każdej drogerii więc polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287991].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony!

Plusy:
- pięknie pachnie, tak świeżo, na lato super!
- bardzo wydajny
- dobrze się pieni
- ma fajną przezroczystą butelkę- widać ile zostało szamponu
- świetnie odświeża włosy i skórę głowy
- dobra cena

Minusy:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241958].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak.

*Bardzo wydajny
* Niska cena (ja kupiłam go w promocji)
*Bardzo fajny zapach
*Włosy są po umyciu tak fajnie świeże
*Dobra konsystencja, dobrze się pieni
Minusów jak do tej pory to nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170161].usefull || 0 }}% pomocna.

inny skład?

Kiedyś mój ulubiony szampon do włosów, były po nim świeże, sypkie, błyszczące i pięknie pachniały. Przez kilka miesięcy miałam od niego przerwę żeby zużyć inne szampony zawalające łazienkę, a po zakończeniu tej żmudnej misji z radością pobiegłam kupić nową butelkę Ultra Doux. Niestety z wszystkich wcześniejszych zalet został jedynie ładny zapach. Mam wrażenie, że nie domywa włosów i zostawia na nich film, szybciej się przetłuszczają i jakoś tak....smętnie wiszą. Niestety przygoda z Ultra Doux się kończy, zwłaszcza że inne warianty z tej serii nigdy mi raczej nie odpowiadały (czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że wszystkie jak jeden pozostawiają jakiś film/osad na włosach?)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129366].usefull || 0 }}% pomocna.

Super :)

Szampon kupiłam bo poleciła mi go koleżanka z pracy na wypadanie włosów . Od dawna szukałam szamponu przeciw wypadaniu włosów i pomógł nie wypadają mi praktycznie wcale a wyciągałam ze szczotki garściami . Jest rewelacyjny . Mam mało włosów i sa bardzo ciękie .
Plusy :
+dodaje mi objętości
+włosy ślicznie pachną po umyciu
+są błyszczące i zdrowe
+łatwo się rozczesują
+są dokładnie umyte
+świetnie się pieni

Używam tego produktu od: 1 , 5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 butelki , 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105326].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry szampon

dobry szampon do włosów w bardzo niskiej cenie
+ duża pojemność
+ przezroczysta formuła
+ bardzo niska cena
+ przyjemny zapach
+ nie miałam od niego łupieżu co zdarza mi się często w przypadku innych szamponów

Używam tego produktu od: co jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088621].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny w uzyciu i dobry dla wlosow, tylko dla skory glowy nie za bardzo

Szampon Garnier obiecuje kompleksowe dzialanie dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych, czyli dokladnie takich jak moje (oslabione farbowaniem, normalne, proste, troche dluzsze niz do ramion).

KONSYSTENCJA
Przyjemnie gesta, dobrze sie pieni (zasluga niedobrych SLSow).

DZIALANIE
Na pewno dobrze oczyszcza wlosy. Ciezko stwierdzic czy wzmacnia i regeneruje, ale na pewno nie wysusza wlosow (o skorze glowy za chwile). Bez problemu pozbywa sie szamponu suchego oraz pudru zwiekszajacego objetosc. Nie wyplukuje farby przy wlosach farbowanych, nie obciaza wlosow, nie robi koltunow, nie placze wlosow. Wlosy sa po nim blyszczace i latwo sie ukladaja.

Jedyny minus, jaki szampon posiada to, ze wysusza skore glowy, poniewaz czesto mnie po nim glowa swedzi, a rzadko mam tak po innych szamponach.

Podsumowujac:
Dobrze oczyszcza, nie obciaza, nadaje blask, ale przesusza skore glowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039918].usefull || 0 }}% pomocna.