Ultra Doux, Vitality Shampoo (Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`, Naturalna Pielęgnacja)

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Miękkie i sypkie!

Moje włosy: długie (sięgające końca pleców), raczej niskoporowate, średnio przetłuszczające się, obciążone (przez ich długość)

+ przyjemny zapach
+ gęsta konsystencja
+ włosy niesamowicie puszyste, jakby lżejsze
+ miękkie w dotyku
+ odczuwalna świeżość
+ nie obciąża

Ciężko mi znaleźć jakiś minus. Testuje szampony "na potęgę", naprawdę ten sprawdza mi się na moich włosach rewelacyjnie i nie znalazl sobie do dzis rownych.
Moim zdaniem producent spełnia po prostu swoje obietnice, Nie przekolorowuje faktów, że włosy "nagle" staną się gęste, lśniące, grube z wielką objętnością i co tam jeszcze przyjdzie do glowy, większość szamponów właśnie tymi słowami nas kusi, a później rozczarowuje. Naprawdę POLECAM SPRÓBOWAĆ, sama przekonasz się czy sprawdzi się równie dobrze u Ciebie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409681].usefull || 0 }}% pomocna.

Ot zwykły szampon

Trudno znaleźć mi szampon, który w jakiś fenomenalny sposób działałby na moje włosy, ten również nie dał rady. Mam włosy tłuste przy nasadzie, suche na końcach. Muszę je myć codziennie, a czasem nawet tego samego dnia wieczorem są już nieświeże. Szampon jest z tych zwyczajnych, nie nadaje witalności, można powiedzieć, że poza myciem nie robi nic. Będę szukała dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407516].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry szampon

Dobry oczyszczający szampon. Na początku drażnił mnie jego zapach jednak z czasem zaczął mi się nawet podobać.
Szampon jest gęsty, świetnie się pieni. Bardzo dobrze oczyszcza i jak na tak silny szampon wcale nie plącze mocno włosów. Mimo wszystko użycie odżywki jest konieczne.
Przez swoją konsystencję jest też bardzo wydajny. Podoba mi się też opakowanie, w którym widać zużycie. Na pewno będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401461].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

niezły

Szampon ma przyjemny ziołowy zapach i dobrze oczyszcza moje włosy.
Co prawda w trakcie mycia mam wrażenie, że włosy są nieco sztywne w dotyku i jakby szorstkie, ale po wysuszeniu są znowu miękkie i miłe.
Nie muszę używać odżywki, aby rozczesać włosy.

Nie zauważyłam, aby szampon ograniczał przetłuszczanie się włosów, ale również nie nasila tego problemu, więc jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337546].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych

Cieszę się, że w końcu trafiłam na szampon, który nie dość, że świetnie myje (zmywa również oleje i resztki suchego szamponu), to na dokładkę pięknie pachnie, jest wydajny i tani. Czego chcieć więcej? :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312376].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy Ultra Doux, który testowałam

+ Polubiłam go tak, jak i jego kolegę do włosów farbowanych. Dobrze mył, nie obciążał. Włosy były puszyste i sypkie.

- Tak, jak w przypadku jego kolegi - nie podobał mi się zapach (tego szamponu jeszcze bardziej).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289996].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Szampony Garniera to moje ulubione szampony. Szampon roślinny okazał się średni, ale spełnia swoje zadanie. Dobrze oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i powoduje, że włosy są lśniące i nawilżone. Szampon ma wygodne opakowanie, atrakcyjną cenę w promocji (8 zł / 400 ml) i lekki, ziołowy zapach. Dobrze się pieni, nie ma problemów ze spłukiwaniem go, a także nie obciąża włosów. Można go dostać niemal w każdej drogerii więc polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287991].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony!

Plusy:
- pięknie pachnie, tak świeżo, na lato super!
- bardzo wydajny
- dobrze się pieni
- ma fajną przezroczystą butelkę- widać ile zostało szamponu
- świetnie odświeża włosy i skórę głowy
- dobra cena

Minusy:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241958].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak.

*Bardzo wydajny
* Niska cena (ja kupiłam go w promocji)
*Bardzo fajny zapach
*Włosy są po umyciu tak fajnie świeże
*Dobra konsystencja, dobrze się pieni
Minusów jak do tej pory to nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170161].usefull || 0 }}% pomocna.

inny skład?

Kiedyś mój ulubiony szampon do włosów, były po nim świeże, sypkie, błyszczące i pięknie pachniały. Przez kilka miesięcy miałam od niego przerwę żeby zużyć inne szampony zawalające łazienkę, a po zakończeniu tej żmudnej misji z radością pobiegłam kupić nową butelkę Ultra Doux. Niestety z wszystkich wcześniejszych zalet został jedynie ładny zapach. Mam wrażenie, że nie domywa włosów i zostawia na nich film, szybciej się przetłuszczają i jakoś tak....smętnie wiszą. Niestety przygoda z Ultra Doux się kończy, zwłaszcza że inne warianty z tej serii nigdy mi raczej nie odpowiadały (czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że wszystkie jak jeden pozostawiają jakiś film/osad na włosach?)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129366].usefull || 0 }}% pomocna.