Ultra Doux, Vitality Shampoo (Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`, Naturalna Pielęgnacja)

Ultra Doux, Vitality Shampoo

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Napisanych recenzji: 20

Ulubiony!

Plusy:
- pięknie pachnie, tak świeżo, na lato super!
- bardzo wydajny
- dobrze się pieni
- ma fajną przezroczystą butelkę- widać ile zostało szamponu
- świetnie odświeża włosy i skórę głowy
- dobra cena

Minusy:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241958].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

Jestem na tak.

*Bardzo wydajny
* Niska cena (ja kupiłam go w promocji)
*Bardzo fajny zapach
*Włosy są po umyciu tak fajnie świeże
*Dobra konsystencja, dobrze się pieni
Minusów jak do tej pory to nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170161].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

inny skład?

Kiedyś mój ulubiony szampon do włosów, były po nim świeże, sypkie, błyszczące i pięknie pachniały. Przez kilka miesięcy miałam od niego przerwę żeby zużyć inne szampony zawalające łazienkę, a po zakończeniu tej żmudnej misji z radością pobiegłam kupić nową butelkę Ultra Doux. Niestety z wszystkich wcześniejszych zalet został jedynie ładny zapach. Mam wrażenie, że nie domywa włosów i zostawia na nich film, szybciej się przetłuszczają i jakoś tak....smętnie wiszą. Niestety przygoda z Ultra Doux się kończy, zwłaszcza że inne warianty z tej serii nigdy mi raczej nie odpowiadały (czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że wszystkie jak jeden pozostawiają jakiś film/osad na włosach?)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129366].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Napisanych recenzji: 12

Super :)

Szampon kupiłam bo poleciła mi go koleżanka z pracy na wypadanie włosów . Od dawna szukałam szamponu przeciw wypadaniu włosów i pomógł nie wypadają mi praktycznie wcale a wyciągałam ze szczotki garściami . Jest rewelacyjny . Mam mało włosów i sa bardzo ciękie .
Plusy :
+dodaje mi objętości
+włosy ślicznie pachną po umyciu
+są błyszczące i zdrowe
+łatwo się rozczesują
+są dokładnie umyte
+świetnie się pieni

Używam tego produktu od: 1 , 5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 butelki , 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105326].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

dobry szampon

dobry szampon do włosów w bardzo niskiej cenie
+ duża pojemność
+ przezroczysta formuła
+ bardzo niska cena
+ przyjemny zapach
+ nie miałam od niego łupieżu co zdarza mi się często w przypadku innych szamponów

Używam tego produktu od: co jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088621].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

przyjemny w uzyciu i dobry dla wlosow, tylko dla skory glowy nie za bardzo

Szampon Garnier obiecuje kompleksowe dzialanie dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych, czyli dokladnie takich jak moje (oslabione farbowaniem, normalne, proste, troche dluzsze niz do ramion).

KONSYSTENCJA
Przyjemnie gesta, dobrze sie pieni (zasluga niedobrych SLSow).

DZIALANIE
Na pewno dobrze oczyszcza wlosy. Ciezko stwierdzic czy wzmacnia i regeneruje, ale na pewno nie wysusza wlosow (o skorze glowy za chwile). Bez problemu pozbywa sie szamponu suchego oraz pudru zwiekszajacego objetosc. Nie wyplukuje farby przy wlosach farbowanych, nie obciaza wlosow, nie robi koltunow, nie placze wlosow. Wlosy sa po nim blyszczace i latwo sie ukladaja.

Jedyny minus, jaki szampon posiada to, ze wysusza skore glowy, poniewaz czesto mnie po nim glowa swedzi, a rzadko mam tak po innych szamponach.

Podsumowujac:
Dobrze oczyszcza, nie obciaza, nadaje blask, ale przesusza skore glowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039918].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

nie ryzykuj

Generalnie produkty ultra doux sprawdzały się na moich włosach. Zdecydowałam się na zakup tego szamponu ze względu na piękny zapach oraz obietnicę \'nadania witalności\'. Po mniej więcej tygodniu regularnego stosowania szamponu moje włosy straciły swoją naturalną witalność i były baaaardzo obciążone, ciągle wydawały się niedomyte, nawet jeśli dwukrotnie stosowałam szampon, momentalnie się przetłuszczały, myte rano nie dotrzymywąły nawet do 18.00. Niestety sam piękny zapach mnie nei przekonuje. Teraz pół butelki szamponu stoi na półce i się kurzy, ponieważ boję się go uzyć ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038476].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 181

Nie dla wrażliwej skóry głowy.

Produkt ma fajną konsystencje, ładny zapach, jest bezbarwny, łatwo dostępny i tani, ale co z tego, jeśli swędzi po nim głowa? Wersja z glinką i cytryną bardzo przypadła mi do gustu, ale ten to pomyłka. Włosów nie da się rozczesać po szamponie, po paru godzinach są już tłuste i oklapnięte, więc obciąża. Nie, nie, nie.

Używam tego produktu od: używałam ok. pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 oddane koleżance, której też się nie sprawdził

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035734].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 59

Napisanych recenzji: 401

Doskonały

Szampon pachne bardzo świezo i ziołowo! Rewelacyjnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Po umyciu włosy są czyste, pachnące i miękkie. Kosmetyk zamkniety jest w szczelnym opakowaniu i wystarcza na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

jestem zachwycona

Kupiłam ten szampon wraz z innym po przecenie. Najpierw skorzystałam z tego i efekty były świetne:
+ włosy były odżywione
+ świetnie się układały
+ ładnie pachniały i były miękkie
Poza tym są plusy w tym że:
+ przystępna cena
+ ładnie pachnie
+ włosy szybko się nie przetłuszczają i nie są oklapnięte.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023790].usefull || 0 }}% pomocna.