Neutrogena, Formuła Norweska, Płyn do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1

Neutrogena, Formuła Norweska, Płyn do demakijażu twarzy i oczu 3 w 1

Oczyszcza, tonizuje i nawilża wrażliwą skórę, zapewniając intensywne uczucie świeżości i komfortu. Czysta formuła bardzo delikatnie usuwa makijaż twarzy, oczu i ust, jednocześnie nie naruszając delikatnego filmu ochronnego skóry. Testowany pod kontrolą okulistyczną dla wrażliwych oczu oraz osób noszących soczewki kontaktowe.

Jak woda z aromatem

Zacznę od plusów, żeby jakoś sympatycznie było:

+ delikatny, nie szczypie w oczy,
+ lekki, przyjemny zapach;

Minusy - i tych bedzie więcej:
- nie radzi sobie z kosmetykami typu chociażby tusz do rzęs,
- niewydajny,
- aby zmyć tusz, musiałam wyrwac sobie wacikami chyba z połowę rzęs z oka :/,
- cena zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości;

Ogólnie coś dla osób niestosujących na codzień kolorowego makijażu. Dla reszty - niewypał.

Używam tego produktu od:

raczej kiepski

konstystencja ok (nie jest tłusty i nie zostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze), delikatny (zero podrażnien) ale z demakijazem oczu nie radzi sobie zupełnie:( nie uzywam nawet wodoodpornego tuszu tylko zwyklego i zeby go zmyc tym preparatem to trzba po pierwsze trzec bardzo dlugo i złużyc mnostw wacikow (czyli wychodzi tez na to ze jest malo wydajny). ogolnie moge powiedziec ze do demakijazu twarzy ok, do oczu porazka (dlatego taka niska ocena)

i tak i nie

Lubię preparaty 2w1 lib 3w1. Mniej buteleczek, mniej zachodu, mniej wydatków. Tego płynu używałam zimą rok temu. W zasadzie nie jest zły, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, ale... Konkretny makijaż zimowy zmywa się dość długo, więc wacików zużywa się co niemiara, a w łazience sterczy się tak długo, że zaczynają boleć nogi. Z tego względu jego poziom w butelce opada szybciutko. No, ale to można przeżyć, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana. Jednak moja twarz po demakijażu nim była nieprzyjemnie lepka i miałam wrażenie, jakbym nadal była brudna. I dlatego na jednym opakowaniu się skończyło.

makijaż kreska

polecam

zacznę od tego, że strasznie nie lubię używać najpierw mleczka/żelu a później toniku i uwielbiam wszelkie preparaty 2/3 w 1. Ten płyn bardzo mi pasował, dodam, że oczyszczałam nim twarz w warunkach strasznego kurzu i zużywałam około3-4 wacików zanim miałam czystą skórę ale była czysta, bo w tym okresie nie miałam jakiś znacznych problemów skórnych pomimo całego tego kurzu. Starczył mi na ok 2 i pół m-ca ale jak wspominałam to były "brudne czasy".

taki sobie

Może być, ale żadna rewelacja. Dosyć dobrze oczyszcza skórę, ale z tuszem do rzęs kiepsko sobie radzi :( Co mi się podoba to nie porażnia skóry i oczy też nie szczypią :)
Mało wydajny :( Kupiłam w Sephorze za 19.90 ale zastanowię się czy kupić następne.

Na pewno kupie znow:)

Mam cere tlusta i wrazliwa (najgorsza kombinacja).. i plyn sprawdza sie swietnie, nie szczypi, nie natluszcza, nie podraznia ani oczu ani twarzy, co u mnie jest wprost nie do osiagniecia. Przy zmywaniu tuszu sprawdza sie rownie bardzo dobrze, widzialam ze wiele osob sie skarzy.. ale czy wiece, ze zawsze trzeba nasaczyc wacik i trzymac go na oku przez chwile? Obawiam sie ze co niektorzy maja pewne braki w wiedzy i stad opinia jest nieodpowiednia.
Z dozownikiem mialam pewne problemy (wiekszosc plynu ladowala poza wacikiem:) )..ale udalo mi sie z nim wygrac!:>

Używam tego kosmetyku od: miesiaca

ni pies ni wydra

ale tak to jest z kosmetykami, które mają być takim kombajnem od wszystkiego. Oczu to dobrze nie zmyje i trochę szczypie (ale tylko trochę), twarz, owszem, zmywa bardzo dobrze, ale jakaś taka warstwa na skórze zostaje, która - przynajmniej w moim przypadku - tę skórę podrażnia i potem tak czy siak trzeba twarz umyć. Na koniec - preparat jest nieziemsko wprost niewydajny, kończy się piorunem, bo jeśli chcemy całą twarz zmyć, trzeba trochę go zużyć. I to, co miało nam zaoszczędzić płynu do demakijażu oczu, toniku i czegoś jeszcze, tak czy tak zmusza do zakupienia wyżej wymienionych. Plus za opakowanie z bardzo poręczną pompką. Dostałam tę Neutrogęnę, ale sama nie kupię - za droga w stosunku do wydajności.

nawet niezły

ja go lubię. nauczyłam się go dozować i pompeczka jest ok(ale na początku straciłam nad nią trochę nerwów .....i płynu) makijaż zmywa dobrze, tusz też, tylko trzeba dłużej przytrzymać wacik na oku i poczekać aż tusz się rozpuści. nie wysusza skóry ani jej specjalnie nie natłuszcza, ja po nim używam jeszcze toniku. według mnie płyn jest wydajny, nie zużywa się w jakimś piorunującym tempie, ogólnie jest fajny i napewno kupię następny, ale na zimę obowiązkowo mleczko "nivejki":)

W porząsiu.

Nie radzi sobie w sposob doskonaly ani z tuszem ani z makijazem, ale uzywam go po mleczku (Bielendy) i duet dziala. Samo stosowanie jest przyjemne, bo jest delikatny, a ja mam wrazliwe oczka i nic sie po nim nie dzieje. Lekko sie lepi, dozownik faktycznie irytujacy bo rozchlapuje mi sie na wszystko tylko nie na wacik. Malo wydajny, cena za wysoka.
Dodaje 14.06.04
Pompka sie pospsula, nie mecze sie z nia tylko leje bezposrednio na wacik :), ale nie odejmuje gwiazdki...bo mam nadzieje ze to pojedynczy przypadek

podoba mi się

ma gwiazdkę gratis, bo jest płynem, a to lubię. :)moim faworytem w tej kategorii jest płyn la roche posay - effaclar. ale ten jest ponad 2 razy tańszy, więc będzie jego tańsza alternatywą.
jest moim zdaniem bardzo porządny.skutecznie radzi sobie ze zmywaniem makijażu.zmywa też makijaż z oczu, nie podrażniając ich przy tym(ale mnie prawie nic nie podrażnia).jest średnio wydajny, przyjemnie pachnie.nie zauważyłam lepienia się. jest dobry.jednak effaclar jest lepszy, bo wygładza cerę, pielęgnuje ją,utrzymuje w dobrej kondycji,a ten jedynie oczyszcza, nie ma więcej do zaoferowania.ale porów nie zatyka.wolę go od wszystkich mleczek. :) bardzo mi się podoba.polecam.

bez rewelacji

Z tuszem do rzęs kompletnie sobie nie radzi. Nie zmywa zwykłego, a co dopiero woodoodpornego. Jeśli chodzi o cerę, to tonizuje, odświeża i w tej kwestii jestem zadowolona. Ale za tą cenę (18 zł) nie warto się pokusić.

nie!

Beznadzieja. Pierwszy kosmetyk Neutrogeny, który mnie rozczarował. Wywalone w błoto pieniądze, dobrze, że nie jest drogi. Na watce wygląda to troche jak mydło rozcieńczone wodą, z bąbelkami, pachnie nawet, nawet.Niestety po zetknięciu z oczami spowodował nie lada spustoszenie. Zgoda, mam wrażliwe oczy, ale to "cudo" ,czułam jakby wypalało mi oczy. Piekły i szczypały,nawet po długim płukaniu wodą. Boję się do niego zbliżać. Oddałam mamie, ale ona tylko zmywa nim buzię, oczy omija.

Już go nie używam.