Very manucure, Lissant blanchissant (lakier wybielający)

Very manucure, Lissant blanchissant (lakier wybielający)

Wybielający lakier do paznokci wygładza i wyrównuje płytkę oraz wybiela przebarwienia.

Cena: 32 zł

KWC

Produkt idealny.
Świetnie się nakłada, nie tworzy smug, na paznokciach wygląda ślicznie i naturalnie: płytka jest nieco rozjaśniona i gładka, lecz nie błyszczy się jakoś straszliwie.
Rzeczywiście pozytywnie wpływa na fakturę i barwę paznokci.
Długo się utrzymuje, nie zciera się, ani nie odpryskuje. Można używać zamiast lakieru do paznokci.
Do tego jest wydajny - od paru miesięcy używam tego samego opakowania.
No właśnie - teraz jest sprzedawany w bardziej pękatych buteleczkach, więc przy zakupach proszę zważać na nazwę, nie kształt flakonika.
Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze, ale będą następne

Najlepszy :)

Jak do tej pory jest to najlepszy lakier/odzywka jaki spotkalam :)
Ma sliczny mleczny kolorek co w polaczeniu z wybielajaca kredka pod paznokcie daje sliczny, naturalny , zadbany efekt.
Nie zostawia smug, paznokcie sa wygladzone i zdrowsze.
Jeszcze nie wiem jak jest z jego wydajnoscia i utrzymywaniem sie, dlatego poki co daje 4 gwiazdki :)

(mam wersje w nowszym opakowaniu :) )

sentyment

Jako maniakalna użytkowniczka wszelkich lakierów do paznokci zużyłam juz co najmniej kilkanaście buteleczek tego lakieru, w różnych wariantach. Lakier dobry, ładnie wygląda na pazurkach (stosowałam też samodzielnie a jakże) , rzeczywiście wybiela ale przy mocnym zzółknięciu niestety bez polerki ani rusz. Stosunkowo szybkjo gęstnieje w buteleczce. Aktualnie wprowadzono nowe opakowania z wyraxnie dłuższym pędzelkiem co ułatwia dotarcie do dna preparatu.

Przez bardzo długi czas na rynku nie było żadnego przyzwoitego zamiennika w podobnej cenie...teraz jestem pozytywnie zaskoczona 10 zł tańszym produktem Astor :)

Salon fryzjerski

super!

Bardzo dobry lakier Wyrownuje i wygladza plytke paznokcia Uzywam go samego bez kolorowego lakieru Mleczna powloke daje na plytce Godny polecenia
Recenzja: ...

świetny

Bardzo dobry lakier/odżywka. Jestem co prawda po dwóch zastosowaniach, ale paznokcie wybieliły się i wygładziły. Nie używam kolorowych lakierów i pomalowanie paznokci tylko tym lakierem w zupełności mi wystarcza. Lakier jest mleczny, ale nie zostawia smug i dobrze się rozprowadza. Paznokcie są jasne, zadbane i wygładają naturalnie. Polecam! Jeśli paznokcie nie zżółkną (co się stało po odżywce przeciw żółknięciu Rimmel) to już pozostanę przy tym lakierze.

Po dłuższym czasie użytkowania podtrzymuję swoją ocenę. Paznokcie nie zżółkły, a po zmyciu zmywaczem nadal wydają się mieć gładszą powierzchnie!

OK

Lakier wybielający pojawił się w nowym, podłużnym opakowaniu i jest teraz wygodniejsz w użyciu.Mam wrażenie ,że pędzelek jest dłuższy i łatwiej się nim maluje.Paznokcie są po nim delikatnie wybielone i połyskujące, wyglądają naturalnie i gładko.Faktycznie lakier maskuje drobne przebarwienia i dość długo trzyma się na paznokciach nie niszcząc ich. ...