Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

zapachowa
Skóra
sucha
balsamy

Może być

Krem szybko się wchłania, nie klei się. Jest wydajny-1 opakowanie wystarcza na kilka miesięcy stosowania. Słodki zapach średnio przypadł mi do gustu. Opakowanie jest duże i średnio poręczne-ciężko je zakręcić śliską po balsamowaniu ręką. Czasem stosowałam go do kremowania włosów i dobrze sprawdził się w tej roli.

Mój ulubieniec

Marki Rossmana potrafią pozytywnie zaskoczyć i zaserwować fajny produkt za niewielkie pieniądze. Ten krem gości u mnie na stałe i już nie szukam niczego innego.

PLUSY: - szybko się wchłania
- ma lekką, łatwą do rozsmarowania konsystencję
- skóra jest gładka i nawilżona
- nie podrażnia
- pięknie pachnie
- jest niedrogi
- jest wydajny, a do tego opakowanie jest całkiem spore

Pojemniczek ma plusy i minusy. Plusem jest zdecydowanie to, że można go zużyć do samego końca. Minus jest taki, że śliskimi dłońmi zaraz po aplikacji ciężko go zakręcić.

Generalnie jest to mój balsamowy HIT i nie zmienię go na nic innego.

Spełnia swoje zadanie i pięknie pachnie

Krem -balsam jak zwał tak zwał, ale jest świetny. Nawilża na długo, skóra jest po nim przyjemnie gładka i pięknie pachnąca. Smaruję się tym cała prawie że od stóp do głów, lato, zima zapach na każdą porę roku przynajmniej dla mnie:) Po co wydawać krocie za balsamy skoro za tak przystępną cenę mamy coś takiego i w dodatku pokaźną ilość?;)

wrastające włoski

miłe zaskoczenie

Zdecydowanie jestem fanką kosmetyków z wyższej półki, aczkolwiek przy szukaniu nowego balsamu do ciała natknęłam się na pozytywne opinie tego produktu. Postanowiłam spróbować!
Szybko się wchłania, jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, duże i poręczne opakowanie pozwala na żuzycie produktu do końca. Jest też łatwo dostępny. Cena bardzo niska, jak na taką gramaturę. Skład bdb.
Jedyne co mi nieodpowiada to chemiczny zapach, wrażliwym nosom może on przeszkadzać.

Warto spróbować!

Wygładzona i nawilżona

Zdecydowanie mój hit jeśli chodzi o pielęgnacje ciała. Całkiem szybko się wchłania, nie pozostawia niekomfortowego filmu na skórze - jeśli dobrze się go wmasuje, całkiem dobrze nawilża i wygładza skórę. Już po jednym dniu od nałożenia skóra była zmieniona, odżywiona, bardziej jędrna. Można spotkać wiele balsamów z masłem shea, ale ten daje idealny balans między jakością a ceną. I ten zapach :) Polecam!

extra :D

Szukałam balsamu dobrego, a dość taniego. Znalazłam, przeczytałam opinie i bez wahania wzięłam go z półki.. i wcale nie żałuję. Opakowanie jest wygodne, można wszystko "wygrzebac" :D
Zapach idealny dla mnie. Zmysłowy i uwodzicielski, choć nie dla każdego- moja mama uważa go za duszący. Moim zdaniem świetnie nawilża, szaybko się wchłania. Jego konsystencja szybko się wchłania i nie jest tępa. Wszystko na plus. :)

Super

Bardzo gęsty i wydajny balsam, bardzo dobrze się wchłania i aplikuje. Wielka pojemność za około 10 zł. Dobrze nawilża i ma piękny zapach lecz nie kojarzy mi się z kakaem,a bardziej z bitą śmietaną. Idealny na zimę, chociaż w letnich miesiącach sprawdza się dobrze, jedynie uważałabym w upały,bo można się po nim lepić. Opakowanie super, łatwo zużyć balsam do samego końca.

Świetny.

Balsam ma cudowny zapach, nie klei się i szybko wchłania. Zapach utrzymuje się długo i jest meega kojący. Cena jest bardzo dobra jak na tak duże opakowanie i taką wydajność, ponieważ ładnie się rozprowadza. Jednak z moją suchą skórą muszę powtarzać czynność dwa razy. W zimie zdarza się że po wieczornym nawilżeniu zostało już bardzo mało i ze względu na suche powietrze muszę znowu go stosować. Jednak nie jest to wcale udręką bo skóra jest gładka i to bardziej przez moje chęci niż konieczność. Jest to dla mnie jednak przyjemność więc ani plus ani minus produktu ;) Szkoda tylko, że jest on w słoiczku a nie np w tubce z pompką :)

Ładnie pachnący balsam

Jeśli nie chcecie wydawać fortuny na nawilżający balsam do ciała o zapachu kakao i masła shea kupcie ten produkt. Jest dużo tańszy, bardziej wydajny i nie tak drogi jak podobne kremy innych marek. Przyjemnie się go używa, jedynym minusem jest to, że nie nawilża na długo.

Wszechstronny

*Kremu używam do ciała, do kremowania włosów, do pielęgnacji miejsc problematycznych i przesuszonych: łokci i kolan. Służy mi głównie podczas mrozów, w okresie zimowym. Do pielęgnacji włosów- przez cały rok.

*Dobrze dociąża włosy oraz niweluje puszenie, co zapewnia masło shea w składzie. Uważać powinny jednak posiadaczki włosów wysokoporowatych, ponieważ w tym przypadku produkt może mieć działanie przeciwne, tzn. powodować puch.

*Moje włosy mają zmienną porowatość, na pewno nie nazwę ich niskoporowatymi. Kosmetyku używałam również wtedy, gdy były w kiepskiej kondycji- zachowując odpowiednie odstępy czasu zadbałam, by kremowanie nie zrobiło mi krzywdy.

*Z pewnością nie jest to produkt do stosowania u nasady włosów, ale na długośc ma bardzo dobry wpływ- wygładza, przede wszystkim, delikatnie nawilża i stanowi dobrą warstwę ochronną.

*Radzi sobie z nawilżeniem przesuszonej skóry, ma bardzo lekką konsystencję, początkowo ciężko go rozsmarować, ponieważ w ogóle nie chce się wchłaniać. Gdybym chciała go wmasować, najprawdopodobniej w ogóle nie poszłabym spać- nie wchłania się samoistnie. Konieczne jest dokładne wklepanie go w skórę.

*Trudy jednak wynagradza nam efekt nawilżenia oraz wygładzenia. Poza tym... zapach jest nie do podrobienia, przepadam za nim(:

*Nie lubię kosmetyków w formie zamykanych słoiczków, nawet na zatrzask. Odkręcane nakrętki to dla mnie horror. Ciężko zakręcić opakowanie mając na dłoniach śliski krem, poza tym uważam to za mało higieniczne. Za to- minus.

może zmęczyć

Zużyłam już kilka opakowań tego kremu. Wracam do niego głównie zimą, kiedy nachodzi mnie ochota na tak słodkie zapachy.
krem ma gęstą konsystencję i bardzo słodki, kakaowy zapach. Przypomina mi troszkę Ziaję z serii masło kakaowe, jednak Isana wolniej mnie męczy.
Krem łatwo się rozsmarowuje, dość szybko się wchłania, jednak jeszcze przez jakiś czas czuć na skórze tłustą powłoczkę. Na pewno nie jest to krem nadający się na szybkie smarowanie po porannym prysznicu. Trzeba dać mu troszkę czasu.
Zapach utrzymuje się długo na skórze, z czasem jednak przyjmuje średnio przyjemną zjełczałą nutkę.
Ubrania pachną nim bardzo długo, tak samo pościel.
Nawilża nieźle. Na lato pewnie by wystarczył, ale dyskwalifikuje go zapach. Zimą co jakiś czas muszę ratować się czymś bardziej nawilżającym.

Używałam go też do kremowania włosów, ale moje włosy zdecydowanie bardziej lubią oleje. Po tym kremie były spuszone jak nigdy.

Opakowanie wystarcza mi niemal na całą zimą, więc jest bardzo wydajny. Cena zachęca, zapach na początku też. Pewnie za kilka miesięcy do niego wrócę. Tymczasem właśnie skończyłam opakowanie i na chwilę obecną czuję się zmęczona. Niemniej polecam.

Intensywny zapach, fajny na okres jesienno-zimowy

Kremy do ciała Isany łączy lekka konsystencja – nie są to gęste masła, tylko rzeczywiście kremy. Wchłaniają się więc szybko i nie zostawiają na ciele tłustej warstwy.

Podobnie jest z tą wersją – wielkie pudełko wypełnione jest puszystym kremem o bardzo wyraźnej, kakaowej nucie. Podkreślę, że naprawdę wyraźnej – to kosmetyk z gatunku tych słodkich, do zjedzenia, i raczej nie znajdzie uznania wśród wielbicielek subtelnych aromatów, szczególnie że długo pozostaje na skórze. Dla mnie jednak zapach nie jest męczący, naprawdę przyjemny.
Latem zazwyczaj odstawiam krem do szuflady, żeby wrócić do niego jesienią, właśnie ze względu na ten cudownie otulający, kojarzący się z ciepłem zapach. Relaksujący! (to wyobrażenie ciepłego kakao, koca i śniegu za oknem... dla mnie jedyny plus zimy.)

Ma dobre działanie pielęgnacyjne, w przypadku mojej suchej skóry dobrze nawilżał (raczej z długotrwałym efektem). Nie podrażnia skóry, jest delikatny i bardzo, bardzo przyjemny w rozsmarowywaniu. Najlepiej włączyć sobie film i podczas oglądania smarować, smarować, smarować ;)
Moja mama używa go też do rąk i sprawdza jej się w tej roli.

Lubię takie pudełka zamiast tuby, więc dla mnie opakowanie na plus.

Wydajny i niedrogi, pudło konkretnych rozmiarów (może tylko niezbyt podróżnych gabarytów). Warto kupić. Ja na razie nie wiem, czy przygarnę kolejne opakowanie, jest kilka innych z serii które muszę wypróbować :)