Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Isana, Body Creme Sheabutter & Kakao (Krem do ciała z masłem shea i kakao)

Krem zapewnia dogłębna pielęgnację skóry suchej. Ph przyjazne dla skóry- tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

zapachowa
Skóra
sucha
balsamy

Wszechstronny

*Kremu używam do ciała, do kremowania włosów, do pielęgnacji miejsc problematycznych i przesuszonych: łokci i kolan. Służy mi głównie podczas mrozów, w okresie zimowym. Do pielęgnacji włosów- przez cały rok.

*Dobrze dociąża włosy oraz niweluje puszenie, co zapewnia masło shea w składzie. Uważać powinny jednak posiadaczki włosów wysokoporowatych, ponieważ w tym przypadku produkt może mieć działanie przeciwne, tzn. powodować puch.

*Moje włosy mają zmienną porowatość, na pewno nie nazwę ich niskoporowatymi. Kosmetyku używałam również wtedy, gdy były w kiepskiej kondycji- zachowując odpowiednie odstępy czasu zadbałam, by kremowanie nie zrobiło mi krzywdy.

*Z pewnością nie jest to produkt do stosowania u nasady włosów, ale na długośc ma bardzo dobry wpływ- wygładza, przede wszystkim, delikatnie nawilża i stanowi dobrą warstwę ochronną.

*Radzi sobie z nawilżeniem przesuszonej skóry, ma bardzo lekką konsystencję, początkowo ciężko go rozsmarować, ponieważ w ogóle nie chce się wchłaniać. Gdybym chciała go wmasować, najprawdopodobniej w ogóle nie poszłabym spać- nie wchłania się samoistnie. Konieczne jest dokładne wklepanie go w skórę.

*Trudy jednak wynagradza nam efekt nawilżenia oraz wygładzenia. Poza tym... zapach jest nie do podrobienia, przepadam za nim(:

*Nie lubię kosmetyków w formie zamykanych słoiczków, nawet na zatrzask. Odkręcane nakrętki to dla mnie horror. Ciężko zakręcić opakowanie mając na dłoniach śliski krem, poza tym uważam to za mało higieniczne. Za to- minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552151].usefull || 0 }}% pomocna.

może zmęczyć

Zużyłam już kilka opakowań tego kremu. Wracam do niego głównie zimą, kiedy nachodzi mnie ochota na tak słodkie zapachy.
krem ma gęstą konsystencję i bardzo słodki, kakaowy zapach. Przypomina mi troszkę Ziaję z serii masło kakaowe, jednak Isana wolniej mnie męczy.
Krem łatwo się rozsmarowuje, dość szybko się wchłania, jednak jeszcze przez jakiś czas czuć na skórze tłustą powłoczkę. Na pewno nie jest to krem nadający się na szybkie smarowanie po porannym prysznicu. Trzeba dać mu troszkę czasu.
Zapach utrzymuje się długo na skórze, z czasem jednak przyjmuje średnio przyjemną zjełczałą nutkę.
Ubrania pachną nim bardzo długo, tak samo pościel.
Nawilża nieźle. Na lato pewnie by wystarczył, ale dyskwalifikuje go zapach. Zimą co jakiś czas muszę ratować się czymś bardziej nawilżającym.

Używałam go też do kremowania włosów, ale moje włosy zdecydowanie bardziej lubią oleje. Po tym kremie były spuszone jak nigdy.

Opakowanie wystarcza mi niemal na całą zimą, więc jest bardzo wydajny. Cena zachęca, zapach na początku też. Pewnie za kilka miesięcy do niego wrócę. Tymczasem właśnie skończyłam opakowanie i na chwilę obecną czuję się zmęczona. Niemniej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551026].usefull || 0 }}% pomocna.

Intensywny zapach, fajny na okres jesienno-zimowy

Kremy do ciała Isany łączy lekka konsystencja – nie są to gęste masła, tylko rzeczywiście kremy. Wchłaniają się więc szybko i nie zostawiają na ciele tłustej warstwy.

Podobnie jest z tą wersją – wielkie pudełko wypełnione jest puszystym kremem o bardzo wyraźnej, kakaowej nucie. Podkreślę, że naprawdę wyraźnej – to kosmetyk z gatunku tych słodkich, do zjedzenia, i raczej nie znajdzie uznania wśród wielbicielek subtelnych aromatów, szczególnie że długo pozostaje na skórze. Dla mnie jednak zapach nie jest męczący, naprawdę przyjemny.
Latem zazwyczaj odstawiam krem do szuflady, żeby wrócić do niego jesienią, właśnie ze względu na ten cudownie otulający, kojarzący się z ciepłem zapach. Relaksujący! (to wyobrażenie ciepłego kakao, koca i śniegu za oknem... dla mnie jedyny plus zimy.)

Ma dobre działanie pielęgnacyjne, w przypadku mojej suchej skóry dobrze nawilżał (raczej z długotrwałym efektem). Nie podrażnia skóry, jest delikatny i bardzo, bardzo przyjemny w rozsmarowywaniu. Najlepiej włączyć sobie film i podczas oglądania smarować, smarować, smarować ;)
Moja mama używa go też do rąk i sprawdza jej się w tej roli.

Lubię takie pudełka zamiast tuby, więc dla mnie opakowanie na plus.

Wydajny i niedrogi, pudło konkretnych rozmiarów (może tylko niezbyt podróżnych gabarytów). Warto kupić. Ja na razie nie wiem, czy przygarnę kolejne opakowanie, jest kilka innych z serii które muszę wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523191].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Zamiast czekolady ;)

Bardzo przyjemny balsam. Chciałoby się go zjeść. :) Sięgam po niego chętnie w czasie zimy, na czas letni wybieram lżejsze wersje zapachowe. Wywołuje u mnie, oprócz dobrego działania na skórę, dobry nastrój. :)
Plusy:
-odprężąjąco pachnie czekoladą,
-dobrze nawilża,
-nie zawiera parafiny, która mojej skórze wyraźnie nie służy,
-jest tani,
-szeroko dostępny,
-wydajny.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520176].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej na nie

Ogromnym minusem tego kremu jest to, że skóra po zastosowani się klei, lepi i jest tłustawa bardzo długi czas. Wsiąka powoli, jest to męczące. Zapach jest dziwny i mi się nie podoba, po jakimś czasie zaczął mnie drażnić i nie mogłam go zdzierżyć. Ogólnie nie jest najgorszy, przede wszystkim jest tani i jeżeli komuś nie przeszkadzają wyżej wymienione rzeczy to jak najbardziej się nada. Mi nie podszedł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516821].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie

................................................................................................................................................................

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516626].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Nawilżają, chronią skórę przed wysuszeniem, bardzo dobre w okresie jesienno-zimowym, jak dla mnie latem są zbyt "tłuste".

Plusy:
- bardzo głęboko nawilża
-od pierwszego użycia czuć różnicę w odżywieniu skóry
-dostępność
-wydajność
-cena

Minusy:
-dość długo się wchłaniają
-jak dla mnie zbyt intensywny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504601].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemne otulenie

Kiedyś bardzo często używałam tego kremu, ostatnio właśnie moja córka uprosiła, żeby jej go kupić, bo chciała coś pachnącego smarowania suchych łapek. Powiem szczerze, że również nie żałuję powitania się na nowo z tym kremem, jest fajny, skuteczny, nie podrażnia i także bardzo lubię smarować nim dłonie na noc.

Działanie: Gęsty krem, który nawilża i zatrzymuje nawilżenie, jest taki kremowy i wręcz ,,puchaty" w swojej konsystencji, że nakładając go czuję przemiłe wrażenie otulenia kosmetykiem, które na skórze ciała i dłoni bardzo lubię. Wchłania się jednak dość szybko, pozostawiając naprawdę leciutką tłustawą (nie lepką) warstwę. Nawilżenie jest długotrwałe, bo świetnie ogranicza utratę wody z naskórka. Skóra po jego użyciu ładnie wygląda, jest gładziutka, miła w dotyku. Stosowany na dłonie przed wyjściem na dwór, dobrze chroni je przed wysuszeniem wskutek zimnego, suchego powietrza i wiatru. I ten zapach - słodki, ale subtelny, leciutkie kakaowe słodycze.

Na plus:
-bardzo przyjemnie nawilża i otula
-nawilżenie jest długotrwałe
-wspomaga regenerację skóry
-ładnie, delikatnie pachnie, a zapach po chwili się ulatnia i nie gryzie się z perfumami
-wygodny słój
-duża pojemność i dobra cena

Na minus:
-krem jest mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499536].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo o przepięknym zapachu!

Produkt jest po prostu rewelacyjny. Polecam wszystkim i uważam, że każda kobieta powinna go mieć! :)

+dobrze nawilża i odżywia skórę
+idealna konsystencja
+przepięknych zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494781].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

ma bogatą konsystencję, ale jest łatwy do rozsmarowania,
ładnie pachnie,
szybko się wchłania,
nie klei się,
przyzwoicie nawilża,
wydajny,
bardzo przystępny cenowo
poręczne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491991].usefull || 0 }}% pomocna.