Wellaflex, Invisible Touch (pianka do włosów)

Wellaflex, Invisible Touch (pianka do włosów)

Bardzo lekka pianka do układania włosów. Zawiera naturalne budulce keratynowe, które wnikają we włosy wzmacniając je. W butelce wygląda jak woda- zmienia się w piankę po naciśnięciu pompki. Po zastosowniu pianki włosy nie posklejane ani obciążone. Zwiększa objętość włosów.

ZA lekka...

Nie skleja wlosow, nie tworzy kasku, ona po prostu NIC nie robi....
skuszona recenzjami,a marząca o wreszcie lekkiej ale trwalej piance postanowilam zakupic Invisible Touch.

niestety, pieniądze poszły na marne :/ trzeba połowy opakowania by zauważyc jakiś efekt.

plus: ładnie pachnie, ale czy o to chodzi w piance do wlosów?
ze swojej strony: nie polecam, chyba ze ktoś ma super latwe w układaniu włosy, wtedy to może i być ideał?Używam tego produktu od: miesiac

nijaka

Hmm, w sumie powinna być bardzo dobra, bo nie skleja, nie robi skorupy z włosów, łatwo je rozczesać, fajna forma i zapach...ale..fryzurę kształtuje naprawdę w niewidzialny sposób, bo praktycznie nie widać, żeby jakoś pomagała w jej ułożeniu, po prostu bardzo słabo utrwala, a do tego przecież służy pianka. Tak więc gdyby jeszcze utrwalała- byłaby idealna ;) a tak tylko 3 gwiazdki niestety :)

Bardzo dobra :)

Zmieniłam niedawno fryzurkę i zaczęłam rozglądać się za jakąś porządną pianką do włosów, któwa by mi pomogła je układać. Trafiłam na recenzje "Invisible touch" i zachęcona pozytywnymi komentarzami- nabyłam ją ;) z czego jestem teraz bardzo zadowolona. Pianka jest lekka, nie obciąża wcale włosów (co ma dla mnie bardzo duże znaczenie, bo mam cienkie i delikane włosy, które szybko się brudzą..), NIE SKLEJA włosów jak inne pianki (po raz pierwszy coś takiego spotkałam ;) ), "utrwala" fryzurkę.. (o ile nie wyjdę na jakiś deszcz/śnieg ;) wtedy zawsze włosy zaczynają mi się odginać..). Wydajna.
"Godna polecenia" w 100%

Używam tego kosmetyku od 4 tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Botoksu zastosowania

taka sobie pianka

właściwie trudno napisać cokolwiek o tej piance, bo po prostu jest nijaka. Właśnie na "3". Ani dobra, ani specjalnie zła. Uzycie jej przynajmniej na moich wosach, (a mam gęste włosy, ale cienkie delikatne) nie dawało żadnego rezulatu. W moim przypadku o wiele lepiej do układania fryzury i jednocześnie zwiększania jej objętości nadaje sie FLUID DO UKŁADANIA WŁOSÓW HYDRO STYLE też firmy Wella. Polecam!! Rezultat jest zauważalny.

nic ciekawego

kupilam zachęcona pozytywnymi opiniami.. ale niestety zawiodłam sie.. nie widze zadnej roznicy po zastosowaniu tej pianki i ulozeniu fryzury jak i bez niej.. :( szkoda, zaplaciłam za nia 17zł (150ml) a miałabym za to dwie pianki Taft badz Wella.. szkoda:( ale wyprobowalam ja na wlasnej glowie, a tak to by mnie cały czas korciła.. :)

nie widać, a działa

Bardzo, bardzo delikatny kosmetyk - właściwie pozbawiony wad typowych dla pianek (tzn. nie obciąża i nie skleja włosów, nie odbiera połysku). Na tyle silny, żeby rzeczywiście ułatwić układanie, na tyle delikatny, że w ogóle jej nie czuć na włosach.
Dodatkowy plus za przyjemny zapach.

Przyznam, że do kompletu mam jeszcze dużo mocniejszą piankę na specjalne okazje, kiedy chcę z włosów zrobić coś mniej codziennego. Bo Invisible Touch to właśnie taki "codzienny kosmetyk".

Invisible Touch

Po raz pierwszy nazwa pasuje mi do kosmetyku.
Plusy:
* spełnia obietnice producenta
* można stosować na wilgotne i suche włosy
* można łatwo wyczesać
* nie czuć jej na włosach
* jest wydajna

Minusy:
* zdecydowanie nie daje spektakularnego efektu, włosy są lekko odbite od skóry głowy, ale wymyślnej i bujnej fryzury na tej piance się nie ułoży
* nie pachnie zbyt ładnie

Kupię jeszcze, bo lubię delikatnie utrwalenie :)

dla delikatnych włosów...

właśnie, dla delikatnych włosów - znakomita!
Przyjemny dla oka efekt przeobrażenia płynu, który obserwować można w półprzezroczystej butelce - w lekką, białą piankę pojawiającą się na zewnątrz opakowania po naciśnięciu pompki, puchowa konsystencja, przyjemny zapach - te cechy czynią kosmetyk niezwykle miłym w stosowaniu.

Oprócz zalet zewnętrznych, pianka ma inne przymioty:

I. w niezauważalny sposób utrwala włosy, pozwalając łatwiej wykonać fryzurę i zapewniając jej dłuższą żywotność (w sposób niezauważalny - gdyż nie obciąża włosów, nie skleja ich, nie usztywnia ich nadmiernie, jak to się zdarza innym piankom, jest niewidoczna),

II. nie wysusza włosów, nie stają się po niej "tępe" i matowe jak po innych piankach.

Szczerze polecam. Gdyby nadawała trochę więcej objętości, bylaby ideałem.

Używam jej od kilku miesięcy, zużyłam ok. 4-5 opakowań.

przeciętna

delikatna, fajnie sie rozprowadza, zapach ok, lekka i co z tego? nie zauwazyłam, zeby utrwalała czy powodowała puszystosc..raczej sztuka dla sztuki..nałozyc pianke po to, zeby miec przekonanie, ze sie "stylizuje" włosy? bez sensu..Krzywdy nie robi, ale tez nie dyscyplinuje włosow. Dostanie *** bo mimo wszystko, to jedna z lepszych, nieprofesjonalnych pianek - nie wysusza, włosy nie sa jak siano, ładnie pachnie:)

fajna

bardzo lekka, nie skleja włosów, nie obciąża, a jednak modeluje i utrwala.nie jest to może efekt długotrwały, ale pianka nadrabia niesamowitą wydajnością i wygodą stosowania.i ładnie pachnie.jest po prostu fajna. :)

Delikatna...

Może jestem jakaś dziwna, ale nie powaliła mnie na kola jakoś ta pianka. Nie wiem w sumie czemu...może tak, jak i od mascar oczekuję też i od pianek efektu spektakularnego ??? :D
Po pierwsze wydajna, po drugie delikatna zarówno w "obsłudze", jak i na włosach. Nie skleja, nie robią się strąki, nie obciąża, nie przetłuszcza, nie usztywnia. Nie zauważyłam jakiegoś efektu większej puszystości chyba, że po jej uzyciu wysuszę włosy suszarką z dyfuzorem :D
Łatwo się rozczesuje po jej użyciu włoski, w dotyku nie czuć wcale, że włosy są wypiankowane.Podoba mi się formuła pianki dopiero na ręku.
Generalnie przyjemna w użyciu pianka i jak dla mnie nic ponadto...

najlepsza

Mam długie kęcono-falujące włosy. Jest to jedyna pianka, która pozwala mi uzyskać naturalnie wyglądającą ale uporządkowaną fryzurę. Nie skleja włosów, działa, a jest właściwie niezauważalna.