Demaquillage Actif, Lotion Tonique, Peaux Seches (Tonik do skóry suchej)

Demaquillage Actif, Lotion Tonique, Peaux Seches (Tonik do skóry suchej)

Tonik delikatnie tonuje i uzupełnia działanie Mleczka do Demakijażu z tej samej serii zapewniając optymalne oczyszczanie/demakijaż suchej skóry. Głęboko oczyszcza skórę ze wszystkich pozostałości makijażu, odblokowuje pory i pozwala skórze oddychać.
Hypoalergiczny, nieperfumowany.

przeciętny

Niestety na kolana mnie ten tonik nie powalił:
- usuwa resztki makijażu
- nie wysusza skory
- słabo nawilża
- poręczna buteleczka
- niebieski, bezzapachowy płyn
Po prostu nie lubię go używać.

Używam tego produktu od:miesiac

ok

Nie jest taki zły, wprawdzie daleko mu do takiego Shiseido Benefiance (ale to tonik ideał), a ten po prostu ładnie tonizuje, łagodzi, trochę nawilża i jest bez alkoholu za co wielki plus, fakt na rynku (na polskim rynku) jest wiele równie dobrych czy lepszych za połowę ceny, ale tu, za granicą, na tonikowym rynku posucha więc jak nie ma co się lubi to się lubi co się ma,
a i jeszcze..mój ma różowy pasek (mam do suchej cery).
Kupię jeszcze jak nie będzie w sklepie nic lepszego.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

po prostu porządny

Nie wiem czy bym go kupiła ot tak, ale wystąpił w promocji dwa za 1. To już dało przyzwoitą cenę, a ja zakończyłam etap że tonik może być bylejaki (po paskudnym toniku różanym garniera).
Bardzo porzadny produkt. Rzeczywiście do cery suchej, dość dobrze ją uelastycznia, nawilża, choć wiadomo że nie jest to podstawowe zadanie toniku - raczej uzupełnienie pielęgnacji. Wydajny. Nie pachnie - może to i dobrze. Trochę jednak drogi, no chyba że się trafi na niego w promocji...Ale można polecić.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/5

Dieta na trądzik

naprawdę nawilża

Od kiedy odkryłam mleczko do demakijażu + tonik z Bio-Calmille YR nie miałam potrzeby używać samego toniku, ale że ten wygrałam w konkursie, to postanowiłam przetestować jego działanie na sobie. A więc tak: na początku strasznie drażnił mnie jego zapach (jest nieperfumowany, więc pachnie dość dziwnie), ale z czasem mój nosek do niego przywykł :) Poza tym przy pierwszych kilku użyciach zaraz po przemyciu twarzy występowało małe zaczerwienienie, ale to też z czasem przeszło. Teraz mogę powiedzieć, że tonik usuwając resztki makijażu przyjemnie odświeża skórę i naprawdę ją nawilża. Moja wrażliwa, mieszana cera, która jest bardziej sucha niż tłusta, po ponad miesięcznym stosowaniu tego toniku (i rano i wieczorem i w ciągu dnia, jak mi się zachce) jest dużo lepiej nawilżona. Oczywiście nie służy to zbytnio tłustawej cerze na czole i z tego też powodu nie mogę go tam stosować ;) Ale dla suchej cery jest jak znalazł (w końcu dla takiej jest przeznaczony). Warto dodać, że z powodzeniem można nim przemywać oczka, gdyż jest na tyle delikatny, że krzywdy im nie czyni. Niemniej jednak nawet gdybym była posiadaczką suchej cery więcej bym go nie kupiła ze względu na wspomniany wcześniej dziwny zapach, a także dość wygórowaną, jak na zwykłe odświeżenie, cenę.