Nivea, Q10 Plus, Ujędrniający żel antycellulitowy (stara wersja)

Nivea, Q10 Plus, Ujędrniający żel antycellulitowy (stara wersja)

Przeznaczony do wszystkich typów skóry ujędrniający żel antycellulitowy Q10 Plus z koenzymem Q10 i L-Karnityną trafia w najbardziej oporne obszary problemowe.
Wzbogacona w naturalnie występujący w skórze koenzym Q10, skuteczna formuła żelu ujędrnia skórę w dwa tygodnie. Dodatkowo, L - Karnityna stymuluje przemianę kwasów tłuszczowych w energię*, a naturalny ekstrakt z Lotosu redukuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych*.
Produkt przebadany dermatologicznie.
* Test in-vitro.

Jestem zadowolona

To mój pierwszy żel antycellulitowy. Nie mam cellulitu widocznego a ukryty (widać go gdy napnę skórę na udach).
Plusy:
- bardzo szybko się wchłania
- nie klei się
- przyjemnie pachnie
- jest wydajny (używam go co wieczór od 3 miesięcy i nie zużyłam nawet połowy)
- skóra po nim wydaje się napięta i nawilżona
- cellulit jest mniej widoczny (ale odkąd zaczęłam go używać, regularnie chodzę na fitness).

Na pewno nie zdziała cuda, jeżeli ktoś nie uprawia żadnych sportów, źle się odżywia i liczy na to, że kosmetyk mu pomoże. Ale jako pomoc w walce z cellulitem sprawdza się idealnie :)

Dobry wybór

Jeden z fajniejszych produktów antycellulitowych jaki używałam.
Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze żadnego filmu - dlatego nadaje się również do stosowania rano, bo nie brudzi ubrań. Był dość wydajny, ale nie oszukujmy się - przy codziennym użytkowaniu po dwa razy dziennie nie wystarczy na bardzo długo. U mnie opakowanie wystarcza na niecałe dwa miesiące.
I teraz zagwozdka - działa czy nie działa? Wydaje się, że działa, chociaż ja ten żel połączyłam ze zbilansowaną dietą i sportem, więc cellulit zniknął całkowicie (na udach, na pupie wciąż walczę). Wtedy każdy preparat wydaje się działać. Z drugiej strony nie widzę sensu stosowania takich specyfików bez wsparcia (czyli dieta plus ruch).
Kupię kolejne ;)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: trzy całe opakowania

Jak dla mnie świetny

Jak w podsumowaniu, żel trafił świetnie w moje gusta i potrzeby.

Nigdy nie byłam pulchna, jednak ostatnimi czasy ubyło mi parę kilo, i pojawił się ogólny problem z \'rozlazłą skórą\', a do tego jak większość z nas zmagam się z cellulitem na udach.
Żel traktuję jako pomoc i dodatek do ćwiczeń, nie jako magiczny środek który wyrzeźbi sylwetkę od zaraz i tu naprawdę sie sprawdza.

Żel w miarę szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencje i zapach.
Po każdym nałożeniu, skóra się napina, wygląda na zdrową i odżywioną, widać to od razu po zastosowaniu. Żel trochę się klei i tylko za to odjęłam mu pół gwiazdki.

Jeśli chodzi o działanie to po około dwóch tygodniach widziałam pierwsze wyraźne efekty. Teraz kończę drugą tubę żelu i efekty są naprawdę fajne. Skóra nie jest już rozlazła, tylko napięta i elastyczna widać to najlepiej nad kolanami, brzuchu udach i na pośladach.

I teraz to co mnie martwi to że żel został wycofany, udało mi się kupić trzy ostatnie na wyprzedaży po 9.99. Mam nadzieję że powróci.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Dobry produkt.

Kupuję go przeważnie na promocjach, bo uważam, że w cenie regularnej jest za drogi.
Plusy:
-ładnie napina skórę,
-ujedrnia,
-w niewielkim stopniu zmniejsza cellulit,
-szybko się wchłania,
-ładnie pachnie,

Minusy:
-cena

Całkiem na plus

Skóra po jego zastosowaniu jest miękka, delikatna, miła w dotyku. Cudotwórcą nie jest, ale w tej cenie nie można było się spodzewać sensacji... Ogólnie jest to produkt dobry, można śmiało go polecać :)

Używam tego produktu od: jednego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 200 ml

Miałam dość siedzący tryb życia - szkoła, pociąg, autobus, dom. Więc wiadomo...cellulit zaczął się pojawiać. Postanowiłam coś kupić bez czytania żadnych recenzji. Kupiłam ten produkt ponieważ był w promocji w Rossmanie. To był strzał w 10. Używałam go codziennie wieczorem po kąpieli i po około 3tygodniach stosowania zauważyłam rezultaty. Konsystencja produktu jest bardzo fajna, szybko się wchłania, a skóra zostaje naprawdę gładka, nie klei się. Kiedy się skończył sięgnęłam po produkt z Eveline 3D - jednak to już nie było to samo. Na razie zaprzestałam używać jakiegokolwiek żelu antycellulitowego, ale kiedy znowu znajdę taką potrzebę - na pewno sięgnę po Nivea Q10 Plus.

Używam tego produktu od: starczył na ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: duże jedno opakowanie

Najlepszy!

Jak dla mnie najlepszy żel antycellulitowy!!
Plusy:
***> u mnie było widać różnicę juz po dwóch tygodniach używania. Cellutit znacznie się zmniejszył.
***> fajnie ujędrnia.
***> konsystencja - żel, szybko się wchłania.
***> super zapach.
***>poręczne opakowanie.
***> odświeżający skórę.

Minusy:
***> może mógłby być bardziej wydajniejszy?

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: sześć

jestem na TAK!

wypróbowałam wiele żelów antycelluitowych, ale żaden nie jest tak dobry jak nivea. stosowany regularnie daje wieksze rezultaty. Polecam!

Plusy: super konsystencja, szybko sie wchlania.

minusy: cena, ale czesto jest w promocji rossmann lub natura. lecz za takie zerultaty warto dac okolo 20 zl ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 3 szt

Właśnie skończyłam opakowanie i na pewno kupię następne. Żel bardzo przypadł mi do gustu, chociaż oczywiście nie nastawiałam się na to, że usunie celulit.
Bardzo fajnie ujędrnia i napina skórę - stosowałam go minimum raz dziennie, codziennie, czasem 2 razy na dzień i faktycznie, po miesiącu takiego stosowania widać było efekty (dodam, że w trakcie używania ćwiczyłam, więc to też na pewno wzmocniło działanie żelu).
Dodatkowo - bardzo ładnie pachnie, tak świeżo.
Dość szybko się wchłania (bardzo odpowiada mi nietłusta formuła żelu, która nie brudzi ubrań, piżamy i pościeli).
Cena-do zniesienia, jestem w stanie zapłacić regularną za drugie opakowanie bo uważam, że produkt jest tego wart. Mogę go porównać z jednym z żeli antycelulitowych z Eveline - ten z Nivea bije go na głowę, jednak są to jedyne produkty antycelulitowe, które stosowałam więc szerszego porównania nie mam, stąd tylko 4 gwiazdki.
Bardzo polecam.

Bardzo polecam ten produkt :)

Plusy:
- ujędrnia
- łatwy w użyciu
- nie klei się
- nawilża
- fajnie chłodzi skórę
- w miarę wydajny (mi wystarczył na 2 tygodnie, stosowany rano i wieczonem)
- tani (w Biedronce ok 11 zł)
- ładny zapach
- bardzo szybkie wchłanianie
- skóra jest gładka i jędrna

Minusy:
- nie oszukujny się, to tylko żel więc nie usunie cellulitu. Ale za to lekko ujędrnia i pozostawia skórę gładką i delikatną.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

ujędrnia ale na celulit niema siły

Produkt dobry jak na mój gust. Kupiłam go w zasadzie do ujędrniania a nie walki z celulitem.
plusy:
-zapach, piękny i dość utrzymuje się na ciele
-konsystencja, nie za lejąca nie za gęsta
-cena
-fajnie ujędrnia
-dość wydajny ( nie używam na całe ciało)

minusy:
-klei się
-na celulit nie działa ani troszkę

W sumie fajny gadżet na lato ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

przyjemnie wygładza skórę

Po produktach tego typu nie spodziewam się, że bez ćwiczeń i diety nagle zniknie cellulit czy też starcę kilka centymetrów w udach, itp. Stosuję je żeby ujędrnić i wygładzić skórę. I ten żel spełnia moje oczekiwania.
Plusy:
- poręczne opakowanie,
- fajna żelowa konsystencja,
- przyjemny zpach,
- bardzo fajny, pobudzajacy niebieski kolor ;)
- nieklejąca konsystencja jest największym plusem, bo nałożony na skórę nie tworzy lepiącej powłoki,
- bardzo szybko się wchłania,
- pozostawia efekt wygładzonej, gładkiej i przyjemnej w dotyku skóry,
- nie podrażnia,
- nawilża, zdecydowanie nie przesusza,
- delikatnie ujędrnia,
- cena i dostępność.
Polecam! Minusów nie zauważyłam, ale zaznaczam, że cudów z cellulitem on nie czyni!