Nivea Body, Olejek relaksujący do ciała

Nivea Body, Olejek relaksujący do ciała

Olejek relaksujący do ciała NIVEA body to przyjemność dla skóry i zmysłów. Specjalna formuła z olejkiem z nagietka intensywnie pielęgnuje skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną na długi czas.
Dzięki niezwykłej kompozycji aromatów lawendy, kardamonu i mandarynki, olejek poprawia samopoczucie po każdej kąpieli lub podczas masażu.
Aby uzyskać najlepszy efekt pielęgnacyjny, należy po wyjściu z kąpieli delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, nie wycierając jej jednak dokładnie. Pozwoli to na pozostawienie cienkiej warstwy wody na powierzchni skóry. Następnie należy nanieść okrężnymi ruchami olejek na całą powierzchnię ciała, delikatnie go wmasowując. Po takim zabiegu skóra będzie idealnie gładka, miękka i delikatna przez długi czas!
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Calendula Officinalis, Glycine Soja, Parfum.

Cena: 22 zł

oj nie!

nie wchłania się nic a nic.pozostawia tłustą jak olej skóre i nic a nic jej nie nawilża...jak to jest możliwe?;]
zapach ma ciekawy i na tym niestety koniec.
olejek skandalicznie się wydobywa z opakowania,wszystko leje się na boki i ucieka przez palce,butelka jest wiecznie upaćkana i tłusta:(aż nalepka się odkleja:(
masaż a po masażu kąpiel-wtedy można go używac.
moim zdaniem sam w sobie nie posiada żadnych właściwości pielęgnujących.Używam tego produktu od:kiedyś zimą kilka tygodni

piękny zapach

Baaardzo przyjemny zapach. idealny na zimowe noce. Olejek ten świetnie nadaje się do masażu, a co za tym idzie niezabardzo jako produkt do codziennej pielęgnacji skóry- daje śliską, tłustawą powłokę, która powoli się wchłania. Tym bardziej, że właściwości pielęgnacyjne są marne. Niby tłusty, a skóra potem i tak sucha, ściągnięta.

Rewelacja!!!

Cudeńko!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...jestem w trakcie drugiego

Olejek jest naprawde wspaniały. Uważam, że spełnia założenia producenta. Zapach jest niesamowicie relaksujący, ciepły, zmysłowy i utrzymuje się dosyć długo na ciele. Nie jest zbyt tłusty i dobrze się wchłania. Świetny do masażu - dobrze się rozprowadza. Wydajny! Pozostawia skurę BARDZO delikatną i aksamitnie miękką. Daje ukojenie suchej skórze, choć zaznaczam że jej nie nawilża (nie jest to jego zadaniem!!!).
Ogólnie, serdecznie polecam, szczególnie na długie zimowe wieczory...(samotne lub z ukochanym ;)).
Tylko, podkreślam, nie jest to kosmetyk nawilżający. Relaksuje i BARDZO zmiękcza skórę. Nie można nim jednak zupełnie zastąpić zwykłego balsamu nawilżającego. Jest to kosmetyk uzupełniający. Ja stosuję 1 - 2 razy w tygodniu.

Makijaż Maybelline

uwielbiam!

Uwielbiam stosować go w długie zimowe wieczory, po kąpieli. Bardzo przyjemnie pachnie i relaksuje. Pozostawia skórę miękką, pachnącą, pokrytą nienadmiernie tłustawym filmem. Trzeba jednak pamiętać o nakładaniu go na wilgotne ciało, inaczej nie wchłania się. Starcza na dosć długo.

Słabiutki...

Jak to olejek, strasznie tłusty i nie wchłania sie wcale, nawet podczas masażu...;-(
...nie zauważyłam w nim nieczego specjalnego, olejek jak każdy inny.
Co do zapachu to zbyt delikatny jak na olejek relaksacyjny.
Nie jest wart swojej wygórowanej ceny, jak dla mnie nie powinien kosztować więcej niż 10 PLN !!!

spore rozczarowanie :(

Długo z niedowierzaniem przyglądałam się mojej buteleczce, czy to aby ten sam produkt o którym tu piszecie. Moje odczucia są zupełnie przeciwne, no i cena się rózniła (zapłaciłam 13 zł) - stąd moje wątpliwości. ale to jest ten sam olejek. Poślizg daje dobry - jak to oliwka. Niestety jest to okropnie tłusty olejek, po kilkunastu minutach pozostaje na skórze w ogóle nie wchłonięty :/ Trzeba się wycierać ręcznikiem. Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania na skórę, mało tego, wysuszona skóra swędzi mnie mimo nasmarowania tym olejkiem :(
Zapach zbyt delikatny jak na produkt aromaterapeutyczny, szkoda, bo przyjemny.

nie bardzo

Pierwsze wrażenie bylo bardzo pozytywne: ładny zapach, dobry poślizg, delikatne uczucie ciepła. Ale przy bliższej znajomości okazało się, że to nic specjalnego. Zapach banalny i krótkotrwały, właściwości nawilżające, nie mówiąc o natłuszczających, prawie żadne (rano mam ściągniętą skórę), opakowanie pospolite. Takie mazidełko o niewyjaśnionej cenie.

jeden z ulubionych

To jeden z moich ulubionych olejków do ciałą, prześlicznie pachnie. Z pewnością spełnia rolę relaksacyjną. Dla mnie toszczekę za mało nawilża. Plkus za sporą pojemność.

Cudny!

Jestem sceptycznie nastawiona do olejków do ciala gdyż nie lubie "tłustości" na skórze. Przypadkiem kupił go moj M. (do masażu) i chyba sie juz z nim nie rozstaniemy! Śliczny, delikatny relaksujacy zapach. Nie tłusty, co jest dla mnie wielka zaleta. Doskonale sie wchłania i pozostawia skóre cudownie mięciutką! Nawilza. Po użyciu na skórze jest cieniutki film, lecz niezbyt tłusty. Doskonały do masażu, świetny rowniez po kąpieli. Minusem moze byc tylko wodnista konsystencja, ale i tak ogolnie REWELACJA. :) Wydajny.

milutki

Dość lekki i wodnisty jak na olejek. Ładnie, choć dość delikatnie, za mało intensywnie jak dla mnie pachnie. Dobrze się rozprowadza. Zostawia lekki, wodnisty, ale nie taki bardzo tłusty jak inne olejki film. Świetny do masażu, bo daje poślizg na długo. Delikatnie nawilża, natłuszcza, jednak bardziej pełni funkcję relaksacyjną i do masażu. Wydajny.

boski!!!

Naljepszy olejek (oliwka) jakiego kiedykolwiek uzywalam.pachnie ladnie- relaksujaco ale nie na tyle mocno aby ginol zapach pozniej uzytych perfumRelaksuje zapachem i tym jak jedwabista pozostawia skorebardzo wydajnyNajmniej tlusty z uzywanych przeze mnie dotad olejkowJuz 5-10 minut po uzyciu mozna zalozyc ubranieMocno nawilza i lekko natluszcza skore a nie pozostawia na niej zadnej tlustosci, co jest jak dla mnie rewelacyjnePolecam do codziennego stosowania, relaksu, masazu we dwojemnostwo zastosowan dla tego cudnego wynalazku niveiDosc drogi ale wart swej cenyOby nivea rozszerzyla swoja oferte relaksujacych kosmetykow bo zaczelo sie swietnie