Barwa Naturalna, Szampon żurawinowy zwiększający objętość z kompleksem witamin

Barwa Naturalna, Szampon żurawinowy zwiększający objętość z kompleksem witamin

Cena już od 4,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krystalicznie czysty szampon z ekstraktem z żurawiny przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się, które straciły swoją objętość. Siła żurawiny dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a dzięki zawartości kompleksu witamin końcówki włosów są zabezpieczone przed przesuszeniem. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy. Regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują swoją objętość, są puszyste, lśniące i łatwo się układają.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 327

dobrze oczyszcza włosy

Poszukiwałam dobrego i niedrogiego szamponu oczyszczającego i wybór padł właśnie na Barwę żurawinową. Oczekiwałam głównie solidnego oczyszczania włosów i to zadanie kosmetyk Barwy spełnia świetnie.
Często myje włosy, codzienne je stylizuje- co jakiś czas muszę używać silniejszego szamponu zawierającego SLS-y, który zmyje z nich pozostałości różnych kosmetyków zarówno pielęgnacyjnych (np.oleje) jaki i resztki tych do stylizacji. Szampon żurawinowy dobrze się do tego nadaję, używam go średnio 1-2 razy w tygodniu i moje włosy wyglądają lepiej niż wcześniej. Solidne oczyszczenie jest im po prostu niezbędne.
Szampon Barwy ma ładny, intensywnie czerwony kolor i równie piękny zapach. Używanie go jest prawdziwą przyjemnością! Kosmetyk dobrze się pieni. Już podczas mycia czuć że świetnie oczyszcza kosmyki, bo włosy aż „skrzypią”. Oczywiście niezbędne jest użycie dobrej odżywki pielęgnacyjnej, bo szampon niestety plącze włosy. Moje są dodatkowo rozjaśniane, więc rozczesanie ich bez odżywki i tak byłoby problematyczne.
Szampon nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie- sprawia, że stają się lekkie i sypkie. Dodatkowym plusem jest fakt, że łatwo się układają, nie puszą i nie elektryzują.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245208].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 340

skuteczny

Szampony Barwy stosuje nieregularnie, co ktores mycie z rzedu.
Wersja z zurawina urzekła mnie radosnym, owocowym zapachem.
Szampon jest lejacy jednak nie czyni to z niego kosmetyku mało wydajnego.
Pieni sie jak szalony, ale to normalne przy tego typu produktach. Oczyszcza- włosy przy spłukiwaniu az piszcza, odswieza, nadaje lekkosci i faktycznie troszke zwiekszaich objetosc, ale jest to efekt krotkotrwały.
Oczywiscie masakrycznie placze włosy, bez odzywki lub maski ani rusz.
Doskonały przed aplikacja tresciwszych kosmetykow, pukle maksymalnie korzystaja z ich dobrodziejstw.Zazwyczaj po umyciu głowy tym szamponem stosuje maske , wlosy \'\'wypijaja\'\' ja do cna.
Opakowanie schludne, klapaka działa bez zarzutu,aplikacja nie jest utrudniona, nic sie nie rozlewa.

Dokładnie doczyszcza przygotowujac włosy do dalszej pielęgnacji. Robi dokładnie to czego oczekuje od tego typu szamponu.
Na pewno nie na codzien , mogłby wysuszyc, prawdopodobnie spowodowac łupiez. Faktycznie troche sprzyja szybszemu wytracaniu swiezosci.
Cena na plus, roznie z dostepnoscia.
Warto wyprobowac.
Nie wiem czy odkupie akurat ta wersje bo szampony Barwy testuje juz od jakiegos czasu a wersji jest sporo ;)

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 697

Bardzo w porządku!

Po wielu pochwałach tego szamponu postanowiłam wypróbować go i ja. Sam w sobie jest dobry, ale ma jedno małe "ale".

Zalety:
- powszechna dostępność
- bardzo niska cena
- solidne i estetyczne opakowanie
- konsystencja bardzo gęstego żelu
- prześliczny i długo utrzymujący się zapach
- bardzo dobrze się pieni
- nie podrażnia i nie uczula
- bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
- naprawdę dodaje objętości!
- włosy po jego użyciu są sypkie i pięknie lśnią

Wady:
- wpływa na świeżość włosów - u mnie trzeba było myć je codziennie

Ilość zużytych opakowań: 3 - 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076981].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 3

Koszmar!

Kupiłam ten szampon zachęcona recenzją na jakimś blogu. Na początku byłam zadowolona, bo dobrze oczyszczał włosy, a jego zapach był w porządku. Później pojawiły się problemy z podrażnioną skórą głowy, która strasznie mnie swędziała. Myłam włosy dalej tym szamponem, bo sądziłam, że takie "ziołowe cudo" na pewno nie szkodzi mojej skórze, a problem leży gdzieś indziej. Jednak po zużyciu połowy butelki szampon mi się znudził i zamieniłam go na inny. I nagle podrażniona skóra przestawała tak swędzieć! Jak się później okazało, szampon zawiera detergent Cocamide DEA niebezpieczny dla zdrowia, a także inne substancje, które mogą wywołać podrażnienia! Szkoda, że tak późno się o tym dowiedziałam...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022489].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 59

Dobrze oczyszczający szampon

+ ładne, funkcjonalne opakowanie
+ przyjemny, owocowy zapach - jak czerwone jabłuszko (a nie żurawina)
+ bardzo dobrze oczyszcza włosy - świetnie zmywa oleje!!
+ nie zawiera silikonów

+/- nie wydłużył ani nie skrócił świeżości włosów, raczej standard jak zawsze
+/- nie zauważyłam zwiększenia objętości, ale tego nie oczekiwałam

- szampon jest bardzo rzadki, trzeba uważać podczas aplikacji
- nie pieni się tak dobrze, jak większość szamponów z SLS, trzeba użyć więcej, a co za tym idzie - jest mniej wydajny
- mocno plącze włosy, dobra odżywka to koniecznosć

Jak dla mnie to świetny szampon do mocniejszego oczyszczenia raz w tygodniu. Tak na co dzień zbyt silny.

Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964529].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Pokochałam.

cudowny lek na nadmiar sebum.
Wiedziałam, że przetłuszczające się włosy może uratować pokrzywa, czy zielona herbata... ale nigdy nie słyszałam o żurawinie, a szkoda!
Szampon absolutnie nie obciąża włosów, dzięki swojej żelowej konsystencji.
Nie wysusza ich, a nawet wzmacnia - skąd to wiem? To jedyny szampon, przy którym nie używając odżywki jestem w stanie rozczesać włosy.
Pomijam już kwestię świeżego, owocowego zapachu i cudownego różowego koloru.

Używam tego produktu od: 30.09.2014
Ilość zużytych opakowań: 1, duże.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964003].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 395

Napisanych recenzji: 865

Nie miałam lepszego naturalnego szamponu :)

Jeszcze nie mialam lepszego szamponu, ktory bylby tak naturalny :) Szampon ma zniewalajacy zapach - niby to wisnia, niby zurawina - swiezy, owocowy, pobudzajacy. Szampon ma lekko wodnista konsystencje, ale nie przeszkadza to w uzytkowaniu - nie splywa, nie wylewa sie z butelki. Opakowanie jest nawet poreczne, male i wygodne, mozna je wszedzie zabrac np. na wyjazd. Działanie: wlosy sa dobrze oczyszczone (zmywa nawet oleje), ladnie pachna, pbrze sie rozczesuja, sa gladkie i puszyste. Nie zauwazylam zwiekszonej objetosci, ale za te cene na prawde warto sprobowac :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951029].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 73

Napisanych recenzji: 459

Najpierw zachwyt, później już tylko bardzo przeciętny

Największym problemem moich włosów jest brak objętości. O ile są zadbane, gładkie, zdrowe, dosyć gęste, o tyle wyglądają smętnie, często są oklapnięte, zwłaszcza u nasady. Do tego skóra głowy ma skłonność do przetłuszczania się.
Szampon żurawinowy Barwy wydaje się wręcz idealnym do takich włosów jak moje. Kupując go liczyłam na dobrze oczyszczający produkt, który pomoże mi choć troszkę odbić tego naleśnika od nasady:brzydal:
Dosyć długo wahałam się nad osteteczną oceną tego produktu. Powiem tyle-naprawdę ciężko jest go ocenić:D

Bez problemu znjadziemy go w supermarketach(ja swój kupiłam w Stokrotce) w niziutkiej cenie-4-5 zł.

Butelka z zamknięciem na zatrzask, bezpiecznym dla paznokci, bezproblemowym, ale jedno-trzeba być ostrożnym, bo plastik łatwo się łamie i pęka.
Otwór malutki, pozwala kontrolować ilość wylewanego szamponu.

Szampon mi dziwną konsystencję-niby gęstą i żelową, ale problematyczną-lubi się ,,cofać" do butelki, uciekać z włosów i dłoni-mam potem wannę w czerwonych zaciekach, poza tym dużo kosmetyku się marnuje przez to.
Przejrzysty-dla mnie plus, bo nie znoszę kremowych i perłowych szamponów-w moim odczuciu obciążają.
Pieni się bardzo dobrze, choć w troszkę dziwny, tępy sposób. Łatwo sie spłukuje.
Pachnie przecudownie-zielonym jabłuszkiem, zapach jest słodkokwaskowaty, taki świeży i naturalny. Cudowny, naprawdę.

Skład oparty na SLeSie, dla mnie żadna wada, bo mając cienkie, łatwe do obciążenia włosy, wiem, że ten detergent dobrze mi je oczyści. Poza tym warto tutaj zwrócić uwagę na wyciąg z żurawiny, wzmacniające bioflawonoidy oraz biotynę.
Kolejny plus-żadnych silikonów ani olejków-w szamponach ich zdecydowanie unikam.

Na początku stosowania żurawinowej Barwy był efekt wow-włosy odbite u nasady, świeże, pełne objętości. Aż nie moje po prostu-takiego push-upa na głowie nie zaznałam chyba nigdy.
Jednak już po 2 tygodniach codziennego stosowania efekt ten osłabł.
Szampon dobrze oczyszcza włosy i skalp. Wystarczy jedno mycie, aby pozbyć się nadmiaru sebum, kurzu i lżejszych stylizatorów(używam bardzo rzadko, ale zdarza się), da sobie też radę z domowymi maskami przed myciem, które mają mało olejów. W dwóch zmyje oleje, naftę, silikonowe bomby oraz cięższe maski stosowane przed myciem.
Włosy są świeże, owszem, ale już nie odbite od nasady, takie zwyczajne, następnego dnia po południu mam już dosyć smętne, oklapnięte włosy lubiące strączkować. Po dwóch miesiącach przerwy wróciłam do niego, ale efekt wow był tylko przy pierwszym myciu. Potem już tylko zwykły szampon, a nawet zmierzający w stronę poniżej przeciętnej. Bo oprócz tego po miesiącu codziennego mycia nim włosów zauważyłam większe przetłuszczanie się i nieco obciążone włosy:confused: Bardzo szybko traciły z tym szamponem na świeżości.
W dobroczynne działanie tego szamponu na końcówki oczywiście nie wierzę, w tej kwestii wierzę tylko dobrej pielęgnacji po myciu.
Nie podrażnia skalpu, nie powoduje łupieżu i swędzenia, włosy po nim nie wypadają.

Wydajność dosyć średnia jak na taką pojemność-miesiąc przy codziennym używaniu.

Dziwny produkt. Przyjemny, spełnia swoje główne zadanie-myje. I o ile na początku naprawdę działa, o tyle po pewnym czasie wykazuje wręcz przeciwne działanie. Może wrócę do niego po dłuższej przerwie, może wtedy znowu się sprawdzi?:rolleyes:
Można spróbować:)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949783].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

tani i skuteczny

Jest niesamowicie wydajny, mimo, że ma lekką, troszkę rzadką konsystencję nie muszę wylewać nie wiadomo ile, aby porządnie, dwukrotnie umyć włosy. Bardzo dobrze się pieni i już wiem, że starczy mi na długo. Stosuję go już ponad 3 tygodnie i nadal jest go dużo. Pierwsze efekty jakie zauważyłam to przede wszystkim lśniące włosy, które są podatniejsze na układanie, bardziej miękkie. Ponadto bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem resztek oleju czy kremu (w przypadku olejowania czy kremowania włosów). Ten szampon sprawdzi się idealnie w przypadku przetłuszczających się, delikatnych i pozbawionych objętości włosów, które potrzebują witamin i wzmocnienia. No i ten super zapach….. :-) Jest to jeden z niewielu kosmetyków, które mają przyjazną formułę, nie podrażniającą skóry głowy, skutecznie działają a do tego niedużo kosztują. Za opakowanie 300 ml zapłacicie ok 5-6 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940390].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

tendencja spadkowa

Początkowo byłam tym szamponem zachwycona, z czasem jednak narobił trochę szkód na mojej głowie.

Zalety:
+ dobrze myje włosy, zmywa oleje i różne domowe maseczki
+dosyć przyjemnie pachnie
+dobrze sie pieni
+śliczny kolorek
+praktyczne opakowanie na klik
+taniutki
+Największy plus: włosy były po myciu takie śliskie, miękkie (tego się po nim nie spodziewałam)

Wady:
-rzadka, lejąca konsystencja
-mało wydajny
-Największy minus: spowodował u mnie po trzech tygodniach używania, bolące i swędzące krosty na skalpie (a nie mam wrażliwego skalpu).

Mi nie podpasował, ale narzeczony nie narzekał. Jednak do niego nie wrócę już.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936857].usefull || 0 }}% pomocna.