Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Ok

Skusiłam się na ten produkt choć zazwyczaj takich balsamów brązujących nie używam. Efekty po jego zastosowaniu są dobre. Nie przyciemnia nienaturalnie skóry, a nadaje jej delikatną ciemniejszą barwę. Zapach jest w miarę dobry. Ma wygodne opakowanie i jest wydajny. Jego konsystencja jest zbyt rzadka.

Nie!!!

Jest strasznie dziwny. Na pewno nie kupię go ponownie. Zuzywam wiele tego typów produktów przez okres kiedy jest ciepło z racji tego, że nie opalam się ani na solarium ani naturalnie i ten wypada nieciekawie.. kupiłam za jakieś 6 złotych w Biedronce i ciesze się że nie kosztował więcej.
Pierwszy raz spotkałam się żeby po jakimś brazujacym kosmetyku powstały mi dziury w opaleniźnie - np w miejscu szwów dżinsów, przez całą nogę miałam biały pasek - opalenizna została na spodniach a ja z paskudnymi plamami. Ani nie mam problemów z poceniem ani spodnie nie były jakieś obcisłe. Tragedia!

Nigdy więcej !

Ten produkt to bubel ! O ile pamięć mnie nie myli kupiłam w Biedronce na jakiejś promocji i całe szczęście (choć pojęcia nie mam jaka jest jego cena regularna), ale to jakaś tragedia. Wolno się wchłania, brudzi wszystko do okoła, nie daję brązowego odcienia a żółto-pomarańczowe, strasznie nie równomiernie się wchłania, w szczególności plami łokcie, kolana i kostki. Chyba najgorszy brązujący balsam z jakim miałam styczność.

Cellulit składniki

JEDEN Z LEPSZYCH

PLUSY:
+ piękny kolor opalenizny zadowalający już po jednym użyciu
+ kolor bardziej brązowy niż pomarańczowy
+ nie ma tego specyficznego, brzydkiego zapachu, charakterystycznego dla samoopalaczy
+ wydajność i cena (w Rossmannie około 11 zł)

MINUSY:
szczerze nie zauważyłam

bez szału

Zalety:
+ wygodne opakowanie, nie ma problemów z wydobyciem resztek kosmetyku
+ działa dosyć intensywnie
+ efekt jest dosyć mocny
Wady:
- nie przyjemny, chemiczny zapach
- pomarańczowe dłonie

nie sprawdził się

Kupiłam ten żel, ponieważ naszła mnie ochota żeby trochę przyciemnić swoją skórę. a cena nie była jakaś wysoka więc podczas zakupów włożyłam balsam do koszyka, ale nie mogę powiedzieć, że był to zakup życia..

+ cena
+ opakowanie

- zapach, ładny ale tylko na początku, później pojawia się "smród" typowy dla samoopalacza
- schodzi nierównomiernie
- "opalenizna" jest raczej pomarańczowa, co go dyskwalifikuje

Dla mnie najlepszy

Uwielbiam go, kupuję go zawsze w biedronce przed wakacjami, tam jest dość tani i gdy nadchodzi lato zawsze dostępny. Pomimo, że mam jasną karnację, zawsze kupuję ten samoopalacz do ciemnej karnacji, efekt wtedy pojawia się szybciej. Zużyłam już kilka opakowań, jestem nim zachwycona. Skóra brązowi się na ładny brązowy kolor, nie na pomarańczowy, jak inne balsamy tego typu. Efekty już po 2-3 użyciach. Stosuję go tylko wiosną, latem i za każdym razem wszyscy pytają się o moją ładną opaleniznę. Przede wszystkim wygląda jak naturalnie opalona skóra.

ZALETY:
+efekt opalenia już po 2-3 użyciach
+w miarę tani
+opalenizna w kolorze BRĄZOWYM
+dobra konsystencja
+równomiernie się rozprowadza
+nawet, gdy ominiemy jakieś miejsca przy kolejnych użyciach wszystko się ładnie stapia
+nie brudzi ubrań, ale dla bezpieczeństwa lepiej unikać białej bielizny

WADY:
-brzydki zapach, jak każdego samoopalacza
-zakrętka u góry pod koniec często się odkręca
-trzeba trochę poczekać, aż wyschnie

Brązuje i poprawia koloryt

Zalety:
- ma dość lekką, bardzo rzadką typowo mleczkową konsystencję
- wygodnie się nakłada na skórę
- tworzy efekt bardzo delikatnej i równej opalenizny już po dniach - aplikacji dwa razy dziennie
- ładne opakowanie i dobra cena
Wady:
- pozostawia tłusty film na skórze, trzeba odczekać aż się wchłonie ok. minut zanim się ubiorę
- trochę zostawia ślady na kołnierzyku piżamy, barwi jasne ubrania
- ma samoopalaczowy zapach który ujawnia się po kilku godzinach od zastosowania balsamu

W porządku

Gęsta fajna konsystencją, nie nawilża intensywnie. Przy dobrej aplikacji nie pozostawia plam. Nie pozostawia pomarańczowo-żółtych plam.
Dość dobrze i szybko się wchłania.
Kolastyna nadaję delikatnej opalenizny, efekt zdrowej skóry. Produkt sprawdza się bardzo dobrze do jasnej karnacji.
Zapach jest dość znośny. Jeśli chodzi o efekty to min 3-4 aplikacji, aby zauważyć, że ciało zostało muśnięte słonce.
Jak za taką cenę warto przetestować. Może akurat zagości u kogoś na dłużej.

Fajny balsam brązujący.

Posiadam wersję dla jasnej karnacji (karnację mam jasną do średniej) Nienawidzę się opalać, wyjście na słonce kończy się zwykle zmęczeniem, bólem głowy a ostatnio także uczuleniową wysypką. Ponadto skłonność do pękania naczynek krwionośnych także nie sprzyja kąpielom słonecznym, więc najzwyczajniej w świecie unikam słońca. Latem natomiast, kiedy przychodzi ubrać spódniczkę, lub krótkie spodenki nie chcę straszyć ciałem rodem z horroru o zombie i smaruję się omawianym balsamem. Nadaje skórze efekt delikatnej opalenizny, nie tworzy plam, nie muszę się martwić że ktoś przestraszy się moich trupich nóg :P
Pachnie średnio, ale z doświadczenia wiem (używałam niejednego), że praktycznie wszystkie preparaty brązujące, niestety mają zapach samoopalacza, więc także i ten nie stanowi wyjątku. Na randkę polecam posmarować się dzień wcześniej, by nie nieść ze sobą woni tartaku (pachnie deskami)

ok

Skusiła mnie cena. Uzylam pierwszy raz i bylo pieknie, skora wygladala na zdrowo opalona, bez zacieków, ladny brazowy odcien, jednak po dluzszym uzyciu skora robila sie pomaranczowa i ciezko bylo sie go pozbyc do minimum. Zostawił plamki na nogach ktore dlugo nie chcialy sie zmyc, no i okropnie smierdział, nie moglam zniesc tego smrodu, chlopak kazal mi sie co chwile isc myc bo niosl sie za mna okropny zapach.

Delikatny

Kupiłam go gdy nie mogłam nigdzie znaleźć balsamu z serii Ziaja Sopot.
Plusy :
- daje delikatny efekt, nie wygląda sztucznie
- nawet nie używając zbytnio ostrożnie nie narobimy sobie większych szkód
- jego "zapach" nie jest aż tak bardzo odstraszający
- nawilża
Minusy :
- efekty po 2 - 3 aplikacjach , jeśli ktoś oczekuje szybszego i mocniejszego działania polecam balsam z Ziaji