Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Brązujący balsam do ciała

Cena już od 11,66 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Dodanych produktów: 32

Napisanych recenzji: 325

Fajny balsam brązujący.

Posiadam wersję dla jasnej karnacji (karnację mam jasną do średniej) Nienawidzę się opalać, wyjście na słonce kończy się zwykle zmęczeniem, bólem głowy a ostatnio także uczuleniową wysypką. Ponadto skłonność do pękania naczynek krwionośnych także nie sprzyja kąpielom słonecznym, więc najzwyczajniej w świecie unikam słońca. Latem natomiast, kiedy przychodzi ubrać spódniczkę, lub krótkie spodenki nie chcę straszyć ciałem rodem z horroru o zombie i smaruję się omawianym balsamem. Nadaje skórze efekt delikatnej opalenizny, nie tworzy plam, nie muszę się martwić że ktoś przestraszy się moich trupich nóg :P
Pachnie średnio, ale z doświadczenia wiem (używałam niejednego), że praktycznie wszystkie preparaty brązujące, niestety mają zapach samoopalacza, więc także i ten nie stanowi wyjątku. Na randkę polecam posmarować się dzień wcześniej, by nie nieść ze sobą woni tartaku (pachnie deskami)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257931].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

ok

Skusiła mnie cena. Uzylam pierwszy raz i bylo pieknie, skora wygladala na zdrowo opalona, bez zacieków, ladny brazowy odcien, jednak po dluzszym uzyciu skora robila sie pomaranczowa i ciezko bylo sie go pozbyc do minimum. Zostawił plamki na nogach ktore dlugo nie chcialy sie zmyc, no i okropnie smierdział, nie moglam zniesc tego smrodu, chlopak kazal mi sie co chwile isc myc bo niosl sie za mna okropny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237773].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Delikatny

Kupiłam go gdy nie mogłam nigdzie znaleźć balsamu z serii Ziaja Sopot.
Plusy :
- daje delikatny efekt, nie wygląda sztucznie
- nawet nie używając zbytnio ostrożnie nie narobimy sobie większych szkód
- jego "zapach" nie jest aż tak bardzo odstraszający
- nawilża
Minusy :
- efekty po 2 - 3 aplikacjach , jeśli ktoś oczekuje szybszego i mocniejszego działania polecam balsam z Ziaji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223646].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 86

zdecydowanie ulubiony

Stosuję go od dawna, kończy mi się już kolejne opakowanie i wiem, że kupię go znów.
+przede wszystkim daje bardzo ładny kolor, naturalny, nienachalny i brązowy.
+superlekko się rozprowadza
+nie robi plam nawet, gdy nakładam go na szybko
+nie wysusza
+nie cuchnie tak bardzo
Jego plusy to to, czego nie dały mi balsami Lirene i Dove. Jeden śmierdział, drugi robił żółto-pomarańczowe plamy. Teraz mam ten i w zasadzie nie widzę w nim wad :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205473].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Hmmmm ;)

Moje zdanie o tym balsamie jest bardzo podzielone... Jest dobry, uzyskuje się po nim bardzo fajny kolor, szybko wysycha. Brudzi jednak ubrania (widać to szczególnie na białym i jasnych stanikach ) ;) ale nie ma kosmetyku idealnego, w końcu to balsam BRĄZUJĄCY, nie jest powiedziane że zbrązowieje tylko skóra ;D
Efekt widoczny po krótkim czasie :) Jednak zdecydowanie nie polecam na lato. Duży, ogroooomny minus tego kosmetyku to zapach. Dla mnie śmierdzi jak deski, fuj fuj fuj, zawsze nakładam na niego ( po wyschnięciu) jakiś balsam inny, perfumujący głównie, bo jeśli wychodzę np na spotkanie z chłopakiem to zapach jest odpychający ... Dobrze rozprowadzony nie zostawia smug. Może kogoś innego ten zapach nie bedzie drażnił, ale ja odejmuję mu za to właśnie gwiazdkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154421].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 289

Subtelna opalenizna całym rokiem - czemu nie :)

Jeden z lepszych drogeryjnych balsamów brązujących.
Dzięki niemu mogę całym rokiem cieszyć się piękną złoto - brązową opalenizną :)

Balsam ma przyjemną konsystencję, łatwo rozprowadza się go na skórze, w miarę szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze lepkiego filmu a do tego całkiem ładnie pachnie - trochę jak kakaowe wafelki ;)

A co do jego właściwości brązujących to efekt delikatnie opalonej skóry pojawia się już po kilku godzinach od aplikacji; nie tworzy smug (pod warunkiem, że skóra została wcześniej dobrze przygotowana peeling + nawilżanie i balsam został starannie rozprowadzony); nie brudzi ubrań i co najważniejsze nie śmierdzi tak jak typowe samoopalacze a przynajmniej nie tak bardzo ;)
Nie zauważyłam również aby wysuszał czy podrażniał skórę a używam go regularnie od dobrych kilku miesięcy...

Balsam jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i niedrogi...

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110766].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Mój ukochany balsam

Kupiłam go przed wakacjami bez żadnego namysłu. I co się okazało ? to był strzał w 10 ! Jak dla mnie cudo używam go cały czas choć teraz w trakcie sezonu zimowego znacznie mniej niż latem. Wiadomo przecież dlaczego. Nigdy w życiu nie miałam tak pięknie brązowej skóry jak w minione wakacje.

Plusy:
- nie brudzi ubrań
- równomiernie się rozsmarowuje
- po pierwszym użyciu widać już znaczącą różnicę w kolorze skóry
- wydajny
- niska cena

Minusów dla mnie brak, może tylko przyczepiłabym się do zapachu ale jest do zniesienia.
Na pewno zostaje ze mną do kolejnych wakacji.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089736].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 32

Napisanych recenzji: 608

nie działa a i tak śmierdzi

Kupiłam w czasie gdy się nie przelewało. Żałuję bo te 8 zł mogłam przeznaczyć na piwo na mieście albo 2 dobre w sklepie....nevermind...

Wszystkie balsamy brązujące śmierdzą. Ten też. Ale nie do pomyślenia jest że ja całą noc czuję ten smrodek a rano odcień skóry nie uległ zmianie. Tym czasem pościel do wymiany, piżama do prania.

Kupiłam niezawodnego konkurenta (dove) za dwa razy tyle i przynajmniej jest pewność że warno w nocy się trochę przemęczyć.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1060921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nie dla mnie

Co prawda moje opakowanie wyglądało inaczej (zdjęcie), ale właśnie (nareszcie!) skończyłam opakowanie. Nie mogłam się tego doczekać, gdyż nie zauważyłam żadnego efektu tego balsamu. Był dla mnie tylko dobrym nawilżaczem, jednak zapach mnie również od niego odpychał.

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: Nareszcie skończyłam jedno (i pierwsze) opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040502].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 81

Super

Bardzo przyjemny balsam!

- delikatnie brązuje, już po pierwszym użyciu widać delikatne zbrązowienie, ale nie jest tak, że używa się tylko przez 3 dni bo potem już robi paskudny kolor
- daje delikatny efekt, bez smug i zacieków
- nie śmierdzi aż tak jak inne balsamy brązujące, świeżo po nałożeniu nawet nieźle pachnie
- dobrze się rozsmarowywuje
-całkiem wydajny

Ilość zużytych opakowań: jedno niecale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036165].usefull || 0 }}% pomocna.