Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock),
  • Capsium Annuin Resih BHT

Nie zadziałało

Olejek kupiłam żeby w sezonie jesienno - zimowym powstrzymać wypadanie i pobudzić wzrost włosów. Produkt ma niewygodny dozownik ale to jest do przeżycia. Usiłowałam go wcierać jak najczęściej ale gdy po miesiącu swędzącej i tłustej nasady włosów poddałam się. Być może jest to produkt dla kogoś innego, być może źle go używałam ale nie dość że włosy jak wypadały jak szalone tak dalej to robiły to jeszcze przy aplikacji niemożebnie swędział. Dodatkowo przyśpieszał przetłuszczanie włosów.

całkiem ok

od olejków z green pharmacy zaczęłam swoją przygodę z olejowaniem, więc mam do nich szczególny sentyment. oleje z czerwona papryką stosowałam przez długi czas, jeszcze na studiach. Jego działanie jeśli chodzi o odżywienie włosów, nabłyszczenie, oceniam bardzo dobrze. Włosy wyglądały naprawdę dobrze. Wówczas farbowałam wlosy i niestety wypłukiwał kolor, przez co u nasady, gdzie nakładałam olejek włosy były jaśniejsze. Nie zauważyłam, aby wpłynął on na porost włosów

Wzrost włosów

Olejek kupiłam ze względu na recenzje i fakt, że na początku włosowej przygody przypadkiem trafiłam na olejek z tej serii- ale ze skrzypem polnym, który skradł moje serce. Olejku z czerwoną papryką używam naprzemiennie z moim ulubieńcem przed każdym myciem włosów, co odbywa się średnio co dwa dni. Ciężko mi ocenić jego działanie, ponieważ piję oprócz tego skrzyp polny, pokrzywę i siemię lniane, co również może mieć wpływ na szybki wzrost moich włosów. Używając tego produktu możecie czuć delikatne pieczenie, ale nie przejmujcie się tym-to efekt działania czerwonej papryki.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Taki-sobie

Już na samym początku, gdy chcemy zaaplikować produkt pojawia się problem- opakowanie nie pozwala na precyzyjne odmierzenie ilości, produkt lubi się po nim lać i go brudzić a ja nie lubię niechlujnych kosmetyków. Krok drugi: olejek należy podgrzać, co również jest mocno uciążliwe. Na forach internetowych doradzają żeby zrobić to w kąpieli wodnej raczej niż w mikrofali, ale zajmuje to dużo czasu, z kolei w kuchence trzeba uważać, żeby go nie zagotować i się nie poparzyć. Ilość potrzebna do pokrycia całego skalpu jest w sumie niewielka, więc produkt jest wydajny, biorąc pod uwagę cenę- cudo. Jedno opakowanie starcza na kilkanaście użyć, ja niestety straciłam do niego cierpliwość bo brudzi wszystko wokół i jest niewygodny.
Efekt na włosach:
Nie przyspieszył u mnie porostu włosów, ale je wzmocnił i to zauważalnie, fajnie też zmiękczył i nawilżył skórę głowy, o ile mogę to stwierdzić. Zapach ani skład produktu nie podrażniają, kondycja włosów (mam cienkie, blond, proste) jest trochę lepsza, ale główny cel w jakim go kupiłam- szybszy wzrost włosa niestety nie został przeze mnie zauważony.

Super

Śmiesznie nie wielka cena a są efekty, chodź musiałam na nie długo czekać ;) Ładny zapach, wydajny produkt. Co prawda kłopotliwe było aplikowanie , ale jestem zadowolona

Pomagacz

Jak byłam młodsza miałam z 15-16 lat to farbowałam włosy jak szalona rozjaśniałam co chwila włosy a później zmieniałam na ciemne i znowu rozjaśniałam w KÓŁKO. Moje włosy były suche, matowe i strasznie zniszczone. Zaczęłam czytać różne blogi i porady i ten olejek okazał się strzałem w 10 ! Uratował moje włosy przed tzw. miotłą udało mi się po jakimś czasie je okiełznać. Nakładałam go na skalp i końce. Włosy faktycznie wzmocniły się i rosły szybciej. Bardzo chętnie do niego wracam, przynajmniej raz na miesiąc go używam :) Polecam!

Bez efektu wow

Olejek stosowałam w nadziei na pojawienie się nowych baby hair. Zawsze podgrzewałam olejek przed aplikacją i stosowałam go systematycznie. Kosmetyk jest dość trudny w nakładaniu na skalp i sprawia wiele kłopotów przy zmywaniu. Zwykle wymagał dwukrotnego nałożenia szamponu. Nie zauważyłam wielkich zmian na moich włosach, poza kilkoma nowymi włoskami blisko czoła.

Stosowałam go na różne sposoby, bo chciałam w końcu zobaczyć jakieś działanie.
Olejek nic mi nie dał, wolę kupić naturalny czysty olej np z migdałów, arganowy, czy avocado i mam pewność, że wyniknie z tego coś pozytywnego.

buuuu :(

jak dla mnie pieniadze kiepsko zainwestowane :( ciezki w aplikacji jak dla mnie nawet bardzo ciezki nie przyjemny zapach nawet nie jestem w stanie ocenic czy pomaga czy nie bo nie dotrwalam do konca butelki po kilku rwgularnych aplikacjach wracalo mi sie do tego produktu coraz bardziej niechetnie poszedl w odstawke na dobre zbieral kurz w lazience a koniec koncow wyladowal w koszu :( niestety tym razem dla mnie bubel

Znakomity

Jeśli olejowanie to tylko z nim. Idealny. Wystarczy 20 minut kuracji na włosach, a efekty konkretne. Nie zauważyłam może jakiegoś znacznego wzrostu włosów, ponieważ moje włosy ogólnie rosną bardzo wolno. Ale to jak poradził sobie z moimi rozjaśnianymi, przesuszonymi włosami to mistrzostwo.
Dzięki niemu moje włosy odzyskały zdrowy wygląd i BLASK.
Najgorsze co możecie zrobić swoim włosom to sprawić, żeby były matowe. Ciężko doprowadzić je do porządku. Dopiero ten olejek sobie z nimi poradził.
Olejek poprawia wygląd, nadaje miękkość włosów, scala je tak, że nie sterczą we wszystkie strony, wygładza je, ułatwia rozczesywanie, nadaje zdrowy blask.

Polecam :)

Najlepszy olejek na skalp! <3

Olejek kupiłam po okresie, kiedy strasznie wypadały mi włosy i pokładałam w nim ogromne nadzieje. Nie zawiódł mnie! :)
Nie jestem w stanie dokładnie określić jego działania, ponieważ w tym czasie przyjmowałam również środki doustne przyspieszające porost włosów, jednak w efekcie pojawiło się bardzo dużo baby hair, a włosy zauważalnie szybciej rosły :)

Plusy:
* przyspiesza porost włosów
* pojawiają się baby hair :D
* stosując na samą skórę głowy jest wydajny
* cena

Minusy:
* niezbyt wygodne opakowanie, z którego często wylewał mi się olejek

Zdecydowanie polecam :)

dobry, ale dużo mu brakuje do ideału

Kupiłam go jakiś czas temu razem z jego bratem (olejkiem ze skrzypem) kiedy włosy mi mocno wypadały i chciałam pobudzić ich wzrost. Metoda olejowania włosów stała się jedną z moich ulubionych jakie stosowałam na swoich włosach.
+ olejek dobrze trzyma się włosów, nie ścieka mi po szyi :)
+ dobrze nawilża i wygładza włosy
+ widzę jego działanie przeciw elektryzowaniu się włosów (a to duży plus)
+ nadaje włosom miękkości i są przyjemne w dotyku
+ jest tani, koszt to ok 5zł w drogerii Natura
+ ma wygodną plastikową buteleczkę z korkiem, który zabezpiecza przed przypadkowym nadmiernym wylaniem olejku
+ wydajny

Wymieszany z innymi olejkami, np kokosowym, macadamia czy avocado działa jeszcze lepiej na kondycję włosów. Nie zauważyłam jednak, aby jakoś szybciej mi rosły (mimo wykorzystania całego opakowania..)

Czasem mam też problem z rozczesywaniem włosów po olejowaniu, nie wiem tylko czy to wina tego konkretnego olejku czy może moje włosy już tak mają, ale muszę się wspomagać mgiełką ułatwiającą rozczesywanie.

Niemniej jednak za tak korzystną cenę i dobre działanie nawilżające warto dać szansę temu produktowi :)