Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Cena już od 4,81 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock),
  • Capsium Annuin Resih BHT

Najlepszy olejek na skalp! <3

Olejek kupiłam po okresie, kiedy strasznie wypadały mi włosy i pokładałam w nim ogromne nadzieje. Nie zawiódł mnie! :)
Nie jestem w stanie dokładnie określić jego działania, ponieważ w tym czasie przyjmowałam również środki doustne przyspieszające porost włosów, jednak w efekcie pojawiło się bardzo dużo baby hair, a włosy zauważalnie szybciej rosły :)

Plusy:
* przyspiesza porost włosów
* pojawiają się baby hair :D
* stosując na samą skórę głowy jest wydajny
* cena

Minusy:
* niezbyt wygodne opakowanie, z którego często wylewał mi się olejek

Zdecydowanie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502166].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale dużo mu brakuje do ideału

Kupiłam go jakiś czas temu razem z jego bratem (olejkiem ze skrzypem) kiedy włosy mi mocno wypadały i chciałam pobudzić ich wzrost. Metoda olejowania włosów stała się jedną z moich ulubionych jakie stosowałam na swoich włosach.
+ olejek dobrze trzyma się włosów, nie ścieka mi po szyi :)
+ dobrze nawilża i wygładza włosy
+ widzę jego działanie przeciw elektryzowaniu się włosów (a to duży plus)
+ nadaje włosom miękkości i są przyjemne w dotyku
+ jest tani, koszt to ok 5zł w drogerii Natura
+ ma wygodną plastikową buteleczkę z korkiem, który zabezpiecza przed przypadkowym nadmiernym wylaniem olejku
+ wydajny

Wymieszany z innymi olejkami, np kokosowym, macadamia czy avocado działa jeszcze lepiej na kondycję włosów. Nie zauważyłam jednak, aby jakoś szybciej mi rosły (mimo wykorzystania całego opakowania..)

Czasem mam też problem z rozczesywaniem włosów po olejowaniu, nie wiem tylko czy to wina tego konkretnego olejku czy może moje włosy już tak mają, ale muszę się wspomagać mgiełką ułatwiającą rozczesywanie.

Niemniej jednak za tak korzystną cenę i dobre działanie nawilżające warto dać szansę temu produktowi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496886].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Polecony przez przyjaciółkę. Dobry dla początkującej włosomaniaczki, na późniejszych etapach już nieco zawodzi.

*Ładnie nabłyszcza włosy i niewątpliwie działa dobrze na włosy, jak większość olejków, nie widzę jednak efektu WOW.
* Zapach ok

- Nie zauważyłam jakiegoś lepszego porostu włosów.
- Nieco za gęsty, ciężki do zmycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482086].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Nie dla mnie

Niestety, dołączę do recenzji negatywnych. Już po drugiej aplikacji olejku podczas zmywania go z głowy włosy wypadały mi za każdym dotknięciem. Wcześniej tak ładnie wzmocniłam cebulki wcierką Jantar i drożdżami Lewitan, że podczas czesania na szczotce zostawało raptem kilka włosów. A tu zachciało mi się tego olejku i niemal natychmiast straciłam dużo z moich i tak cienkich włosów.

Może są panie, którym ten olejek pomaga, jednak mi szkodzi.

+ cena

- Niewygodny w aplikacji z butelki. Ja pomagałam sobie strzykawką 5 ml
- Wg składu to nie jest olejek łopianowy, tylko olej słonecznikowy z dodatkiem łopianowego i papryki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264778].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardziej zaszkodził, niż pomógł.

Kupiłam go, kiedy strasznie wypadały mi włosy. Dzięki niemu zaczęły mi wypadać jeszcze bardziej. Daję jedną gwiazdkę więcej, bo koleżanka, której go oddałam, była zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250046].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepski ;(

Zużylam 2 opakowanie tego olejku. Po przetestowaniu wszystkich olejków Green Pharmacy,mogę stwierdzić,ze ta wersja jest najgorsza.
Nie zauważyłam ani szybszego wzrostu włosów ani poprawy kondycji, włosów może wypadało nieco mniej niż przed stosowaniem go,ale za to podrażniał skore głowy.
Jedynym plusem jest cena. Opakowanie strasznie niewygodne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211003].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropność

Olejek kupiłam z myślą o przyśpieszeniu porostu włosów.Skusiła mnie niska cena i obecność w składzie papryki,która ma pobudzać wzrost cebulek włosów.
Olejek w ogóle nie spełnia swojej funkcji,wręcz przeciwnie-spowodował u mnie wzmożone wypadanie włosów i nie zauważyłam żadnych efektów jeśli chodzi o ich porost.
Plusy:
+cena
MINUSY:
- brak efektów gwarantowanych przez producenta
- tragiczne opakowanie,bez dozownika.Zamiast tego ogromna dziura,z której trudno wydobyć odpowiednią ilość olejku,bardzo łatwo go wylać lub przesadzić z ilością olejku nałożoną na dłoń
- trudno zmyć go z włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163191].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Olejek fajny wygodny w użyciu i tani
stosuje ten kosmetyk od 3-4 tygodni włoski po nim są miekkie , mniej wypadają i są zdrowsze bynajmniej mi tak sie wydaje. Wydajnośc dość dobra ponieważ olejek wsmarowuje sie w skóre głowy i pozostawia na 20-30 min.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155426].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia oczekiwania

Olejek może nie jest rewelacyjny ale jestem zadowolona jak na razie. Używam go od 2 tygodni i muszę powiedzieć że przyjemnie się go nakłada, włosy są po nim miękkie i zaobserwowałam, że włosy rosną szybciej, pojawiają się też nowe na zakolach. Nie podrażnia skóry głowy i nie wysusza jej. Jedyną rzeczą do której mogłabym się przyczepić to opakowanie, ponieważ ciężko się go dozuje, nalewa się zawsze więcej niż potrzebuję. Będę stosować go na pewno dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151706].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie jestem na TAK

Osobiście jestem bardzo zadowolona. Włosy są w super kondycji, piękne, lśniące i W KOŃCU mogę je rozczesać.
PLUSY:
- super cena
- efekty widać po ok. 3 tyg stosowania co drugi dzień na 15 min przed myciem głowy
- nie przetłuszcza skóry głowy
-odżywia włosy i skórę głowy
MINUSY:
-niewygodne pokapowanie (zbyt duży otwór, przez co nigdy nie naleje się go tyle ile potrzeba)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130416].usefull || 0 }}% pomocna.