Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock),
  • Capsium Annuin Resih BHT

Taki-sobie

Już na samym początku, gdy chcemy zaaplikować produkt pojawia się problem- opakowanie nie pozwala na precyzyjne odmierzenie ilości, produkt lubi się po nim lać i go brudzić a ja nie lubię niechlujnych kosmetyków. Krok drugi: olejek należy podgrzać, co również jest mocno uciążliwe. Na forach internetowych doradzają żeby zrobić to w kąpieli wodnej raczej niż w mikrofali, ale zajmuje to dużo czasu, z kolei w kuchence trzeba uważać, żeby go nie zagotować i się nie poparzyć. Ilość potrzebna do pokrycia całego skalpu jest w sumie niewielka, więc produkt jest wydajny, biorąc pod uwagę cenę- cudo. Jedno opakowanie starcza na kilkanaście użyć, ja niestety straciłam do niego cierpliwość bo brudzi wszystko wokół i jest niewygodny.
Efekt na włosach:
Nie przyspieszył u mnie porostu włosów, ale je wzmocnił i to zauważalnie, fajnie też zmiękczył i nawilżył skórę głowy, o ile mogę to stwierdzić. Zapach ani skład produktu nie podrażniają, kondycja włosów (mam cienkie, blond, proste) jest trochę lepsza, ale główny cel w jakim go kupiłam- szybszy wzrost włosa niestety nie został przeze mnie zauważony.

Super

Śmiesznie nie wielka cena a są efekty, chodź musiałam na nie długo czekać ;) Ładny zapach, wydajny produkt. Co prawda kłopotliwe było aplikowanie , ale jestem zadowolona

Pomagacz

Jak byłam młodsza miałam z 15-16 lat to farbowałam włosy jak szalona rozjaśniałam co chwila włosy a później zmieniałam na ciemne i znowu rozjaśniałam w KÓŁKO. Moje włosy były suche, matowe i strasznie zniszczone. Zaczęłam czytać różne blogi i porady i ten olejek okazał się strzałem w 10 ! Uratował moje włosy przed tzw. miotłą udało mi się po jakimś czasie je okiełznać. Nakładałam go na skalp i końce. Włosy faktycznie wzmocniły się i rosły szybciej. Bardzo chętnie do niego wracam, przynajmniej raz na miesiąc go używam :) Polecam!

WŁOSY lokówka objętość

Bez efektu wow

Olejek stosowałam w nadziei na pojawienie się nowych baby hair. Zawsze podgrzewałam olejek przed aplikacją i stosowałam go systematycznie. Kosmetyk jest dość trudny w nakładaniu na skalp i sprawia wiele kłopotów przy zmywaniu. Zwykle wymagał dwukrotnego nałożenia szamponu. Nie zauważyłam wielkich zmian na moich włosach, poza kilkoma nowymi włoskami blisko czoła.

Stosowałam go na różne sposoby, bo chciałam w końcu zobaczyć jakieś działanie.
Olejek nic mi nie dał, wolę kupić naturalny czysty olej np z migdałów, arganowy, czy avocado i mam pewność, że wyniknie z tego coś pozytywnego.

buuuu :(

jak dla mnie pieniadze kiepsko zainwestowane :( ciezki w aplikacji jak dla mnie nawet bardzo ciezki nie przyjemny zapach nawet nie jestem w stanie ocenic czy pomaga czy nie bo nie dotrwalam do konca butelki po kilku rwgularnych aplikacjach wracalo mi sie do tego produktu coraz bardziej niechetnie poszedl w odstawke na dobre zbieral kurz w lazience a koniec koncow wyladowal w koszu :( niestety tym razem dla mnie bubel

Znakomity

Jeśli olejowanie to tylko z nim. Idealny. Wystarczy 20 minut kuracji na włosach, a efekty konkretne. Nie zauważyłam może jakiegoś znacznego wzrostu włosów, ponieważ moje włosy ogólnie rosną bardzo wolno. Ale to jak poradził sobie z moimi rozjaśnianymi, przesuszonymi włosami to mistrzostwo.
Dzięki niemu moje włosy odzyskały zdrowy wygląd i BLASK.
Najgorsze co możecie zrobić swoim włosom to sprawić, żeby były matowe. Ciężko doprowadzić je do porządku. Dopiero ten olejek sobie z nimi poradził.
Olejek poprawia wygląd, nadaje miękkość włosów, scala je tak, że nie sterczą we wszystkie strony, wygładza je, ułatwia rozczesywanie, nadaje zdrowy blask.

Polecam :)

Najlepszy olejek na skalp! <3

Olejek kupiłam po okresie, kiedy strasznie wypadały mi włosy i pokładałam w nim ogromne nadzieje. Nie zawiódł mnie! :)
Nie jestem w stanie dokładnie określić jego działania, ponieważ w tym czasie przyjmowałam również środki doustne przyspieszające porost włosów, jednak w efekcie pojawiło się bardzo dużo baby hair, a włosy zauważalnie szybciej rosły :)

Plusy:
* przyspiesza porost włosów
* pojawiają się baby hair :D
* stosując na samą skórę głowy jest wydajny
* cena

Minusy:
* niezbyt wygodne opakowanie, z którego często wylewał mi się olejek

Zdecydowanie polecam :)

dobry, ale dużo mu brakuje do ideału

Kupiłam go jakiś czas temu razem z jego bratem (olejkiem ze skrzypem) kiedy włosy mi mocno wypadały i chciałam pobudzić ich wzrost. Metoda olejowania włosów stała się jedną z moich ulubionych jakie stosowałam na swoich włosach.
+ olejek dobrze trzyma się włosów, nie ścieka mi po szyi :)
+ dobrze nawilża i wygładza włosy
+ widzę jego działanie przeciw elektryzowaniu się włosów (a to duży plus)
+ nadaje włosom miękkości i są przyjemne w dotyku
+ jest tani, koszt to ok 5zł w drogerii Natura
+ ma wygodną plastikową buteleczkę z korkiem, który zabezpiecza przed przypadkowym nadmiernym wylaniem olejku
+ wydajny

Wymieszany z innymi olejkami, np kokosowym, macadamia czy avocado działa jeszcze lepiej na kondycję włosów. Nie zauważyłam jednak, aby jakoś szybciej mi rosły (mimo wykorzystania całego opakowania..)

Czasem mam też problem z rozczesywaniem włosów po olejowaniu, nie wiem tylko czy to wina tego konkretnego olejku czy może moje włosy już tak mają, ale muszę się wspomagać mgiełką ułatwiającą rozczesywanie.

Niemniej jednak za tak korzystną cenę i dobre działanie nawilżające warto dać szansę temu produktowi :)

Niezły

Polecony przez przyjaciółkę. Dobry dla początkującej włosomaniaczki, na późniejszych etapach już nieco zawodzi.

*Ładnie nabłyszcza włosy i niewątpliwie działa dobrze na włosy, jak większość olejków, nie widzę jednak efektu WOW.
* Zapach ok

- Nie zauważyłam jakiegoś lepszego porostu włosów.
- Nieco za gęsty, ciężki do zmycia.

Nie dla mnie

Niestety, dołączę do recenzji negatywnych. Już po drugiej aplikacji olejku podczas zmywania go z głowy włosy wypadały mi za każdym dotknięciem. Wcześniej tak ładnie wzmocniłam cebulki wcierką Jantar i drożdżami Lewitan, że podczas czesania na szczotce zostawało raptem kilka włosów. A tu zachciało mi się tego olejku i niemal natychmiast straciłam dużo z moich i tak cienkich włosów.

Może są panie, którym ten olejek pomaga, jednak mi szkodzi.

+ cena

- Niewygodny w aplikacji z butelki. Ja pomagałam sobie strzykawką 5 ml
- Wg składu to nie jest olejek łopianowy, tylko olej słonecznikowy z dodatkiem łopianowego i papryki

Bardziej zaszkodził, niż pomógł.

Kupiłam go, kiedy strasznie wypadały mi włosy. Dzięki niemu zaczęły mi wypadać jeszcze bardziej. Daję jedną gwiazdkę więcej, bo koleżanka, której go oddałam, była zadowolona.