Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Cena już od 4,81 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock),
  • Capsium Annuin Resih BHT

Napisanych recenzji: 9

kiepski ;(

Zużylam 2 opakowanie tego olejku. Po przetestowaniu wszystkich olejków Green Pharmacy,mogę stwierdzić,ze ta wersja jest najgorsza.
Nie zauważyłam ani szybszego wzrostu włosów ani poprawy kondycji, włosów może wypadało nieco mniej niż przed stosowaniem go,ale za to podrażniał skore głowy.
Jedynym plusem jest cena. Opakowanie strasznie niewygodne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211003].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Okropność

Olejek kupiłam z myślą o przyśpieszeniu porostu włosów.Skusiła mnie niska cena i obecność w składzie papryki,która ma pobudzać wzrost cebulek włosów.
Olejek w ogóle nie spełnia swojej funkcji,wręcz przeciwnie-spowodował u mnie wzmożone wypadanie włosów i nie zauważyłam żadnych efektów jeśli chodzi o ich porost.
Plusy:
+cena
MINUSY:
- brak efektów gwarantowanych przez producenta
- tragiczne opakowanie,bez dozownika.Zamiast tego ogromna dziura,z której trudno wydobyć odpowiednią ilość olejku,bardzo łatwo go wylać lub przesadzić z ilością olejku nałożoną na dłoń
- trudno zmyć go z włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163191].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 36

Dobry

Olejek fajny wygodny w użyciu i tani
stosuje ten kosmetyk od 3-4 tygodni włoski po nim są miekkie , mniej wypadają i są zdrowsze bynajmniej mi tak sie wydaje. Wydajnośc dość dobra ponieważ olejek wsmarowuje sie w skóre głowy i pozostawia na 20-30 min.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155426].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Napisanych recenzji: 3

Spełnia oczekiwania

Olejek może nie jest rewelacyjny ale jestem zadowolona jak na razie. Używam go od 2 tygodni i muszę powiedzieć że przyjemnie się go nakłada, włosy są po nim miękkie i zaobserwowałam, że włosy rosną szybciej, pojawiają się też nowe na zakolach. Nie podrażnia skóry głowy i nie wysusza jej. Jedyną rzeczą do której mogłabym się przyczepić to opakowanie, ponieważ ciężko się go dozuje, nalewa się zawsze więcej niż potrzebuję. Będę stosować go na pewno dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Zdecydowanie jestem na TAK

Osobiście jestem bardzo zadowolona. Włosy są w super kondycji, piękne, lśniące i W KOŃCU mogę je rozczesać.
PLUSY:
- super cena
- efekty widać po ok. 3 tyg stosowania co drugi dzień na 15 min przed myciem głowy
- nie przetłuszcza skóry głowy
-odżywia włosy i skórę głowy
MINUSY:
-niewygodne pokapowanie (zbyt duży otwór, przez co nigdy nie naleje się go tyle ile potrzeba)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130416].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

bardzo dobry produkt!

Używam go wmasowując w skórę głowy, mieszam z olejem rycynowym i jeszcze jakimś jednym, który mam pod ręką.

Nakładam mieszkankę na ogół co dwa dni.

Po każdym umyciu moje włosy są w świetnej kondycji, gładkie i lśniące.
Wyrastają nowe, a te istniejące rosną szybciej.
Nie ma co tu się rozpisywać, u mnie PO PROSTU DZIAŁA:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094336].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Świetny!

Zapuszczam włosy od jakiś już 2,5 lat i coś mi nie idzie, bo a to rozjaśnię i trzeba podciąć a to sama coś pokombinuje i potem fryzjer mnie ratuje. Bardzo chciałabym, żeby włosy zaczęły mi choć troszkę szybciej rosnąć, stąd szukałam jakiegoś preparatu, najlepiej nie drogiego. Ostatnio zauważyłam, że mojej koleżance bardzo szybko urosły włosy, więc zapytałam się co używa, a ona poleciła mi ten olejek. Od razu pobiegłam po to cudo i hmmm.... w sumie jestem zadowolona!

+ wierzcie lub nie, ale włosy zaczęły rosnąć szybciej! moja mama, która śmieje się, że moje włosy się obraziły i wyjechały ode mnie, stwierdziła, że mam coraz dłuższe!
+ cena, 7 zł to śmiech na sali a na promocji idzie olejek dostać za 5;
+ dostępność, wszystkie drogerie osiedlowe jak i sieciówki.

- opakowanie, zawsze wyleje za dużo kosmetyku;
- a co za tym idzie, jest mało praktyczny, kończy mi się pierwsza butelka a olejek zastowałam z 6 razy.

Trzeba go dokładnie spłukać, ale nie pozostawia w ogóle tłustej warstwy :)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046211].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Mam mieszane uczucia....

Zużyłam jedno opakowanie tego produktu. Używałam w sposób, jaki jest polecany przez producenta. Przy każdej apkikacji wypadło mi dużo włosów, co mnie trochę zniechęciło do tego produktu. Jednak pojwaiło się mnóstwo małych włosków i szybciej urosły przez miesiąc.
Na pewno nie kupię ponownie, bo pomimo rezultatów wypadają mi wpłosy po jego aplikacji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041199].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

DLA MNIE ABSOLUTNY HIT!

Natrafiłam na to udo przez przypadek w rossmanie, akurat była promocja na kosmetyki ten firmy więc kupiłam ten olejek.Już po pierwszym zastosowaniu trzymałam ok 30min tak jak zaleca producent włosy były bardzo zdyscyplinowane, a mam bardzo gęste,kręcone puszczące sie włosy, po tym pięknie się błyszczały :) po miesiącu stosowania pojawiło się mnóstwo baby hair, i bardzo duzy odrost(gdzie zawsze po miesięcu miałam ok 1cm, a teraz mam ok3), uważam,że za taką ceną warto go zakupić. Widze sporo negatywnych opini bo na pewno nie jest to olejek dostosowany do każdego rodzaju włosów, ale dla osob, ktore mają gęste niesforne włosy mogę z czystym sercem polecić! REWELACJA!Na pewno skusze sie na kolejną buteleczke

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034345].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Porażka

Pierwszy produkt, który spowodował masakrę na mojej głowie. Swędzenie, podrażnienie, wypadanie. Nikomu nie polecam.
Plusem w jego wypadku moze być cena i wydajność, która nijak się ma do działania.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028051].usefull || 0 }}% pomocna.