Rouge Shine Lipstick (Szminka odżywczo - nawilżająca)

Rouge Shine Lipstick (Szminka odżywczo - nawilżająca)

Pojemność 3,5 ml

Odżywcza szminka nadająca lśniący połysk. Nawilża usta.
Dostępna w trzech gamach kolorystycznych: glossy, shimmering, metallic.
Zawiera odżywcze olejki, witaminę E, które odżywiają i chronią usta.
Dostępna w 44 odcieniach.

Skład: /Tenderness - Glossy/ Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Cera Alba (Beeswax), Polyethylene, Cetyl Acetate, Cetyl Alcohol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Hydrogenated Polyisobutene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Jojoba Esters, Vp/Eicosene Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Stearyl Acetate, CI 77491 (Iron Oxides), Zea Mays (Corn) Starch, Oleyl Acetate, Tocopheryl Acetate, CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Palmitate, Acetylated Lanolin Alcohol, CI 45410 (Red 28 Lake), BHT, Tribehenin, Ammonium Glycyrrhizate, Sorbitan Isostearate, Lactic Acid, Tocopherol, Limonene, Palmitoyl Oligopeptide.

Cena: 39zł / 3,5g

Napisanych recenzji: 2

Znakomita

Szminka bardzo długo utrzymuje się na ustach, dostałam ją w ramach testowania sephora, jestem bardzo zadowolona, łatwo się rozprowadza na ustach, ma kremową konsystencję. Ma ładny naturalny kolor, doskonała na co dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Bardzo fajny produkt ;)

Szminki używam od paru dni. I jestem zadowolona z efektu jaki daje. Przede wszystkim nawilża, a to dla mnie ważne. Dodatkowo ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Trwałość też jest ok. Zamknięta w ładnym, subtelnym opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Taka sobie

Pomadkę dostałam w prezencie więc nie wiem czy sama zdecydowałabym się na jej zakup. Kolor (nr 21) przyciąga uwagę i zachęca do wypróbowania, jednak nie robi on takiego wrażenia na ustach, jak na opakowaniu. Bardzo dobrze nawilża, nie uwydatnia skórek. Plusem jest też ładne i poręczne opakowanie.
Nakładanie jej nie jest większym problemem, jednak poprzez dosyć miękką konsystencję, pomadka rozmazuje się i szybko ściera, co jest jej ogromnym minusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981518].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Napisanych recenzji: 329

Jeden wielki żart!

Zacznę od tego, że szukam idealnego odcienia fioletu i jak mam przybliżyć kolor to ma to być jak jagody wymieszane ze śmietanką :-) czyli świeży soczysty fiolet. Bardzo ładny kolor miała pomadka Loreal ale była kompletnie nietrwała - jakaś godzine.

Ta pomadka Sephory to już kompletne dno. Kolor 47 - fiolet nie jest nawet w stanie w całości przykryć pigmentem moich ust co powoduje, że mam kilka fioletowych plamek na ustach.

Schodzi po niecałych 30 min. Wystarczy się napić i koniec. Nie ma nawet żadnego pigmentu! Dramat.

Dawno nie spotkałam się z tak tandetnym i marnym produktem za horrendalne pieniądze 45 zł za coś tak słabego? Po prostu kpina i żart.

Jedyny plus za który daję pół gwiazdki to nawilżenie ust i niepodkreślanie skórek.

Nie ma sensu dalsze pisanie o tak słabym produkcie. Nie polecam. Naprawdę jest to tego typu kosmetyk którego nawet nie użyłabym na klientce robiąc jej make up.

Aha i ważna sprawa dla kobietek które lubią błyszczyki i JAŚNIUTKIE lekko widoczne kolorki to wtedy ta pomadka może być całkiem niezła :-)

Używam tego produktu od: juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno i albo pójdzie w świat albo do kosza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884195].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 56

Dobra przyjaciółka

Posiadam numerek 02 - jasny, cielisty " beżyk ", bardzo naturalny, idealny do makijażu smoky eye . Pomadka bardzo dobrze nawilża, nadaje bajeczną, bezpretensjonalną poświatę.
Produkt w rodzaju - jestem pomadką:D jestem błyszczykiem :D
Mikro - mini drobinki - niewyczuwalne na ustach, widoczne dla oka.
Czarne, stabilne opakowanie, kolor podstawy informuje nas o kolorze wnętrza produktu.
Największym minusem jest wnętrze opakowania - po paru użyciach produkt giba się jak chorągiewka na wietrze :(
Jako że uwielbiam zapach błyszczyków i pomadek Sephory, a do końca nie potrafię określić woni, poprosiłam o pomoc męża i syna. Temu starszemu kojarzy się z "apteką", temu młodszemu ....hmmmm... ze "sklepami" i z czymś "niezbyt przyjemnym". Dla mnie zapach duszący, pudrowy, trochę jak świecowe kredki, w piórniku pierwszoklasistki.
Pomadka dobrze nawilża, łatwo się rozprowadza, jako że jest miękka i niestabilnie osadzona, "rozkłada" się w opakowaniu i robi się papkowata.
W moim przypadku efekt stabilności na ustach wynosi około 40 minut, więc cieniutko....
Pomimo tych nieludzkich :D wad nie zawahałabym się przed kolejnym zakupem.
Plus za szeroką gamę kolorystyczną :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865277].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 118

Na dwoje babka wróżyła.

Jestem maniaczką wszelakich szminek, balsamów czy błyszczyków. Tę pomadkę dostałam w prezencie i nie wiem, czy skusiłabym się sama zapłacić 39zł za przeciętny produkt, kiedy znacznie lepsze kosztują w granicach 20zł.
Posiadam odcień jasnego różu z brokatem, a jego \'żywotność\' powoli dobiega końca.

PLUSY:
- nieziemski zapach!,
- ładne opakowanie,
- całkiem niezłe nawilżenie ust,
- szminka + błyszczyk w jednym,
- efekt \'mokrych\' i błyszczących (dzięki drobinkom brokatu) ust w sekundę.

MINUSY:
- utrzymuje się bardzo krótko w porównaniu z pomadkami innych firm, np. inglot, wystarczy napić się czegoś ze szklanki i na ustach zostaje naprawdę niewiele,
- bardzo miękka konsystencja, co sprawia, że nie najlepiej znosi wysoką temperaturę,
- cena w stosunku do jakości.

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony piękny zapach i nawilżenie mnie przyciąga, z drugiej - trwałość i konsystencja odpycha.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839453].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Och ach

Poszukiwałam szminki, która będzie miała naturalny kolor i będzie względnie matowa - ta okazała się najlepsza. Fajnie nawilża usta, kolor śliczny (chyba Charmer) i jak dla mnie jest na prawdę trwała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

jedna z ulubionych

mój ulubiony numer G05
muszę mieć go zawsze
jasno-różowy w zimnej tonacji
na dzień do mojej jasno oliwkowej cery i ciemnych włosów idealny

bardzo kremowa konsystencja
dobrze nawilża, nie wysusza
nie lepi się
przyzwoicie utrzymuje się na ustach

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800398].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

prawie kwc!!!

Mam sliczny brzoskwiniowy kolor idealny do letniego makijażu, do szaleństw z kolorowymi cieniami ;) plusy:
- Cena, zastępuje mi balsam do ust, pomadke i błyszczyk, więc cena jest adekwatna
-Kolor piękne naturalne odcienie, szeroka paleta odcieni, każdy znajdzie coś dla siebie
-Nawilza bardzo przyzwoicie
-Delikatnie nablyszcza
- Pięknie owocowo pachnie i smakuje
- Minimalistyczne praktyczne opakowanie
Minusy
- Słaba wydajność, przy częstym stosowaniu ok 2 -3 msc ( normalnie narzekam, że muszę wyrzucić szminke,bo się przeterminowala zanim ja zuzylam :P)
- Nie jest trwala, wytrzymuje ok 2 h, ale to nie jej główne zadanie więc wybaczam
Ogólnie bardzo lubię tę szminke, więc polecam wszystkim ;-)

Używam tego produktu od: 5 msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[766890].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 152

Napisanych recenzji: 571

OSZUSTWO!

Czuję się zrobiona w bambuko :D Kupiłam tę szminkę (numer 34 - przepiękny kolor soczystej czerwieni), ponieważ nałożona w sklepie, po pierwsze, cudownie nabłyszczała i rozświetlała usta, a po drugie apetycznie pachniała gumą do żucia o smaku leśnych owoców! :)

NIESTETY, oba te efekty znikają po około dwóch tygodniach stosowania !??! Ta pomadka - widocznie w wielokrotnym kontakcie z powietrzem - traci swój największy atut i zaczyna... śmierdzieć. To bardzo nieprzyjemny, syntetyczny zapach, podobny do szminek, jakich używały nasze babcie!

Trwałość zerowa - po kilku minutach całkowicie znika z ust! Na początku sądziłam, że to przez palenie, ale nie, nawet nie wkładając papierosa do buzi ani nie jedząc, ona po prostu rozpływa się w atmosferze! Wypadałoby po nałożeniu jej nic nie mówić i nie oddychać głęboko :D

Czy napisałam już, że efekt błyszczących ust z czasem również znika i szminka staje się matowa ?!

Podsumowując : TO PO PROSTU SZMINKA NA 2 TYGODNIE :) Czytałam pozostałe recenzje i myślę sobie, że może Wizażanki, które malują się codziennie, kilka razy dziennie, nie zauważyły efektu krótkiej trwałości tego produktu?

Używam tego produktu od: 4 tygodni - do połowy byłam zadowolona
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[760866].usefull || 0 }}% pomocna.