Rouge Shine Lipstick (Szminka odżywczo - nawilżająca)

Rouge Shine Lipstick (Szminka odżywczo - nawilżająca)

Pojemność 3,5 ml

Odżywcza szminka nadająca lśniący połysk. Nawilża usta.
Dostępna w trzech gamach kolorystycznych: glossy, shimmering, metallic.
Zawiera odżywcze olejki, witaminę E, które odżywiają i chronią usta.
Dostępna w 44 odcieniach.

Skład: /Tenderness - Glossy/ Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Cera Alba (Beeswax), Polyethylene, Cetyl Acetate, Cetyl Alcohol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Hydrogenated Polyisobutene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Jojoba Esters, Vp/Eicosene Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Stearyl Acetate, CI 77491 (Iron Oxides), Zea Mays (Corn) Starch, Oleyl Acetate, Tocopheryl Acetate, CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Palmitate, Acetylated Lanolin Alcohol, CI 45410 (Red 28 Lake), BHT, Tribehenin, Ammonium Glycyrrhizate, Sorbitan Isostearate, Lactic Acid, Tocopherol, Limonene, Palmitoyl Oligopeptide.

Cena: 39zł / 3,5g

typowo pielęgnacyjna

Szminka jest bardzo miękka, w większy upał rozpuściła mi się w torebce, musiałam ją ratować w lodówce.

To typowo pielęgnacyjny produkt, w tym się rzeczywiście sprawdza. Usta są nawilżone, nie pękają i wyeliminowane są suche skórki. Pigmentacja natomiast jest słaba, krycie prawie zerowe, a trwałość znikoma. Aplikację trzeba często powtarzać, produkt nie jest wydajny. Nie warto wydawać 40 zł na szminkę, która pielęgnuje jak każdy balsam za kilka złotych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265511].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilża, lekka formuła, mała trwałość.

Szminka ma bardzo lekką formę, po aplikacji usta są nawilżone i odżywione, ale nie ma nieprzyjemnego odczucia lepkości jak przy niektórych szminkach. Praktycznie nie czuć jej na ustach.
Plusy:
- faktycznie nawilża, odżywia
- lekka konsystencja
- ładny, matowy kolor, pasujący na wiele okazji, nie wulgarny, ale zwracający uwagę
- łatwa aplikacja
Minusy:
- bardzo poważnym minusem jest trwałość, szminka bardzo szybko schodzi z ust.
Robiłam eksperyment w domu, bez jedzenia i picia. Mimo takich warunków szminki praktycznie nie było na ustach już po około 45 minutach po aplikacji.
Wymagane więc są bardzo częste poprawki w ciągu dnia by utrzymać kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265376].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna, ale kilka minusów jest.

Ostatnio panuje szał na matowe pomadki, których ja sama mam w domu multum, ale mi znudził się trochę ten trend i zachciało mi się czegoś, co zabłyśnie kobiecym, fajnym blaskiem. W telewizji puszczają teraz reklamy pomadek Sephora Rouge, a więc i ja skusiłam się na kilka z nich. Kolory, które obecnie maltretuję, to piękny 057 Drunk in Love, 029 Latin Lover i 09 Private Jet. Pierwsze, co zauważyłam po otworzeniu opakowania, to przyjemny, delikatny zapach produktu. Absolutnie nie drażni nawet wrażliwego nosa. Po nałożeniu szminki na usta, w tym przypadku intensywnego różu, poczułam to nawilżenie, które gwarantuje nam producent. Nie jest jakoś supernapigmentowana, ale pigmentacja jest jak najbardziej ok. Wszystkie kolory prezentują się pięknie, ale trzeba nałożyć przynajmniej dwie warstwy, żeby kolor był intensywny. To jest niestety minus. Kolejnym, dość poważnym minusem, jest tutaj trwałość. Szminka szybko ściera się z ust i trzeba być przygotowanym na kilka, jak nie kilkanaście poprawek w ciągu dnia.
Podsumowując: mogę polecić, ale nie jest to na pewno kosmetyk idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257088].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Znakomita

Szminka bardzo długo utrzymuje się na ustach, dostałam ją w ramach testowania sephora, jestem bardzo zadowolona, łatwo się rozprowadza na ustach, ma kremową konsystencję. Ma ładny naturalny kolor, doskonała na co dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233978].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny produkt ;)

Szminki używam od paru dni. I jestem zadowolona z efektu jaki daje. Przede wszystkim nawilża, a to dla mnie ważne. Dodatkowo ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Trwałość też jest ok. Zamknięta w ładnym, subtelnym opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220698].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie

Pomadkę dostałam w prezencie więc nie wiem czy sama zdecydowałabym się na jej zakup. Kolor (nr 21) przyciąga uwagę i zachęca do wypróbowania, jednak nie robi on takiego wrażenia na ustach, jak na opakowaniu. Bardzo dobrze nawilża, nie uwydatnia skórek. Plusem jest też ładne i poręczne opakowanie.
Nakładanie jej nie jest większym problemem, jednak poprzez dosyć miękką konsystencję, pomadka rozmazuje się i szybko ściera, co jest jej ogromnym minusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981518].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden wielki żart!

Zacznę od tego, że szukam idealnego odcienia fioletu i jak mam przybliżyć kolor to ma to być jak jagody wymieszane ze śmietanką :-) czyli świeży soczysty fiolet. Bardzo ładny kolor miała pomadka Loreal ale była kompletnie nietrwała - jakaś godzine.

Ta pomadka Sephory to już kompletne dno. Kolor 47 - fiolet nie jest nawet w stanie w całości przykryć pigmentem moich ust co powoduje, że mam kilka fioletowych plamek na ustach.

Schodzi po niecałych 30 min. Wystarczy się napić i koniec. Nie ma nawet żadnego pigmentu! Dramat.

Dawno nie spotkałam się z tak tandetnym i marnym produktem za horrendalne pieniądze 45 zł za coś tak słabego? Po prostu kpina i żart.

Jedyny plus za który daję pół gwiazdki to nawilżenie ust i niepodkreślanie skórek.

Nie ma sensu dalsze pisanie o tak słabym produkcie. Nie polecam. Naprawdę jest to tego typu kosmetyk którego nawet nie użyłabym na klientce robiąc jej make up.

Aha i ważna sprawa dla kobietek które lubią błyszczyki i JAŚNIUTKIE lekko widoczne kolorki to wtedy ta pomadka może być całkiem niezła :-)

Używam tego produktu od: juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno i albo pójdzie w świat albo do kosza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884195].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra przyjaciółka

Posiadam numerek 02 - jasny, cielisty " beżyk ", bardzo naturalny, idealny do makijażu smoky eye . Pomadka bardzo dobrze nawilża, nadaje bajeczną, bezpretensjonalną poświatę.
Produkt w rodzaju - jestem pomadką:D jestem błyszczykiem :D
Mikro - mini drobinki - niewyczuwalne na ustach, widoczne dla oka.
Czarne, stabilne opakowanie, kolor podstawy informuje nas o kolorze wnętrza produktu.
Największym minusem jest wnętrze opakowania - po paru użyciach produkt giba się jak chorągiewka na wietrze :(
Jako że uwielbiam zapach błyszczyków i pomadek Sephory, a do końca nie potrafię określić woni, poprosiłam o pomoc męża i syna. Temu starszemu kojarzy się z "apteką", temu młodszemu ....hmmmm... ze "sklepami" i z czymś "niezbyt przyjemnym". Dla mnie zapach duszący, pudrowy, trochę jak świecowe kredki, w piórniku pierwszoklasistki.
Pomadka dobrze nawilża, łatwo się rozprowadza, jako że jest miękka i niestabilnie osadzona, "rozkłada" się w opakowaniu i robi się papkowata.
W moim przypadku efekt stabilności na ustach wynosi około 40 minut, więc cieniutko....
Pomimo tych nieludzkich :D wad nie zawahałabym się przed kolejnym zakupem.
Plus za szeroką gamę kolorystyczną :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865277].usefull || 0 }}% pomocna.

Na dwoje babka wróżyła.

Jestem maniaczką wszelakich szminek, balsamów czy błyszczyków. Tę pomadkę dostałam w prezencie i nie wiem, czy skusiłabym się sama zapłacić 39zł za przeciętny produkt, kiedy znacznie lepsze kosztują w granicach 20zł.
Posiadam odcień jasnego różu z brokatem, a jego \'żywotność\' powoli dobiega końca.

PLUSY:
- nieziemski zapach!,
- ładne opakowanie,
- całkiem niezłe nawilżenie ust,
- szminka + błyszczyk w jednym,
- efekt \'mokrych\' i błyszczących (dzięki drobinkom brokatu) ust w sekundę.

MINUSY:
- utrzymuje się bardzo krótko w porównaniu z pomadkami innych firm, np. inglot, wystarczy napić się czegoś ze szklanki i na ustach zostaje naprawdę niewiele,
- bardzo miękka konsystencja, co sprawia, że nie najlepiej znosi wysoką temperaturę,
- cena w stosunku do jakości.

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony piękny zapach i nawilżenie mnie przyciąga, z drugiej - trwałość i konsystencja odpycha.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839453].usefull || 0 }}% pomocna.

Och ach

Poszukiwałam szminki, która będzie miała naturalny kolor i będzie względnie matowa - ta okazała się najlepsza. Fajnie nawilża usta, kolor śliczny (chyba Charmer) i jak dla mnie jest na prawdę trwała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806178].usefull || 0 }}% pomocna.