Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon do włosów przetłuszczających się

Cena już od 6,06 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon Seboravit z ekstraktem czarnej rzodkwi przygotowaliśmy dla osób, których włosy są cienkie, z tendencją do przetłuszczania. Szampon likwiduje łojotok i ogranicza złuszczanie naskórka. Regularnie stosowany odżywia skórę głowy i wzmacnia słabe włosy. Polecany zwłaszcza do codziennego mycia.Z tej serii można kupić też odżywkę Seboravit o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym, kompleks Seboravit w ampułkach do włosów tłustych i z łupieżem oraz serum ziołowo witaminowe Seboravit do włosów przetłuszczających się.

• Aqua,
  • Citric Acid,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 57

im dłużej tym gorzej

na początku byłam zadowolona z tego szamponu:
- włosy były mięciutkie
- skóra głowy nie swędziała
- ograniczył wypadanie i przetłuszczanie włosów
- nie było problemu z rozczesaniem kłaczków

w połowie opakowania (a produkt ten jest bardzo niewydajny, szybko się kończy)

zaczęło się swędzenie
przesuszył końcówki, a u nasady włosy były tłuste

może i na krótką metę jest ok
moje włosy nie polubiły tego szamponu

Używam tego produktu od: jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094271].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 109

Koszmar czarnej rzodkwi.

Szampon zamknięty jest w dość brzydkim opakowaniu. Jeszcze brzydszy jest jego zapach, który przypomina gnijące rzodkiewki.

Mycie nim włosów to koszmar, śmierdzi tak paskudnie, że za każdym razem marzę tylko o tym, by już się skończył. Na nieszczęście jest bardzo wydajny.

Czesanie po umyciu tym szamponem to koszmar. Dredy i kołtuny to codzienność. Raz miałam taki problem z rozczesaniem, że musiałam wołać TŻta na ratunek.

Włosy wypadają garściami, nadal przetłuszczają się bardzo szybko, są też bardziej suche, łamią się, rozdwajają. Skóra głowy swędzi.

Ten szampon to koszmar. Nigdy więcej żadnych szamponów od Farmony!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040252].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 15

W sumie może być

Myje włosy dobrze, dobrze się pieni. Szampon jest przeźroczysty wiec nie obciąża. Pudełko nawet ma fajny aplikator. Jednak dla mnie potrzeba czegoś więcej.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014076].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 10

Jak dla mnie nie !

Pierwsze wrażenie było ok lecz następne tragiczne. Zamiast zahamować przetłuszczanie włosów spowodował ,że przetłuszczały sie jeszcze szybciej. Ogolnie włosy po nim dość ładnie wyglądały ale co z tego jak na drugi dzień miałam taki smelc na włosach jak nigdy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915169].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 302

nie polecam

Ten szampon to porażka dla moich włosów.
Nic nie zrobił-ani dobrze nie mył, ani nie wzmacniał włosów ani nie ograniczył przetłuszczania.
Opakowanie straszne- twarde, zakrętka trudna do odkręcenia pod prysznicem,wiele razy przelałam zbyt dużą ilość szamponu.
Włosy wyglądały źle-plątały się, były strąkowate, jakby niedomyte.
Jedynym plusem jest cena i dostępność.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912609].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

nie dla mnie

Szukam czegoś na prawdę mocnego. Używałam juz chyba każdego szamponu dostępnego w mojej aptece. Ten był najtańszy i najgorszy za razem.
Moje włosy są cienkie i bardzo bardzo szybko się przetłuszczają. Po 8 godzinach od mycia wyglądają jak u mojej siostry po 2 dniach. Dlatego jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o szampony.
Seboravit jest bardzo rzadki, wręcz wylewa się na rękę. Opakowanie nie ułatwia dozowania, bardzo dziwny korek i szeroka szyjka butelki nie są zbyt poręczne do używania mokrymi rękami. Aby się porządnie spienił i pokrył moje średnio długie włosy potrzebowałam pełnej dłoni szamponu. Do tego zapach mocno "rzepowy" ale mnie to nie przeszkadza. Po myciu znika. Końcówka szamponu zbiegła się z moim wyjazdem, jednak butelka jest bardzo BARDZO nieporęczna, jest to szampon tylko do użytku w mojej łazience. Jedynym plusem jest cena i w miarę naturalny skład :)

Używam tego produktu od: koniec czerwca-połowa lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815476].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 27

Napisanych recenzji: 371

W sumie ok...

Szampon jako, że jest do włosów przetłuszczających się zaciekawił mnie butelką ceną i tą czarną rzodkwią:) Jak dla mnie jest dobry, dobrze oczyszcza włosy, dłużej utrzymuje je świeże i dłużej chociaż o jeden dzień się nie przetłuszczają;) Po zastosowaniu włosy są miękkie, delikatne i pachnące! Co ważne nie plątają się przy rozczesywaniu. Do tych plusów dochodzi plus za opakowanie z którego nawet resztki szamponu ładnie wylatują oraz duży plus za niską cenę;)
Natomiast gwiazdkę odejmuję mu niestety za zapach (chociaz po spłukaniu już go nie ma) oraz za to, że jest mało wydajny. Niestety konsystencja zbyt lejąca i bardzo słabo się pieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[742898].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie dla mnie

Szampon kupiłam za jakieś 7 zł w aptece Super Pharm. Było wtedy lato, jak wiadomo latem włosy się szybko przetłuszczają. Właściwie wszystko mi się podoba, naturalny skład, ale mało się pieni, konsystencja i wydajność... Szkoda, bo po tym co nam obiecał producent myślałam, że będzie on super, a tu kicha...

Plusy :
+Skład
+Cena
+Dostępność
+W miare dobre oczyszczenie

Minusy :
-Konsystencja
-Mało się pieni
-Nie do częstego stosowania (latem włosy mi się przetłuszczają i muszę je myć co 2 dni)
-Włosy i tak się przetłuszczają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719867].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

tragedia

Szampon jest beznadziejny. Nawet nie mam za co dać mu jedenej gwiazdki. Mialam nadzieję, że ładnie oczyści włosy po oleju, tymczasem nie robi nic takiego. Co gorsze mam wrażenie, że on je dodatkowo przetłuszcza. Włosy po nim zwisają smętnie jak strąki, nawet wtedy, gdy nie stosuję olejowania. Nie mam pomysłu na jego wykorzystanie, bo do mycia nie użyję go już na pewno.

Ilość zużytych opakowań: połowa jedengo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659180].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

super :)

a mi ten szampon się podoba :) włosy są puszyste, leciutkie takie świeże jak dawno nie miałam po umyciu :) a po tym szamponie aż milutkie w dotyku, odżywione
:) mniej się przetluszczaja, troszkę wyslusza koncowki ale serum z loreala sobie z nimi świetnie radzi i ten szamon mi bardzo odpowiada, polecam kazdemu kto ma przetłuszczajace wlosy, zawsze warto sprobowac a moze akurat będzie najlepszy ? :)

Używam tego produktu od: narazie 1 butlka
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[644305].usefull || 0 }}% pomocna.