Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Krem i Olejek, Odżywka w sprayu regeneracyjna do włosów łamliwych i rozdwajających się

Cena już od 13,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka głęboko pielęgnuje łamliwe i rozdwajające się włosy i zapobiega ich łamaniu się. Intensywnie pielęgnująca formuła z cennym olejkiem arganowym i o zapachu kwiatu wanilii wzmacnia włosy od wewnątrz. Rezultat to zdrowo wyglądające i pełne blasku włosy. Odżywka natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów po myciu szamponem. Nowa formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami oddaje włosom proteiny, które zostały utracone.

Przyzwoita

Wobec odżywek w sprayu nie mam dużych wymagań. Używam ich w zimie, kiedy włosy się elektryzują lub kiedy się spieszę i nie mam czasu nałożyć normalnej odżywki. Jeżeli chodzi o pomoc w kwestii elektryzowania, odżywka się sprawdza bardzo dobrze, W przypadku użycia jej w miejsce normalnej odżywki już gorzej. Ułatwia jako tako rozczesywanie, ale nie jest to ten sam efekt co po odżywce ze spłukiwaniem, a włosy mi się plączą i potrzebuję mocniejszego działania, Efektów pielęgnacyjnych nie zauważyłam. na wysuszone końcówki pomaga mi tylko wizyta u fryzjera albo olejek. Niestety w tej kwestii odżywka cudów nie czyni, ale i tego od niej nie wymagam.
Plusy
zapach, choć po pewnym czasie może stać się meczący
cena
wydajność
nie skleja włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506206].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit!

Ta odżywka to moje wybawienie! Mam cienkie włosy, które pozostawione do naturalnego wyschnięcia są trochę falowane, trochę proste, czyli puch, puch i jeszcze raz puch :( Do tej pory używałam suszarki i lakieru po każdym myciu, bo inaczej moje włosy były nie do wytrzymania. A to cudo zastąpiło mi obie te rzeczy. Oczywiście jeśli spieszę się to używam odżywki, a później włosy suszę.

Główna zaleta:
- konsystencja - jest dość ciężka, nie jest to spray-woda, który po wyschnięciu znika z włosów, dlatego świetnie nadaje się do opanowania włosów naelektryzowanych, niesfornych baby hair i nadania ładnego skrętu. Rozsądnie użyta nie skleja włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459477].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra odżywka ;)

To już kolejna w mojej niezliczonej kolekcji odżywka w spray :D ciężko się powstrzymać przed przetestowaniem ich, w końcu to duża wygoda :)

+ cena
+ zapach, waniliowy, ale nie duszący
+ nawilża
+ nie obciąża
+ wygładza
+ ułatwia rozczesywanie
+ bardzo wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382486].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Fajna, ale nie najfajniejsza.

Bardzo lubię tę formę odżywek t.j w sprayu bez spłukiwania. Wszystkie inne obciążają moje włosy.
Plusy :
- zapach - ładny, ale chyba jednak zbyt intensywny jak dla mnie, ta wersja kokosowa z Schaumy pachnie dużo lepiej,
- poprawia stan włosów lepiej niż wersja kokosowa, która wg mnie tylko ładnie pachnie,
- cena nie jest wysoka,
Minusy :
-pompka czasem odmawia posłuszeństwa,
- mało wydajna,
Odżywka nie jest zła, ale moim faworytem w odżywkach w sprayu nadal zostaje Gliss kur. Ta zasługuje jedynie na 3 gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372891].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Moje włosy są raz kręcone, raz falowane a najczęściej na głowie mam wszystko - gdzie nie gdzie baranki, gdzie indziej fale, a w niektórych miejscach są po prostu niesfornie powywijane. Gdy nie mam czasu prostować włosów, moim wybawieniem są takie odżywki w sprayu. Ta sprawia, że moje niesforne włosy mają ładny i równomierny skręt, loczki są gładkie i błyszczące oraz nie są poplątane. Odżywka ładnie pachnie, atomizer się czasem przycina ale da się przeżyć, produkt ma dobrą dostępność. Polecam, chociaż nie kupię ponownie bo inne wersje bardziej mi odpowiadają jeśli chodzi o zapach ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325636].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna

Całkiem fajna, tania odzywka. Co prawda nie zauwazylam jej działania regeneracyjnego, ale i tak byłam zadowolona.

Opakowanie jest całkiem ładne, szkoda ze nie widać zuzycia, nawet pod światło.
Atomizer rozpyla idealną mgielkę. Zapach jak dla mnie niespecjalny, mocno kokosowy, a ja za kokosem nie przepadam.
Wydajna.

Włosy po jej użyciu były lśniące, łatwiej się rozczesywaly. Cudów nie zrobiła, ale całkiem przyjemnie się jej używało. Polecam spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311316].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak i nie :)

Odżywka wpadła mi w ręce w Rossmannie. Kupiłam ją na promocji za ok. 7 zł.
Po pierwszym użyciu zdenerwowałam się i schowałam odżywkę głęboko do szafy, ponieważ NIE było efektu rozpylenia. Strzeliłam sobie kilka razy, no i masz - ile strzałów, tyle tłustych plam na włosach. Musiałam myć je ponownie ponieważ to żaden spray tylko bardziej krem.
Po jakimś czasie spróbowałam ponownie. Tym razem spryskałam sobie dłonie i wtarłam odżywkę we włosy. Efektu wow nie było ale... końcówki były w dobrym stanie. Włosy nie spuszone. Łatwo się rozczesywały. Być może delikatnie błyszczały. Stwierdziłam, że od czasu do czasu używana może być więc zostawiłam ją na półce w łazience.
I tak odżywka wpadła w ręce mojej mamy, która torturuje swoje włosy codziennie lokówką, piankami, lakierami i innymi świństwami. Nałożyła ją w ten sam sposób co ja, na mokre włosy. Sprawdziła się! Włosy mamy stały się delikatniejsze, bardziej błyszczące, nie były szorstkie. Myślę, że korzystnie zadziałały też proteiny, ponieważ włosy mamy mają ich ogromny deficyt.
Myślę, że odżywka będzie idealna do bardzo zniszczonych i wysuszonych włosów, chociażby jako zabezpieczenie końcówek.
Odżywka jest bardzo wydajna. Stosuję ją moja mama, od przypadku mój brat i ja. Nie zużyliśmy jeszcze nawet połowy opakowania (jednorazowo psikam 3-4 razy na rękę).
Nie odradzam. Warto spróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238913].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra/bardzo dobra

Kiedy użyłam jej po raz pierwszy zdziałała cuda: włosy super się rozczesały, był miękkie, błyszczące i zredukowała mi rozdwojone końcówki. Przy kolejnych użyciach nie działała już takich cudów z końcówkami, ale nadal jej używam bo po jej użyciu i rozczesaniu nie spada mi włos z głowy :) Ma bardzo intensywny zapach który utrzymuje się na włosach, jednak ja po jakimś czasie się przyzwyczaiłam. Wole jej używać na mokre włosy, bo na suchych przy większej ilości może wywołać efekt przetłuszczonych i oklapniętych. Jednak jest najlepszą jaką używałam, ale ideałem nie jest.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037811].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

A więc zacznujmy od:
\\nDZIAŁANIE: Dużym plusem tej odżywki jest fakt,że nie trzeba jej spłókiać aczkolwiek czasem miałam wraenie,że ona prosi o to by ją spłókać ponieważ zostawiała na włosach taki dziwny film uczucie takich lepiących się tłustych włosów co jest minusem, po wysłuszeniu jednak to uczucie jest trochę zniwelowane. Napewno co do obietnic producenta muszę się zgodzić z faktem,że ułatwia rozczesywanie i to jest jej plus największy!
\\nKONSYSTENCJA/OPAKOWANIE: Odżywka ma konsystencję mocno zwartego kremu co jest fajne ponieważ się nie rozlewa wszędzie z drugiej strony jednak opakowanie z pompką nie do końca radzi sobie z tą konsystencją, pompka się zapycha i i tak produkt trzeba wylewać normalnie.
\\nZAPACH: Kremowy ale dość intensywny co nie każdemu może odpowiadać. Utrzymuje się dość długo na włosach.
\\n
\\nCENA/DOSTĘPNOŚĆ: Dostępny w każdej drogerii, cena proporcjonalna do produktów tego typu ok 15zł.
\\n
\\nOCENA: Dałam trzy gwiazdki ponieważ mimo,że był ok to jednak coś z nim nie halo i mam co do niego bardzo mieszane uczucia. Odżywka jak sama nazwa wskazuje ma odżywiać tutaj tego nie zauważyłam włosy po jej zastosowaniu nawet pozornie nie były jakieś super odżywione. Ogólnie fajny produkt by ułatwić sobie rozczesywanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990522].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ją lubię :)

Produkty do wlosow Schauma goszcza w mojej lazience juz od dawna :) Sprobowealam odzywek, szmapono i sprayow. Ten lubiue bardzo :)

+ pomaga rozszesac wlosy
+ ma sliczny zapach
+ nie wysusza
+ wygladza
+ troche jakby nawilza
+ wlosy sa miekie i mile w dotyku
+ wydajna
+ tania
+ czesto w promocjach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988968].usefull || 0 }}% pomocna.