Emolient Linum, Lotion do ciała

Emolient Linum, Lotion do ciała

Cena już od 28,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lotion do ciała dostarcza substancji aktywnie wspomagających naturalne funkcje fizjologiczne skóry, dzięki czemu kompleksowo chroni i pielęgnuje skórę suchą, bardzo suchą oraz atopową, również skłonną do alergii. Lotion do ciała Emolient Linum został stworzony na bazie zaawansowanych technologicznie składników, dostarczających skórze niezbędnych substancji odżywczych, przywracających jej jędrność. Olej lniany bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i Omega 9 łagodzi podrażnienia i mikrourazy naskórka. Masło Shea zapewnią skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie. W połączeniu z alantoiną działa kojąco, łagodząc uczucie ściągnięcia oraz eliminując dyskomfort suchej skóry. Ekstrakt z jęczmienia w kompleksie z olejem arganowym naturalnie wpływa na odbudowę płaszcza hydrolipidowego skóry. Wspomaga odnowę komórkową, przez co skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

balsamy
hipoalergiczna
w butelce
Struktura
lekkie
lotion
>250ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 57

Rozczarowanie

Mam skórę atopową, więc sięgnęłam po balsam firmy, którą bardzo lubię i która zawsze kojarzyła mi się raczej z udanymi produktami. Liczyłam na hardkorowe nawilżenie, uczucie komfortu i brak podrażnień.
Balsam ładnie się wchłania, pozostawia "dermedicowy" zapach, jednak oprócz tego zostaje wrażenie, że po pół godzinie należy powtórzyć czynność i jeszcze raz wysmarować się od góry do dołu.
Nie po to kupuję balsam, żeby smarować się nim 24/h (choć w moim przypadku 1 raz dziennie to minimum).

+zapach
+wchłanianie i formuła mleczka

+/- opakowanie- ja osobiscie za takimi nie przepadam

- brak nawilżenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237498].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 43

Lekki, intensywny nawilżacz

Lotion to kosmetyk o dość rzadkiej konsystencji. Ma to swoje plusy, jak np. duża wydajność, uczucie lekkości na skórze lub możliwość zastosowania go pod samoopalacz. Konsystencja może stać się wadą jeżeli skóra jest bardzo przesuszona i łuszcząca, wtedy może być potrzebny preparat o bardziej gęstej konsystencji. Służył mi i córce (można stosować od 3 roku życia) dość długo.
Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny, naturalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876832].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 22

Średniak

Kupiłam ten produkt w Super Pharm, szukając czegoś lekkiego do nawilżania. Niestety widzę same minusy :

· Zapach, intensywny, nieco chemiczny, perfumowany, utrzymujący się na skórze przez kilka godzin.
· Konsystencja. Rozumiem że to lotion i z założenia jest lekko wodnisty, ale nie do tego stopnia.
· Działanie a raczej jego brak. Po 15 minutach skóra jest znowu sucha, po odstawieniu produktu na dwa dni, skóra wróciła do poprzedniego stanu.
· Cena i wydajność, produkt szybko się zużywa i z uwagi na cenę jest bardzo niewydajny.

Wrócę do mojego kochanego Dexerylu, o tej samej pojemności i cenie prawie o połowę niższej.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno, z trudem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799854].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 28

Dobry ale drogi

Moja ocena produktu:
+Biała butelka, którą otwieramy jednym naciśnięciem palca
+Dzięki zatyczce łatwo się dozuje Lotion, nic się nie wylewa i nie brudzi
+Przejrzysty skromny wygląd butelki z produktem wzbudza zaufanie
+Na pudełku i butelce zamieszczone są wszystkie przydatne informacje
+Konsystencja lotionu, taki bardziej wodnisty balsam
+Kolor biały
-Zapach nawet przyjemny jednak wolałabym aby był mniej intensywny bądź nie było go w ogóle, już miałam jakiś kosmetyk o tym zapachu kojarzy mi się, że był to kosmetyk do opalania
+Lotion dobrze nawilża, wchłania się w skórę jak woda
+Łagodzi świąd skóry (wypróbowane przez mojego męża)
+Łagodzi skórę zbyt mocno przypaloną słońcem (wypróbowane przez moją babcię)
-Po nocy moja skóra potrzebuje jednak nowego nawilżenia
+Bez parabenów i barwników

Ocena: +10/12

Polubiłam ten Lotion za konsystencję, za wchłanianie, za przyjemność stosowania jednak odejmuję punkt za zapach. Uważam, że osoby mające suchą skórę lub atopową, albo nawet osoby nie mające z tym dużego problemu jak ja oczekiwałyby aby ten produkt był bezzapachowy lub zapach mógłby być mniej wyczuwalny. Mogą być to osoby z alergią, których takie zapachy po prostu drażnią. Ja doczepiłam się do tego zapachu dlatego, że kojarzy mi się z czymś czego nie mogę sobie przypomnieć i chyba tego zbyt nie lubiłam.

Ogólnie fajny produkt, delikatny dla skóry i godny polecenia. Nie sugerujcie się moją oceną zapachu ponieważ każdy ma inny gust. Przed zakupem powąchajcie sobie produkt.
Myślę, że z samego produktu powinnyście być zadowolone. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[675949].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 60

Nie spełnia swojej funkcji.

Zakupiłam dla dziecka z silnie atopową, ekstremalnie suchą skórą. Próbując wszelkich nowości, postanowiłam zakupić ten lotion z nadzieją na polepszenie stanu skóry u 11-letniego dziecka. Już od pierwszej aplikacji dziecko poskarżyło się na marne efekty. Po posmarowaniu skóry, w ciągu 5 minut skóra staje się sucha, tak jakby wcale nie było nałożenia kremu. Zero efektu, wydane pieniądze i wniosek, iż trzeba znów kupić coś co ukoi skórę tak problematyczną. Nie polecam!!!!

Używam tego produktu od: Od tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego i ostatniego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[648813].usefull || 0 }}% pomocna.